Τί μου είπε μία πολύ όμορφη γυναίκα

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

sito

Active Member
Απ: Τί μου είπε μία πολύ όμορφη γυναίκα

στο θέμα γυναίκας είμαι θερμός υποστηρικτής της Mystery method (πατηστε στο google mystery method torrent για να το κατεβασετε σε μορφη pdf μεσω torrent). Για μένα τουλάχιστον δουλεύει αυτή η μέθοδος κ όσες φορές δεν δούλεψε ήταν επειδη δεν την ακουλούθησα σωστά. βέβαια με την τριχόπτωση που με βασανίζει το τελευταίο εξάμηνο έχει πέσει η ψυχολογία μ απέναντι στις γυναίκες κ δεν την εφαρμόζω την μέθοδο πλεον τόσο συχνα. όμως τωρα που αρχίζουν κ γίνονται εμφανής τα πρώτα σημάδια βελτιωσης η ψυχολογία αρχίζει κ ανεβαίνει πάλι
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Άκης

Administrator
Απ: Τί μου είπε μία πολύ όμορφη γυναίκα

Mystery method?
Open -> Neg -> Attract -> Qualify -> Seduce?
Πήγαινε σε natural...

Όσο για την τριχόπτωση αν ακολουθήσεις πιστά κάποια θεραπεία,θα επανέλθεις σε λίγους μήνες (σε ψυχολογία).
 

sito

Active Member
Απ: Τί μου είπε μία πολύ όμορφη γυναίκα

Αυτό ακριβως. βασικά είναι attract - comfort - seduce
Όταν λες natural, τι εννοείς;

Εγώ πάντως ποτέ δεν ήμουν ο δον ζουαν αλλά εδώ κ 2 χρόνια που χρησιμοποιώ mystery method, τις περισσότερες φορές δούλευε.

Βασικά παρατήρησα μόνο το open δεν καταφερα ποτε να το κάνω σωστά, όσες φορές χρησιμοπιήσα mystery method επιτυχώς μου είχαν γνωρίσει τις γκόμενες αλλοι και το open γινόταν περιττό. Ίσως το open, όπως το περιγράφει ο mystery δεν είναι κ ό,τι καλύτερο για την πραγματικότητα μιας ελληνικής επαρχιακής πόλης.
 

Teri

New Member
Απ: Τί μου είπε μία πολύ όμορφη γυναίκα

sito είπε:
Αυτό ακριβως. βασικά είναι attract - comfort - seduce
Όταν λες natural, τι εννοείς;

Εγώ πάντως ποτέ δεν ήμουν ο δον ζουαν αλλά εδώ κ 2 χρόνια που χρησιμοποιώ mystery method, τις περισσότερες φορές δούλευε.

Βασικά παρατήρησα μόνο το open δεν καταφερα ποτε να το κάνω σωστά, όσες φορές χρησιμοπιήσα mystery method επιτυχώς μου είχαν γνωρίσει τις γκόμενες αλλοι και το open γινόταν περιττό. Ίσως το open, όπως το περιγράφει ο mystery δεν είναι κ ό,τι καλύτερο για την πραγματικότητα μιας ελληνικής επαρχιακής πόλης.

Be yourself..
 

Joda

Member
Απ: Τί μου είπε μία πολύ όμορφη γυναίκα

ναι ρε ο εαυτος σου να εισαι παντα.μην διαβαζεις τετοια.ο καθενας ειναι μοναδικος και ο καθενας εχει δικο του τροπο για να κανει προσεγγιση.οπως και καθε γκομενα ειναι διαφορετικη.αλλες σε θελουν και αλλες οχι οπως αυτο ισχυει και με εμας τους αντρες.δυο ειναι τα συστατικα της επιτυχιας:αυτοπεποιθηση και να εκμεταλλευσαι την στιγμη.εγω παλιοτερα οταν ειχα αυτοπεποιθηση στα 19-20 δεν ειχα φαει ουτε ενα ακυρο,εριχνα οποια ηθελα αλλα ενοιωθα ο καλυτερος και αυτο το εβλεπαν οι γκομενες και το ενοιωθαν και το γουσταραν.για να τα εχεις καλα με τους γυρω σου και να περνας καλα πρεπει πρωτα να τα εχεις καλα με τον εαυτο σου.
 

sito

Active Member
Απ: Τί μου είπε μία πολύ όμορφη γυναίκα

Εννοειτε πως δεν καθομαι κ μαθαινω απ'εξω αττακες κ τις λεω, απλα εχω υοθετησει την σειρα και γενικα την νοοτροπια αυτης της μεθοδου, έτσι κ αλλιώς το ίδιο το βιβλίο σ λεει πως αν δεν εχεις αυτοπεποιηθηση κ δεν εισαι ο εαυτος σου δεν γινεται τιποτα
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Τί μου είπε μία πολύ όμορφη γυναίκα

magic810 είπε:
Νομιζω οτι η γυναικα ηταν ξεκαθαρη δεν με πειραζει να συμπαθησω καποιον αλλα θα σκεφτομουν αν θα τον παντρευομουν....
Οι γυναικες κοιτανε και παραπερα κοιτανε δλδ τι θα κληρονομησει το παιδι που θα κανει.....
δεν ξερω αν με καταλαβαινετε.....καθαρα για αυτον τον λογο πιστευω

συμφωνω απολυτα !!
 

