Συνεχίζει η αραίωση παρά τα φαρμακα

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Θα βγουν απλά χωρίς τη συνδρομή κάποιας συμπληρωματικής ουσίας θα αναπτύσσονται πιο αργα, θα ναι πιο αδύναμα συγκριτικά με τα προηγούμενα και θα φεύγουν πολύ πιο εύκολα. Μετα απο αυτά τα επόμενα θα ναι ακομα πιο αδύναμα και ούτω καθεξής μέχρι η τρίχα να γίνει χνουδι και το χνουδι κοπανιστός αέρας για να σφυρίξει ο ρεφερι το τέλος της ζωής του θυλακα που πλέον θα τον αναζητάμε στο αμπελαλε. Ελπίζω να σε βοήθησα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Rhcp

Member
Άλλο εννοώ. Εγώ τώρα έχω ξεκινήσει να κάνω χρήση εδώ και ένα μήνα. Από ότι ξέρω τους πρώτους μήνες χάνεις μαλλιά το shredding που λένε τα οποία θα ξαναβγούν πιο δυνατά. Αν εγώ σταματήσω στους 3 μήνες χρήσης ότι μαλλιά έχασα με σκοπό να βγουν πιο δυνατά θα ξαναβγούν όπως ήταν πριν η χάθηκαν τελείως άμα δεν ολοκληρώσω την διαδικασια?
Επίσης, κάτι που δεν έχω καταλάβει. Μπορούν η φίνα και η μίνο να σε κρατήσουν για δεκαετίες? Τώρα εγω είναι σε σχετικά αρχικό στάδιο. Υπάρχει πιθανότητα να μείνω έτσι? Έχω δει κάτι απαντήσεις σε threads και λένε μάλλον όχι και ότι θα χρειαστεί και μια μμ μετα. Και σκέφτομαι ότι αφού τα φάρμακα δεν θα με κρατάνε, δεν θα συνεχίσω να χάνω μαλλιά?
 

Rhcp

Member
Θα βγουν απλά χωρίς τη συνδρομή κάποιας συμπληρωματικής ουσίας θα αναπτύσσονται πιο αργα, θα ναι πιο αδύναμα συγκριτικά με τα προηγούμενα και θα φεύγουν πολύ πιο εύκολα. Μετα απο αυτά τα επόμενα θα ναι ακομα πιο αδύναμα και ούτω καθεξής μέχρι η τρίχα να γίνει χνουδι και το χνουδι κοπανιστός αέρας για να σφυρίξει ο ρεφερι το τέλος της ζωής του θυλακα που πλέον θα τον αναζητάμε στο αμπελαλε. Ελπίζω να σε βοήθησα.
Οκ κατάλαβα ευχαριστώ πολύ
 

Kostas97

Well-Known Member
Γλυτωνεις σχεδον σιγουρα μεγαλα NW.
Οσο πιο νωρις ξεκινας τοσο καλυτερα θα εισαι γενικοτερα.
Και ναι υπαρχουν περιπτωσεις που τους κραταει δεκαετιες και πολυ καλα.
Αλλα ο καθενας ειναι διαφορετικη περιπτωση οποτε ξεκινας και βλεπεις.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Ανάλογα τι λέει το DNA σου φίλε μου. Αν κάποιος είναι από τα 20 εως τα 27 είναι να φάει το ξύλο της αρκούδας από την DHT και να βρεθεί NW 6 τότε αν με τη χρήση των άνωθεν φαρμάκων παραμείνει είτε στο 3 είτε στο 4 καταλαβαίνεις ότι κατά κάποιον τρόπο νίκησε το ίδιο του το DNA. Όσο νωρίς και να το πιάσεις ορισμένες απώλειες θα υπάρξουν απλά δε θα είναι στο επίπεδο του να μην το έπιανες ποτέ όπως καταλαβαίνεις.
 

Rhcp

Member
Καλησπέρα και πάλι. Την τελευταία βδομάδα είμαι σε διλημμα. Τα φάρμακα πρέπει να κάνουν δουλειά γτ αραιωνω αλλά είναι η αρχική φάση οποτε σημαινει ότι λειτουργούν. Από την άλλη η στύση μου δεν είναι πολύ καλή. Σίγουρα και πριν τα φάρμακα είχαν περάσει περίοδοι που δεν είχα τόσο όρεξη η καλή στύση αλλά για λίγες μέρες. Πρώτη φορά κρατάει τόσο πολύ και δεν μπορώ να το αποδώσω άλλου. Η ερώτηση είναι να το σταματήσω μαχαίρι, να το κόψω σιγά σιγά η να περιμένω κι άλλο. Μιλάω για φιναστεριδη μόνο γιατί η μινο δεν χω ακούσει να επηρεάζει. Την άλλη βδομάδα εχω ένα ραντεβού και φοβάμαι μήπως δεν μπορέσω να λειτουργήσω.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Καλησπέρα και πάλι. Την τελευταία βδομάδα είμαι σε διλημμα. Τα φάρμακα πρέπει να κάνουν δουλειά γτ αραιωνω αλλά είναι η αρχική φάση οποτε σημαινει ότι λειτουργούν. Από την άλλη η στύση μου δεν είναι πολύ καλή. Σίγουρα και πριν τα φάρμακα είχαν περάσει περίοδοι που δεν είχα τόσο όρεξη η καλή στύση αλλά για λίγες μέρες. Πρώτη φορά κρατάει τόσο πολύ και δεν μπορώ να το αποδώσω άλλου. Η ερώτηση είναι να το σταματήσω μαχαίρι, να το κόψω σιγά σιγά η να περιμένω κι άλλο. Μιλάω για φιναστεριδη μόνο γιατί η μινο δεν χω ακούσει να επηρεάζει. Την άλλη βδομάδα εχω ένα ραντεβού και φοβάμαι μήπως δεν μπορέσω να λειτουργήσω.

Μη το σκέφτεσαι έντονα. Αν το σκέφτεσαι τόσο έντονα στο λέω από τώρα πως δε θα λειτουργήσεις. Ξέχνα το και αφέσου.
 

Kostas97

Well-Known Member
Παιχταρα ξεκολλα το μυαλο απο αηδιες.
21 χρονων και αγχωνεσαι για τη στυση. Αν ειναι δυνατον.
Αν ξεκινησες ετσι πας καρφωτος για nοcebo.
Μαγκια θελει και αυτοπεποιθηση.
Αν δεν ηταν η φινα κατι αλλο θα σου εφταιγε ;)
 
Τελευταία επεξεργασία:

dlazaros

Well-Known Member
Καλησπέρα και πάλι. Την τελευταία βδομάδα είμαι σε διλημμα. Τα φάρμακα πρέπει να κάνουν δουλειά γτ αραιωνω αλλά είναι η αρχική φάση οποτε σημαινει ότι λειτουργούν. Από την άλλη η στύση μου δεν είναι πολύ καλή. Σίγουρα και πριν τα φάρμακα είχαν περάσει περίοδοι που δεν είχα τόσο όρεξη η καλή στύση αλλά για λίγες μέρες. Πρώτη φορά κρατάει τόσο πολύ και δεν μπορώ να το αποδώσω άλλου. Η ερώτηση είναι να το σταματήσω μαχαίρι, να το κόψω σιγά σιγά η να περιμένω κι άλλο. Μιλάω για φιναστεριδη μόνο γιατί η μινο δεν χω ακούσει να επηρεάζει. Την άλλη βδομάδα εχω ένα ραντεβού και φοβάμαι μήπως δεν μπορέσω να λειτουργήσω.
Μάλλον δεν έχεις καταλάβει πως λειτουργεί η στύση... και η μινόξ...
Όταν έχεις βάλει ένα κιλό μινοξ το οποίο ΡΙΧΝΕΙ την πίεση του αίματος όχι στύση δεν έχεις αλλά δεν μπορείς να μείνεις ξύπνιος!
Αν η φίνα νομίζεις οτι κάνει θέμα πήγαινε μέρα παρα μέρα.
 

Rhcp

Member
Καλησπέρα. Σταματησα κάποιες μέρες να το σκέφτομαι γεμισα την μέρα μου και φάνηκε ότι ήταν όλο στο μυαλό μου. Όσο ηρεμουσα τόσο καλύτερα ένιωθα και τώρα επανήλθα κανονικά σε στυσεις. Έχω μια άλλη ερώτηση. Η φίνα είναι σαν τζελ και η μίνο είναι σε υγρή μορφή. Το πρόβλημα λογικά το κάνει η μίνο. Όταν βάζω καμιά φορά τρέχει στο κούτελο μου(τώρα προσέχω πιο πολύ). Πλέον έχω σπυράκια και γενικά το κούτελο είναι κάπως περίεργο. Έχετε να μου προτείνετε καμία καλή κρέμα η μάσκα προσώπου για ενυδάτωση και για τα σπυράκια?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Μπλουζα