Τελικό αποτέλεσμα.Η μεταμόσχευση μου,σε ελληνα γιατρό

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Απ: Τελικό αποτέλεσμα.Η μεταμόσχευση μου,σε ελληνα για

παυλο δεν εχουμε ολοι ιδιο μοσχευμα και ιδιο πάχος και στυλ τριχας.
δεν ημουν καραφλας εντελως το ειδες και εσυ..ειχα συμαντικη αραιωση.αφανα φαινετε το μαλλι γτ ειναι και μακρι.μπορει να μην ειναι 1800 μπορει να ειναι λιγο παραπανω αλλα εκει κειμενετε...

Εβαλα παρα πολυ μαλλι λογο του μοσχευματοσ που μου ειχε μεινει
Και λεω αλήθεια...τρελλα δεν πουλαω..αν ειναι να εχω φθασει τοσο χρονων και να ασχολουμε με τετοια καλυτερα αν ντρεπομαι.
τελος παντων ολα οκ...
Καλο μεσιμερι και καλη συνεχεια
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Toppikistis

New Member
Απ: Τελικό αποτέλεσμα.Η μεταμόσχευση μου,σε ελληνα για

dimitris 121 είπε:
αγορι μου τοτε κατσε και κλαψε την μοιρα σου.δεν σου ειπα να πιστευεισ απλα κανε κουβεντα.δεν ξερεισ τι σου γινετε
εδω λες ουτε εσένα ούτε τις κύπρου ούτε του χάσον ούτε κανέναν ε τι ναπω τοτε μπαινεις απλα για να κλαις την μοιρα σου.
φιλε πραγματικα οκ γνωμη σου δεκτή...πες ενα φιλε δεν σε πιστεύω και οχι να κραζεις
Σου ειπα εγω να κερδισω τπτ δεν εχω..
κέρδισα μαλλιά και αυτό μου φθάνει.. Ψεύτης δεν είμαι....απλα ειμαι μια επιτυχημένη επεμβαση...2 επεμβάσεις εκανα μαζι για να το πετυχω και εσκασα και καπου στα 4μισι χιλιαρικα,...ε δεν ειναι και ακατόρθωτο.ελεος...και σου ειπα τα μαλλια μου τα περιποιούμαι σε τρελο θαθμο.δεν τα εχω αφισει ετσι.

εξαπ@τηση λεει...ρε ηρέμησε ,κοιταξε το θεμα σου..

και κατι τελευταίο λες "αυτή την στιγμή nw1 μας δίνει στα 15 μας μονο ο θεός κανεις άλλος" το να εισαι κολλημενος καπου ειναι κακο για σενα..ασχημο να μην θεσ να δεχτεις την αληθεια..
Ξερεις ρε ομως τι θα κανω...θα σου αποδείξω οτι ειναι αληθεια ολα και δεν προκειτε να πω που πηγα...

+1 απο μένα για την ειλικρίνια σου.Και πολλά συγχαρητήρια αδερφέ για τα αποτελέσματα σου.Νομίζω ότι είναι τα καλύτερα αποτελέσματα που έχουμε δει ποτέ.Να φανταστείς τόσο καλά αποτελέσματα δεν τολμούσα να τα δω ούτε σε όνειρο.Ελπίζω κάποια μέρα να μπορέσεις να συγχωρέσεις τη στάση που κράτησα απέναντι σου.Ένιωθα απλώς την ανάγκη εδώ και καιρό να τα χώσω σε κάποιον και βρήκα εσένα που είσαι νέο μέλος για να ξεσπάσω την μανία μου.Πραγματικά αγορίνα μου χίλια μπράβο και σε σένα για την υπομονή και επιμονή σου αλλά και στον πλαστικό χειρούργο που σε ανέλαβε που με τόση ανιδιοτέλεια και σχεδόν αφιλοκερδώς κατάφερε να σε κάνει το Νο.1 αποτέλεσμα μεταμόσχευσης στον κόσμο και κατάφερε παράλληλα να μην χρησιμοποιήσει την περίπτωση σου για διαφημιστικούς σκοπούς.Τον γιατρό αυτόν τον τιμάει η σεμνότητα που έχει καθώς και το μεγάλο ταλέντο σε αυτό που κάνει.Ο Θεός να σας έχει και τους 2 καλά.
 

