Τελικό αποτέλεσμα.Η μεταμόσχευση μου,σε ελληνα γιατρό

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Τελικό αποτέλεσμα.Η μεταμόσχευση μου,σε ελληνα για

dimitris 121 είπε:
ρε παιδια πραγματικά ομως..επειδη και εγω πέρασα απο λούκι και δύσκολα πιστεύω αλλους εχετε ενα δικιο αλλα μην ειρωνεύεστε...Ημαρτον πια...Οτι ειναι καλο δεν σημαινει οτι ειναι και ακατόρθωτο...

όχι εγώ σοβαρά το είπα, γιατί η hairline έγινε τόσο ίσια?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Toppikistis

New Member
Απ: Τελικό αποτέλεσμα.Η μεταμόσχευση μου,σε ελληνα για

Ρε παιδια παρατηρηστε λιγο προσεκτικα τις φωτογραφιες.Δειτε οτι τα αυτια απο φωτο σε φωτο διαφερουν.Αλλου ειναι πεταχτα αλλου ειναι κολλητα στο κεφαλι, αλλου το κεφαλι ειναι πλατυ αλλου οχι, αλλου το δερμα ειναι σκουρο πολυ αλλου ειναι ασπρο πολυ.Ειναι ολες ψευτικες οι φωτο.Ελεος πια με τον καραγκιοζη.Ή παθητικος ψευτης ειναι ο ανθρωπος, ή πλαστικος χειρουργος με υπερβολικα χαμηλη νοημοσυνη, ή κανας καραγκιοζακος που κοροιδευει ολους εμας που εχουμε πραγματικο προβλημα και καθεται κ γελαει πισω απο την οθονιτσα του.

Admin σε παρακαλω, πεταξε τον εξω.Εδω πεταξες τον Blindfold και αφηνεις αυτο εδω το πραγμα να λεει οτι του κατεβαζει η κουτρα του;
 
Απ: Τελικό αποτέλεσμα.Η μεταμόσχευση μου,σε ελληνα για

φιλε Kathi πάντα όταν κατι φαινετε καλο ολοι το κρινουν..και ποσο μαλλον αν δεν εχει ποσταρει αλλο κατι αντιστοιχο..ο πρώτος τρωει τολουσιμο...και σας ειπα τα περιποιούμαι πολυ τα μαλλιά μου σε σημείο πολυ σπαστικό..
εχω περασει πολλα με τα μαλλια και οχι μονο εγω αλλα και αλλοι... συνολικά 3 επεμβάσεις εχω κάνει....
ε δεν μπορει να ερχετε το φιλαρακι απο δω που μπορει να μην εχει κανει καμια και απλα να υποθετει..και να μου λεει τα δικα του με τοσα λεφτα που εχω σκασει...ε ελεος

Δεν ξερετε ποσοι κυκλοφορουν εξω με μεταμοσχευμένα μαλλια και φαινοτνε τελεια...Οκ σταυροστε με τοτε επειδή σε μενα πετιχε...Και αυτο το αποτελεσμα δεν ειναι σε μια συνεδρια...ειναι σε 2...
 
Απ: Τελικό αποτέλεσμα.Η μεταμόσχευση μου,σε ελληνα για

λοιπον toppikisti akou..λες για το το φως ρε ανθρωπε.. είσαι σοβαρος...απ το φωσ κρινεισ....το ενα ειναι καλοκαιρι και το αλλο χειμωνας και μου λες για το φως....σορρυ αλλα δεν εχω τι να κανω και λεω ασ βαλω ς καμια μαλακια να τσακωθω..εισαι τρελος...? ρε που ζουμε...πατε καλα...admin se parakalw an θες να με πεταξεις κανε το εσυ αλλα οχι να πεταγοντε οι αλλοι να λενε το στραβο τουσ...δεχομαι την κριση αλλα οχι αυτο που γινετε...
μου σπασες τα νευρα πραγματικα....
το φως λεει και οτι ειναι κολλιτα τα αυτιά.....ρε εισαι αρρωστοσ τι λες... εσύ ιδιο δερμα εχεισ κακοκαιρι και ιδιο χειμώνα....αν ναι ρε φιλε εισαι φαινομενο και μπραβο σου...και καραγκιοζησ εισαι...επειδη καθεσε και κρινεις χωρισ να εχεισ ζισει τπτ...πεσ μου ρε εκτος απο απο θεραπειεσ που εχουμε κανει ολοι τι αλλο εχεισ περασει και ξερεις...με το τι σου λενε οι αλλοι εχεισ εμπειρια και εσυ???εγω ξερω οτι εχω εμπειρια με τισ 3 επεμβάσεις που εχω κανει...Τι οφελοσ εχω ρε τελευταιε?εχω ορεξη να τσακωθώ και λες ασ μπω εδω να τουσ κοροιδευω...εισαι βλάκας αγορι μου
 
Απ: Τελικό αποτέλεσμα.Η μεταμόσχευση μου,σε ελληνα για

παιδια περιμενα πωσ και πωσ να ανοιξει το φορυμ...επειδη πραγματικα δεν ειναι του τυπου μου να τσακωνομαι παιδεσ πραγματικα ουτε να προσπαθω να δικαιολογιθω για κατι που ειναι αλήθεια.....εγω αυτα περασα και ετσι εγινα μετα απο συνολικα 3 επεμβασεις...

Και κατι τελευταιο γιατι πραγματικα ξενερωνω γενικώς με την αντιμετωπιση που εχετε..admin θα σβησω το toppik san na mhn egine pote h koybenta γιατι μπαινω τακτικα απο περιεργεια και κοιταω το φορυμ γτ οσο και ενμταξει να εγινα με τα μαλλια παντα θα με τρωει γενικώς να μαθαινω.

ειμαι σηγουροσ πωσ αν σας ελεγα οτι ειχα κανει επεμβαση στο εξωτερικο κανεσ δεν θα έλεγε τπτ και απλα θα με ρωτουσατε που...αυτο το ξερετε και εσεισ οι ιδιοι..
Αυτο ειναι που λεω οτι ολοι ειναι κακοπροαίρετοι αλλα οκ..δεν ειμαι λαθος πιστευω.
Λογω να πω ψεματα δεν εχω..

καλο βραδυ
 

crossfire

Well-Known Member
Απ: Τελικό αποτέλεσμα.Η μεταμόσχευση μου,σε ελληνα για

dimitris 121 είπε:
καλησπέρα σε όλους παιδιά
Πριν 1μίση χρόνο έκανα πιστεύω την τελευταία μου μεταμόσχευση μαλλιων

Η ιστορία έχει ως εξής στα 18 μου όταν τελειώσα το λυκειο περιπου μετα απο ενα χρονο ξεκινισε το προβλημα μου
Όπως πολυ κανουν στο λυκειο πεθαίνουμε στο ζελε .
Ετσι και εγω.
Αλλα δεν πιστευω οτι εφταιγε το ζελε.
Εκτός απο την κληρονομικότητα παίζει ρολο και το ανγχος εχει τεραστιο βαθμο.
Ολα τα εχασα απο το ανγχος μου σίγουρα.

στα 21 μου επειδή δεν πήγαινε αλλο μετα απο θεραπείες και ολα τα αλλα (μινοξιδιλι) πήγα και έκανα επεμβαση σε μια κλινικη στην αθηνα.
Η πιο λαθος αποφαση της ζωης μου πραγματικα.

Το κόστος πήγε 3000 επεμβααση και άλλο ενα χιλιαρικο θεραπείες με λαιζερ και μασκες
Τα κλασικά οπως τα ξέρουμε
Κατι τριχογενεση και τετοια μου λέγανε και εγω πανω στον ενθουσιασμό μου τσίμπησα
dimitris 121 είπε:
loipon toppikisti akou..λες για το το φως ρε ανθρωπε..εισια σοβαρος...αππ το φωσ κρινεισ....το ενα ειναι καλοκαιρι και το αλλο χειμςνασ και μου λεω για το φως....σορρυ αλλα δεν εχω τι να κανω και λεω ασ βαλω ς καμια μακακια να τσακωθς..εισαι τρελος...? ρε που ζουμε...πατε καλα...admin se parakalw an θες να με πεταξεις κανε το εσυ αλαλ οχι να πεταγοντε οι αλλοι να λενε το στραωο τουσ...δεχομαι την κριση αλλα οχι αθτο ποπυ γινετε...
μοθ σπασεσ τα νευρ απραγματικα....
το φως λεει και οτι ειναι κολλιτα τα μαλλια.....ρε εισαι αρρωστοσ τι λες... εσύ ιδιο δερμα εχεισ κακοκαιρι και ιδιο χειμώνα....αν ναι ρε φιλε εισαι φαινομενο και μπραβο σου...και καραγκιοζησ εισαι...επειδ καθεσε και κρινεις χωρισ να εχεισ ζισει τπτ...πεσ μου ρε εκτοσ απο απο θεραπειεσ που εχουμε κανει ολοι τι αλλο εχεισ περασει και ξερεις...με το τι σου λενε οι αλλοι εχεισ εμπειρια και εσυ???εγς ξερω οτι εχς εμπειρια με τισ 3 επεμβάσεις που εχς κανει...Τι οφελοσ εχω ρε τελευταιε?εχω ορεξη να τσακωθώ και λες ασ μπω εδς να τουσ κοροιδευω...εισι βλακασ αγορι μου

Το πρωτο post απο ορθογραφικα ενταξει.......το δευτερο ο χαμος του χαμου....ως και διαφορετικο ατομο γραφει.
Ρε δημητρακι...τι παιζει με την παρτυ σου?

kkathi είπε:
Εάν αυτό που βλέπω είναι αληθινό είναι συνάμα και συγκλονιστικό! Δεν έχει μέχρι στιγμής δημοσιευτεί κανένα τέτοιο αποτέλεσμα πόσο μάλλον με τετοια τιμή και όρους.
Θα με ενδιέφερε πολύ να μάθω το ονομα του γιατρού που κατάφερε αυτό το θαύμα. Μπες σε παρακαλώ στον κόπο να μου στείλεις με μήνυμα το ονομά του.
Η αλήθεια είναι οτι φαντάζει τελειο για να είναι αληθινό. Από την αλλη με τοσα που τραβάμε ο καθένας μας ειναι απολυτα δικαιολογημέμη η επιφύλαξη.
Περιμένω το όνομά του....

Εσυ κουκλα μου δεν εχεις αφησει παπατζα για παπατζα και μαντζουνι για μαντζουνι που να μην πιστεψεις......εισαι με διαφορα το πιο ευκολοπιστο μελος του forum.....περιμενε ακομα τον αλλον με το herbal
 

$$$

New Member
Απ: Τελικό αποτέλεσμα.Η μεταμόσχευση μου,σε ελληνα για

καταρχήν οι foto είναι fake 8) dimitri πηγες για διαφήμιση μπας και τσιμπήσεις κάνα τριαράκι αλλα θα παρεις το big το 3 το μεγαλύτερο 8) έκανες τι μεγαλύτερη δυσφήμιση όλον τον εποχών ...
 
Απ: Τελικό αποτέλεσμα.Η μεταμόσχευση μου,σε ελληνα για

οταν ο αλλος με τρελενει συγνώμη αλλα δεν κοιταω τα ορθογραφικα....και φαινεται οτι εισαι κομπλεξικός..εγω σου λεω για το αποτελεσμα και εσυ μου λες γι αυτο...μακαρι φιλε πραγματικα επειδη γουσταρω που μου την λετε και θελω να σασ αποδειξω οτι ετσι ειναι θα εδινα και το facebook μου που τις εχω ολόκληρες τις περισσοτερες φωτο μονο και μονο για να κλεισω τα στοματα και μετα θα το εκλεινα το toppik.αλλα ξερω οτι μετα θα παει απο στομα σε στομα..

Καλο βραδι.....
 
Απ: Τελικό αποτέλεσμα.Η μεταμόσχευση μου,σε ελληνα για

εγω μίλησα και εξηγήθηκα.αναγκη δεν έχω
 
Απ: Τελικό αποτέλεσμα.Η μεταμόσχευση μου,σε ελληνα για

εσυ με τα δολαρια...σε ρωταω αν σου ελεγα οτι πηγα εξωτερικό και εδωσα 7 χιλιαρικα θα με πίστευες σου λεω ναι.
Ε απο κει και περα με κολλημενα μυαλια που δεν ξερουν κανουν κουβεντα και απλα ολο μπλα μπλα μπλα μπλα ξερουν μονο..ειναι ωραιο να το παίζεις έμπειρος απλα μονο με το να διαβαζεις τι λενε οι αλλοι...θα πασ μπροστα..
 

kkathi

Member
Απ: Τελικό αποτέλεσμα.Η μεταμόσχευση μου,σε ελληνα για

Αγαπητέ crossfire99 , μπορεί και να έχεις δίκηο, ωστόσο, η κριτική δε μου αρέσει!
Ξέρεις δεν είναι αυτό που λέμε καμιά φορά που ενοχλεί αλλά ο τρόπος που το λέμε.
Τώρα εαν εγω περιμένω ακόμη απάντηση ή εαν την εχω πάρει ειναι δική μου υπόθεση και αποκλειστικά δική μου ευθύνη.
Δική μου επισης είναι και η ευθύνη να διαχειριστώ με τον τρόπο που εγώ κρίνω και αξιολογώ τις πληροφορίες του κάθε μέλους του Forum.
To αν αυτός είναι αξιοπιστος ή όχι και το αν φυσικά οι πληροφορίες του είναι έγκυρες και σταθμισμένες.
Στόχος δικός μου πάντως δεν είναι να προκαλώ εντυπώσεις πολύ περισσότερο δε κρίνοντας τη στάση άλλων.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Απ: Τελικό αποτέλεσμα.Η μεταμόσχευση μου,σε ελληνα για

φιλέ crossfire99 τα διορθώσα ολα ενταξει?
και όπως σου είπα θα σβήσω το toppik. εγώ την υγεια μου την βρήκα... κάτσε εσύ να κρίνεις και νά βριζεισ.και να πολεμας με αλχημιες και big3
καποτε θα καταλαβεις οτι αν εχεισ προδιάθεση για φαλακρα δεν την γλιτωνεισ οτι και να βαλεις...μονο την καθηστερεις και την μειώνεις στο ελαχιστο....θα σου εδινα fb mono kai mono gia na σου κλείσω το στόμα αλλα την χάρη δεν θα στην κανω.
 

crossfire

Well-Known Member
Απ: Τελικό αποτέλεσμα.Η μεταμόσχευση μου,σε ελληνα για

dimitris 121 είπε:
φιλέ crossfire99 τα διορθώσα ολα ενταξει?
και όπως σου είπα θα σβήσω το toppik. εγώ την υγεια μου την βρήκα... κάτσε εσύ να κρίνεις και νά βριζεισ.και να πολεμας με αλχημιες και big3
καποτε θα καταλαβεις οτι αν εχεισ προδιάθεση για φαλακρα δεν την γλιτωνεισ οτι και να βαλεις...μονο την καθηστερεις και την μειώνεις στο ελαχιστο....θα σου εδινα fb mono kai mono gia na σου κλείσω το στόμα αλλα την χάρη δεν θα στην κανω.

Κατσε και διαβασε ξανα που σε εβρισα.....τελοσπαντων,το big3 ειναι το μοναδικο που μπορω να κανω αυτη τη στιγμη.
Για τον ιδιο σκοπο πολεμαμε......το ξερω οτι δεν την γλιτωνω την καραφλα...μην βιαζεσαι και επιτιθεσαι...λεφτα μαζευω και εγω για μεταμοσχευση
 
Απ: Τελικό αποτέλεσμα.Η μεταμόσχευση μου,σε ελληνα για

crossfire99 έχεις δίκιο δεν με έβρισες απλά πάνω στον πανικό νόμιζα οτι ειχες βρίσει και εσύ... συγνώμη.

Το ξερεις και εσυ οτι αν μπεις στο κλιπακι μαλλια μονο μια καλη επέμβαση σε σώνει.σου δίνουν θάρρος οι θεραπείες αλλα απο ενα σημειο και μετα κουραζεσαι και σκεφτεσε και τα λεφτα που έχεις χαλάσει για όλα και καπως ειναι. Και εγω ετσι επαθα

Και για να μιλήσουμε με νουμερα επειδή εχθές εγινε ένας χαμός
έκανα 2 επεμβάσεις για αυτο το αποτελεσμα..(συνολικα 3 οπού η πρωτη ηταν αποτυχία)
στην μια μου πήρε κάπου στα 1300 μοσχεύματα και στην άλλη μου πήρε κάπου στα 500.. όλα 2πλα και τετραπλά μου είχε πει

Το κοστοσ ηταν στην πρωτη 3200 ακριβως απο οτι ειδα πρην , πραγματικα πολυ φθηνά (σε σχεση με αυτα που μου ελεγαν οι αλλοι..οι αλλοι μου 4500,5 χιλιαδες) και στην άλλη έδωσα ενα χιλιάρικο μαζί με την αφαίρεση της ούλης που είχα απο την κλινική που μου είχαν κάνει + την επέμβαση που κάναμε..Το 3200 το καταφερα με πολυ παζαρεμα.

δλδ 4200 ευρω για 1800 μοσχευματα που πηρε απο πισω.

Και πραγματικά ουτε μια φωτο παιδια δεν ειναι ψευτικη . ηθελα να δωσω που σας ειπα fb αλλα υπαρχουν πολυ που θα με βγάλουν φάτσα καρτα εδω μεσα..Εδω τοσο καιρο το κρύβω

Καλημερα σε ολους
 

$$$

New Member
Απ: Τελικό αποτέλεσμα.Η μεταμόσχευση μου,σε ελληνα για

ναι ρε μας έπεισες έκανες μεταμόσχευση κ έχεις μαλλί από 15 χρόνο ...από σγουρό έγινε ίσιο το μαλλί σου... :D :D :D ποσο υποτιμάτε την νοημοσύνη μας κάτι σαπάκια που γεμίσατε τα forum με fake φωτό ... 8) μεγαλύτερη απατεωνιά από την ανακατανομή - μεταμόσχευση δεν υπάρχει ;)
 

MANKAR

Active Member
Απ: Τελικό αποτέλεσμα.Η μεταμόσχευση μου,σε ελληνα για

ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΟΝ $$$.ΦΙΛΕ DIMITRI ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΣΕ ΠΙΣΤΕΨΟΥΜΑΙ ΚΑΝΤΟ ΜΕ ΑΠΟΔΙΞΕΙΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΑΕΡΑ .ΣΑΝ ΤΟΥΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΥΣ ΠΟΥ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΣΤΗ ΒΟΥΛΗ ΚΑΙ ΜΙΛΑΝΕ ΕΙΣΑΙ!!!!!
 
Απ: Τελικό αποτέλεσμα.Η μεταμόσχευση μου,σε ελληνα για

Λοιπον ακου να δεις εσυ με τα δολάρια...

Ρε φιλε χωρις πλακα σου αν σου ελεγα οτι το εκανα εξωτερικό και εδωσα 7 χιλιάρικα θα με πιστευες?
Αγορι μου με τοσα που εχω βαλει στο κεφαλι μου πρην την κανω το μαλλι μου φαινόταν ξερο.. ακόμη και τώρα οταν βαζω κετοκοναζόλη.. βαζω μετα μαλακτική απο αλοε βερα για να ειναι ετσι
καλα κανεισ και αντιδρας ετσι...βασικα μου αρεσει γτ καταλαβαινω τι αποτελσμα ειχα.

Μανκαρ πραγματικα θελω να κλεισω σε όλους το στόμα..οχι γιατι ειμαι τρελος και μου την κάρφωσε αλλά μου την σπάει να ξερω την αλήθεια και ολοι να το αμφισβητουν.
πωσ να το αποδειξω ρε αδερφε?μηπωσ να βαλω ολοκληρες τισ φωτο για να εμαι πρωτη μουρη σε ολα τα σιτε...?το τι εγινε με μενα θελω να δειξω και οχι να κανω διαφημιση αλλιως θα το εκανα δεν θα κολαγα
 

$$$

New Member
Απ: Τελικό αποτέλεσμα.Η μεταμόσχευση μου,σε ελληνα για

dimitris 121 είπε:
Λοιπον ακου να δεις εσυ με τα δολάρια...

Ρε φιλε χωρις πλακα σου αν σου ελεγα οτι το εκανα εξωτερικό και εδωσα 7 χιλιάρικα θα με πιστευες?
Αγορι μου με τοσα που εχω βαλει στο κεφαλι μου πρην την κανω το μαλλι μου φαινόταν ξερο.. ακόμη και τώρα οταν βαζω κετοκοναζόλη.. βαζω μετα μακακτική απο αλοε βερα για να ειναι ετσι
καλα κανεισ και αντιδρας ετσι...βασικα μου αρεσει γτ καταλαβαινω τι αποτελσμα ειχα.

Μανκαρ πραγματικα θελω να κλεισω σε όλους το στόμα..οχι γιατι ειμαι τρελος και μου την κάρφωσε αλλά μου την σπάει να ξερω την αλήθεια και ολοι να το αμφισβητουν.
πωσ να το αποδειξω ρε αδερφε?μηπωσ να βαλω ολοκληρες τισ φωτο για να εμαι πρωτη μουρη σε ολα τα σιτε...?το τι εγινε με μενα θελω να δειξω και οχι να κανω διαφημιση αλλιως θα το εκανα δεν θα κολαγα
ρε δεν πιστεύω ούτε εσένα ούτε τις κύπρου ούτε του χάσον ούτε κανέναν όλοι με τσιράκια είναι εδώ μέσα και κάνουνε διαφήμιση ανελέητα η πίτα είναι πολύ μεγάλη και πολλά τα φράγκα ;) αυτό που κάνετε λέγεται εξαπάτηση και θα προτιμήσω να μείνω καράφλας παρα καράφλας εξαπατημένος και να ξεγλενταω 20-30 ψευταράδες εντος και εκτος ελλαδας τάζοντας nw1 με μεταμόσχευση :D :D τέρμα τα παραμυθια αυτή την στιγμή nw1 μας δίνει στα 15 μας μονο ο θεός κανεις άλλος... 8)
 
Απ: Τελικό αποτέλεσμα.Η μεταμόσχευση μου,σε ελληνα για

αγορι μου τοτε κατσε και κλαψε την μοιρα σου.δεν σου ειπα να πιστευεισ απλα κανε κουβεντα.δεν ξερεισ τι σου γινετε
εδω λες ουτε εσένα ούτε τις κύπρου ούτε του χάσον ούτε κανέναν ε τι ναπω τοτε μπαινεις απλα για να κλαις την μοιρα σου.
φιλε πραγματικα οκ γνωμη σου δεκτή...πες ενα φιλε δεν σε πιστεύω και οχι να κραζεις
Σου ειπα εγω να κερδισω τπτ δεν εχω..
κέρδισα μαλλιά και αυτό μου φθάνει.. Ψεύτης δεν είμαι....απλα ειμαι μια επιτυχημένη επεμβαση...2 επεμβάσεις εκανα μαζι για να το πετυχω και εσκασα και καπου στα 4μισι χιλιαρικα,...ε δεν ειναι και ακατόρθωτο.ελεος...και σου ειπα τα μαλλια μου τα περιποιούμαι σε τρελο θαθμο.δεν τα εχω αφισει ετσι.

εξαπατηση λεει...ρε ηρέμησε ,κοιταξε το θεμα σου..

και κατι τελευταίο λες "αυτή την στιγμή nw1 μας δίνει στα 15 μας μονο ο θεός κανεις άλλος" το να εισαι κολλημενος καπου ειναι κακο για σενα..ασχημο να μην θεσ να δεχτεις την αληθεια..
Ξερεις ρε ομως τι θα κανω...θα σου αποδείξω οτι ειναι αληθεια ολα και δεν προκειτε να πω που πηγα...
 

pavlos

Member
Απ: Τελικό αποτέλεσμα.Η μεταμόσχευση μου,σε ελληνα για

Πρεπει να καταλαβεις οτι με 1.800 μοσχευματα δεν μπορεις να καλυψης την περιοχη που εχεις και να βγαζεις φωτο με μαλλι αφανα και ειναι ασχημο να μπαινεις σε ενα site και να πουλας τρελλα.
Κανονικα θα πρεπει να ειμαι και ο τελευταιος που σου γραφει γιατι εχετε γινει πολυ κουραστικοι κατι τυποι σαν εσενα και τον Gouli
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα