Συζήτηση & πληροφορίες για την κλινική

Xristoforaz

Well-Known Member
αυτο ακριβως...νομιζω ολες οι κλινικες θα ειχαν αναγκη να τα "εχουν καλα" με το φορουμ και τα μελη του καθως αυτο θα σημαινε εμμεσο κερδος για αυτες....
Οταν εισαι κλινικη κι αποχωρεις απο ενα φορουμ (λογω διακοπων καλοκαιριου θελω να πιστευω)..το κανεις για λογους διπλωματιας ή επειδη παυεις να επιθυμεις να τα εχεις καλα με το φορουμ...βεβαια οταν εχεις προσκομισει κερδος νωριτερα...τοτε το εμμεσο κερδος συνεχιζει να υφισταται και χωρις την παρουσια σου εδω...φιλοσοφικες σκεψεις...οποιαδηποτε συμπτωση ή ομοιοτητα επιβαλλεται να αποφευχθει να αναφερθει...δε συγκρινουμε..παραδειγματα δε φερνουμε...ονοματα δε λεμε..μπηχτες εξυπακουεται πως δεν πεταμε! Απλα προβληματιζομαστε!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Xristoforaz

Well-Known Member
Τα θελει ο κ@λος σου, φιλε CVIAL.

Λέγε τετοια...για ωραιες γκομενες...για αιθεριες υπαρξεις...και μετα θα φταιει ο Χριστοφορος αν το κανει το νημα καλοκαιρινο. :D :D :p:p

Τον "τσιγκλας"...τον προκαλεις...και μετα περιμενεις να μη βγουμε εκτος θεματος.

Υστερα σου λενε "φταιει ο δολοφονος"!
Αν προκαλειται, πώς να αντισταθει;
Αυτο ηταν το πατημα της ντιβας Μυριαμ...που εδινε αλλον αερα στην περπατησια της..ειχε το κοροιδο να την υμνει ενω παραλληλα με την ομορφια της εριχνε στον καναπε τον οποιο γκομενο την ωρα που τον καθε φορη ερριπτε στο καναβατσο! Το παθημα συνεχιστηκε απο αλλη ντιβα περισσοτερο διασημη απ την προηγουμενη που οταν πηραμε το ζουμι της εξυμνησης και λαβαμε την ολοτητα της δοξας, τοτε του ειπαμε πως τον βλεπουμε μονο φιλικα....οταν ειναι κατι προγραμματισμενο τοτε ειναι αδυνατο να το αποφυγεις! Ετσι παει γιατι ετσι ειναι κι ετσι ειναι γιατι ετσι παει!
 
Τελευταία επεξεργασία:

manly_Man

Well-Known Member
Οταν εισαι κλινικη κι αποχωρεις απο ενα φορουμ (λογω διακοπων καλοκαιριου θελω να πιστευω)..το κανεις για λογους διπλωματιας ή επειδη παυεις να επιθυμεις να τα εχεις καλα με το φορουμ...βεβαια οταν εχεις προσκομισει κερδος νωριτερα...τοτε το εμμεσο κερδος συνεχιζει να υφισταται και χωρις την παρουσια σου εδω...φιλοσοφικες σκεψεις...οποιαδηποτε συμπτωση ή ομοιοτητα επιβαλλεται να αποφευχθει να αναφερθει...δε συγκρινουμε..παραδειγματα δε φερνουμε...ονοματα δε λεμε..μπηχτες εξυπακουεται πως δεν πεταμε! Απλα προβληματιζομαστε!
και στην περιπτωση που δεν επιστρεψει ο γιατρος εδω (που δεν νομιζω να μην επιστρεψει)...εμεις ακομα θα συζηταμε για αυτον...και θα ακουγεται το ονομα του...θα του παρεχουμε ετσι μια δωρεαν διαφημιση και ας μην ειναι εδω...η οποια διαφημιση δεν θα γινοταν αν δεν εμπαινε στο φορουμ. Ετσι μεσα απο ολα αυτα η κλινικη βγαινει κερδισμενη ειτε εμενε ειτε εφευγε ο γιατρος.
 