ΚΩΝ/ΝΟΣ

New Member
Απ: Τελικό αποτέλεσμα.Η μεταμόσχευση μου,σε ελληνα για

dimitris 121 και ποιος είναι αυτός που κάνει τέτοια θαύματα με 1800 μοσχεύματα ?
 
Απ: Τελικό αποτέλεσμα.Η μεταμόσχευση μου,σε ελληνα για

Λοιπον και κατι τελευταιο γτ πραγματικα θελω οσο τπτ να δειξω οτι απλα μου πετυχε η επέμβαση..

Τοππικιστι δεν ξερω αν ειρωνευεσε η οχι.
ειναι δυσκολο να πιστεψεις με την μια κατι πολυ καλο και τα δικαιολογο ολα τα σχολια
Το ξανα λεω ξευτης δεν ειμαι..
Αν ήθελα να κάνω διαφήμιση θα πήγαινα μαζι του σε καναλια τοπικα που βγαινει γτ μου το εχει πει και μια χαρα διαφήμιση θα εκανα.
Γιατρος απο γιατρο διαφερει
σχεδον 2000 μοσχεύματα μπορει να σου βαλει κάποιος και να μην πιάσουν και να σε κανει χαλιά και αλλος να στα βαλει και να σε κανει τελεια οπωσ εμενα.
Ο γιατρος πιστεψτε με οχι μονο ο συγκεκριμενος γενικοσ ολοι..βγαζουν τρελα φραγκα και οταν εισαι καλος δεν εχεισ αναγκη ουτε διαφήμιση ουτε τπτ..Με εχει φαει γι να βγω σε τηλεοραση ομως καλυτερα να μου κοψουν το κεφαλι παρα να ξερουν ποιος ειμαι.
σε αυτο ειμαι καθετος...
Και δεν τον διαφημίζω γτ αν το εκανα ηδη θα ειχα στειλει σε πολλουσ ποιος ειναι και αν το εχω κανει προκαλω αν τυχον εχω στειλει μνμ τωρα να το πει καποιος και να το ποσταρει...
Και οπως σας ειπα τα μαλλιά μου τα περιποιούμαι παρα πολυ σε σπαστικο βαθμο...

Και επειδη οκ εχουμε και μια ειρωνια μεσα μας σαν ανθρωποι και καποιοι ειμαστε ειρωνικοι θα γινω αμεσως τωρα...
Μολισ λουστικα και αυτο ειναι για σενα με τα δολαρια...

Σου ευχομαι απο καρδιας τα καλυτερα γτ ξερω τι εστι το λουκι με τα μαλλια....
Καλο απογευμα σε ολουσ
 

diego13

New Member
Απ: Τελικό αποτέλεσμα.Η μεταμόσχευση μου,σε ελληνα για

Και δεν τον διαφημίζω γτ αν το εκανα ηδη θα ειχα στειλει σε πολλουσ ποιος ειναι και αν το εχω κανει προκαλω αν τυχον εχω στειλει μνμ τωρα να το πει καποιος και να το ποσταρει...




Απ: (Χωρίς τίτλο)
« Εστάλη στον/στην: diego13 στις: Δεκέμβριος 24, 2010, 12:49:34 πμ » ΑπάντησηΠαράθεσηΔιαγραφήΠαράθεση από: diego13 στις Δεκέμβριος 24, 2010, 12:44:27 πμ
γεια σου δημητρη.θα μπορουσες να μου πεις το ονομα του γιατρου και την μεθοδο που χρησιμοποιει fue η strip.

kalispera diego.vevaia gt na min sto pw. mou ekane me tin methodo strip epeidi den eixa mikro provlima,kai ton lene ****.twra ton allon mina tha paw gia namou aferesei kai tin lwrida epi tin eukairia pou mou milises gia strip...skeftese na kaneis epemvasi?
 

$$$

New Member
Απ: Τελικό αποτέλεσμα.Η μεταμόσχευση μου,σε ελληνα για

dimitris 121 είπε:
Λοιπον και κατι τελευταιο γτ πραγματικα θελω οσο τπτ να δειξω οτι απλα μου πετυχε η επέμβαση..

Τοππικιστι δεν ξερω αν ειρωνευεσε η οχι.
ειναι δυσκολο να πιστεψεις με την μια κατι πολυ καλο και τα δικαιολογο ολα τα σχολια
Το ξανα λεω ξευτης δεν ειμαι..
Αν ήθελα να κάνω διαφήμιση θα πήγαινα μαζι του σε καναλια τοπικα που βγαινει γτ μου το εχει πει και μια χαρα διαφήμιση θα εκανα.
Γιατρος απο γιατρο διαφερει
σχεδον 2000 μοσχεύματα μπορει να σου βαλει κάποιος και να μην πιάσουν και να σε κανει χαλιά και αλλος να στα βαλει και να σε κανει τελεια οπωσ εμενα.
Ο γιατρος πιστεψτε με οχι μονο ο συγκεκριμενος γενικοσ ολοι..βγαζουν τρελα φραγκα και οταν εισαι καλος δεν εχεισ αναγκη ουτε διαφήμιση ουτε τπτ..Με εχει φαει γι να βγω σε τηλεοραση ομως καλυτερα να μου κοψουν το κεφαλι παρα να ξερουν ποιος ειμαι.
σε αυτο ειμαι καθετος...
Και δεν τον διαφημίζω γτ αν το εκανα ηδη θα ειχα στειλει σε πολλουσ ποιος ειναι και αν το εχω κανει προκαλω αν τυχον εχω στειλει μνμ τωρα να το πει καποιος και να το ποσταρει...
Και οπως σας ειπα τα μαλλιά μου τα περιποιούμαι παρα πολυ σε σπαστικο βαθμο...

Και επειδη οκ εχουμε και μια ειρωνια μεσα μας σαν ανθρωποι και καποιοι ειμαστε ειρωνικοι θα γινω αμεσως τωρα...
Μολισ λουστικα και αυτο ειναι για σενα με τα δολαρια...

Σου ευχομαι απο καρδιας τα καλυτερα γτ ξερω τι εστι το λουκι με τα μαλλια....
Καλο απογευμα σε ολουσ

την επομενη φορα σήκωσε και πανο στο σύνταγμα για εσένα με τα $$$ :D :D :D ποσο δολοφόνοι του $ μπορεί να είστε οι τον μεταμοσχεύσεων :chinscratch αλλα ο κόσμος φταίει που δεν σας κοπανάει καμια μήνυση για τα μέτρια έως αθλια αποτελέσματα που τους δίνετε ώστε να τελειώσει αυτό το πανηγύρι ;) όσο για την φωτογραφία επειδή βάζω topic ktl είναι πολύ κάρτα φιλε ... μπαμ κάνει .... 8)
 

Toppikistis

New Member
Απ: Τελικό αποτέλεσμα.Η μεταμόσχευση μου,σε ελληνα για

Λοιπόν η ώρα που όλοι περιμένατε..Τα αποτελέσματα του γιατρού που προτείνει ο φίλος Δημήτρης.
http://www.iimm.gr/hair-tr*nspl*nt/greekp5.php?page=G3135011306251599720
Εγώ θεωρώ πως είναι ότι καλύτερο έχω δει στο θέμα μεταμόσχευση.

Δεν συμφωνείτε άραγε;;
 
Απ: Τελικό αποτέλεσμα.Η μεταμόσχευση μου,σε ελληνα για

χαχα εχεισ δικιο ρε....κοπανιστε με σταυρώστε με που μου πετυχε η επεμβαση..

α ρε και να ξερες ποιοι εχουν κανει επεμβαση και εχουν τοσο καλα αποτελεσματα που δεν τουσ εχεισ παρει χαμπαρι...

τεσπα οταν θα φτασεισ στο επιπεδο που ειμαι εγω και το τι εχω περασει εγω,γτ εσυ μιλασ με βαση αυτα που ακουσ ...δικη σου εμπειρια δεν εχεις
...αμφιβαλω αν εχεισ παει απο περιεργια να ψαξεισ για γιατρο να δεισ τι παιζει...

φιλε επειδη βαζεις τοππικ οπως λες και εβαζα και εγω σε μεγαλο βαθμο επρεπε να ξερεισ οτι οταν βαζεις τοππικ το μαλλι σου φαινετε λιγο πιο θαμπο και λιγο πιο ηλεκτρησμενο οταν το χτενιζεις.....
Σε μενα πρωσοπικα ετσι γινοτανε οταν δεν εβαζα ζελε...οταν εβαζα ηταν κομπλε..

ειναι γελοιο το θεαμα να το παιζεισ εξυπνος ενω δεν εισαι και το παιζεισ ιστοριασ κα καμπόσος...τεσπα ουτε περιουσια εχω να χωρίσω μαζι σου ουτε τπτ...
 
Απ: Τελικό αποτέλεσμα.Η μεταμόσχευση μου,σε ελληνα για

τοππικιστι προτεινα εγω γιατρο και δεν το ξερω?και δεν μου εμφανίζει τπτ
 

Toppikistis

New Member
Απ: Τελικό αποτέλεσμα.Η μεταμόσχευση μου,σε ελληνα για

dimitris 121 είπε:
χαχα εχεισ δικιο ρε....κοπανιστε με σταυρώστε με που μου πετυχε η επεμβαση..

α ρε και να ξερες ποιοι εχουν κανει επεμβαση και εχουν τοσο καλα αποτελεσματα που δεν τουσ εχεισ παρει χαμπαρι...

τεσπα οταν θα φτασεισ στο επιπεδο που ειμαι εγω και το τι εχω περασει εγω,γτ εσυ μιλασ με βαση αυτα που ακουσ ...δικη σου εμπειρια δεν εχεις
...αμφιβαλω αν εχεισ παει απο περιεργια να ψαξεισ για γιατρο να δεισ τι παιζει...

φιλε επειδη βαζεις τοππικ οπως λες και εβαζα και εγω σε μεγαλο βαθμο επρεπε να ξερεισ οτι οταν βαζεις τοππικ το μαλλι σου φαινετε λιγο πιο θαμπο και λιγο πιο ηλεκτρησμενο οταν το χτενιζεις.....
Σε μενα πρωσοπικα ετσι γινοτανε οταν δεν εβαζα ζελε...οταν εβαζα ηταν κομπλε..

ειναι γελοιο το θεαμα να το παιζεισ εξυπνος ενω δεν εισαι και το παιζεισ ιστοριασ κα καμπόσος...τεσπα ουτε περιουσια εχω να χωρίσω μαζι σου ουτε τπτ...

Αδερφέ μην τον ακούς αυτόν και κανέναν άλλον εδώ μέσα γιατί απλούστατα τα παιδιά δε ξέρουν.Είναι πιτσιρίκια μπροστά σου.Και φυσικά συμφωνώ μαζί σου ότι δεν χρησιμοποιείς τοππικ...αλοίμονο!

Πάντως για να είναι κοτζάμ διευθυντής ο γιατρός και τόσο ταπεινός μπράβο του!

Καλά ε...το επόμενο χτύπημα που θα σου κάνουν φίλε είναι οτι θα πουν ότι φοράς περούκα.. μην ξαφνιαστείς!Για όλα τους έχω ικανούς αυτούς τους πονηρούς που ποστάρουν στο θέμα σου!

τοππικιστι προτεινα εγω γιατρο και δεν το ξερω?και δεν μου εμφανίζει τπτ
Δεν σου εμφανίζει γιατί πρέπει να αντικαταστήσεις τους αστερίσκους με το γράμμα "a"

Και ναι φίλε κάποιος έγραψε ένα ποστ και μας έδειξε ότι είχατε συνομιλία και ότι του πρότεινες τον γιατρό σου χωρίς δεύτερη σκέψη.
 
Απ: Τελικό αποτέλεσμα.Η μεταμόσχευση μου,σε ελληνα για

να σου πω ρε ειρωνα..
το επεξα εγω ιστορίας χωρίς να μου πουν μαλ&^%ια?
Δεν νομιζω...
δεν ειπα οτι ειναι πιτσιρίκια αλλά από δω μέσα ολοι εχουμε κανει θεραπειες..και οι περισοτεροι να ξερεισ οτι κανουν θεραπείες μονοι τουσ διαβαζοντας το τι λενε οι αλλοι..
Οι περισοτεροι δεν πανε σε δερματολόγο σωστό να τουσ πει.. λες και ολοι ιδια κεφαλια εχουμε.
άποψη σας είναι δεν σε χρεώνουν και τπτ..

Τεσπα ελπιζω παιδια γι την εξαπάτηση που κανω να μου ερθουν γρηγορα τα χαρτια...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Απ: Τελικό αποτέλεσμα.Η μεταμόσχευση μου,σε ελληνα για

τελεία το έκανα δηλαδή ε?
λοιπον πες στο φιλο επειδη θα το εχει το μυνημα που σιγουρα το εστειλα σημερα η εχθεσ να το ποσταρει...περιμενω.....και χωρις δεύτερη σκέψη?
οκ περιμενω
 

Toppikistis

New Member
Απ: Τελικό αποτέλεσμα.Η μεταμόσχευση μου,σε ελληνα για

Οκ μπορείς λοιπόν να συνεχίσεις να πιστεύεις ότι έχεις φτιάξει το απόλυτο masterplan και ότι κανείς δεν θα καταλάβει το παραμικρό.Σίγουρα πάντως έχεις μελετήσει το site και τα μέλη καλά, και περίμενες αρκετό καιρό για να κάνεις την κίνηση σου σε καλή στιγμή.Έχεις μάθει απ' ότι φαίνεται από τα λάθη των προηγούμενων από σένα...
Να σε πληροφορήσω ότι ο μόνος λόγος που συνεχίζω και γράφω στο θέμα που έφτιαξες είναι για να προστατέψω όσο μπορώ κάποια νέα μέλη που δεν είχαν ως τώρα τον χρόνο να μελετήσουν μόνοι τους ώστε να είναι σε θέση να καταλαβαίνουν λαμόγια.
Επειδή όμως νομίζω ότι είσαι κ μεγάλος σε ηλικία (την πραγματική εννοώ...) και ίσως να μην ξέρεις καλά απο Internet, να σε πληροφορίσω ότι η διέυθυνση IP σου έχει καταγραφεί κ ότι αν συνεχίσεις πιστεύω πως οι administrators του site θα κάνουν πιο δυναμικές διώξεις απέναντι σου γιατί είσαι μια κινούμενη παγίδα.
Αν σέβεσαι έστω κ λίγο κάποιον όρκο που έτυχε να δώσεις πριν από αρκετά χρόνια αποχώρησε χωρίς να δώσεις συνέχεια.Διαφορετικά θα είσαι άξιος της μοίρας σου.
Είπαμε "στην Ελλάδα ζούμε", αλλά μην το παρατεντώνεις το σχοινί κύριος.
 
Απ: Τελικό αποτέλεσμα.Η μεταμόσχευση μου,σε ελληνα για

ςραια .οχι οτι το εστειλα τωρα....ναι έχεις δίκιο το έκανα μιλαμε για το περασμενο δεκεμβρη.Με ρωτησε και του ειπα...

(Χωρίς τίτλο)
« Εστάλη στον/στην: dimitris 121 στις: Δεκέμβριος 24, 2010, 12:44:27 πμ »
« Έχετε προωθήσει ή απαντήσει σε αυτό το μήνυμα. » ΑπάντησηΠαράθεσηΔιαγραφή
γεια σου δημητρη.θα μπορουσες να μου πεις το ονομα του γιατρου και την μεθοδο που χρησιμοποιει fue η strip.


(Χωρίς τίτλο)
« Εστάλη στον/στην: dimitris 121 στις: Δεκέμβριος 24, 2010, 12:58:59 πμ »
« Έχετε προωθήσει ή απαντήσει σε αυτό το μήνυμα. » ΑπάντησηΠαράθεσηΔιαγραφή
εχω κανει ηδη μια στην D$I με φτωχο αποτελεσμα και σκεφτομαι για δευτερη σε αλλον γιατρο πιθανοτατα στο εξωτερικο.ενδιαφερομαι μονο για fue δεν θελω να ρισκαρω με λωριδα γιατι αν δεν πετυχει μετα δεν θα μπορω ουτε να τα ξυρισω.


Αυτα εχω να τα δειχνω και εγω...Μηπως τον προσπαθούσα να τον πείσω να πάει και δεν το ξέρω...και γτ αφου κανω διαφήμιση οπωσ λεσ τοσο καιρο δεν τον εχω στην πιεση μου λες.?
 
Απ: Τελικό αποτέλεσμα.Η μεταμόσχευση μου,σε ελληνα για

Λοιπον οπωσ το πατε σε λιγο ευκολα θα περασω στην cia
επεισα κανενα να παει ?οχι
αν κανω λαμογια παρακαλω ο ADMIN να το πει....η ηλικια μου φλε ειναι 24 χρονων μπαμ...
απλα οταν σου φαινετε κατι περιεργο παντα σκεφτεσαι τα χειροτερα και ειναι απολυτα φυσικο...λοιπον και όπως είπα δεν κάνω διαφήμιση ουτε ηθελα να φερω αναστατωση ψεματα δενλεω admin παρακαλω ψαχτα ολα για το λογο οτι καθαρος ουρανος......

Ποιον ορκο ρε???ποδοσφαιριστης ειμαι και εχω τελειςσει ασσοε...τι ορκο μου λες?? θεε μου

έλεος κοιτα που φτάσαμε..και να εισια σιγουρος οτι αν εκανα λαμογια θα προσπαθουσα να κρυφτω και οχι να δειχνω τα μνμ που μου εχουν στειλει..
 

Toppikistis

New Member
Απ: Τελικό αποτέλεσμα.Η μεταμόσχευση μου,σε ελληνα για

Ε είσαι ανυπόφορος.Τέλος δεν ξαναασχολούμαι. Οι ηλίθιοι γι άλλη μια φορά αποδεικνύεται ότι είναι αήττητοι.
Ο νοών νοείτω για το τι εστι ο κύριος αυτός. Εγώ αποχωρώ από την κουβέντα
 
Απ: Τελικό αποτέλεσμα.Η μεταμόσχευση μου,σε ελληνα για

φιλε εσυ εισαι αυτοπου λες...
αυτη την στιμγη εγω προσπαθω να σου κανω κουβεντα για να δεισ οτι εισαι λαθος και δικαιολογημενα και εσυ προσπαθεισ να με πεσεισ γι αυτα που λες..
οποτε μην λεμε οτι θελουμε φιλε....
Και ηλίθιος δεν είμαι..εσυ απλά εισαι με παρωπίδες στο κεφαλι..

Και ούτε εγω θα συνεχίσω αλλο την κουβεντα για το λογο οτι δεν μπηκα με σκοπο να κερδισω τπτ οπωσ πιστεύεις εσυ φιλε, πραγματικα..οκ τι να πω...

Καλα να περνας
 
Απ: Τελικό αποτέλεσμα.Η μεταμόσχευση μου,σε ελληνα για

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΊΟ ΚΑΙ ΚΛΕΙΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ...

αντμιν επειδη ο φιλοσ απο δω λεει οτι εκανα ολοκληρο σχεδιο παρακαλω τσεκαρε τα ολα οπωσ και τα loggin που εχω και ποτε τα εχω,,μιας και τα εχω μελετησει ολα τοσο καλα οπωσ λενε..

νιώθω λες και είμαι μαφία..
τελειώνει εδω το θεμα
 

kakashi

Member
Απ: Τελικό αποτέλεσμα.Η μεταμόσχευση μου,σε ελληνα για

παντως η αυτες οι φωτο ειναι ψευτικες η μολις ειδα τα καλυτερα αποτελεσματα που εχω δειποτε απο μεταμοσχευση.....πολυ καλυτερο και απο τα καλυτερα αποτελεσματα τους που χρησιμοποιουν στα σαιτ τους για διαφημιση οι θεωρουμενοι κορυφαιοι γιατροι στη μεταμοσχευση...καλυτερο οχι μονο για 2000 μοσχευματα περιπου που εβαλες αλλα καλυτερο κ απο ολες γενικα τι μεταμοσχευσεις που εχω δει ποτε ανεξαρτητου αριθμου μοσχευματων.....τι να πω μπραβο σ
 

parkour

New Member
Απ: Τελικό αποτέλεσμα.Η μεταμόσχευση μου,σε ελληνα για

Αδερφε επειδη ο γιατρος σου φαινεται τρελο τζιμανι, παρ'τον τηλεφωνο πλιζ και ρωτα τον 2-3 σιγουρα για το στοιχημα για το σου κου.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα