μεταμοσχευση για τους 5αρηδες 6αρηδες

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

ΠΑΝΟΣ26

New Member
Ανοιγω αυτο το θεμα , καθως οι περιπτωσεις μεταμοσχευσης σε μεγαλα nw ειναι ελαχιστες στο σαιτ . αν εξαιρεσουμε comb ,και του φιλου που εκανε fue στην τουρκια .αντε και κανα παραδειγμα ακομα . δεν υπαρχουν σοβαρες μεταμοσχευσεις στο σαιτ , με την εννοια οτι καποιος ειναι ουσιαστικα καραφλος στο πανω μερος. δεν ειπαμε οτι θα γινει μπουκλας ..αλλα το τι μπορει να κανει καποιος και σε ποιο σημειο εχει τη δυνατοτητα να φτασει . προκειμενου να μπορει αξιοπρεπως να κυκλοφορει. . ποσταρατε και παραδειγματα κλινικων ωστε να μπορουμε να καταλαβουμε πανω κατω τι δυνατοτητες εχει ενας 6αρης ας πουμε . (Ασχετα αν αυτο εχει να κανει με πολλα οπως δοτρια ) μεσα σε καποια πλαισια θα καταλαβουμε .
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ΠΑΝΟΣ26

New Member
Απ: μεταμοσχευση για τους 5αρηδες 6αρηδες

στα 28 ειμαι ...οχι οτι τωρα αλλαζει και κατι ..αλλα . 1)η αποψη σου ειναι σιγουρα σεβαστη .2) οταν εισαι nw2 βλεπεις τα πραγματα με αλλη οπτικη . εγω με nw2 δεν θα ημουνα καν μελος στο σαιτ . καθως το θεωρω φυσιολογικο .3) εχω ξυριστει 2 φορες και δεν μου αρεσει το αποτελεσμα . τουλαχιστον τωρα αμα δεν με δει καποιος απο πανω . ειμαι σχεδον σαν κανονικος ..χωρια που κανουν τρελη δουλεια τα κονσιλερς. ..4)υπαρχουν παιδια που ειναι καραφλα σχεδον με 5 τριχες και ειναι πολυ καλυτερα απο οτι ξυρισμενα . και μιλαω για την συνολικη αισθητικη ασχετα αν ειναι επι της ουσιας καραφλες . τελος παντων .. καλο ειναι να υπαρχει και ενα θεμα με μεγαλες μεταμοσχευσεις οποια και να ειναι τα αποτελεσματα αυτων .
 

crossfire

Well-Known Member
Απ: μεταμοσχευση για τους 5αρηδες 6αρηδες

ΠΑΝΟΣ26 είπε:
Ανοιγω αυτο το θεμα , καθως οι περιπτωσεις μεταμοσχευσης σε μεγαλα nw ειναι ελαχιστες στο σαιτ . αν εξαιρεσουμε comb ,και του φιλου που εκανε fue στην τουρκια .αντε και κανα παραδειγμα ακομα . δεν υπαρχουν σοβαρες μεταμοσχευσεις στο σαιτ , με την εννοια οτι καποιος ειναι ουσιαστικα καραφλος στο πανω μερος. δεν ειπαμε οτι θα γινει μπουκλας ..αλλα το τι μπορει να κανει καποιος και σε ποιο σημειο εχει τη δυνατοτητα να φτασει . προκειμενου να μπορει αξιοπρεπως να κυκλοφορει. . ποσταρατε και παραδειγματα κλινικων ωστε να μπορουμε να καταλαβουμε πανω κατω τι δυνατοτητες εχει ενας 6αρης ας πουμε . (Ασχετα αν αυτο εχει να κανει με πολλα οπως δοτρια ) μεσα σε καποια πλαισια θα καταλαβουμε .
skeptikistis είπε:
Φιλε Πανο ακου προσεχτικα τι θα σου πω οσο και αν δε θα σου αρεσει.
ΑΝ η ηλικια σου ειναι 26 ετων οπως δηλωνει το ονομα σου η μεταμοσχευση δεν ειναι για σενα.

Καλα τα λεει ο skeptikistis πανο αλλα διαφωνω στο οτι η μεταμοσχευση δεν ειναι για σενα.Ειναι και παραειναι......μπορεις να εχεις ενα καλο αποτελεσμα αλλα ΠΑΝΤΑ σε συνδιασμο με φινα.Μονο αν δεν σηκωνει ο οργανισμος τη φινα,τοτε οντως δεν εισαι για μεταμοσχευση.Το οποιο σημαινει οτι παιρνεις φινα για ενα χρονο και μετα αποφασιζεις για μεταμοσχευση.Μην ξεχνας οτι μπορεις να φτιαξεις μια καλη hairline,βελτιωνεις την ψυχολογια σου για τα επομενα 7 με 8 χρονια και μετα προχωρας σε δευτερη
 

ΠΑΝΟΣ26

New Member
Απ: μεταμοσχευση για τους 5αρηδες 6αρηδες

Eνοιτε πως δεν πας να την πεις σε κανενα . προς θεου . το οτι ανοιξα το θεμα ειναι ακριβως για να δουμε τι μπορει να κανει ενας με μεγαλο nw.
βασικα εγω δεν το σκοπευω και για πολυ συντομα .. ουτε ειμαι καραφλος ακριβως . απλα 2 εποχες το χρονο αραιωνω υπερβολικα πολυ τον υπολοιπο καιρο εχω αραιωση σε ενεκτο επιπεδο ειμαι και στις 20 μερες προσκαρ . χωρισ παρενεργειες προς στιγμην . λιγο τα ματια μου νιωθω βαρια ...απο κατω . τωρα εχω αδειασει τελιως . αλλα ηταν που ηταν η περιοδος μου . μαλλον εχω σεντινκ απο τη θεραπεια μαζι με μινοχ που ειχα κοψει για κανα 8 μηνο ..παντως ρε παιδια μου εχει κανει εντυπωση πριν το καλοκαιρι και μετα ...κατα τον σεμπτεβρη- οκτωβρη εχω τρελη αραιωση σε σχεση με την υπολοιπη χρονια....παλι κουραστικος εγινα !!!!!
 

ΠΑΝΟΣ26

New Member
Απ: μεταμοσχευση για τους 5αρηδες 6αρηδες

ενα ενα τα ξεφουρνιζω . εχω κανει μια μεταμοσχευση 1100 κατι θυλακων στο hairline και μερικα ενδιαμεσα σε ελλινικη εταιρια , ενταχει μπροστα εχει μια τουφιτσα πιο πυκνη . αλλα γενικα δεν νομιζω να πετυχε και τοσο η επεμβαση . οσο για το προσκαρ . εχω την ελπιδα να δρασει πιο συντομα δεδομενου ...οτι δεν υπαρχει τριχα στο κεφαλι για να πεσει αλλο ...το πιο γερο πεσιμο στο ιστορικο μου . λογικα δεν θα δραση και πιο συντομα σε συνδιασμο με τη μινοχ ...περνω και τα ιννεοβ . ετσι για συμπληρωμα
 

ΠΑΝΟΣ26

New Member
Απ: μεταμοσχευση για τους 5αρηδες 6αρηδες

ειμαι δουλεια και τα γραφω λιγο δισνοητα επειδη γραφω γρηγορα !!παντως το βαρος στις σακουλες κατω απο τα ματια ...που εχω την εντυπωση οτι μαυρισανε λιγο λες να ειναι απο φινα .. ?
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: μεταμοσχευση για τους 5αρηδες 6αρηδες

ΠΑΝΟΣ26 είπε:
ειμαι δουλεια και τα γραφω λιγο δισνοητα επειδη γραφω γρηγορα !!παντως το βαρος στις σακουλες κατω απο τα ματια ...που εχω την εντυπωση οτι μαυρισανε λιγο λες να ειναι απο φινα .. ?

Εκτος απ τα βαρια ματια........νιωθεις γενικα σε σχεση με πριν οτι χρειαζεσε παραπανω υπνο?? η οτι χρειαζετε να κλεινεις τα ματια σου λιγο για να ξεκουραζονται καποια στιγμη μες την μερα???
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

crossfire

Well-Known Member
Απ: μεταμοσχευση για τους 5αρηδες 6αρηδες

skeptikisti,απο τα 246 μηνυματα σου πρεπει να συμφωνουμε και στα 246
Εαν ειχα και τον ιδιο τροπο γραφης σου,τοτε πολυ πιθανον να μας περνουσαν για τον ιδιο υπαλληλο της merc :D :D :D
Οσο για τα χαμογελα που λες,νομιζω εχουν ελαχιστοποιηθει οι πιθανοτητες επιλεγοντας εναν καλο γιατρο του εξωτερικου
Επιμενω πανο σε αυτο που σου ειπα για μια καλη hairline.Eιναι ολα τα λεφτα στο κεφαλι και σου αλλαζει την ψυχολογια
 

tatini

New Member
Απ: μεταμοσχευση για τους 5αρηδες 6αρηδες

Οι σακούλες κάτω απ' τα μάτια το πιθανότερο είναι να οφείλονται στη μινοξιδίλη. Εάν παρατηρείς επίσης το πρόσωπό σου πρησμένο το πρωί κυρίως όταν ξυπνάς είναι μια ακόμη ένδειξη της μινοξιδίλης, σε κάποιες περιπτώσεις και η υπερτροφία των ούλων (πρήξιμο και μάτωμα).
 

ΠΑΝΟΣ26

New Member
Απ: μεταμοσχευση για τους 5αρηδες 6αρηδες

ΠΑΝΤΩΣ Ο ΤΥΠΟΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΟ ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΗ ΕΚΠΟΜΠΗ ..ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΜΟΝΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΛΙΓΟ ΜΑΛΛΙ . ΕΓΙΝΕ ΧΑΛΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΠΗΡΕ ΞΟΥΡΑ . ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ ΔΕΝ ΤΟΝ ΧΑΛΑΓΕ ΚΑΙ ΤΡΕΛΛΑ Η ΡΑΦΛΑ ΠΙΣΩ ..... ΑΥΤΟ ΕΝΟΩ ΛΕΓΩΝΤΑΣ ΓΕΝΙΚΗ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗ .. ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΗΝ ΚΑΡΑΦΛΑ ..ΑΛΛΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΞΟΥΡΑ . ΕΚΤΟΣ ΑΜΑ ΣΟΥ ΠΑΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΤΟΥΜΠΑΝΟ ΚΑΙ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΟΥ ..
 

alexXXX

Active Member
Απ: μεταμοσχευση για τους 5αρηδες 6αρηδες

ακου φιλε τι σου λενε για να εισαι 28 χρονων καραφλας και ανικανος παρε 18 μηνες φινα και κλεισε για επεμβαση απο τωρα αλλα οχι για μαλλι για αλλαγη φιλου .προσεχε αδερφε μην κανεις ζημια με το καραγκιοζιλικι αυτο εγω με το που ειδα τι μου εκανε το πεταξα ο 1 στους 3 ειναι καραφλας το να εισαι ομως ασφαιρος ειναι πολυ ασχημο
 

tatini

New Member
Απ: μεταμοσχευση για τους 5αρηδες 6αρηδες

φαντάσου εσύ που είσαι και άσφαιρος και καράφλας, διπλό το κακό
 

ΠΑΝΟΣ26

New Member
Απ: μεταμοσχευση για τους 5αρηδες 6αρηδες

ΡΕ ΣΕΙΣ ΜΗ ΜΑΛΩΝΕΤΕ . ΚΟΙΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΙΣ ΚΑΤΑΧΡΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΤΟ ΠΡΟΣΚΑΡ ΕΙΝΑΙ ΚΑΡΑΜΕΛΑ ..ΧΑΧΑ...ΒΑΣΙΚΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΝΑ ΓΙΝΩ ΚΑΙ ΠΙΟ ΝΟΡΜΑΛ ΑΝΘΡΩΠΟΣ. ΘΑ ΚΟΨΩ ΝΑ ΠΙΝΩ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ 2-3 ΠΟΤΗΡΙΑ . ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ...ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ . ΘΑ ΚΟΨΩ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΚΑΠΝΙΣΜΑ . ΚΑΙ ΟΛΑ ΟΚ . ΘΑ ΦΤΙΑΞΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΤΗΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΜΟΥ . ΚΑΙ ΤΟ 1 ΜΙΣΗ ΛΙΤΡΟ ΚΟΚΑ ΚΟΛΑ ΤΗ ΜΕΡΑ ... ΕΣΥ ΤΙ ΘΑ ΔΙΑΛΕΓΕΣ . ΠΡΟΣΚΑΡ Η ΟΛΑ ΑΥΤΑ ?????????? ...ΤΩΡΑ ΑΜΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΤΑ ΚΟΨΩ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ ΠΙΟ ΥΓΙΕΙΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΕΙΜΑΙ
 

ΠΑΝΟΣ26

New Member
Απ: μεταμοσχευση για τους 5αρηδες 6αρηδες

ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΣΕΙ( Ο ΛΑΚΗΣ) . ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ..ΜΟΥ ΠΕΣΕΙ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΓΑΜΑΤΑ . ΓΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ...ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΕΙΣ ΒΑΡΟΣ ΜΟΥ . ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΠΑΡΑΕΙΜΑΙ ΝΤΟΥΡΟΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ . ΑΜΑ ΔΩ ΚΑΙ ΥΠΑΡΞΕΙ ΜΑΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ . ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΛΕΩ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΝΑ ΜΕΤΑΝΙΩΣΩ .ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ..
 

badday

New Member
Απ: μεταμοσχευση για τους 5αρηδες 6αρηδες

δλδ το να εισαι καραφλος και να εχεις και καλη ψυχολογια δεν παιζει; Γενικοτερα εχουμε δαιμονοποιηση την καραφλα. Δεν τελειωνει η ζωη ρε παιδια στα μαλλια. Την ιδεα οτι ισως πρεπει να ζησεις χωρις μαλλια κτλ την εχετε σκεφτει η δεν υπαρχει ζωη μετα την καραφλα;

Συγκεκριμενα σε σενα πανο στις μεταμοσχευσεις ισχυει το εξης. οσο μεγαλυτερη δοτρια περιοχη εχεις τοσο πιο πετυχημενο το αποτελεσμα. Αυτος ειναι και ο λογος που βλεπεις φωτος σε ΝW2 3 κτλ. Εχεις ηδη κανει μια επεμβαση που σημαινει οτι εχεις ταλαιπωρησει ηδη την δοτρια περιοχη αν εχεις και ταση για μεγαλο NW δυσκολευουν τα πραγματα.

Μεχρι πριν μερικους μηνες το μαλλι μου φαινοταν μια χαρα μεχρι και σε φωτο με φλας η κατω απο καλοκαιρινο ηλιο. Δυστηχως εχω πολυ κακη προδιαθεση (μητερα σχεδον καραφλη) και παω για μεγαλο NW. Τα ζυγισα εκανα και τις δοκιμες μου με τα φαρμακα και αποφασισα οτι δεν θελω να φαω την ζωη μου με το θεμα των μαλλιων μου. Τον τελευταιο χρονο τα εχω αφησει στην κληρονομικοτητα, ψυχολογικα ειμαι ποολυ καλυτερα τα μαλλια μου ομως καθολου και ολο πανε προς το χειροτερο. Χαιρομαι ομως που δεν ειμαι ολη μερα στους καθρεφτες και στο αγχος με το κεφαλι μου. Αν και πλεων φαινετε η αραιωση η ζωη μου ειναι πολυ καλυτερη απο πριν.

...και το καλυτερο κανω πολυ καλυτερο σεξ αφου πριν ειχα τοσο αγχως και κακη διαθεση που ειχα χασει την αποδοση μου και σε αυτο και ας μην φαινοταν με τιποτα η αραιωση.


ααα και βεβαια εχω και τις ελπιδες μου για την θεραπεια ( σαν να βλεπω την σπιναλογκα στο νησι ;D )
 

ΠΑΝΟΣ26

New Member
Απ: μεταμοσχευση για τους 5αρηδες 6αρηδες

ΚΟΙΤΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ . ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΔΕΝ ΤΡΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ . ΑΠΛΑ ΑΜΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΟΥΝ ΕΜΜΟΝΕΣ ΜΕ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΚΟΛΛΗΜΑ, ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΣΥΝΕΠΕΙΕΣ ΣΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΣΟΥ.
ΕΓΩ ΙΣΩΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΤΕΡΟΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΣΕ ΑΥΤΟ . ΚΑΘΩΣ ΜΙΑ ΖΩΗ ΕΙΜΟΥΝΑ ΧΥΜΑ ΤΥΠΟΣ . ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΕΝΤΑΤΙΚΟΤΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΜΟΥ . ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΨΕ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΜΑΛΛΙΟΥ ΑΡΚΕΤΑ . ΚΑΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΕΠΙΡΕΑΣΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΕΠΕΙΔΗ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΑΝΕΒΕΙ Η ΑΥΤΟΠΕΠΟΙΘΗΣΗ ΛΟΓΩ ΒΕΛΤΙΩΣΗΣ ΤΗΣ ΕΜΦΑΝΙΣΗΣ ΜΟΥ . ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΤΥΠΟΥΣ ΠΟΥ ΟΜΟΡΦΑΙΝΟΥΝ ΟΣΟ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ( ΑΠΟ ΤΟ ΧΑΛΙ ΠΟΥ ΕΙΜΟΥΝΑ ΔΗΛΑΔΗ ) , ΚΑΙ ΧΑΝΩ ΟΜΩΣ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ...ΠΟΥ ΟΣΟ ΝΑΝΕ ΜΟΥ ΠΑΝΕ
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα