Τρεις περιπτωσεις μμ για μελετη

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Roni

Member
Εγω θυμάμαι τελευταία φορά που ειχα βαλει minox γυρω στα 24 ειχα τρελο sheding μαυρους κυκλους και πονο στο στήθος.Βεβαια θα ξεκινησω παλι για λογους ψυχολογίας και για να είμαι καλα με τον εαυτό μου και αν δω παλι τα ιδια την κοβω
 

tol

Well-Known Member
Το six pack σου να είχα :)
Μια ειναι η συνταγη, φιλε Γιωργο...

Τα τελευταια τρια χρονια (που εχω συστηματοποιησει προπονηση και διατροφη ... οχι διατροφη διαζυγιου:D :D).. 6 φορες την εβδομαδα...επι μια ωρα καθε μερα bodybuilding ...
ανελλιπως (ουτε γιορτες...ουτε διακοπες...ουτε δικαιολογιες για διαλειμματα).
Δυσκολη συνταγη...αλλά πετυχημενη!
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Γιατί φίλε? Σε ρωταω γιατι με ενδιαφέρει η άποψη ενός τόσο έμπειρου μέλους σχετικά με την μινοξ.

Η πλειοψηφία χρηστών μίνο που έχω δει από κοντά μου θύμιζαν ξενυχτισμένους χαρτοπαίκτες μετά από άγρια χασούρα. Ένας μάλιστα έκανε μακιγιάζ για να μην φαίνεται και αποτρίχωση στο πρόσωπο. Ταλαιπωρία, ξηροδερμίες, ειδικά σαμπουάν για να την καταπολέμησεις και άλλα πολλά για να πάρεις τι; Μια βελτίωση περιορισμένης διάρκειας. Δεν αξίζει ένα νέο παιδί να το βάλεις σε τέτοιο τριπάκι.
 

Georgie

Well-Known Member
Η πλειοψηφία χρηστών μίνο που έχω δει από κοντά μου θύμιζαν ξενυχτισμένους χαρτοπαίκτες μετά από άγρια χασούρα. Ταλαιπωρία, ξηροδερμίες, ειδικά σαμπουάν για να την καταπολέμησεις και άλλα πολλά για να πάρεις τι; Μια βελτίωση περιορισμένης διάρκειας. Δεν αξίζει ένα νέο παιδί να το βάλεις σε τέτοιο τριπάκι.
Όντως , μετα απο χασούρα .
Σα να εχεις φάει τσιμέντα για πρωινό, ενα πράγμα !
 

Georgie

Well-Known Member
Μια ειναι η συνταγη, φιλε Γιωργο...

Τα τελευταια τρια χρονια (που εχω συστηματοποιησει προπονηση και διατροφη ... οχι διατροφη διαζυγιου:D :D).. 6 φορες την εβδομαδα...επι μια ωρα καθε μερα bodybuilding ...
ανελλιπως (ουτε γιορτες...ουτε διακοπες...ουτε δικαιολογιες για διαλειμματα).
Δυσκολη συνταγη...αλλά πετυχημενη!
Εγω φίλε @tol 1.85 και 87 κιλά . Δε με λες ντουκι αλλα στο ποδηλατο, basket ειμαι σε καλή φόρμα .
To body building δε το συμπάθησα ποτε ,ειμαι και rock'n'roll τύπος και τις μπύρες μου τις πίνω .
 

Xristoforaz

Well-Known Member
  • Like
Reactions: tol

Georgie

Well-Known Member
Πάντως και συ φίλε μονογαμικός λες οτι εισαι ( και σε πιστεύω) και χτίζεις κορμί για πάρτυ σου .
Τα κοριτσάκια όμως θα σε παίζουν δε μπορει. Αφου μπορεις και αντιστέκεσαι μπράβο σου
Εγω ουτε για αστείο !
Προβλημα .
 
  • Like
Reactions: tol

Xristoforaz

Well-Known Member
Πάντως και συ φίλε μονογαμικός λες οτι εισαι ( και σε πιστεύω) και χτίζεις κορμί για πάρτυ σου .
Τα κοριτσάκια όμως θα σε παίζουν δε μπορει. Αφου μπορεις και αντιστέκεσαι μπράβο σου
Εγω ουτε για αστείο !
Προβλημα .
Θα απαντουσε μια φαν του Τολ και συναμα Ρουβιτσα:

Μην αντιστέκεσαι, μην αντιστέκεσαι
κάνε ένα βήμα κι εσύ
Μην αντιστέκεσαι, το πάθος έρχεται
και φεύγει η λογική
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Xristoforaz

Well-Known Member
Χριστοφορε μηπως να ξεκινησεις κ εσυ προγραμμα γυμναστικης κ διατροφης οπως ο φιλτατος tol; θα αποκτησεις κ εσυ ρουβιτσες ετσι :p
Ευχαριστω για το ενδιαφερον και την καλη σου καρδια, αλλα εμενα με εχει παρει η κατω βολτα..απογοητευση γενικα με τα αποτελεσματα των μεταμοσχευσεων και μη ευρεση λυσεως...απογοητευση χρόνια(επιθετο) απο μια εβραια ομορφη (νυν μοντελο: lydia petrou (μάιρα))...απογοητευση τωρα και μετα απο τη συναντηση μου με τη γλυκουλα Ν.Μ...γενικα ειμαι ασε τα να πανε! Στηριξα και τις ελπιδες μου στην lp clinic..κατραπακια κι εκει...χαχαχα δεν πειραζει ομως φιλτατε! Οσο υπαρχουν ειλικρινεις ανθρωποι, ευαισθητοποιημενοι με ανιδιοτελη προσφορα και σκοπο τους το συμφερον του κοινωνικου συνολου, οπως καποιοι φορουμιτες του εδω φορουμ, σημαινει πως δεν πρεπει να απογοητευομαστε απο τιποτα και για καμια κοπελα-ερωτα!
 

tasos33

Well-Known Member
Οχι και θειος, φιλε Τασο...μπαρμπας ναι...
αυτο μαλιστα...το δεχομαι χωρις αντιρρηση!!!
Δεν περίμενα ποτέ ότι θα ανεβάζες φωτό, εξεπλάγην και μάλιστα ευχάριστα.
Πάντως το νήμα άλλαξε θέμα χαχαχαχ.
 

manly_Man

Well-Known Member
Ευχαριστω για το ενδιαφερον και την καλη σου καρδια, αλλα εμενα με εχει παρει η κατω βολτα..απογοητευση γενικα με τα αποτελεσματα των μεταμοσχευσεων και μη ευρεση λυσεως...απογοητευση χρόνια(επιθετο) απο μια εβραια ομορφη (νυν μοντελο: lydia petrou (μάιρα))...απογοητευση τωρα και μετα απο τη συναντηση μου με τη γλυκουλα Ν.Μ...γενικα ειμαι ασε τα να πανε! Στηριξα και τις ελπιδες μου στην lp clinic..κατραπακια κι εκει...χαχαχα δεν πειραζει ομως φιλτατε! Οσο υπαρχουν ειλικρινεις ανθρωποι, ευαισθητοποιημενοι με ανιδιοτελη προσφορα και σκοπο τους το συμφερον του κοινωνικου συνολου, οπως καποιοι φορουμιτες του εδω φορουμ, σημαινει πως δεν πρεπει να απογοητευομαστε απο τιποτα και για καμια κοπελα-ερωτα!
Παντως αυτο με το γυμναστηριο μπορει να το ειπα μεσω πλακας στο προηγουμενο μου σχολιο, αλλα πραγματικα ειναι μια καλη λυση για να βελτιώσεις την εικονα σου και να αλλαξει η αυτοπεποιθηση σου και στο λεω απο προσωπικη εμπειρια. Δεν ειναι μονο τα μαλλια που προσδιοριζουν την εικονα κάποιου (οπως ειχα πει και σε αλλη μου αναρτηση)...τελος παντων δεν πρεπει να απελπιζεσαι φιλε μου η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια....να χαιρεσαι τη ζωη σου με οτι εχεις!
 

DimiForg

Member
Η πλειοψηφία χρηστών μίνο που έχω δει από κοντά μου θύμιζαν ξενυχτισμένους χαρτοπαίκτες μετά από άγρια χασούρα. Ένας μάλιστα έκανε μακιγιάζ για να μην φαίνεται και αποτρίχωση στο πρόσωπο. Ταλαιπωρία, ξηροδερμίες, ειδικά σαμπουάν για να την καταπολέμησεις και άλλα πολλά για να πάρεις τι; Μια βελτίωση περιορισμένης διάρκειας. Δεν αξίζει ένα νέο παιδί να το βάλεις σε τέτοιο τριπάκι.

Ευχαριστώ για την απάντηση φίλε μου. Ωστόσο θεωρείς ότι αν την έχεις ήδη ξεκινήσει και την κόψεις θα έχεις μεγάλη χασούρα? Η πιστεύεις ότι η φίνα από μόνη της αρκεί για να κάνει όλη τη δουλειά και ως εκ τούτου η μινο είναι περιττή?
 

giwrgos8888

Active Member
Ευχαριστώ για την απάντηση φίλε μου. Ωστόσο θεωρείς ότι αν την έχεις ήδη ξεκινήσει και την κόψεις θα έχεις μεγάλη χασούρα? Η πιστεύεις ότι η φίνα από μόνη της αρκεί για να κάνει όλη τη δουλειά και ως εκ τούτου η μινο είναι περιττή?
αρα να την σταματησουμε λετε
 

Jumanji

Active Member
Κάποιος, κάποτε, περίμενα να μου κάνει αυτή την ερώτηση. Εξαρτάται από την αραίωση. Αν μιλάμε για ήπια αραίωση δηλαδή για μη επιθετική ΑΑ, όχι. Θα περίμενα να δω πως εξελίσσεται το φαινόμενο πρώτα. Εκεί έχεις πιθανότητες και αν είσαι και λίγο τυχερός μπορείς να δώσεις λύσεις και χωρίς φάρμακα. Όχι πάντα φυσικά αλλά έχεις την πολυτέλεια να περιμένεις κάποιο διάστημα.

Για αυτό που είμαι σίγουρος είναι ότι δεν θα του πρότεινα να πάρει μινο.
Θεωρεις χειροτερη σε παρενέργειες τη μινο απο φινα?
 
Μπλουζα