Συζήτηση & πληροφορίες για την κλινική

Κωνσταντίνος Αναστασάκης

Χειρουργός Αποκατάστασης Τριχωτού
Στην advanced 1€ το μοσχευμα βγαίνει πλέον. Όλοι οι τελευταίοι που έκαναν 2500€ έδωσαν για 2500 μοσχευματα. Ίσως σε κάποιες περιπτώσεις το ξεπερνάει λίγο το 1€ ανά μοσχευμα. Ειδικά στις διπλές μπορεί να πέσει και κάτω από αυτό ο mic6 είχε βάλει 5000 grafts με 4500€ αν θυμάμαι καλά.
Ο ανταγωνισμός είναι μεγάλος πλέον και από την Hdc με την προσφορά στο 1,50

Λυπάμαι (not!) που δεν μπορω να προσφερω τιμές supermarket.
Ευτυχώς που υπάρχει ο ανταγωνισμός που εσεις έχετε επιβεβαιωσει οτι ολη την μεταμόσχευση την κανουν ΜΗ-ΙΑΤΡΟΙ και χρεωνουν 1euro/graft.
Οπότε @dimitris50423, μιας και τα γραφετε αυτα στο μηνα μου:
  • επειτα από τοσα χρονια σπουδων σε ένα ό τα 100 καλύτερα πανεπιστημια στο κόσμο
  • διδακτορικό τίτλο
  • ιατρική ειδικότητα
  • εξέιδικευση στην ΜΕΤ σε 3 top κλινικές,
  • top ακαδημαικές θέσεις στον κλαδο (Fellow ISHRS, Board of ABHRS, Global Council, κτλ)
  • συγγραφή 2 μοναδικών παγκοσμίως ιατρικών συγγραμμάτων
  • εκατονταδες περιστατικά στο site μου
  • δεκαδες περιστατικά ΒΙΝΤΕΟ δημόσια στο youtube
  • Δεκάδες μαρτυριες ΕΠΩΝΥΜΕΣ με πρόσωπο σε βιντεο πριν-μετα στο youtube
  • 170 ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ (όχι των υπαλληλων μου....) GOOGLE REVIEWS
βγαινει το συμπερασμα οτι δικαιολογημενα δεν χρεωνω όσο οι νοσηλευτριες
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Γιατρέ να σε διορθώσω. Δεν προκύπτει με σαφήνεια το 1€, μάλλον 1.5€ ή κάπου εκεί.
 

Georgie

Well-Known Member
Εδω θα πάρω το μέρος του Doc.
Ελεύθερη αγορά εχουμε και ο καθένας κοστολογεί τις υπηρεσίες που παρέχει όπως εκείνος νομίζει.
Δε τίθεται θεμα ανταγωνισμού .
 

Κωνσταντίνος Αναστασάκης

Χειρουργός Αποκατάστασης Τριχωτού
Θα επαναφερετε το προγραμμα αποκαταστασης αποτυχημενων επεμβασεων που εληξε περυσι (γενικα για να βοηθησετε κοσμο οχι για εμενα)?
Ειδα δυο συνεντευξεις σας. Μια σε ενα καναλι που τα αναλυετε υπεροχα σε μια ξανθια υπαρξη και μια οταν κερδισατε βραβειο αριστειας!
Το American Board δεν έχει δείξει κάποιο ενδιαφέρον για επαναληψη της καμπανιας...
Ειδικά φετος, ως Ταμιας, σας πληροφορω ότι τα έσοδα ειναι ελάχιστα διότι αποφασισαμε να μην
διοργανωσουμε εξετασεις και να μην εισπραξουμε Fees για όλο το 2020 λόγω Covid.

Πιθανόν να το έκανα μόνος μου, θα έπαιρνα όλο το κόστος πάνω μου.
Αλλα δεν έχω ψυχολογικό κίνητρο!!!!
Ειδικά όταν η ΠΛΕΟΝ ειδική κοινότητα Τριχόπτωσης έχει ΑΓΝΟΗΣΕΙ πλήρως μια τόσο γενναιόδωρη και ευγενική κίνηση...

Αλλα, μιας και το ξερετε το πρόγραμμα και το ζητάτε, πως θα σας φαινόταν να μου κάνετε λίγο ...value giving και να με βοηθησετε ψυχολογικά?
Τι θα λέγατε να ανεβασετε ενα νημα με τα σχόλια σας για την κίνηση αυτη (που ΟΛΗ έγινε με δική μου πρωτοβουλία και δουλειά στο στησιμο και σε όλα τα κομμάτια), να ανεβάσετε τα βίντεο και να γινει μια συζητηση που να ασχοληθει επιτέλεους με κάτι πιο σημαντικό από αν χρησιμοποιώ punch 0,8 ή 0.7.?
Ίσως με το πόσο χάρηκαν αυτοι οι πληγωμενοι άνθρωποι, πόσο άλλαξε η εικόνα τους κτλ?????
ή
Πώς να βοηθησουμε και ΑΛΛΟΥΣ πληγωμενους από κακες πρακτικές να ΜΙΛΗΣΟΥΝ ΔΗΜΟΣΙΑ και να βρουν λύση και λύτρωση από το τραυμα που τους προκάλεσαν οι κακες πρακτικές?

Το να κατηγορούμε τις ΚΑΚΕΣ πρακτικές σε ένα φόρουμ ειναι έαν βήμα.
Το να ΠΡΟΩΘΟΥΜΕ και να ΧΕΙΡΟΚΡΟΤΟΥΜΕ τις ΣΩΣΤΕΣ πρακτικές, δεν ειναι το επόμενο?

Θα χαρώ μιας και ειστε τόσο ενεργο μέλος, να χρησιμοποιήστε τη δυναμή σας γι ανα προάγεται μια κίνηση που εφερε χαρα και αποτέλεσμα.
ΙΣΩΣ με την αποδοχή σας και την δημοσιοποιήση σας να ακολουθήσουν και άλλοι!
Που ξέρεις!
 

vlafo

Well-Known Member
Το να κατηγορούμε τις ΚΑΚΕΣ πρακτικές σε ένα φόρουμ ειναι έαν βήμα.
Το να ΠΡΟΩΘΟΥΜΕ και να ΧΕΙΡΟΚΡΟΤΟΥΜΕ τις ΣΩΣΤΕΣ πρακτικές, δεν ειναι το επόμενο?
Αυτό δεν επιδέχεται αμφισβήτηση και ισχύει σε ένα μεγάλο βαθμό εδώ.
 

Georgie

Well-Known Member
Αυτές οι τιμές Georgie είναι για σένα που ήσουν κάτοικος εξωτερικού και πράγματι ισχύει μόνο για αυτούς.
Για τους Έλληνες είναι από 1.30€-1.60€ και στο λέω μετά βεβαιότητας.
Νομίζω @vlafo οτι εχουν σφίξει τα πράγματα και παίρνουν πολλοί την ελάχιστη τιμη .
Να σου πω δε με πειράζει που περίπου ξέρεις τι θα ζητήσουν .
Και ο Αναστασάκης αν ζητάει περισσότερα δε λεει τιποτα , Γιατρός με καλο ονομα ειναι, με δικια του κλινική, και καλα αποτελέσματα .
Και ο Βεκρής αν κανει επέμβαση μπορει να ειναι και ακριβότερος.
Προσωπικά μια κλινική δε μπορω να καταλάβω τι κανει με τις τιμες !
Αλλα Αστο γιατι δε θελω να μπω στη διαδικασία .
 

Κωνσταντίνος Αναστασάκης

Χειρουργός Αποκατάστασης Τριχωτού
Γιατρέ να σε διορθώσω. Δεν προκύπτει με σαφήνεια το 1€, μάλλον 1.5€ ή κάπου εκεί.
Τέλεια!!!!
Περιμένω κάποιον να μου πει αν ΔΕΧΕΤΑΙ να πληρωσει την νοσηλεύτρια 1,5 ευρω, πόσο πληρωνει το παραπάνω βιογραφικό?

ΠΡΟΣΟΧΗ όμως!
Αν πεί κάποιος πως ΔΕΝ πληρωνεται το βιογραφικό θα ειναι ΠΟΛΥ οξύμωρο και παραδοξο, διότι θα ακυρωνει οοοοοοοοολη την
ύπαρξη του φόρουμ και το ψαξιμο της αλήθειας και της ΑΡΙΣΤΕΙΑΣ που ολοι ψαχνετε!
Αν πει κάποιος πως ΔΕΝ πληρωνεται το βιογραφικό, πάει να πει πως ΟΛΟΙ ειναι το ΙΔΙΟ, η ΜΕΤ ειναι μια ΑΠΛΟΥΣΤΑΤΗ δουελια που ΟΛΟΙ την κάνουν το ίδιο και πως δεν αλλάζει τιποτα μεταξύ νοσηλευτριας και ....Lorenzo.

Αν κάποιος συμφωνησει πως το βιογραφικο ΜΕΤΡΑΕΙ και ΠΛΗΡΩΝΕΤΑΙ επειδη ΕΞΑΣΦΑΛΙΖΕΙ καλύτερο αποτέλεσμα (99 στις 100 φορές), τοτε θέλω να μου πει ποσο κοστολογει το ΑΡΙΣΤΟ αποτέλεσμα το κεφαλι ΤΟΥ!
Πόσο δηλαδή ΑΞΙΖΕΙ να έχει το μαλλι που ονειρευεται????????????

Πρεπει κάποια στιγμη να μιλησουμε γαι τον ελέφαντα στο δωμάτιο.
 

vlafo

Well-Known Member
Τέλεια!!!!
Περιμένω κάποιον να μου πει αν ΔΕΧΕΤΑΙ να πληρωσει την νοσηλεύτρια 1,5 ευρω, πόσο πληρωνει το παραπάνω βιογραφικό?

ΠΡΟΣΟΧΗ όμως!
Αν πεί κάποιος πως ΔΕΝ πληρωνεται το βιογραφικό θα ειναι ΠΟΛΥ οξύμωρο και παραδοξο, διότι θα ακυρωνει οοοοοοοοολη την
ύπαρξη του φόρουμ και το ψαξιμο της αλήθειας και της ΑΡΙΣΤΕΙΑΣ που ολοι ψαχνετε!
Αν πει κάποιος πως ΔΕΝ πληρωνεται το βιογραφικό, πάει να πει πως ΟΛΟΙ ειναι το ΙΔΙΟ, η ΜΕΤ ειναι μια ΑΠΛΟΥΣΤΑΤΗ δουελια που ΟΛΟΙ την κάνουν το ίδιο και πως δεν αλλάζει τιποτα μεταξύ νοσηλευτριας και ....Lorenzo.

Αν κάποιος συμφωνησει πως το βιογραφικο ΜΕΤΡΑΕΙ και ΠΛΗΡΩΝΕΤΑΙ επειδη ΕΞΑΣΦΑΛΙΖΕΙ καλύτερο αποτέλεσμα (99 στις 100 φορές), τοτε θέλω να μου πει ποσο κοστολογει το ΑΡΙΣΤΟ αποτέλεσμα το κεφαλι ΤΟΥ!
Πόσο δηλαδή ΑΞΙΖΕΙ να έχει το μαλλι που ονειρευεται????????????

Πρεπει κάποια στιγμη να μιλησουμε γαι τον ελέφαντα στο δωμάτιο.
Γιατρέ δεν θα διαφωνήσω πουθενά μαζί σου.Σε όλα μέσα.
Να σου κάνω λίγο λοιπόν το συνήγορο του διαβόλου.
Ξέρεις και δεν θέλω να μπω σε ονοματολογία να σου αναφέρω αξιόλογους συναδέλφους σου με τοπ βιογραφικό σε θεωρητικό επίπεδο και σε πρακτικό που τα αποτελέσματα τους είναι απογοητευτικά?
Αυτό τι σημαίνει?
Εσύ πως το ερμηνεύεις ?

Είναι σαν το παράδειγμα που έχω αναφέρει, στη δουλειά μου ακαδημαϊκοί με τοπ βιογραφικό στα οικονομικά και δεν ξέρουνε να σου δώσουνε λύση για απλά πράγματα.
Γεμίσαμε θεωρητικούς οικονομολόγους που ρίξαν το καράβι έξω.
 

Κωνσταντίνος Αναστασάκης

Χειρουργός Αποκατάστασης Τριχωτού
Γιατρέ δεν θα διαφωνήσω πουθενά μαζί σου.Σε όλα μέσα.
Να σου κάνω λίγο λοιπόν το συνήγορο του διαβόλου.
Ξέρεις και δεν θέλω να μπω σε ονοματολογία να σου αναφέρω αξιόλογους συναδέλφους σου με τοπ βιογραφικό σε θεωρητικό επίπεδο και σε πρακτικό που τα αποτελέσματα τους είναι απογοητευτικά?
Αυτό τι σημαίνει?
Εσύ πως το ερμηνεύεις ?

Είναι σαν το παράδειγμα που έχω αναφέρει, στη δουλειά μου ακαδημαϊκοί με τοπ βιογραφικό στα οικονομικά και δεν ξέρουνε να σου δώσουνε λύση για απλά πράγματα.
Γεμίσαμε θεωρητικούς οικονομολόγους που ρίξαν το καράβι έξω.

@vlafo, σε παρακαλώ μείνε στο θέμα που ρωταω.
Ας μην κανει ΚΑΝΕΙΣ το συνηγορο του διαβόλου και να δουμε το ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ θέμα.
Στο κάτω κατω, ΟΠΟΙOΣ θέλει μπορει να δει τα ΕΚΑΤΟΝΤΑΔΕΣ ΔΗΜΟΣΙΑ περιστατικα μου, τα βιντεο και τα reviews.
Ασε τι κάνει ο ενας και ό αλλος.
Μιλα για ΕΜΕΝΑ.
Εισαι στα οικονομικά, δεν θα σε αφησω ησυχο γιατι ξερεις που πάει απο μονο του.
Πόσο ΠΡΕΠΕΙ να χρεωνω για να ειναι ΔΙΚΑΙΟ, όταν η νοσηλεύτρια χρεωνει 1-1,5 ευρω??????
 
Τελευταία επεξεργασία:

Giorgos-3

Well-Known Member
Γιατρέ δεν θα διαφωνήσω πουθενά μαζί σου.Σε όλα μέσα.
Να σου κάνω λίγο λοιπόν το συνήγορο του διαβόλου.
Ξέρεις και δεν θέλω να μπω σε ονοματολογία να σου αναφέρω αξιόλογους συναδέλφους σου με τοπ βιογραφικό σε θεωρητικό επίπεδο και σε πρακτικό που τα αποτελέσματα τους είναι απογοητευτικά?
Αυτό τι σημαίνει?
Εσύ πως το ερμηνεύεις ?

Είναι σαν το παράδειγμα που έχω αναφέρει, στη δουλειά μου ακαδημαϊκοί με τοπ βιογραφικό στα οικονομικά και δεν ξέρουνε να σου δώσουνε λύση για απλά πράγματα.
Γεμίσαμε θεωρητικούς οικονομολόγους που ρίξαν το καράβι έξω.
Σε όλες τις δουλειές ....στην δική μου υπάρχουν συνάδελφοι με απολυτήριο λυκείου που ξέρουν και προσφέρουν τα 100πλασια από άλλους με πρώτα κ δευτερα μεταπτυχιακα....
 

vlafo

Well-Known Member
@vlafo, σε παρακαλώ μείνε στο θέμα που ρωταω.
Ας μην κανει ΚΑΝΕΙΣ το συνηγορο του διαβόλου και να δουμε το ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ θέμα.
Στο κάτω κατω, ΟΠΟΙOΣ θέλει μπορει να δει τα ΕΚΑΤΟΝΤΑΔΕΣ ΔΗΜΟΣΙΑ περιστατικα μου, τα βιντεο και τα reviews.
Οπότε, μιλα για ΕΜΕΝΑ.
ΔΩΣΕ ΜΟΥ ΤΙΜΗ! :cool:
Στο θέμα μένω δεν ξεφεύγω .

Εσύ είσαι καθαρός το έχω αναφέρει άλλωστε με τα δεκάδες βίντεο,τις φωτογραφίες,την ενεργή συμμετοχή σου εδώ όλα στο φώς.
Δεν ενίσταμαι για σένα αλλά θέλω την επιστημονική σου άποψη πάνω σε αυτό δεν θέλω να κακολογήσουμε συναδέλφους.
Ξεκάθαρα .
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Κωνσταντίνος Αναστασάκης

Χειρουργός Αποκατάστασης Τριχωτού
Σε όλες τις δουλειές ....στην δική μου υπάρχουν συνάδελφοι με απολυτήριο λυκείου που ξέρουν και προσφέρουν τα 100πλασια από άλλους με πρώτα κ δευτερα μεταπτυχιακα....

ΟΚ.
ΑΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΚΑΔΗΜΑΙΚΑ ΜΟΥ επιτευγματα!
Πες οτι δεν αξιζουν ΜΙΑ!
Εγω δεν βλεπω ΚΑΝΕΝΑΝ να έχει ουτε το ΕΝΑ ΔΕΚΑΤΟ από δημοσιοποιημένα περιστατικά ή από ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ google reviews.
Αρα, ακόμα και ΕΜΠΕΙΡΟΤΕΧΝΙΤΗΣ να ήμουν, ΠΑΛΙ θα ησουν ΠΟΛΥ πιο σιγουρος οτι θα έχει ΚΑΛΥΤΕΡΟ αποτέλεσμα από την όποια κλινική λεει ή και κάνει, 20 περισταικά τη μέρα και ποσταρει 2 το χρόνο.

ΟΠΟΤΕ, τη σιγουρια ΒΑΣΕΙ ΤΕΚΜΗΡΙΩΝ ΠΟΣΟ ΤΗΝ ΚΟΣΤΟΛΟΓΕΙΣ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ ΠΟΥ ΧΡΕΩΝΕΙ 1-1,5 ΕΥΡΩ ???????
 

Κωνσταντίνος Αναστασάκης

Χειρουργός Αποκατάστασης Τριχωτού
Στο θέμα μένω δεν ξεφεύγω .

Εσύ είσαι καθαρός το έχω αναφέρει άλλωστε με τα δεκάδες βίντεο,τις φωτογραφίες,την ενεργή συμμετοχή σου εδώ όλα στο φώς.
Δεν ενίσταμαι για σένα αλλά θέλω την επιστημονική σου άποψη πάνω σε αυτό δεν θέλω να κακολογήσουμε συναδέλφους.
Ξεκάθαρα .

Θέλω απάντηση σε παρακαλω
 
Τελευταία επεξεργασία:

vlafo

Well-Known Member
Σε όλες τις δουλειές ....στην δική μου υπάρχουν συνάδελφοι με απολυτήριο λυκείου που ξέρουν και προσφέρουν τα 100πλασια από άλλους με πρώτα κ δευτερα μεταπτυχιακα....
Εντάξει μην τα ισοπεδώνουμε όλα Γιώργο η προσέγγιση δεν ήταν αυτή ισχύει μεν αλλά θέλει ανάλυση αυτό.
Για αυτό ανέφερα τη δική μου ιδιότητα.
 

manly_Man

Well-Known Member
Θέλω απάντηση σε παρακαλω!
ΜΕΤΑ ΟΤΙ ΘΕΣ!

ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΟ ΝΑ ΧΡΕΩΝΩ (βάσει και αυτων που μου αναγνωριζεις και σε ευχαριστω!) ΑΝ Η ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ ΧΡΕΩΝΕΙ 1-1,5 ΕΥΡΩ???????
οι τιμες θα επρεπε κανονικα να ειναι αναλογες με τα ελληνικα δεδομενα και λαμβανοντας υποψιν τον μεσο μισθο του ελληνα, εκτος αν καποιος απευθυνεται σε ξενους πελατες οπου εχουν πολλαπλασια εισοδηματα αρα μπορει να τους χρεωνει και διαφορετικα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Giorgos-3

Well-Known Member
ΟΚ.
ΑΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΚΑΔΗΜΑΙΚΑ ΜΟΥ επιτευγματα!
Πες οτι δεν αξιζουν ΜΙΑ!
Εγω δεν βλεπω ΚΑΝΕΝΑΝ να έχει ουτε το ΕΝΑ ΔΕΚΑΤΟ από δημοσιοποιημένα περιστατικά ή από ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ google reviews.
Αρα, ακόμα και ΕΜΠΕΙΡΟΤΕΧΝΙΤΗΣ να ήμουν, ΠΑΛΙ θα ησουν ΠΟΛΥ πιο σιγουρος οτι θα έχει ΚΑΛΥΤΕΡΟ αποτέλεσμα από την όποια κλινική λεει ή και κάνει, 20 περισταικά τη μέρα και ποσταρει 2 το χρόνο.

ΟΠΟΤΕ, τη σιγουρια ΒΑΣΕΙ ΤΕΚΜΗΡΙΩΝ ΠΟΣΟ ΤΗΝ ΚΟΣΤΟΛΟΓΕΙΣ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ ΠΟΥ ΧΡΕΩΝΕΙ 1-1,5 ΕΥΡΩ ???????
Γιατρέ αν ρωτάς εμένα...ελεύθερη αγορά είναι ...όσο θες χρεώνεις...κ 10€ να βάλεις το μοσχευμα εμένα δεν μου πέφτει λογος...Ο πελάτης θα κρίνει κ θα επιλέξει ...απλά εγώ για να κάνω μμ σε κάποιον δεν θα κοιτάξω ποιος έχει το πιο βαρύ βιογραφικό αλλά ποιος είναι πιο σταθερός στα καλά αποτελέσματα.τοσο απλά. Αν βρω παραπάνω από έναν που μου κάνουν κλικ εκεί μπαίνει στο παιχνίδι κ το οικονομικό .
 

vlafo

Well-Known Member
Θέλω απάντηση σε παρακαλω!
ΜΕΤΑ ΟΤΙ ΘΕΣ!

ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΟ ΝΑ ΧΡΕΩΝΩ (βάσει και αυτων που μου αναγνωριζεις και σε ευχαριστω!) ΑΝ Η ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ ΧΡΕΩΝΕΙ 1-1,5 ΕΥΡΩ???????
Βάση σύγκρισης λ
Θέλω απάντηση σε παρακαλω!
ΜΕΤΑ ΟΤΙ ΘΕΣ!

ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΟ ΝΑ ΧΡΕΩΝΩ (βάσει και αυτων που μου αναγνωριζεις και σε ευχαριστω!) ΑΝ Η ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ ΧΡΕΩΝΕΙ 1-1,5 ΕΥΡΩ???????
Είναι πολύ Γενική η ερώτηση όταν κοστολογείς κάτι και είναι μόνο μια παράμετρος Η πλέον βασική ΝΑΙ αλλά όχι Η μόνη.
Σαφώς και ένα 30-50% ψηλότερα αλλά είναι πολύ επιφάνειακή αυτή η προσέγγιση.
Στο λέω αυτό σαν οικονομικός αναλυτής που τιμολογώ υπηρεσία άυλη μάλιστα.

Υ.Γ:Το νούμερο αυτό είναι αυθαίρετο μην το δέσουμε απλά πολύ γρήγορα έδωσα μια τάξη μεγέθους. .
Για να μην δημιουργούνται λανθασμένες εντυπώσεις.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Giorgos-3

Well-Known Member
Εντάξει μην τα ισοπεδώνουμε όλα Γιώργο η προσέγγιση δεν ήταν αυτή ισχύει μεν αλλά θέλει ανάλυση αυτό.
Για αυτό ανέφερα τη δική μου ιδιότητα.
Δεν τα ισοπεδώνω ...απλα λέω αυτό το φαινόμενο δεν υπάρχει μόνο στην δική σου δουλειά αλλά σε όλες ...υπάρχουν τέτοιες περιπτώσεις.
 

vag25

Well-Known Member
Σε νοσηλευτρια δεν θα εδινα πανω απο 0.20 λεπτα προσωπικα :p

Ειδικα οταν θα ειναι ραντομ νοσηλευτρια. Θελω να ξερω αν υπαρχει ταλεντο στην δημιουργια hairline, illusion κ.α απο συγκεκριμενο γιατρο.
 

vlafo

Well-Known Member
Δεν τα ισοπεδώνω ...απλα λέω αυτό το φαινόμενο δεν υπάρχει μόνο στην δική σου δουλειά αλλά σε όλες ...υπάρχουν τέτοιες περιπτώσεις.
Ο άνθρωπος ο πρακτικός και αποτελεσματικός και δημοτικό να έχει τελειώσει μπορεί να είναι άξιος.
Απλά στη δική μου την επιστήμη παίζει πολύ θεωρία δεν είναι σαν τον μηχανικό.
Είναι η κατεξοχήν έκδοση της θεωρίας .
 
Μπλουζα