μεταμοσχευση για τους 5αρηδες 6αρηδες

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

ΠΑΝΟΣ26

New Member
Απ: μεταμοσχευση για τους 5αρηδες 6αρηδες

ρε φιλε αν ο τυπος εκανε οτι λεει απο κατω το video μια χαρα ειναι . ..1500 τριχες απο σωμα . εμενα για 1500 τριχες απο το σωμα μου φαινεται σουπερ .
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Απ: μεταμοσχευση για τους 5αρηδες 6αρηδες

και μενα μου φαινεται super.Aπλα ο dr Woods που την εκανε χρεωνει 37.000$ για 2.500 grafts.
 

bz

New Member
Απ: μεταμοσχευση για τους 5αρηδες 6αρηδες

Σκεπτικιστή έχεις απόλυτο δίκιο . Η μεταμόσχευση είναι μια ιατρική πράξη και έχει πάντα πιθανότητες αποτυχίας . Εχω ακούσει ας πούμε από έγκυρη πηγή για την περίπτωση γνωστού στους παλιούς παροικούντες το φόρουμ που έπαθε ζημιά από πολυδιαφημισμένο γιατρό . Ονόματα φυσικά δεν λέμε .

ΑΠλά , όσο πιο καλός ο γιατρός , τόσο λιγότερες οι πιθανότητες αποτυχίας
 

ΠΑΝΟΣ26

New Member
Απ: μεταμοσχευση για τους 5αρηδες 6αρηδες

ANTE ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΜΕ ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ NW ADES ΚΑΙ ΓΩ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΡΚΟΥΜΑΙ ΜΕ ΛΙΓΕΣ ΤΡΙΧΕΣ ΠΑΡΑ ΜΕ ΞΟΥΡΑ . ΒΑΣΙΚΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΣΑΝ ΤΟΥΣ ΜΠΑΡΜΠΑΔΕΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΞΟΥΡΑ ΘΑ ΤΑΝ , ΕΣΤΙ ΠΟΥ ΜΕ ΒΛΕΠΩ . ΓΙΑΤΙ ΠΕΤΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΑΥΤΙΑ . ΑΛΛΑ ΕΤΙΣ ΝΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΜΑΛΛΙΝ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ . ΣΥΝ ΟΤΙ ΜΕ ΤΑ ΚΟΝΣΙΛΕΡΣ ΚΑΝΕΙΣ ΤΡΕΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ . ΧΤΕΣ ΚΟΥΡΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΕ ΚΟΝΤΟ ΚΟΛΛΑΕΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΚΑΛΑ ...
 

ΠΑΝΟΣ26

New Member
Απ: μεταμοσχευση για τους 5αρηδες 6αρηδες

ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ ΜΕ ΤΙΣ ΤΡΙΧΕΣ ΑΠΟ ΣΤΗΘΟΣ . ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΧΟΝΤΡΗ ΤΡΙΧΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΔΙΠΛΕΣ . ΜΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟΣΚΟΠΙΟ . ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΙΔΙΕΣ ΜΕ ΤΟΥ ΚΕΦΑΛΙΟΥ ...ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΕ ΚΑΛΗ ΜΟΙΡΑ ..ΟΧΙ ΤΙΣ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΕΣΣ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΙΟ ΑΝΥΝΑΜΕΣ
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα