Συζήτηση & πληροφορίες για τις κλινικές

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

GOMI

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ρε παιδια, ειλικρινα δηλαδη...υπαρχει ενοτητα στο φορουμ που λεγεται ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ και ειναι τελικα η μονη καθαρη ενοτητα. Σε οσους εγινε παρατηρηση κ συνεχισουν δν θα εχει αλλη
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Το νήμα κλείδωσε για να "καθαρίσει" από τα εκτός θέματος


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Harris_G

Well-Known Member
Για τους λατρεις του "Mission Impossible"
Τι παει να κανει εδω ο GOAT σε αυτη την καμμενη γη;;;
 
Τελευταία επεξεργασία:

makis25

Well-Known Member
Για τους λατρεις του "Mission Impossible"
Τι παει να κανει εδω ο GOAT σε αυτη την καμμενη γη;;;
Εχει και παραδιπλα βιντεο με τον ιδιο το γιατρο -ασθενη να μιλαει για το πως εκανε νεαροτερος μεταμοσχευσεις αλλα συνεχισε να χανει μαλλι μεχρι που εφτασε σε αυτη τη κατασταση και αντε να τη διορθωσεις . Παρα πολλα παιδια ακομα και απο εδω μεσα στο φορουμ θα βρεθουν σε αντιστοιχες καταστασεις αδιορθωτες επειδη δεν κανουν την παραμικρη θεραπεια . Απλα δε θα χουν ουλες στριπ , αλλα καμμενο τοπιο αναμεσα σε αραιωμενες δοτριες και ουλες απο fue . Κανεις δε μενει διχως φαρμακα nw2-3 απο τα 20 ως τα 50 + .
 

giwrgos athina

Active Member
Μια κλινικη που ηταν να ανοιξη στην αθηνα απο τον cole και τον bissangra τι εγεινε ανοιξε τελικα?πηγε κανενας για μεταμοσχευση εκει?
 

Harris_G

Well-Known Member
Παρα πολλα παιδια ακομα και απο εδω μεσα στο φορουμ θα βρεθουν σε αντιστοιχες καταστασεις αδιορθωτες επειδη δεν κανουν την παραμικρη θεραπεια . Απλα δε θα χουν ουλες στριπ , αλλα καμμενο τοπιο αναμεσα σε αραιωμενες δοτριες και ουλες απο fue . Κανεις δε μενει διχως φαρμακα nw2-3 απο τα 20 ως τα 50 + .
Ακριβως Μακη, αφενος η μη ληψη θεραπειας και η επιλογη "σφαγείων" αφετερου οδηγουν σε τετοιες εικονες. Εχω φιλο με πολυ επιθετικη τριχοπτωση που δε παιρνει ουτε μινοξ!!! και εκανε στην ιδια κλινικη της Θεσσαλονικης (που ειναι franchise απο Αθήνα) τρεις φορες!!! Τις δυο πρωτες δε βγηκε τιποτα και την τριτη μου λεει κατι βγαινει. Πριν κανει την τριτη του εξηγησα οτι ασχολουμαι πολυ με το θεμα μεσω φορουμ και κατεχω αριστη γνωση της αγορας κλπ και τον προετρεψα να παει εστω σε καποια κλινικη της Κυπρου. Δε με ακουσε ομως γιατι του την καναν δωρεαν για τις 2 προηγουμενες σφαγες!Η εν λογω κλινικη δε του εχει αναφερει καν για μινοξιδιλη ποσο μαλλον για φιναστεριδη.Μιλαμε για την απολυτη παρακμη.
 

Harris_G

Well-Known Member
Καινούργια κλινική απο τον Kaan και νομίζω ότι βάση των αποτελεσμάτων που είδα σε Ιταλικό και Γερμανικό φόρουμ, είναι πολύ χαντακωμένος από προβολή.

 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Χαμήλωσε τότε γιατί εμένα μου είχε στείλει προσφορά 2.7€ και σε κλεισμένα χειρουργεία 2.5€.
1χρόνο "σχεδόν" πριν.
 

Harris_G

Well-Known Member
Οποιος θελει να παει Τουρκια και να μην ανησυχεί για "ταλιμπανιες και αλλοτρια" οι αποδεδειγμενες επιλογες ειναι τρεις: ASMED,Keser,Kaan
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα