η Κριτικη μου στο google για την εμπειρια μου απ την Αναστασακης Ηair Clinic , ΕΧΕΙ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙ!!

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

witcher

Well-Known Member
Αν θεωρούν πως ΔΕΝ μου αξιζουν καλοί τροποι και ευγενεια, απλα ρωτανε άλλον ιατρό.
Οπότε, μην κουραζεσαι
Αρχικά νομίζω ότι ενέργειες προώθησης υπηρεσιών προϊόντων απαγορεύονται.Νομιζω η ενέργεια αυτή χρειάζεται ban
[/QUOTE]
Έχεις δίκιο σε αυτό. Σύμφωνα με τους κανονισμούς του φόρουμ απαγορεύεται η διαφήμιση προιόντων όπως αναφέρεται στην λίστα κανόνων του φόρουμ.

7. Απαγορεύονται οι διαφημίσεις προϊόντων και υπηρεσιών στις δημοσιεύσεις. Δημοσιεύσεις με έμμεση ή άμεση διαφημιστική «διάθεση» σχετικά με προϊόντα και υπηρεσίες οποιασδήποτε μορφής θα διαγράφονται.
 

Georgie

Well-Known Member
Ευχαρίστως , δυστυχώς βρίσκομαι εκτός Αθηνών. Επιφυλάσσομαι όμως, στην επόμενη επισκεψή μου. Invitation accepted.
Περιμένω
Να με ανεβάσεις level !

Edit : Νόμιζα ότι απαντούσες σε εμένα
Αλλά το ίδιο είναι ;)
Βέβαια εγώ σε κάνα Soul bar θα τα έπινα !
 

Gianney

Well-Known Member
Αρχικά νομίζω ότι ενέργειες προώθησης υπηρεσιών προϊόντων απαγορεύονται.Νομιζω η ενέργεια αυτή χρειάζεται ban
Έχεις δίκιο σε αυτό. Σύμφωνα με τους κανονισμούς του φόρουμ απαγορεύεται η διαφήμιση προιόντων όπως αναφέρεται στην λίστα κανόνων του φόρουμ.

7. Απαγορεύονται οι διαφημίσεις προϊόντων και υπηρεσιών στις δημοσιεύσεις. Δημοσιεύσεις με έμμεση ή άμεση διαφημιστική «διάθεση» σχετικά με προϊόντα και υπηρεσίες οποιασδήποτε μορφής θα διαγράφονται.
[/QUOTE]
Έτσι.Αλλα τι να πεις πες μου...
 

oreo

Well-Known Member
Πολλά λόγια γιατρέ και χωρίς ουσία. Ένας γιατρός στο φόρουμ η μία κλινική πρέπει να μιλάει με τα αποτελέσματα της.
Υπάρχουν κλινικές με αποτελέσματα στο φόρουμ που ποτέ δεν μίλησαν και όμως ο κόσμος τις επιλέγει. Είτε γιατί έχουν καλές τιμές είτε γιατί έχουν αξιόλογα αποτελέσματα είτε γιατί συνδυάζουν και τα δύο.
Έχετε καταντήσει να μιλάτε όσο το μπισκότο, ο aeratos και πολλοί άλλοι και να συγκρουεστε μαζί τους.
Μιλήστε με αποτέλεσματα και όχι με πτυχία και διακρίσεις. Τα διαβάσαμε αρκετές φορές.
Καλές γιορτές σε όλους με υγεία.
Γιώργη μ, αν σε κούρασε ο γραπτός λόγος , διαθέτουμε και ραδιοφωνική χροιά :p
 

witcher

Well-Known Member
Έχεις δίκιο σε αυτό. Σύμφωνα με τους κανονισμούς του φόρουμ απαγορεύεται η διαφήμιση προιόντων όπως αναφέρεται στην λίστα κανόνων του φόρουμ.

7. Απαγορεύονται οι διαφημίσεις προϊόντων και υπηρεσιών στις δημοσιεύσεις. Δημοσιεύσεις με έμμεση ή άμεση διαφημιστική «διάθεση» σχετικά με προϊόντα και υπηρεσίες οποιασδήποτε μορφής θα διαγράφονται.
Έτσι.Αλλα τι να πεις πες μου...
[/QUOTE]
Είναι καλό που το ανέφερες για να γνωρίζουμε τους κανόνες, και τι επιτρέπεται στον καθένα.

Επίσης δες έναν ακόμα κανόνα του φόρουμ.

3. Στο forum αλλά και σε όλη την κοινότητά μας, τα μέλη μας έχουν το αυτονόητο δικαίωμα να εκφράζονται ελεύθερα, αρκεί να μη χρησιμοποιούν επιθετικές εκφράσεις, ύβρεις και ειρωνεία στο λόγο τους. Όλοι έχουν το δικαίωμα γνώμης, ανεξαρτήτως της ηλικίας τους και των «πτυχίων» τους.

Και εδώ οχι μονο έχουμε επιθετικές εκφράσεις, αλλά γίνονται και απειλές με μηνύσεις. Επίσης ενώ οι κανόνες αναφέρουν οτι δεν έχουν σχέση τα πτυχία κάποιου και όλοι μπορούν να εκφράζουν την γνώμη τους ελεύθερα, εδώ συνεχώς τα μέλη δέχονται επιθέσεις ότι ειναι άσχετοι, ανίδεοι, και δεν μπορούν να κρίνουν γιατί δεν διαθέτουν ιατρική γνώση. Απορώ πως επιτρέπονται όλα αυτά, ενώ οι κανόνες είναι ξεκάθαροι και τα απαγορεύουν όλα αυτά.
 

Gianney

Well-Known Member
Έτσι.Αλλα τι να πεις πες μου...
Είναι καλό που το ανέφερες για να γνωρίζουμε τους κανόνες, και τι επιτρέπεται στον καθένα.

Επίσης δες έναν ακόμα κανόνα του φόρουμ.

3. Στο forum αλλά και σε όλη την κοινότητά μας, τα μέλη μας έχουν το αυτονόητο δικαίωμα να εκφράζονται ελεύθερα, αρκεί να μη χρησιμοποιούν επιθετικές εκφράσεις, ύβρεις και ειρωνεία στο λόγο τους. Όλοι έχουν το δικαίωμα γνώμης, ανεξαρτήτως της ηλικίας τους και των «πτυχίων» τους.

Και εδώ οχι μονο έχουμε επιθετικές εκφράσεις, αλλά γίνονται και απειλές με μηνύσεις. Επίσης ενώ οι κανόνες αναφέρουν οτι δεν έχουν σχέση τα πτυχία κάποιου, εδώ συνεχώς τα μέλη δέχονται επιθέσεις ότι ειναι άσχετοι, ανίδεοι, και δεν μπορούν να κρίνουν γιατί δεν διαθέτουν ιατρική γνώση. Απορώ πως επιτρέπονται όλα αυτά, ενώ οι κανόνες είναι ξεκάθαροι και τα απαγορεύουν όλα αυτά.
[/QUOTE]
Νομίζω σε αυτό πρέπει να μας απαντήσει ο @CVIAL μιας και είναι και moderator.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Είναι καλό που το ανέφερες για να γνωρίζουμε τους κανόνες, και τι επιτρέπεται στον καθένα.

Επίσης δες έναν ακόμα κανόνα του φόρουμ.

3. Στο forum αλλά και σε όλη την κοινότητά μας, τα μέλη μας έχουν το αυτονόητο δικαίωμα να εκφράζονται ελεύθερα, αρκεί να μη χρησιμοποιούν επιθετικές εκφράσεις, ύβρεις και ειρωνεία στο λόγο τους. Όλοι έχουν το δικαίωμα γνώμης, ανεξαρτήτως της ηλικίας τους και των «πτυχίων» τους.

Και εδώ οχι μονο έχουμε επιθετικές εκφράσεις, αλλά γίνονται και απειλές με μηνύσεις. Επίσης ενώ οι κανόνες αναφέρουν οτι δεν έχουν σχέση τα πτυχία κάποιου, εδώ συνεχώς τα μέλη δέχονται επιθέσεις ότι ειναι άσχετοι, ανίδεοι, και δεν μπορούν να κρίνουν γιατί δεν διαθέτουν ιατρική γνώση. Απορώ πως επιτρέπονται όλα αυτά, ενώ οι κανόνες είναι ξεκάθαροι και τα απαγορεύουν όλα αυτά.
Νομίζω σε αυτό πρέπει να μας απαντήσει ο @CVIAL μιας και είναι και moderator.
[/QUOTE]

Για σήμερα μόνο αυτό. Από βδομάδα και τα υπόλοιπα. Merry Christmas!

"Γιατί αδειάζουν γρήγορα οι δρόμοι κ’ η πλατέες,
κι όλοι γυρνούν στα σπίτια τους πολύ συλλογισμένοι;

Γιατί ενύχτωσε κ’ οι βάρβαροι δεν ήλθαν.
Και μερικοί έφθασαν απ’ τα σύνορα,
και είπανε πως βάρβαροι πια δεν υπάρχουν.

Και τώρα τι θα γένουμε χωρίς βαρβάρους.
Οι άνθρωποι αυτοί ήσαν μια κάποια λύσις."
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Καλές γιορτές με υγεία σε όλους και ραντεβού του χρόνου τέτοια μέρα meet up όλοι οι κανίβαλοι του φόρουμ με μαλλί σαν του avatar μου :)
 

Gianney

Well-Known Member
Νομίζω σε αυτό πρέπει να μας απαντήσει ο @CVIAL μιας και είναι και moderator.

Για σήμερα μόνο αυτό. Από βδομάδα και τα υπόλοιπα. Merry Christmas!

"Γιατί αδειάζουν γρήγορα οι δρόμοι κ’ η πλατέες,
κι όλοι γυρνούν στα σπίτια τους πολύ συλλογισμένοι;

Γιατί ενύχτωσε κ’ οι βάρβαροι δεν ήλθαν.
Και μερικοί έφθασαν απ’ τα σύνορα,
και είπανε πως βάρβαροι πια δεν υπάρχουν.

Και τώρα τι θα γένουμε χωρίς βαρβάρους.
Οι άνθρωποι αυτοί ήσαν μια κάποια λύσις."
[/QUOTE]
Καταλαβα το νόημα.Αλλα να ξες ότι αν αυτό το γενικεύσουμε στον έξω κόσμο θα υπάρχει χοντρό πρόβλημα.Για τον μικρόκοσμο του φόρουμ και έτσι όπως είναι τα πράγματα ίσως ίσως ξανά λέω έχεις δίκιο.Ομως περιμένω και την συνέχεια σου.Καλα Χριστούγεννα
 

witcher

Well-Known Member
Για σήμερα μόνο αυτό. Από βδομάδα και τα υπόλοιπα. Merry Christmas!

"Γιατί αδειάζουν γρήγορα οι δρόμοι κ’ η πλατέες,
κι όλοι γυρνούν στα σπίτια τους πολύ συλλογισμένοι;

Γιατί ενύχτωσε κ’ οι βάρβαροι δεν ήλθαν.
Και μερικοί έφθασαν απ’ τα σύνορα,
και είπανε πως βάρβαροι πια δεν υπάρχουν.

Και τώρα τι θα γένουμε χωρίς βαρβάρους.
Οι άνθρωποι αυτοί ήσαν μια κάποια λύσις."
Καταλαβα το νόημα.Αλλα να ξες ότι αν αυτό το γενικεύσουμε στον έξω κόσμο θα υπάρχει χοντρό πρόβλημα.Για τον μικρόκοσμο του φόρουμ και έτσι όπως είναι τα πράγματα ίσως ίσως ξανά λέω έχεις δίκιο.Ομως περιμένω και την συνέχεια σου.Καλα Χριστούγεννα
[/QUOTE]
Παιδιά οι κανόνες ειναι να εφαρμόζονται. Γι'αυτό τους ειχε βάλει και ο Administrator @Άκης . Ώστε να υπάρχει μια ομαλή λειτουργεία του φόρουμ, χωρίς απειλές για μηνύσεις, ελευθερία στην γνώμη του καθενός χωρίς να του επιτίθενται γιατροί και να τον χαρακτηρίζουν άσχετο και ανίδεο επειδή εξέφρασε την γνώμη του, χωρίς να ζητάνε διάφοροι τα προσωπικά στοιχεία των άλλων για να εκφράσουν την άποψη τους. Αυτά δεν γίνονται πουθενά.

Αν συνεχίσει έτσι το φόρουμ στο τέλος θα ξενερώσουν και θα αποσυρθούν όλα τα μέλη με αυτά που γίνονται εδώ μέσα. Κάποιες φιλικές παρατηρήσεις.

Καλά Χριστούγεννα σε όλους.
 

oreo

Well-Known Member
. Αν κάλεις Άνθρωπο για ποτό
αυτό δε λέγεται ποτέ να ξέρεις !
Όπως έλεγε και ο Λεπά : Για θυμισέ μου τ' ονομά σου πρώτα πρώτα να μην μιλάω με μιαν άγνωστη στην πόρτα
 

oreo

Well-Known Member
Νομίζω σε αυτό πρέπει να μας απαντήσει ο @CVIAL μιας και είναι και moderator.

Για σήμερα μόνο αυτό. Από βδομάδα και τα υπόλοιπα. Merry Christmas!

"Γιατί αδειάζουν γρήγορα οι δρόμοι κ’ η πλατέες,
κι όλοι γυρνούν στα σπίτια τους πολύ συλλογισμένοι;

Γιατί ενύχτωσε κ’ οι βάρβαροι δεν ήλθαν.
Και μερικοί έφθασαν απ’ τα σύνορα,
και είπανε πως βάρβαροι πια δεν υπάρχουν.

Και τώρα τι θα γένουμε χωρίς βαρβάρους.
Οι άνθρωποι αυτοί ήσαν μια κάποια λύσις."
[/QUOTE]
Μιλάς με γρίφους γέροντα !!!
"Απο το επικό ανέκδοτο με τον Κοναν"
 
Μπλουζα