Άκης

Administrator
Απ: Τί μου είπε μία πολύ όμορφη γυναίκα

sito είπε:
Εννοειτε πως δεν καθομαι κ μαθαινω απ'εξω αττακες κ τις λεω, απλα εχω υοθετησει την σειρα και γενικα την νοοτροπια αυτης της μεθοδου, έτσι κ αλλιώς το ίδιο το βιβλίο σ λεει πως αν δεν εχεις αυτοπεποιηθηση κ δεν εισαι ο εαυτος σου δεν γινεται τιποτα

Αυτά τα να είσαι ο εαυτός σου και λοιπά τα έχω βαρεθεί (δεν λέω για σένα, για το τι γράφουν λέω).
Ο κάθε ένας (όχι ο mystery, αλλά ο χαμός από eBooks) βγάζει βιβλίο και λέει αυτοπεποίθηση, να είσαι ο εαυτός σου, να είσαι ο alpha, να πιάνεις χώρο κλπ.
Ωραία ρε φίλε, ο εαυτός μου μπορεί να είναι ντροπαλός, να μην μιλάω σωστά κλπ. Έτσι θα είμαι;
Εννοώ δηλαδή αν δεν δεις κάποιον ή δεν βγεις με κάποιον που είναι alpha, δύσκολα θα το υιοθετήσεις.

Αν θέλετε πάντως να δείτε πως είναι ένας άντρας με "φρύδια", δείτε το παρακάτω video.Οι ρουτίνες και τα canned δεν χρειάζονται...

Alpha Man Behavior and Attitude - Balcony Scene
 

Teri

New Member
Απ: Τί μου είπε μία πολύ όμορφη γυναίκα

Φίλε admin , η γυναίκα ωφείλει να εκτιμήσει αυτό που είσαι (ο ντροπαλός, ο λιγομίλητος, ο κοινωνικός,ακόμα και ο θρασύς και το κ@@@παιδο κ.λ.π).Δεν είπαμε να έχεις πιει και το αμίλητο νερό.. Αλλά και το να βγάζεις μία προσποιητή αυτοπεποίθηση ούτε αυτο ωφελεί.Είναι σαν να βάζεις toppik στο μαλί σου - για να κάνω και τον παραλληλισμό- και καταλαβαίνεις απόλυτα τι ενοώ.

Δεν ξέρω αλλά πραγματικά δεν μπορώ να κατανοήσω την ουσία του video που ανέβασες. Τι θέλει να μας πει δηλαδή? Να γίνουμε σύγχρονοι james bond?

Δεν καταλαβαίνω ειλικρινά.. Θα εκτιμούσα , αν μου εξηγούσες το σκεπτικό σου.
 

Άκης

Administrator
Απ: Τί μου είπε μία πολύ όμορφη γυναίκα

Teri, το video πάει στα προηγούμενα posts με θέμα natural, αυτοπεποίθηση κλπ.
Το να γίνεις σύγχρονος James Bond δεν ξέρω πως το σκέφτηκες, αλλά το συγκεκριμένο video θεωρείται top από την community που ανέφερε ο sito και είναι μια ιδέα για το πως φέρεται κάποιος που δεν μασάει. Γιατί άλλο να στο λένε στα eBooks και άλλο να το βλέπεις.

Αναφέρομαι στο ότι μας λένε ότι λέει ο sito (αν δεν εχεις αυτοπεποιηθηση κ δεν εισαι ο εαυτος σου δεν γινεται τιποτα), αλλά αν δεν δεις κάποιον ΔΕΝ μπορείς να γίνεις.
Ούτε το "καλόπαιδο", ούτε ο alpha.

Εγώ προσωπικά δεν διαβάζω τέτοια βιβλία, όπως του mystery απλώς λέω τι βλέπω.
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Τί μου είπε μία πολύ όμορφη γυναίκα

το μονο σιγουρο ειναι οτι με τις γυναικε δεν βγαζεις ακρη

παντως ενα γερο πορτοφολι θα το θελαν ολες
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

magic810

New Member
Απ: Τί μου είπε μία πολύ όμορφη γυναίκα

Παντως σε οποια γυναικα και να σκασω μυτη με αυτο το μπουρνουζι(του BOND) νομιζω οτι θα πεθανει στα γελια το λιγοτερο........ :D
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Τί μου είπε μία πολύ όμορφη γυναίκα

magic810 είπε:
Παντως σε οποια γυναικα και να σκασω μυτη με αυτο το μπουρνουζι(του BOND) νομιζω οτι θα πεθανει στα γελια το λιγοτερο........ :D


looooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα