Το Δεντρολίβανο - Δενδρολίβανο λειτουργεί πολύ καλά σε συνδυασμό με derma roller ή συσκευή μασάζ - ισάξιο με μινοξιδίλη είναι

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

akishellas3

Well-Known Member
Άσε βρε αγόρι μου τα πειράματα και τις ανακαλύψεις . Ξεκινά τη θεραπεία που ακολουθούν ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ άντρες σε όλο το κόσμο για να βοηθήσεις πρωτίστως τον εαυτό σου .
Μπορείς να του πεις φυσικά πως θα είναι εις γνώση του οποιαδήποτε ς παρενέργειας, στη σεξουαλική διάθεση τι θα γίνεται όσο μεγαλώνει...πόσο εύκολα θα του ξανασηκώνεται...κ απλά ότι παίζει με τις ορμόνες του ...αλλά θα δει μαλλιά ...Νά του τα λέμε όλα ....
 

Thanos 134

New Member
Εγώ πάντως, μετά από μια μεταμόσχευση μαλλιών, κ με τοπική φινα κ μινο, παρατήρησα πρηξιματα στο πρόσωπο κ ειδικά στην περιοχή των ματιών.
Μου σύστησαν οι ίδιοι οι δερματολόγοι της εταιρίας να κόψω την μινοξιδιλη !!!!
Δεν ξέρω αν έφταιγε ο συνδιασμός ή μόνο η μινο...
Αλλά δυστυχώς δε βλέπω θετικά αποτελέσματα...ειδικά στην κορυφή του κεφαλιού...μετά από 6 μήνες...
Στους κροτάφους έγινε κάποια δουλίτσα...πίσω όμως παραμένει σχεδόν η ίδια κατάσταση...
Να σημειώσω ότι δεν είχα καθαρή καράφλα παρά μόνο αραίωση !!!!
Σκέφτομαι να δοκιμάσω κάποιο αιθέριο. Ίσως δεντρολίβανο με βάση δαφνέλαιο.
 

JimKan1

Well-Known Member
Εγώ πάντως, μετά από μια μεταμόσχευση μαλλιών, κ με τοπική φινα κ μινο, παρατήρησα πρηξιματα στο πρόσωπο κ ειδικά στην περιοχή των ματιών.
Μου σύστησαν οι ίδιοι οι δερματολόγοι της εταιρίας να κόψω την μινοξιδιλη !!!!
Δεν ξέρω αν έφταιγε ο συνδιασμός ή μόνο η μινο...
Αλλά δυστυχώς δε βλέπω θετικά αποτελέσματα...ειδικά στην κορυφή του κεφαλιού...μετά από 6 μήνες...
Στους κροτάφους έγινε κάποια δουλίτσα...πίσω όμως παραμένει σχεδόν η ίδια κατάσταση...
Να σημειώσω ότι δεν είχα καθαρή καράφλα παρά μόνο αραίωση !!!!
Σκέφτομαι να δοκιμάσω κάποιο αιθέριο. Ίσως δεντρολίβανο με βάση δαφνέλαιο.
Αντι να δοκιμασεις φιδελαια μπορεις να περιμενεις αλλους 6 μηνες και αν δεν δεις δουλεια να ξεκινησεις ντουτα
 

Stratos

Well-Known Member
Εγώ πάντως, μετά από μια μεταμόσχευση μαλλιών, κ με τοπική φινα κ μινο, παρατήρησα πρηξιματα στο πρόσωπο κ ειδικά στην περιοχή των ματιών.
Μου σύστησαν οι ίδιοι οι δερματολόγοι της εταιρίας να κόψω την μινοξιδιλη !!!!
Δεν ξέρω αν έφταιγε ο συνδιασμός ή μόνο η μινο...
Αλλά δυστυχώς δε βλέπω θετικά αποτελέσματα...ειδικά στην κορυφή του κεφαλιού...μετά από 6 μήνες...
Στους κροτάφους έγινε κάποια δουλίτσα...πίσω όμως παραμένει σχεδόν η ίδια κατάσταση...
Να σημειώσω ότι δεν είχα καθαρή καράφλα παρά μόνο αραίωση !!!!
Σκέφτομαι να δοκιμάσω κάποιο αιθέριο. Ίσως δεντρολίβανο με βάση δαφνέλαιο.
Μπορείς να κάνεις και βουντού ή να πας σε μέντιουμ. Αυτά τα έχουμε κάνει και εμείς, μην χάνεις το χρόνο σου άδικα, προτιμότερο είναι να γυμνάζεσαι και να προσέχεις τη διατροφή.
 

JimKan1

Well-Known Member
Μπορείς να κάνεις και βουντού ή να πας σε μέντιουμ. Αυτά τα έχουμε κάνει και εμείς, μην χάνεις το χρόνο σου άδικα, προτιμότερο είναι να γυμνάζεσαι και να προσέχεις τη διατροφή.
Βουντου εχω ακουσει οτι δουλευει, αλλα πρεπει να εχει πανσεληνο
 

Harris_G

Well-Known Member
Forum μοντελο το κανατε μπουρδελο.

  • 412 νηματα φιναστεριδη, post finasteride syndrome
  • Βοηθηστε με να βρω δερματολογο στην Ελλαδουλα ενω μας στελνει ο υπερκαθηγητης Lorenzo τι να κανουμε
  • Τα ποπκορν βγαζουν τα ιδια μαλλια με τη μινοξιδιλη
  • Ξεκατινιασματα γιατρων με μελη
 

tasos33

Well-Known Member
Forum μοντελο το κανατε μπουρδελο.

  • 412 νηματα φιναστεριδη, post finasteride syndrome
  • Βοηθηστε με να βρω δερματολογο στην Ελλαδουλα ενω μας στελνει ο υπερκαθηγητης Lorenzo τι να κανουμε
  • Τα ποπκορν βγαζουν τα ιδια μαλλια με τη μινοξιδιλη
  • Ξεκατινιασματα γιατρων με μελη
Εμένα πάντως με ποπ κορν μου επεσαν
 

Marios1982

Well-Known Member
Κρεμμύδι στο κεφάλι!! Το έκανε ένας φίλος nw7 του είπαν στο χωριό οι γιαγιάδες ότι έτσι θα βγάλει μαλλί!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Marios1982

Well-Known Member
Έβγαλε τελικά?ή απλά του έμεινε η μυρωδιά?
Η μυρωδιά έμεινε ! Μετά πήγε κ σε έναν χασάπη κ ήρθε κ έδεσε! Έμεινε Norwood 7 με μια ωραία ουλή στριπ και κάτι καρφακια σκόρπια στο κεφάλι, σαν τα ανθρωπάκια που ποτίζαμε πιτσιρικάδες και βγάζαν γρασίδι στο κεφάλι, για όποιον τα έχει προλάβει κ τα θυμάται.
 

Thanos 134

New Member
Μπορείς να κάνεις και βουντού ή να πας σε μέντιουμ. Αυτά τα έχουμε κάνει και εμείς, μην χάνεις το χρόνο σου άδικα, προτιμότερο είναι να γυμνάζεσαι και να προσέχεις τη διατροφή.
Το θέμα είναι ότι πήγα με τον σωστό κ επιστημονικό (υποτίθεται) τρόπο...κ όχι σε βουντού κ μέντιουμ...
Αλλά δυστυχώς μετά τη μεταμόσχευση σε πλακώνουν στα χημικά για να δεις προκοπή ...!!!
Αν τύχει να έχεις κάποια αλλεργία στη μινοξ...(κ δεν είμαι ο μοναδικός), το έχασες το παιχνίδι ... γιατί δεν υπάρχει αντικαταστάτης ή κάτι παραπλήσιο.
Κ για την ώρα παραπλήσιο έχει αποδειχθεί μόνο το δεντρολίβανο.
 

Kostas97

Well-Known Member
Το θέμα είναι ότι πήγα με τον σωστό κ επιστημονικό (υποτίθεται) τρόπο...κ όχι σε βουντού κ μέντιουμ...
Αλλά δυστυχώς μετά τη μεταμόσχευση σε πλακώνουν στα χημικά για να δεις προκοπή ...!!!
Αν τύχει να έχεις κάποια αλλεργία στη μινοξ...(κ δεν είμαι ο μοναδικός), το έχασες το παιχνίδι ... γιατί δεν υπάρχει αντικαταστάτης ή κάτι παραπλήσιο.
Κ για την ώρα παραπλήσιο έχει αποδειχθεί μόνο το δεντρολίβανο.
Υπαρχει κατι κοντινο Stemoxydine ή αλλιως δια στοματος
 

ApofasismenosPsyxakias

Καραφλοφυτευθείς Νεο-Κουκλεντές
Δεντρολίβανο (Rosemary) παίρνω σε ταμπλέτες, 700mg την ημέρα (με το σκεπτικό πως είναι πάμφθηνο και δεν είχα και τίποτε να χάσω όταν το ξεκίνησα) και είδα αισθητή βελτίωση στο πάχος της τρίχας. Σε συνδυασμό με Saw Palmetto 320mg/ημέρα, ελάχιστη τριχόπτωση και πολύ καλή ποιότητα τρίχας.

Ξεκίνησε τις ίδιες ταμπλέτες Rosemary κι ένας φίλος μου και μου είπε το ίδιο, αισθάνεται/βλέπει τις τρίχες του πιο δυνατές και χοντρές.

Γενικά είμαι επιφυλακτικός απέναντι στα χίπικα/φυτικά, αλλά από τη στιγμή που υπάρχει επιστημονική μελέτη για κάτι και το κόστος είναι χαμηλό, είμαι ανοιχτός.

Όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να δοκιμάσει το συνδυασμό και να μοιραστεί την εμπειρία του.

ΥΓ Να ξεκαθαρίσω εδώ πως δεν μιλάω για επανέκφυση ή τίποτε θαύματα, αλλά για βελτίωση της ποιότητας του μαλλιού που ήδη υπάρχει.
 

ApofasismenosPsyxakias

Καραφλοφυτευθείς Νεο-Κουκλεντές
Μπλουζα