Χρόνος που μένει το Proscar στο αίμα μας

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

karaflas_1

New Member
Απ: Χρόνος που μένει το Proscar στο αίμα μας

Panagiotisf επειδη θελω να παραγγειλω και εγω το revivogen κατα πασα πιθανοτιτα αυριο η επισημη ιστοσελιδα του ειναι ασφαλεις και το κουπονι ισχυει που ειπες ή ειναι μονο για οποιον προλαβει?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Άκης

Administrator
Απ: Χρόνος που μένει το Proscar στο αίμα μας

Εγώ παράγγειλα χτες βράδυ.

Panagiotisf, κάπου ανάμεσα στην 3η με 4η εβδομάδα θα το παρατηρήσεις.
Αν το παρατηρήσεις, να χαρείς γιατί αντιδράς στις ουσίες που περιέχει και αυτό είναι καλό.
εγώ να δείς τρομάρα που πήρα στην αρχή. Άσε που το παρατηρούσαν και άλλοι και μου έλεγαν ότι φταίει η δίαιτα που έκανα εκείνη την περίοδο.
Σκεφτόμουν να το σταματήσω, αλλά με τον καιρό έβλεπα σταδιακή μείωση (κάπου στον 3ο μήνα).
Μετά τον 6ο μήνα είχα ακούσει και σχόλια του τύπου "εσύ κάτι κάνεις στα μαλλιά σου".
 

barman

Member
Απ: Χρόνος που μένει το Proscar στο αίμα μας

ακη ανεβασε καμια φωτο σου πριν-μετα απο θεραπειες.
 

Άκης

Administrator
Απ: Χρόνος που μένει το Proscar στο αίμα μας

Θέλω να τις ανεβάσω αλλά τις είχα από κινητό και τις έβαλα για backup στο PC, γιατί αναβάθμησα το λειτουργικο του κινητού μου.
Απλώς πέρασε καιρός και στο PC υπάρχουν 1.5TB δεδομένων (ναι, terabyte) και δεν μπορώ να τις βρώ.
Άσε που έχω ορισμένες χιλιάδες φωτογραφίες από τα υπόλοιπα sites που έχω (από οδηγούς κυρίως) και μου εμφανίζει το search κάπου στις 10.000 photos.
Θα οπλιστώ με υπομονή κάποια στιγμή και θα το παλέψω...
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Χρόνος που μένει το Proscar στο αίμα μας

στρατο το κουπονι ισχυει ακομη
το κουπονι τον 5% το εβαλε ο ακης και το 7% που σου ειπα εγω ενας αλλος χρηστης το εγραψε στην σελιδα εδω στο φορουμ
αν δεν ειναι ασφαλες η επισημη σελιδα του προιοντος τοτε πια θα ειναι
αν δεν εμπιστευτεις αυτην την σελιδα τοτε πια θα εμπιστευτεις
υπαρχουν πολλες σελιδες που πουλανε
αυτην θεορω εγω ως αξιοπιστη
εξαλλου εχει και τις καλυτερες τιμες
και τα λιγοτερα εξοδα αποστολης

το κουπονι οπως ειπα ισχυει
και μπορεις να το διαπιστωσεις ο ιδιος
πατωντας τον κωδικο εκει που λεει κουπονι
και μολις το πατησεις aply θα δεις πανω εκει που σου λεει τις τιμες παραγειγμα αν αγορασεις κατι για 200 δολλαρια και πατησεις τον κωδικο και το aply θα δεις μετα οτι θα σου γραφει 200 και απο κατω - 14 περιπου και κατω την τελικη τιμη
 

Άκης

Administrator
Απ: Χρόνος που μένει το Proscar στο αίμα μας

Επίσης κάνει χρήση του Yahoo shop που το κανει ασφαλές (στην online παραγγελεία, απώλεια στοιχείων πχ) και ότι θα το έκλειναν αν ακουγόνταν διάφορα.
Αν θέλεις, περίμενε να μου έρθει να σου πω ακριβώς.
 

SEXYGAS

New Member
Απ: Χρόνος που μένει το Proscar στο αίμα μας

Ακη μπορω με καποιο τροπο να δω φοτο σου? Απο που θα τις κατεβασω?
 

Άκης

Administrator
Απ: Χρόνος που μένει το Proscar στο αίμα μας

Δες τις έχω ανεβάσει κάπου. Τις είχα τραβήξει για μένα, να βλέπω τι παίζει.
Όπως ανέφερα και σε άλλο post, θα προσπαθήσω να τις βρω. Δεν έχω πρόβλημα να τις ανεβάσω κάπου.
Θα κάνω νέο post όταν τις βρω, don't worry.
 

SEXYGAS

New Member
Απ: Χρόνος που μένει το Proscar στο αίμα μας

Μαγκες μπορω να προμηθευτω απο Ελλαδα το revivogen? Αν ναι το εχουν τα φαρμακια η κατοπιν παραγγελιας? Αντε να δουμε τι θα κανει και αυτο.

Παρατηρηση Για τσακαλο. Οσοι ενδιαφερονται για μεταμοσχευση ειναι καλο να δουν τη Μεταμοσχευση του Τσακαλου. εχει κανει τρομερη μεταμοσχευση ο τυπος. ΠΡΟΣΟΧΗ ΟΜΩΣ. Ο Τσακαλος ειχε το πλεον ενδεδιγμενο μαλι για μεταμοσχευση. Χοντρη τριχα, κατασταλαγμενη φαλακρα με ψηλα τις κροταφικες γραμμες μικρη περιοχη μεταμοσχευσης μεγαλο πισω τμημα με αποτελεσμα να μπορουν να παρθουν πολλα τριχοθυλακια. Μην εξαπατασται απο το αποτελεσμα του τσακαλου οχι οτι δεν ειναι αλληθεια καθε αλλο αλλα επειδει ειναι το πλεων ενδεδιγμενο καιφαλι για μεταμοσχευση. οσοι εχουν κατι τετοιο και θελουν δεν εχουν παρα να το κανουν. Στισ περισσοτερες περιπτωσεισ δεν ισχυει.
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Χρόνος που μένει το Proscar στο αίμα μας

sexygas το revivogen δεν μπορεις να το παρεις απο ελλαδα μονο απο εξετερικο
εγω το παραγγειλα απο revivogen.com Μπορεις να το βρεις και στο onlyhairloss.com
αλλα απο το πρωτο site συμφαιρει πιο πολυ υπαρχει και το κουπονι που εχουν ποσταρει τα παιδια
αλλα και τα μεταφορικα ειναι πιο φτηνα οποτε συμβουλευω μονο απο εκει να το παρεις
 

Άκης

Administrator
Απ: Χρόνος που μένει το Proscar στο αίμα μας

Sexygas το ίδιο σε συμβουλεύω και εγώ. Βασικά τί βαθμό αραίωσης έχεις;
Έχεις καμία photo?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

SEXYGAS

New Member
Απ: Χρόνος που μένει το Proscar στο αίμα μας

μαλλον ειμαι σε 2 με 3 σταδιο αλλα δεν ειμαι σιγουρος. εχω καινουσ κροταφους βαθης, και το πανω σκοινικο ειναι αραιωμενο με τις τριχεσ να εχουν χασει πολυ ογκο. ενοειται πως φενεται το δερμα. τελευταια παρατηρισα οτι αρχισαν να διαγραφονατι και γραμμεσ αραιωσης στο πλαι. Ειμαι 34 χρονων. το βλεπω σε 3-4 χρονια να ειναι εντονη η καραφλα. αυτο που ελπιζω και το σκαιφτομαι με τη φιναστεριδη εειναι μηπως και οι αποδυναμωμενες τριχες που εχω καταφερουν να αποκτισουν τον κανονικο τουσ ογκο. Ξερω οτι να πικνωσουν ειναι σχεδον αδυνατον. εχει κανεισ πτοσωπικη εμπειρια σε κατι τετοιο. Φωτο δεν εχω αλλα και να ειχα δεν ξερω πω να τισ ανεβασω. μπωρω να βγαλω κατω απο το φως αλλα πωσ θα τισ εκθεσω?
 

Άκης

Administrator
Απ: Χρόνος που μένει το Proscar στο αίμα μας

Sexygas μπορείς να πας εδώ και να ανεβάσεις τις photos που επιθυμείς.
http://www.hairlossgr.com/forum/index.php?action=gallery;sa=add;cat=1
μετά όταν βλέπεις την photo σου, αντιγράφεις το URL και μας το κάνεις επικόλληση εδώ για να μπορούμε να μπούμε.
Για την φιναστεριδη, δοκίμασε την. Πάρε 0.6-0.8mg για αρχή ή συνέχεια, για να μειώσης τις πιθανότητες να δεις sides.
 

dont

New Member
Απ: Χρόνος που μένει το Proscar στο αίμα μας

Άκης είπε:
Sexygas μπορείς να πας εδώ και να ανεβάσεις τις photos που επιθυμείς.
http://www.hairlossgr.com/forum/index.php?action=gallery;sa=add;cat=1
μετά όταν βλέπεις την photo σου, αντιγράφεις το URL και μας το κάνεις επικόλληση εδώ για να μπορούμε να μπούμε.
Για την φιναστεριδη, δοκίμασε την. Πάρε 0.6-0.8mg για αρχή ή συνέχεια, για να μειώσης τις πιθανότητες να δεις sides.

Ακη τελικα εσενα οι φωτογραφιες που ειναι? τοσο καιρο? ακομα? γιατι?
 

Άκης

Administrator
Απ: Χρόνος που μένει το Proscar στο αίμα μας

Δεν το έπιασα dont αυτό...
Μετά από ΠΟΣΟ καιρό εννοείς;
Και πως το ρωτάς; Γιατί κάπου πάει το μυαλό μου, αλλά θα περιμένω απάντηση σου...
 

dont

New Member
Απ: Χρόνος που μένει το Proscar στο αίμα μας

Εκανα μια απλη ερωτηση, δεν χρειαζεται να απαντας με ερωτηση. Διαβαζα τα παραπανω και λες πριν ενα χρονο και, οτι θα ανεβασεις φωτο σου για να δουμε αποτελεσματα. Παραλληλα προτρεπεις αλλους να ανεβασουν οταν εσυ πρωτος θα επρεπε να το κανεις μιας και εχεις γνωμη για την αποτελεσματικοτητα των περισσοτερων προιοντων.
 

Άκης

Administrator
Απ: Χρόνος που μένει το Proscar στο αίμα μας

Όταν θα μάθεις να ψάχνεις και μετά να κάνεις ερωτήσεις του τύπου "γιατί, ε;;; γιατί;;" , τότε θα απαντώ και γω χωρίς ερωτήσεις.
Οι εικόνες που ανέβασα πρώτος εγώ είναι εδώ και κάτι μήνες στο forum...
 

dont

New Member
Απ: Χρόνος που μένει το Proscar στο αίμα μας

Οκ sorry, προφανος εκανα λαθος, αλλα δες το ετσι. Πριν γραψω τα παραπανω εκανα αναζητηση δυο τρεις λεξεις κλειδια και δεν βρηκα τιποτα, επεισης μπηκα στο προφηλ σου και παλι τιποτα απο φωτο. Βγαλε εσυ συμπερασμα..... εκτος αν εγω δεν ξερω να χρησημοποιω σωστα το forum.
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Χρόνος που μένει το Proscar στο αίμα μας

dont είπε:
Οκ sorry, προφανος εκανα λαθος, αλλα δες το ετσι. Πριν γραψω τα παραπανω εκανα αναζητηση δυο τρεις λεξεις κλειδια και δεν βρηκα τιποτα, επεισης μπηκα στο προφηλ σου και παλι τιποτα απο φωτο. Βγαλε εσυ συμπερασμα..... εκτος αν εγω δεν ξερω να χρησημοποιω σωστα το forum.

Να τον ρωτησεις το σκεφτηκες????
 

dont

New Member
Απ: Χρόνος που μένει το Proscar στο αίμα μας

panos1982 είπε:
[quote author=dont link=topic=21.msg18048#msg18048 date=1253208604]
Οκ sorry, προφανος εκανα λαθος, αλλα δες το ετσι. Πριν γραψω τα παραπανω εκανα αναζητηση δυο τρεις λεξεις κλειδια και δεν βρηκα τιποτα, επεισης μπηκα στο προφηλ σου και παλι τιποτα απο φωτο. Βγαλε εσυ συμπερασμα..... εκτος αν εγω δεν ξερω να χρησημοποιω σωστα το forum.

Να τον ρωτησεις το σκεφτηκες????
[/quote]

Να διαβασεις λιγο παραπανω το σκεφτηκες?
Αντε γιατι κατανταει γελοιο ο καθε...κατευθειαν να εκφρασει γνωμη. Εκει που ηθελα να καταληξω "στο συμπερασμα πανω" ειναι οτι υπαρχουν περιθωρια βελτιωσης ωστε να ειναι πιο ευχρηστο το site. Αυτο σαν φιλικη συμβουλη. Αν παλι δεν ενδιαφερει...no problem.
Sorry για την εντελως off topic σηζητηση.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα