η Κριτικη μου στο google για την εμπειρια μου απ την Αναστασακης Ηair Clinic , ΕΧΕΙ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙ!!

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Όπως έλεγε και ο Λεπά : Για θυμισέ μου τ' ονομά σου πρώτα πρώτα

Καμμία σχέση με την original εκτέλεση από τον "μαλλί-χαίτη" Τακη Κατσάνη πολύ γνωστός του Αεράτου

 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Καταλαβα το νόημα.Αλλα να ξες ότι αν αυτό το γενικεύσουμε στον έξω κόσμο θα υπάρχει χοντρό πρόβλημα.Για τον μικρόκοσμο του φόρουμ και έτσι όπως είναι τα πράγματα ίσως ίσως ξανά λέω έχεις δίκιο.Ομως περιμένω και την συνέχεια σου.Καλα Χριστούγεννα
Παιδιά οι κανόνες ειναι να εφαρμόζονται. Γι'αυτό τους ειχε βάλει και ο Administrator @Άκης . Ώστε να υπάρχει μια ομαλή λειτουργεία του φόρουμ, χωρίς απειλές για μηνύσεις, ελευθερία στην γνώμη του καθενός χωρίς να του επιτίθενται γιατροί και να τον χαρακτηρίζουν άσχετο και ανίδεο επειδή εξέφρασε την γνώμη του, χωρίς να ζητάνε διάφοροι τα προσωπικά στοιχεία των άλλων για να εκφράσουν την άποψη τους. Αυτά δεν γίνονται πουθενά.

Αν συνεχίσει έτσι το φόρουμ στο τέλος θα ξενερώσουν και θα αποσυρθούν όλα τα μέλη με αυτά που γίνονται εδώ μέσα. Κάποιες φιλικές παρατηρήσεις.

Καλά Χριστούγεννα σε όλους.
[/QUOTE]

Το ότι δεν γίνονται πουθενά δεν είναι απαραίτητα κακό. Εν πάσει περιπτώση είπαμε μετά τις εορτές η συνέχεια.
 

Aldo

Well-Known Member
Καμμία σχέση με την original εκτέλεση από τον "μαλλί-χαίτη" Τακη Κατσάνη πολύ γνωστός του Αεράτου

@CVIAL, οχι μονο του Αερατου... :p
Jameson - fina ανευ παγου, ειναι το μυστικο .
 

aeratos28

Just aeratos
Χαχαχαχαχα όντως πολύ γνωστός μου ..Τακαρος και τα μυαλα στο μπλέντερ οπως λέει και ο ίδιος..και το μαλλί ιδιο ακόμα κρατεί καλά..χαίτη ,λασπωτηρα ,κορκωτσα..όπως την λέει..χαχαχα ρε το cvial...Τάκης Κατσάνης κύριοι,έχουμε να επιδείξουμε πολιτισμό εμείς εδώ πέρα ..
Καμμία σχέση με την original εκτέλεση από τον "μαλλί-χαίτη" Τακη Κατσάνη πολύ γνωστός του Αεράτου

 

oreo

Well-Known Member
Καμμία σχέση με την original εκτέλεση από τον "μαλλί-χαίτη" Τακη Κατσάνη πολύ γνωστός του Αεράτου

Ναι ναι ο Κατσάνης οριτζιναλ λασπωτηρ!!! πολύ καλός.
 

vlafo

Well-Known Member
Όπως έλεγε και ο Λεπά : Για θυμισέ μου τ' ονομά σου πρώτα πρώτα να μην μιλάω με μιαν άγνωστη στην πόρτα
Για να μαθαίνουν οι νεότεροι,οι παλιότεροι ξέρουν τι εστί κυανόκρανοι εν πίστα.
Παλιές καλές εποχές αφιερωμένο στον oreo.
Mery Christmas to everyone.
 

Συνημμένα

  • 20211224_192211.jpg
    20211224_192211.jpg
    710.7 KB · Προβολές: 151

Aldo

Well-Known Member
Για να μαθαίνουν οι νεότεροι,οι παλιότεροι ξέρουν τι εστί κυανόκρανοι εν πίστα.
Παλιές καλές εποχές αφιερωμένο στον oreo.
Mery Christmas to everyone.
Θέλετε μπουζούκια να βγαίνετε Σάββατο να γυρίζεται σπίτι Τρίτη και μαλλιά πολλά… πολλά , αλλά αυτό δεν γίνεται > φτωχαλες ..
Χαχαχα


Χρόνια πολλά φίλε, σε σένα και σε όλο τον κόσμο.
 

oreo

Well-Known Member
Για να μαθαίνουν οι νεότεροι,οι παλιότεροι ξέρουν τι εστί κυανόκρανοι εν πίστα.
Παλιές καλές εποχές αφιερωμένο στον oreo.
Mery Christmas to everyone.
Καλά ειδικά το πρώτο κομμάτι, χρειάζεσαι ουίσκι απο την ποτοαπαγόρευση και άφιλτρο asos ή sante για να βγάλεις την νύχτα.
Δεν είχα γνώση των ασμάτων αυτών. Βλέπω ροκάρεις και το wet look ;)
 

vlafo

Well-Known Member

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Panos1982

Well-Known Member
Πέρυσι τετοια περιοδο πριν καταλαβω ακριβως τι καπνο φουμαρει ο τασακης
Εκανα το λαθος κ προτεινα σε 4 ατομα να πανε απλα για ενα consultation μιας κ ηταν Αθηναιοι.
Ευτυχως οι 3 δεν πηγαν κ πηγε μονο 1.
Εχει κερδισει δλδ ο γιατρος 70 ευρω απο εμενα, λυπαμαι γιαυτό βεβαια, ουτε ενα ευρω δεν επρεπε.
Η απαντηση του ενος που δεν εχει καν συμμετοχη στο φορουμ αλλα μιλαμε μεσω μεσεντζερ ηταν η εξης

inCollage_20211225_034926811.jpg


Περνώντας ο καιρός επαληθεύτηκε ο φιλος μου και κατάλαβα ποσο δικιο ειχε.

Επειδη κ ο cvial εχει δικιο "τι θα κανουμε χωρις βαρβαρους" εμενα μ αρεσει η συμμετοχη του δημιουργεί ενα ενδιαφέρον.

Ωστοσο σκοπος μου ειναι να καταλαβουν ολοι για τις μετριες/φτωχες δυνατοτητες
του, τις γεωτρυπανο εξαγωγες του,
για τις υψηλες τιμες του και για το πολυ αισχρό after care που εχει.
Τον ενδιαφερει μονο η κλινικη του κ το χρημα και ο πελατης ερχεται σε 2η 3η ή και 4η μοιρα.
Για μενα δεν αξιζει ουτε ενα ευρω, προτιμω να το ριχνω στους απορους στο κυπελακι να πιανει κ τοπο.
Για οσους ενδιαφερονται για την εν λογο κλινικη και δεν ξερουν τι εστι τασακης θα φροντιζω να το δειχνω για να ξερουν που πανε να μπλεξουν.
Για όσους βλεπουν που πανε να μπλεξουν κ παρ ολα αυτα αποφασιζουν να πανε εκει
Ο Θεός μαζι τους και με γεια τους με χαρα τους να του ακουμπήσουν οσα λεφτα γουσταρουν,
No problem.
Υ.Γ.
Χαιρομαι πολυ που βραζει στο ζουμι του ο ντοκ, ο καθενας περνει αυτο που του αξιζει....
Στους υπολοιπους καλες γιορτες να χουμε.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

aeratos28

Just aeratos
Ετοιμάζεται μια μήνυση..
Πέρυσι τετοια περιοδο πριν καταλαβω ακριβως τι καπνο φουμαρει ο τασακης
Εκανα το λαθος κ προτεινα σε 4 ατομα να πανε απλα για ενα consultation μιας κ ηταν Αθηναιοι.
Ευτυχως οι 3 δεν πηγαν κ πηγε μονο 1.
Εχει κερδισει δλδ ο γιατρος 70 ευρω απο εμενα, λυπαμαι γιαυτό βεβαια, ουτε ενα ευρω δεν επρεπε.
Η απαντηση του ενος που δεν εχει καν συμμετοχη στο φορουμ αλλα μιλαμε μεσω μεσεντζερ ηταν η εξης
Προβολή συνημμένου 43521

Περνώντας ο καιρός επαληθεύτηκε ο φιλος μου και κατάλαβα ποσο δικιο ειχε.

Επειδη κ ο cvial εχει δικιο "τι θα κανουμε χωρις βαρβαρους" εμενα μ αρεσει η συμμετοχη του δημιουργεί ενα ενδιαφέρον.

Ωστοσο σκοπος μου ειναι να καταλαβουν ολοι για τις μετριες/φτωχες δυνατοτητες
του, τις γεωτρυπανο εξαγωγες του,
για τις υψηλες τιμες του και για το πολυ αισχρό after care που εχει.
Τον ενδιαφερει μονο η κλινικη του κ το χρημα και ο πελατης ερχεται σε 2η 3η ή και 4η μοιρα.
Για μενα δεν αξιζει ουτε ενα ευρω, προτιμω να το ριχνω στους απορους στο κυπελακι να πιανει κ τοπο.
Για οσους ενδιαφερονται για την εν λογο κλινικη και δεν ξερουν τι εστι τασακης θα φροντιζω να το δειχνω για να ξερουν που πανε να μπλεξουν.
Για όσους βλεπουν που πανε να μπλεξουν κ παρ ολα αυτα αποφασιζουν να πανε εκει
Ο Θεός μαζι τους και με γεια τους με χαρα τους να του ακουμπήσουν οσα λεφτα γουσταρουν,
No problem.
Υ.Γ.
Χαιρομαι πολυ που βραζει στο ζουμι του ο ντοκ, ο καθενας περνει αυτο που του αξιζει....
Στους υπολοιπους καλες γιορτες να χουμε.

πιστεύω μέχρι Τριτη-Τεταρτη θα την έχεις παραλάβει.χαχαχαχα
 

Panos1982

Well-Known Member
Ετοιμάζεται μια μήνυση..


πιστεύω μέχρι Τριτη-Τεταρτη θα την έχεις παραλάβει.χαχαχαχα

Καλυτερα να αυτομηνυθει γιατι ο μονος π βριζει εδω μεσα εναι αυτος....
Βριζει κ βραζει.....toXic.
Oι υπόλοιποι ειμαστε cool αλλωστε δεν εχουμε να χάσουμε κατι,
Αυτος χανει ομως χρημα....το κυρος το χει χασει προ πολλου.....οποτε λογικα τα νευρακια για τον μεν ευπροσδεκτα για τους δε... :)
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Καλυτερα να αυτομηνυθει γιατι ο μονος π βριζει εδω μεσα εναι αυτος....
Βριζει κ βραζει.....toXic.
Oι υπόλοιποι ειμαστε cool αλλωστε δεν εχουμε να χάσουμε κατι,
Αυτος χανει ομως χρημα....το κυρος το χει χασει προ πολλου.....οποτε λογικα τα νευρακια για τον μεν ευπροσδεκτα για τους δε... :)

Το πνευμα των γιορτων σε έχει διαποτισει.
Να εισαι καλα, Υγεια ευχομαι σε εσενα και την οικογενεια σου!

Λυπάμαι αν δεν μπορεσα να βοηθησω τον φιλο σου.
Oσον αφορα το after care, ευτυχως υπάρχει και άλλη άποψη, απο 21/12/2021 συγκεκριμενα

DL_EIEP_0274.JPG
IMG_8645.jpg
 

gregkont13

Verified MM member
Ημουν βεβαιος οτι πολλοι δεν ξερουν ποιος ειναι ο οικος Springer.
Για αυτο και σας εβαλα το link....
Πως αλλιως να βοηθησω?
Αν εσυ "φτανεις" μεχρι τον Αδωνη (που ειναι εξαιρετικα μορφωμενος και αξιολογος κατα τα αλλα) και τον Βελοπουλο, αυτο ειναι θεμα που αφορα εσενα και τους οικειους σου.
Τουλαχιστον οι ...ασχετοι που αγοραζουν τα βιβλια του Αδωνη, ΞΕΡΟΥΝ ποσα ΔΕΝ ξερουν....
Επισης, τα βιβλια μου ειναι στα Αγγλικα, οχι Αγγλικα καμακιου στη Ροδο, λιγο πιο δυσκολα.
Οπότε....

Αραξε γιατρε και με τα αγγλικα σου… Στα πα και σε αλλο νημα. Πραγματικα τοσο κοσμο ξερω αγγλια και αμερικη που σπουδασε η διδασκει σε πανεπιστημια που ουτε απεξω δεν περασες και αυτα που λες δεν τα λενε.
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Αραξε γιατρε και με τα αγγλικα σου… Στα πα και σε αλλο νημα. Πραγματικα τοσο κοσμο ξερω αγγλια και αμερικη που σπουδασε η διδασκει σε πανεπιστημια που ουτε απεξω δεν περασες και αυτα που λες δεν τα λενε.
Οποτε παλληκαρι μου, οταν ενας ιατρός σου ανεβαζει το 3ΤΟΜΟ συγγραμμα του πάνω στο αντικειμενο που ειναι το χομπι σου, και η απαντηση καποιου ειναι "δωστα στο Αδωνη", και ο ιατρός του απανταει "καλα, δεν περιμενα να καταλαβεις", εσυ θεωρεις οτι το ατοπημα ειναι του ιατρού, καταλαβα σωστα?
 

oreo

Well-Known Member
Οποτε παλληκαρι μου, οταν ενας ιατρός σου ανεβαζει το 3ΤΟΜΟ συγγραμμα του πάνω στο αντικειμενο που ειναι το χομπι σου, και η απαντηση καποιου ειναι "δωστα στο Αδωνη", και ο ιατρός του απανταει "καλα, δεν περιμενα να καταλαβεις", εσυ θεωρεις οτι το ατοπημα ειναι του ιατρού, καταλαβα σωστα?
Γιατρέ το οτι δεν απαντάω σε αυτά περι Springer και άφησα να πέσουν κάτω μερικές έμμεσες προσβολές, δεν πρέπει να το εκλαμβάνεις ως άγνοια. Άν νοείς ως συγγραφέα αυτόν που παίρνει την παγκόσμια βιβλιογραφία και την συμπυκνώνει σε 1-2-3 τόμους τότε και εγώ στο μεταπτυχιακό συγγραφέας ήμουν. Προβάλεις το βραβείο, συγχαρητήρια, να που τώρα πρέπει να ρωτήσω με ποια κριτήρια σαν απονείμετε μια τέτοια διάκριση ? Που βασίζετε σε 300 επι το πλείστον θετικές google κριτικές όταν υπάρχουν άπειρες επιχειρήσεις με πολύ περισσότερες ?(Τα σκρουτζομάγαζα μόνο, θα έπρεπε να παίρνουν το ίδιο βραβείο εδώ και μια 5ετία) Άντε λοιπόν να δεχθώ το ιδεατό για εσάς ή έτερη εταιρία που απέσπασε το ίδιο βραβείο με ποια εχέγγυα το πήρε , που αν δεις τι κριτικές έχει θα γελάσει ο κάθε πικραμένος.
Τι να πρωτοαναφέρω....
Περγαμηνές, χαμόγελα και τίτλοι.....δεν θέλω να επεκταθώ , στην τελική δεν μου έχεις κάνει κ τίποτα, για να φτάσω στο σημείο να απαντήσω κατάλληλα.
 

mike1988

Active Member
Ρε μπαγάσιδες τι χαμός γίνεται πάλι?? Καλές γιορτές σε όλους με υγεία και πυκνά ωραία μαλλιά (εμένα μόνο η γλώσσα μου μάλλιασε δυστυχώς :p) ...
 
Μπλουζα