Xristoforaz

Well-Known Member
και στην περιπτωση που δεν επιστρεψει ο γιατρος εδω (που δεν νομιζω να μην επιστρεψει)...εμεις ακομα θα συζηταμε για αυτον...και θα ακουγεται το ονομα του...θα του παρεχουμε ετσι μια δωρεαν διαφημιση και ας μην ειναι εδω...η οποια διαφημιση δεν θα γινοταν αν δεν εμπαινε στο φορουμ. Ετσι μεσα απο ολα αυτα η κλινικη βγαινει κερδισμενη ειτε εμενε ειτε εφευγε ο γιατρος.
Η παρεξηγηση με εναν πελατη του, τον οδηγησε να εισελθει εδω...και χαζος δεν ηταν....αρχισε τις απανωτες παρουσιασεις ωστε να φτιαχτει τελειως το ονομα του..συμφωνω μαζι σου..οτι απ την εισοδο του κι εντευθεν ξεκινησε το γαιτανακι της διαφημισεως της κλινικης του..το καρπωθηκε...και αποχωρησε τοποθετωντας το καπελο του στραβα (χιπ χοπ καπελο κι οχι λειζερ αγωγης!)
 

aeratos28

Just aeratos
Το κέρδος το έχει πάρει ήδη παιδιά..απο την μήνυση που έκανε στο δυσαρεστημένο πελάτη του για το στριπ που όλοι είδαμε και κατακριναμε,από τα 1-2 σχόλια τόσα χρόνια και αυτά ήταν ότι είναι μέτρια τα πράγματα και όπως είχε πει ένα μέλος δεν θυμάμαι ποιος ότι είναι και ο αντιπρόσωπος του τοπικ ο άνθρωπος,ξαφνικά ως δια μαγείας έγινε για πολλούς εδώ ο καλύτερος στην Ελλάδα.δεν λέω μακάρι να γίνει ο άνθρωπος αλλά μην ενθουσιαζεστε έτσι..αυτό για μια κουβέντα που είχαμε και είπα πως βλέπετε γιατρό ορισμένοι και μαγευεστε..ακαριαία ξεχάστηκαν τα πάντα και έγινε τοπ..από εκεί που κρινατε για το κακό στριπ ξαφνικά τπτ..αυτό λοιπόν ήταν το μέγιστο κέρδος του απλά επειδή γράφτηκε και ανέβασε 10 περιστατικά.ετσι απλά.απο τα 20000 άτομα εδώ τα 200 να πάνε για consultation και οι 50-60 να κάνουν επέμβαση,κάντε έναν πρόχειρο υπολογισμό με τις τιμές να δείτε τα τελικά νούμερα που βγαίνουν..
Αυτό θα πει επιχειρηματικό μυαλό..έτσι?;)
Όλα τα άλλα,να χαμε να λέγαμε,να χαμε να πούμε.!!((κύριος αυγολέμονος))για αυτούς που ξέρουν.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Τα θελει ο κ@λος σου, φιλε CVIAL.

Λέγε τετοια...για ωραιες γκομενες...για αιθεριες υπαρξεις...και μετα θα φταιει ο Χριστοφορος, αν το κανει το νημα καλοκαιρινο. :D :D :p:p

Τον "τσιγκλας"...τον προκαλεις...και μετα περιμενεις να μη βγουμε εκτος θεματος.

Υστερα σου λενε "φταιει ο δολοφονος"!
Αν προκαλειται, πώς να αντισταθει;

Τσιγκλάς και εσυ βέβαια! Την καλησπέρα μου από IB’
 
  • Like
Reactions: tol

Kostas97

Well-Known Member

Αποσπασπα, 7.50 . Το αφηνω εδω οχι για να ξεκινησει παλι απο την αρχη ολο, αλλα επειδη επεσα τυχαια πανω του. Ειναι κατι που επιβεβαιωνεται θεωρειται με τα οσα ειπωθηκαν για την κοστολογηση;
 

manly_Man

Well-Known Member

Αποσπασπα, 7.50 . Το αφηνω εδω οχι για να ξεκινησει παλι απο την αρχη ολο, αλλα επειδη επεσα τυχαια πανω του. Ειναι κατι που επιβεβαιωνεται θεωρειται με τα οσα ειπωθηκαν για την κοστολογηση;
εχει πεσει ηρεμια τις τελευταιες μερες στο forum και ειπες να μας αναφερεις παλι το θεμα με τις τιμες (απο ενα παλιο βιντεο του 2017) μπας και ξυπνησουμε; :p
 

Kostas97

Well-Known Member

Αποσπασπα, 7.50 . Το αφηνω εδω οχι για να ξεκινησει παλι απο την αρχη ολο, αλλα επειδη επεσα τυχαια πανω του. Ειναι κατι που επιβεβαιωνεται θεωρειται με τα οσα ειπωθηκαν για την κοστολογηση;
εχει πεσει ηρεμια τις τελευταιες μερες στο forum και ειπες να μας αναφερεις παλι το θεμα με τις τιμες (απο ενα παλιο βιντεο του 2017) μπας και ξυπνησουμε; :p
Σε καμια περιπτωση για αυτο το ανεφερα κιολας. Αφαιρω το μηνυμα.
 

Xristoforaz

Well-Known Member

Αποσπασπα, 7.50 . Το αφηνω εδω οχι για να ξεκινησει παλι απο την αρχη ολο, αλλα επειδη επεσα τυχαια πανω του. Ειναι κατι που επιβεβαιωνεται θεωρειται με τα οσα ειπωθηκαν για την κοστολογηση;

Σε καμια περιπτωση για αυτο το ανεφερα κιολας. Αφαιρω το μηνυμα.
Την εχω δει τη συνεντευξη! Φαινοταν πιο προσιτος στις τιμες...αργοτερα που εκανε κτημα του την αυτοπεποιθηση κι εβγαλε αρκετες σπουδαιες δουλειες, ως λογικη συνεπεια, ειδαμε να αυξανεται το κοστος των προσφερομενων υπηρεσιων του..
Παντως αν και ακριβος, ειναι ο μονος Ελλην ιατρος στην Αθηνα που κανει BHT ή τουλαχιστον απ τους διασημους Ελληνες χειρουργους, ο συγκεκριμενος σιγουρα κανει μεταμοσχευση με τριχοθυλακια απ την περιοχη των γενιων:
Τις προαλλες μεταμοσχευσε στο κεφαλι, τριχες απ το εφηβαιο μιας γυναικας!
Επομενως ειναι και ψαγμενος κι εφαρμοζονται επι του πρακτεου ΟΛΕΣ οι μεθοδοι απ τον dr Anastasakis!
Μπορει να γελαν ορισμενοι...αλλα γιατι ενας Ελληνας να μην εχει τα ιατρικα προσοντα του Λορεντζο? Προς Θεου, δεν τον εξισωσα..μη με παρεξηγησετε!!!..αλλα ορισμενοι γιατροι εχουν περιθωρια βελτιωσης..εχθρος του καλου αλλωστε ειναι ασφαλως το ακομα πιο καλο και πιο ανεπτυγμενο-βελτιωμενο! Ελπιζω να συμφωνεις φιλτατε!
 

aeratos28

Just aeratos
Ο χριστοφοραζ ,με τα γνωστά ότι να ναι κείμενα.ποιες αρκετές και σπουδαίες δουλειές που είναι λογικό να ανεβάσουν τις τιμές του είδες εσυ?για να τις δούμε και εμεις..μόνο εσύ αυτά.!μας έχει μουρλανει..με αυτό το bht έλεος.ολοι κάνουν ρε.αν τους το ζητήσεις.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Dob31

Active Member
Τις προαλλες μεταμοσχευσε στο κεφαλι, τριχες απ το εφηβαιο μιας γυναικας!
Αυτό απο που ακριβώς το ακουσες? Και για ποιο λογο να παρει απο κει? τελειωσαν απο ΟΛΟ το σωμα και απο το κεφαλι και εμεινε μονο εκεινο το μερος? Απλα μου φαινεται λιγο πρωτακουστο...και περιεργο. Δεν εχω ακουσει ξανα να παιρνουν τριχες απο το σημειο εκεινο.
 

aeratos28

Just aeratos
Πρωτάκουστο και περίεργο δεν είναι καθόλου να παίρνουν από εκείνο το σημείο.εχει γίνει στο παρελθόν πολλές φορές.το θέμα είναι αυτό που είπες γιατί πήρε από εκείνο το σημείο και που τις χρησιμοποίησε..τελείωσε από οπουδηποτε αλλου?είχε αναφέρει νομίζω ο γιατρός ότι έκανε τέτοια επέμβαση..δεν το είπε έτσι ο Χριστόφορος.
 

giorgosv

Active Member
Ο γιατρός ήταν ειρωνικός απέναντι στους περισσότερους όταν τον ρωτούσαν κάτι που δεν τον συνέφερε να απαντήσει.
Δεν έχει ανάγκη το φόρουμ από κανέναν γιατρό οι γιατροί έχουν ανάγκη εμάς που είμαστε οι πελάτες.
Μπήκε έδειξε μερικά αποτέλεσματα το πιο πιθανό να ήταν και τα μοναδικά που άξιζε να δείξει και μετά την έκανε αφήνοντάς μας με την ιδέα ότι έχει ακόμη πάρα πολλά το οποίο και δεν πιστεύω.
Οι τιμές που έχει τον βγάζουν εκτός συναγωνισμού είτε συγκρίνοντας τον με ελληνικές η ξένες κλινικές. Αυτές τις τιμές τις έχει γιατί τόσο κοστολογεί ο ίδιος τον χρόνο του. Αυτό δεν αφορά τον πελάτη όμως.
Δεν γίνεται να μπαίνει σε ένα φόρουμ και όλοι να μαζεύουν και να φοβούνται να μιλήσουν για να μην παρεξηγηθεί. Αυτά παρατήρησα το τελευταίο διάστημα και σκέφτηκα να τοποθετηθω επ αυτού.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Xristoforaz

Well-Known Member
Αυτό απο που ακριβώς το ακουσες? Και για ποιο λογο να παρει απο κει? τελειωσαν απο ΟΛΟ το σωμα και απο το κεφαλι και εμεινε μονο εκεινο το μερος? Απλα μου φαινεται λιγο πρωτακουστο...και περιεργο. Δεν εχω ακουσει ξανα να παιρνουν τριχες απο το σημειο εκεινο.
Το εγραψε ο ιδιος ο γιατρος φιλε μου, οταν ειχαμε συζητηση περι του θεματος! Δε θυμαμαι σε ποιο νημα..αν ψαξεις τις αναρτησεις του γιατρου τοτε θα το βρεις!
Σε μια γυναικα αλλωστε απο που να παρει? Δεν εχουν τριχες σε στηθος και δε διαθετουν γενια!
 

Kostas97

Well-Known Member
Την εχω δει τη συνεντευξη! Φαινοταν πιο προσιτος στις τιμες...αργοτερα που εκανε κτημα του την αυτοπεποιθηση κι εβγαλε αρκετες σπουδαιες δουλειες, ως λογικη συνεπεια, ειδαμε να αυξανεται το κοστος των προσφερομενων υπηρεσιων του..
Παντως αν και ακριβος, ειναι ο μονος Ελλην ιατρος στην Αθηνα που κανει BHT ή τουλαχιστον απ τους διασημους Ελληνες χειρουργους, ο συγκεκριμενος σιγουρα κανει μεταμοσχευση με τριχοθυλακια απ την περιοχη των γενιων:
Τις προαλλες μεταμοσχευσε στο κεφαλι, τριχες απ το εφηβαιο μιας γυναικας!
Επομενως ειναι και ψαγμενος κι εφαρμοζονται επι του πρακτεου ΟΛΕΣ οι μεθοδοι απ τον dr Anastasakis!
Μπορει να γελαν ορισμενοι...αλλα γιατι ενας Ελληνας να μην εχει τα ιατρικα προσοντα του Λορεντζο? Προς Θεου, δεν τον εξισωσα..μη με παρεξηγησετε!!!..αλλα ορισμενοι γιατροι εχουν περιθωρια βελτιωσης..εχθρος του καλου αλλωστε ειναι ασφαλως το ακομα πιο καλο και πιο ανεπτυγμενο-βελτιωμενο! Ελπιζω να συμφωνεις φιλτατε!
Το περιεργο στην περιπτωση κ.Ροκου ειναι οτι δεν ειδαμε ποτε το αποτελεσμα πoιο ηταν. Με μια αναζητηση σε μεσο κοινωνικης δικτυωσης του δεν δειχνει η επεμβαση να ηταν επιτυχημενη, αλλα δεν ειμαι και βεβαιος.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Hairsick

Active Member
Το περιεργο στην περιπτωση κ.Ροκου ειναι οτι δεν ειδαμε ποτε το αποτελεσμα πιο ηταν. Με μια αναζητηση σε μεσο κοινωνικης δικτυωσης του δεν δειχνει η επεμβαση να ηταν επιτυχημενη, αλλα δεν ειμαι και βεβαιος.
Ζήτησα να ανεβάσει το αποτέλεσμα αλλά φεύ...
 
  • Like
Reactions: tol

manly_Man

Well-Known Member
Ζήτησα να ανεβάσει το αποτέλεσμα αλλά φεύ...
φωτογραφιες του μπορεις να δεις στο FB....βρηκα μια φωτο του που ανεβασε στις 30 ιουλιου 2020

 

Kostas97

Well-Known Member
φωτογραφιες του μπορεις να δεις στο FB....βρηκα μια φωτο του που ανεβασε στις 30 ιουλιου 2020

Τις ίδιες έχω δει και εγώ. Νομίζω πως το αποτέλεσμα δεν δικαιώνει τα όσα περίμενε ο γιατρός. Τι λέτε;; ίσως πολύ λίγες τρίχες παραπάνω από πριν.
 

tol

Well-Known Member
φωτογραφιες του μπορεις να δεις στο FB....βρηκα μια φωτο του που ανεβασε στις 30 ιουλιου 2020

Τις ίδιες έχω δει και εγώ. Νομίζω πως το αποτέλεσμα δεν δικαιώνει τα όσα περίμενε ο γιατρός. Τι λέτε;; ίσως πολύ λίγες τρίχες παραπάνω από πριν.
Φιλοι μου, παταγωδης αποτυχια!!!

Πεντε τριχες αγερωχες ανεμιζουν στο κεφαλι του Σ. Ροκκου απο τις προηγουμενες μμ.

Να, γιατι επρεπε να ειχε παραμεινει στο forum ο κ. Αναστασακης. Ειμαι περιεργος να δω πώς θα σχολιαζε το τραγικο αποτελεσμα της μμ.

Το καλο ειναι οτι στο video ο κ. Αναστασακης κατηγορουσε τις κλινικες στις οποιες ειχε κανει τις προηγουμενες μμ ο κ. Ροκκος. Αραγε τωρα τι θα ελεγε για το δικο του διαφημιζομενο αποτελεσμα;
 
Μπλουζα