Τελικό αποτέλεσμα.Η μεταμόσχευση μου,σε ελληνα γιατρό

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Απ: Τελικό αποτέλεσμα.Η μεταμόσχευση μου,σε ελληνα για

και στις 2 είμαι 3 λυκειου καλοκαιρι μολισ τελειωσα...24 ειχα κανει ηδη την επεμβαση..
και εσυ που βλεπεις την φώτο φαινετε οτι ειμαι παιδακι ακόμη εκει...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Άκης

Administrator
Απ: Τελικό αποτέλεσμα.Η μεταμόσχευση μου,σε ελληνα για

dimitris 121 είπε:
ακη σωστότατος και σε ευχαριστώ που το σέβεσαι..ναι ειναι 6 χρονια πρην.ππηγαινα 3 λυκειου

Ναι, το μαλλί σου είναι φυσικότατο, αυτό θέλω να πω. Άρα, αυτό που θέλω να πω είναι ότι δεν έβαλες μαλλιά. Εκτός αν ο συγκεκριμένος γιατρός σου κάνει τόσο καλή δουλειά.
 

Toppikistis

New Member
Απ: Τελικό αποτέλεσμα.Η μεταμόσχευση μου,σε ελληνα για

Ακη τι προσπαθεις, δεν τον βλέπεις τον άνθρωπο;δεν εχει ουτε ιερο ουτε οσιο.
Και συνεχίζει...
Εγω το ξαναλεω,καλω καποιον δικηγορο απο εδω μεσα, να κανουμε καταγγελια, να δωθει αδεια απο τον εισαγγελεα για να μαθουμε ποιος ειναι απο τον παροχο βασει της IP του, και να τελειωνει το θεμα.Ας υπαρξει κ λιγος παραδειγματισμος για να σταματησουν πια αυτα τα φαινομενα..
 

BLuEArMy

Member
Απ: Τελικό αποτέλεσμα.Η μεταμόσχευση μου,σε ελληνα για

Νομίζω γνωρίζοντας ποιός γιατρός βρίσκεται πίσω από αυτά είναι αρκετό......... για να γελιοποιηθεί! Δε χρειάζεται τπτ άλλο :tease:
 
Απ: Τελικό αποτέλεσμα.Η μεταμόσχευση μου,σε ελληνα για

τοπ μιλαω με ακη τωρα που βλεπει φωτο...
Ακη και στης 2 ειμαι καλοκαιρι 3 λυκειου...εκει δεν ειχα ωαλει μαλλια...μαλλαι εωαλα τον επομενο χρονο στην κλινικη που με εφαγαν..στα 23 εκανα επεμβαση την καλη...αν βλεπεις τα αλμπουμ πηγαινε σε αυτη με το καλοκαιρι που εχω βαλει και θα δεις οτι λεω αληθεια
 

Toppikistis

New Member
Απ: Τελικό αποτέλεσμα.Η μεταμόσχευση μου,σε ελληνα για

Ρε συ εδω μιλαγες με τον εαυτο σου προσφωνωντας σε "φιλε" και θες να μας πεισεις οτι στο FB ειναι πραγματικο το προφιλ σου;Ντροπη σου ρε παλιανθρωπε
 
Απ: Τελικό αποτέλεσμα.Η μεταμόσχευση μου,σε ελληνα για

ρε εισαι χαζος...?για δικο μου πρωσοπικο λογο το εκανα αυτο με τον αδελφο μου...δεν ειχα οφελος
Ακη οταν δεισ τις φωτο πεσ μου.και για το αν ειναι πραγματικο προφιλ ακη δεσ και πεσ μου
 

Άκης

Administrator
Απ: Τελικό αποτέλεσμα.Η μεταμόσχευση μου,σε ελληνα για

Toppikistis είπε:
Ακη τι προσπαθεις, δεν τον βλέπεις τον άνθρωπο;δεν εχει ουτε ιερο ουτε οσιο.
Και συνεχίζει...
Εγω το ξαναλεω,καλω καποιον δικηγορο απο εδω μεσα, να κανουμε καταγγελια, να δωθει αδεια απο τον εισαγγελεα για να μαθουμε ποιος ειναι απο τον παροχο βασει της IP του, και να τελειωνει το θεμα.Ας υπαρξει κ λιγος παραδειγματισμος για να σταματησουν πια αυτα τα φαινομενα..
Αυτό που ήθελα να δω είναι αν όντως το παιδί είχε κάνει την μεταμόσχευση που έλεγε και μήπως άδικα του επιτεθήκατε. Αλλά είδα και έκρινα...

Το θέμα κλείνει γιατί είναι spam. Η εμμονή του dimitris 121 για τους Έλληνες γιατρούς και επειδή όλα του τα ποστ είναι μόνο για την μεταμόσχευση του (όποια έκανε τέλος πάντων) και μόνο για προώθηση του συγκεκριμένου γιατρού (μπορεί και θείου του), dimitris 121 μας χαιρετάς.

Toppikistis είπε:
Ρε συ εδω μιλαγες με τον εαυτο σου προσφωνωντας σε "φιλε" και θες να μας πεισεις οτι στο FB ειναι πραγματικο το προφιλ σου;Ντροπη σου ρε παλιανθρωπε
Το προφίλ του είναι όντως αληθινό. Το θέμα με το γιατρό δεν ξέρω γιατί επιμένει τόσο...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα