μεταμοσχευση

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

tsakalos

New Member
Απ: μεταμοσχευση

δειξε μας μερικες φωτος και πες και ποσο χρονων εισαι. αν εισαι βαθμιδα 1 δεν αξιζει να ασχολεισαι
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

karaflas_1

New Member
Απ: μεταμοσχευση

Tα πυκνα μαλλια δινουν γοητεια οπως και να το κανουμε γιαυτο αν κανω θα κανω την μεθοδο fue ας κοστισει τα διπλα το αποτελεσμα μετραει
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: μεταμοσχευση

οτι ειπε ο τσακαλος αν εισαι κλιμακα 1 προς 2 δεν χρειαζεσαι μεταμοσχευση
τα μαλλια ειναι γοητεια συμφωνω μαζι σου
αλλα θα το πω μια τελευταια φορα περιμενε λιγους μηνες να δεις πως θα εισαι με τα προιοντα και αν δεν εισαι οπως εσυ θελεις τοτε ναι κανε την μεταμσχευση
 

tsakalos

New Member
Απ: μεταμοσχευση

η μεταμοσχευση πρεπει να γινεται οταν πρεπει, γιατι πολλες φορες εαν γινει ενω δεν πρεπει μπορει να προκαλεσει διαφορα προβληματα οπως permanent shockloss σε ατομα με ηδη πολλα φυσικα μαλλια + το οτι αν εισαι 26 χρονων και εισαι κλιμακα 1 ΔΕΝ θα πρεπε κατα την γνωμη μου να κανεις
 

karaflas_1

New Member
Απ: μεταμοσχευση

Περιμενω πως και πως το revivogen και παει γκαντεμια οπως το βλεπω τη να πω εχεις δικιο και καλα που ηταν και ο τσακαλος και ειπε τη γινετε σε Ελλαδα γιατι το σεπτεμβρη θα πηγαινα το ειχα παρει αποφαση αλλα μετα απο αυτα που ακουσα ειμαι επιφιλακτικος
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: μεταμοσχευση

και εγω απο τα λεγομενα του τσακαλου και απο μικρη ερευνα και απο αλλες γνωμες
ανοιξα τα ματια μου
μην νομιζεις κανεις δεν γενιεται για να τα ξερει ολα
για αυτο υπαρχει και αυτο το φορουμ για να αλλαζουμε αποψεις

thanks tsakale
 

Άκης

Administrator
Απ: μεταμοσχευση

Stratos_26 είπε:
Περιμενω πως και πως το revivogen και παει γκαντεμια οπως το βλεπω τη να πω εχεις δικιο και καλα που ηταν και ο τσακαλος και ειπε τη γινετε σε Ελλαδα γιατι το σεπτεμβρη θα πηγαινα το ειχα παρει αποφαση αλλα μετα απο αυτα που ακουσα ειμαι επιφιλακτικος

Και φαντάσου να τύχεις καμία περίπτωση σαν του τσακαλου και να χάσεις ακόμη περισσότερα.
Και μετά να παλεύεις και για τα επιπλέον που έχασες από τους "ειδικούς".
 

tsakalos

New Member
Απ: μεταμοσχευση

δεν εχω και την ιδανικη ουλη γιατι εκανα 2 χειρουργια σε συντομο διαστημα και παντα στο 2 χειρουργιο υπαρχει το ενδεχομενο να φαρδυνει λιγο αλλα ειναι οκ με νο2 στην ξυριστικη μηχανη
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

karaflas_1

New Member
Απ: μεταμοσχευση

Μετα απο πολυ σκεψη αποφασισα να παω στον dr rahal.
Αν και ειμαι βαθμιδα 1 θελω να παω κλισω κροταφους και να κανω density
Ειδα της τιμες του ειναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ενδεικτικα θα αναφερω μερικες για να ξερετε τις οποιες μπορειτε να δειτε και εσεις μεσα στο site :
2500 grafts =8480$ δηλαδη 6750 ευρω περιπου
3500 grafts=13250$ δηλαδη 9010 ευρω περιπου
Παιδια ειναι σχετικα ο ποιο φθηνος απο οτι φαινετε σε αμερικη και τα αποτελεσματα αν δειτε ειναι τελεια
http://www.rahalhairtransplant.com/fees/
Στο παραπανω link εχει τις τιμες
 

tsakalos

New Member
Απ: μεταμοσχευση

δειξε μας πρωτα μια φωτο , υποψιν πως αν εισαι βαθμιδα 1 οπως λες ΔΕΝ πρεπει να κανεις μεταμοσχευση. και ο ραχαλ κανει μονο στριπ που ενδεικνειται οταν θες πανω απο 2500+ grafts. που σημαινει πως ακομα και αν χρειαζεσαι ελαχιστη δουλεια δεν υπαρχει λογος να κανεις τετιου ειδους χειρουργιο. βαλε μια φωτο να δω πως ειναι το μαλλι, και καλες φωτος στο μπαλκονι οχι μεσα στο σκοταδι του δωματιου
 

dragster

New Member
Απ: μεταμοσχευση

Τα αποτελεσματα τα του σε strip ειναι αριστα..ισως τα καλυτερα αυτη τη στιγμη!!! αλλα με τοση λιγο τριχοπτωση που εχεις καλυτερα να περιμενεις λιγο ακομα και να πας σε fue... αυτο θα εκανα εγω
 

dragster

New Member
Απ: μεταμοσχευση

Stratos είπε:
Μετα απο πολυ σκεψη αποφασισα να παω στον dr rahal.
Αν και ειμαι βαθμιδα 1 θελω να παω κλισω κροταφους και να κανω density
Ειδα της τιμες του ειναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ενδεικτικα θα αναφερω μερικες για να ξερετε τις οποιες μπορειτε να δειτε και εσεις μεσα στο site :
2500 grafts =8480$ δηλαδη 6750 ευρω περιπου
3500 grafts=13250$ δηλαδη 9010 ευρω περιπου
Παιδια ειναι σχετικα ο ποιο φθηνος απο οτι φαινετε σε αμερικη και τα αποτελεσματα αν δειτε ειναι τελεια
http://www.rahalhairtransplant.com/fees/
Στο παραπανω link εχει τις τιμες


Α και οι τιμες ειναι σε καναδεζικα δολλαρια!!! δλδ ακομα μικροτερες... 13250=8571
 

karaflas_1

New Member
Απ: μεταμοσχευση

Dragster το μονο προβλημα που βρισκω ειναι η επικοινωνια γιατι δεν ξερω καλα αγγλικα οσο για τα λεφτα ειναι πολυ φθηνος και αξιζει τον κοπο
 

karaflas_1

New Member
Απ: μεταμοσχευση

Αν τα καναδικα δολλαρια ειναι ακομα ποιο φθηνα τοτε σιγουρα αξιζει τον κοπο εχω χρειαζομε περιπου 1600 μοσχευματα για να γινω οπως ημουνα στα 17-18 αυτο θα επιδιωξω τωρα ομως πρεπει να βρω τροπο επικοινωνιας
 

dragster

New Member
Απ: μεταμοσχευση

Το θεμα ειναι πως για τοσα λιγα τριχοφυλακια δεν αξιζει να εχεις ουλη!!! και εγω ειμαι ακριβως στην ιδια φάση με σενα.. κ δεν εχω ιδιαιτερο οικονομικο προβλημα βεβαια δεν σκοπευω να διαθεσω και 100000!!! υπολογιζω απο 10 μεχρι 20 χιλιαδες ευρω να διαθεσω για την μεταμοσχευση και αργοτερα βλεπουμε ... αλλα μαλλον θα παω του χρονου στον dr bisanga γιατι εχει απο τα καλυτερα αποτελεσματα fue που εχω δει
 

karaflas_1

New Member
Απ: μεταμοσχευση

Ο DR Bisanga ειναι και αυτος αμερικι?
Εχεις ρωτισει τιμες γιατι και γω δεν θελω ουλη απο πισω?
Περιπου να ξερουμε ενδεικτικα
 

dragster

New Member
Απ: μεταμοσχευση

ειναι στις Βρυξελλες... πρεπει να ειναι λιγο ακριβος δεν γνωριζω ακριβη τιμη.. μπορεις να στειλεις mail και να σου κανει consultation στις foto σου και να σου πει τιμη... http://www.bhrclinic.com/ κατα 99% εκει θα παω!!!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα