Συζήτηση & πληροφορίες για την κλινική

vlafo

Well-Known Member
Θα μου πεις γιατί επέλεξε να κάνει κάτι τέτοιο και να συμμετέχει ως μέλος. Και μένα αυτή είναι και η δική μου απορία. Ήταν επομενο να γίνει κάτι τέτοιο.
Μα είναι προφανές δεν το βλέπεις?
Πέρα από το πάθος και την αγάπη του για μμ και τη συμμετοχή του σε φόρουμ συζητήσεων,να αυξήσει τη διείσδυση του σε αυτό και κατά συνέπεια τους υποψήφιους πελάτες του το οποίο είναι θεμιτό .
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
Προτιμώ να ξεφύγει κάποιος παρά να αδικήσω έναν αθώο ή κάποιον που μπορεί να διορθωθεί. Συνήθως δεν επιβεβαιώνομαι.
Και ποιος διορθώθηκε ?ο 50423, ο multi ,ο τσεκ , ο Χριστόφορος ο Χ ο ψ ,παραδείγματα πολλά. Διαβαζεις στο νήμα του aldo τον manly να λέει ότι τα παίρνεις και αντί να τον μπαναρεις οριστικά κ αμετάκλητα συνεχίζει να κάνει ένα νήμα μπουρδέλο.

Το πιο στενάχωρο βέβαια είναι πως σε νήματα που γίνεται της πο@τανας όπως σε αυτό του aldo , με 15 αασχετες σελίδες, υπάρχουν μέλη παλαιά που αντί να συγκρατηθούν λόγω forumoπειρας και να κατευνάσουν τα πνευματα συνεχίζουν ακατάπαυστα να ποσταρουν .

Θα σου θυμησω πως ο Έλληνας μόνο με φόβο και με πρόστιμο τηρεί τις αποστασεις( είμεθα κ επικαιροι), αν δεν αποβάλλεις την λογική της απεριοριστης δημοκρατίας η ουσία και η γνώση του κάθε νήματος θα χάνεται μέσα σε εκατοντάδες άκυρα ποστ. Κρίμα είναι.

Εν κατακλείδι, ban alert χωρίς προειδοποίηση και έπειτα ban οριστικό.
 

vlafo

Well-Known Member
Θα σου θυμησω πως ο Έλληνας μόνο με φόβο και με πρόστιμο τηρεί τις αποστασεις( είμεθα κ επικαιροι), αν δεν αποβάλλεις την λογική της απεριοριστης δημοκρατίας η ουσία και η γνώση του κάθε νήματος θα χάνεται μέσα σε εκατοντάδες άκυρα ποστ. Κρίμα είναι.
Ισχύει αλλά δεν είναι λύση αυτή .
Καλύτερα δημοκρατία αλλά με περιορισμούς
.Δηλαδή οι 16 σελίδες έπρεπε να είχαν κοπεί το πολύ στις 8.
 

manly_Man

Well-Known Member
Προτιμώ να ξεφύγει κάποιος παρά να αδικήσω έναν αθώο ή κάποιον που μπορεί να διορθωθεί. Συνήθως δεν επιβεβαιώνομαι.
CVIAL εγω πάντως
Και ποιος διορθώθηκε ?ο 50423, ο multi ,ο τσεκ , ο Χριστόφορος ο Χ ο ψ ,παραδείγματα πολλά. Διαβαζεις στο νήμα του aldo τον manly να λέει ότι τα παίρνεις και αντί να τον μπαναρεις οριστικά κ αμετάκλητα συνεχίζει να κάνει ένα νήμα μπουρδέλο.

Το πιο στενάχωρο βέβαια είναι πως σε νήματα που γίνεται της πο@τανας όπως σε αυτό του aldo , με 15 αασχετες σελίδες, υπάρχουν μέλη παλαιά που αντί να συγκρατηθούν λόγω forumoπειρας και να κατευνάσουν τα πνευματα συνεχίζουν ακατάπαυστα να ποσταρουν .

Θα σου θυμησω πως ο Έλληνας μόνο με φόβο και με πρόστιμο τηρεί τις αποστασεις( είμεθα κ επικαιροι), αν δεν αποβάλλεις την λογική της απεριοριστης δημοκρατίας η ουσία και η γνώση του κάθε νήματος θα χάνεται μέσα σε εκατοντάδες άκυρα ποστ. Κρίμα είναι.

Εν κατακλείδι, ban alert χωρίς προειδοποίηση και έπειτα ban οριστικό.
Ειπα εγω οτι τα παιρνει;;
Φιλε δςν θα ασχοληθώ μαζι σου...φαίνεται ότι εχεις μια εμπάθεια επειδη σου την είχα πει σε αλλο νημα και προφανώς πονεσε αυτο...εγω περα απο οτι ζητούσα να δοθούν οι τιμες δεν εκανα τίποτα αλλο...οποτε μη βάζεις λογια φιλε....ειμαι εξω για ποτό δεν μπορώ μα ασχολούμαι με τον καθενα που λεει οτι θελει...σου συνιστώ να Μην ξανα αναφερεις το ονομα μου.

απο που κι ως που θα κανονιζεις εσυ τι θα γίνει εδω; ποιος σου εδωσε αυτο δικαίωμα; πολυ αερα πηρε νομίζω...βάζοντας κιολας λογια που δεν εχω πει

@CVIAL καντου παρατηρηση να σταματήσει αλλιως μια πενθήμερη άδεια θα του έκανε καλο πριν το μπαν......εγω εδειξα διαθεση να ειμαι ευγενικός αλλα βλεπω καποια μελη κάνουν επιθέσεις χωρίς λόγο. Σε παρακαλώ βαλε μια τάξη να μην κατηγορούν.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Xristoforaz

Well-Known Member
Μα είναι προφανές δεν το βλέπεις?
Πέρα από το πάθος και την αγάπη του για μμ και τη συμμετοχή του σε φόρουμ συζητήσεων,να αυξήσει τη διείσδυση του σε αυτό και κατά συνέπεια τους υποψήφιους πελάτες του το οποίο είναι θεμιτό .
Δηλαδη να αναλαβει το μονοπωλιο? Αφου ο ιδιος δηλωσε οτι εχει παραπανω απο 200 χειρουργεια μεσα σε 365 ημερες αλλα και ουρα αναμονης μεγαλη για μεταμοσχευση στην κλινικη του!
Αλλα εστω οτι ηθελε να αυξησει την πελατεια του, τοτε γιατι του κακοφανηκαν τα παραπονα για τις υψηλες τιμες, τη μη φανερωση αυτων αλλα και το μαρκετινγκ του λειζερ το οποιο ως συσκευη το θεωρω κορυφαιο αλλα σαν κερδος ειναι αντιστοιχο με το prp και το τζελ φινας, και σαν αποτελεσμα αντιστοιχο με το χαπι φινας του Λορεντζο..οι αληθειες οσο ωμες κι αν ειναι πρεπει να λεγονται..τι σημαινει αυτο? Οτι γιναμε συκοφαντες και οτι πρεπει να απειληθουμε για μπαν? Οχι δα!
 

tasos33

Well-Known Member
Ισχύει αλλά δεν είναι λύση αυτή .
Καλύτερα δημοκρατία αλλά με περιορισμούς
.Δηλαδή οι 16 σελίδες έπρεπε να είχαν κοπεί το πολύ στις 8.
Και ποια είναι η λύση?
Να γίνονται τα νήματα Συρία και με περιμένουμε το NATO (cvial) να επέμβει?

Να ανεβάζει ένα μελος την μμ του και να συζητάμε οτιδήποτε άλλο εκτός από την μμ του?

Να ανεβάζει ο γιατρός βίντεο για φίνα και αντί να υποβάλλουμε κάποιες ερωτήσεις όσοι θέλουμε να πάρουμε να γίνεται μάχη με τους γνωστούς άγνωστους όπως γίνεται σε σε κάθε νήμα φινας?

Δέκα χρόνια είμαι εδώ μέσα και το βιολί παίζει την ίδια μουσική, σαν αυτή σε μια κλινική στην Τουρκία όπως έγραφε ένα αλησμόνητο μέλος. Βελτίωση καμία και ούτε πρόκειται να αλλαξει κάτι τα επόμενα δέκα χρόνια. Όπως σε βλέπω και με βλέπεις.
 

tasos33

Well-Known Member
CVIAL εγω πάντως
Ειπα εγω οτι τα παιρνει;;
Φιλε δςν θα ασχοληθώ μαζι σου...φαίνεται ότι εχεις μια εμπάθεια επειδη σου την είχα πει σε αλλο νημα και προφανώς πονεσε αυτο...εγω περα απο οτι ζητούσα να δοθούν οι τιμες δεν εκανα τίποτα αλλο...οποτε μη βάζεις λογια φιλε....ειμαι εξω για ποτό δεν μπορώ μα ασχολούμαι με τον καθενα που λεει οτι θελει...σου συνιστώ να Μην ξανα αναφερεις το ονομα μου.

@CVIAL καντου παρατηρηση να σταματήσει αλλιως μια πενθήμερη άδεια θα του έκανε καλο πριν το μπαν...εγω εδειξα διαθεση να ειμαι ευγενικός αλλα βλεπω καποια μελη κάνουν επιθέσεις χωρίς λόγο. Σε παρακαλώ βαλε μια τάξη να μην κατηγορούν.
Φίλε δεν έχω καμία εμπάθεια μαζί σου ,ούτε καν σε ξέρω γιατί να έχω?

Μου την ειπες προχθές για τα σεσσιον των 7000 graft και με πόνεσε που συμφώνησε μαζί μου και ο μοντ? Και ούτε καν έδωσα συνέχεια.

Τυχαία σε αναφέρω μέσα σε όλο αυτό που συμβαίνει, δηλαδή να συζητιέται ένα θέμα σε ένα άσχετο νήμα και να καταστρέφεται.
Πιες το ποτό σου μη στραβωνεις.
 

vlafo

Well-Known Member
Και ποια είναι η λύση?
Να γίνονται τα νήματα Συρία και με περιμένουμε το NATO (cvial) να επέμβει?

Να ανεβάζει ένα μελος την μμ του και να συζητάμε οτιδήποτε άλλο εκτός από την μμ του?

Να ανεβάζει ο γιατρός βίντεο για φίνα και αντί να υποβάλλουμε κάποιες ερωτήσεις όσοι θέλουμε να πάρουμε να γίνεται μάχη με τους γνωστούς άγνωστους όπως γίνεται σε σε κάθε νήμα φινας?

Δέκα χρόνια είμαι εδώ μέσα και το βιολί παίζει την ίδια μουσική, σαν αυτή σε μια κλινική στην Τουρκία όπως έγραφε ένα αλησμόνητο μέλος. Βελτίωση καμία και ούτε πρόκειται να αλλαξει κάτι τα επόμενα δέκα χρόνια. Όπως σε βλέπω και με βλέπεις.
Θέλεις να σου πω την άποψη μου?
Τα νήματα γίνονται Συρία γιατί οι περισσότεροι ψοφάνε για τέτοια.
Άρα αν επεμβαίναν κάποιοι και άλλαζαν τη ρότα της συζήτησής θα άλλαζε και η όλη συζήτηση. Αλλά δεν γίνεται αυτό δυστυχώς.
Για τη φίνα δεν έχεις δίκιο δεν χάθηκε η μπάλα ήταν ουσιώδες συζήτηση πέρα από κάποια μικρά παρατράγουδα .
Υγ;Χρόνια πολλά από την εξωτική Ικαρία.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Vlafo, είμαι πολύ προσεκτικός σε αυτά που γράφω και ο λόγος είναι για να ξέρουμε ποιο είναι ακριβώς το επίκεντρο της συζήτησης. Θα συμφωνήσω μαζί σου ότι κακώς το ερμήνευσε σαν εκβιασμό. Από την άλλη όμως ο κάθε άνθρωπος έχει κάποια όρια σε κάποια θέματα. Σωστά ή λάθος τα έχει. Η ευθιξία είναι προσωπική υπόθεση του καθενός. Από την άλλη και εσύ πρέπει να δεχτείς ότι το νήμα του Aldo είχε γίνει ρινγκ και λίγο ως πολύ είχε διαμορφωθεί ένα κλίμα ότι χωρίς να υπάρχει τιμή δεν υπάρχει παρουσίαση (14 σελίδες για το ίδιο πράγμα!) και δεν είναι ανεξάρτητη (ενώ είναι).

Τέλος ξεχνάς και κάτι άλλο. Εσύ δεν είσαι επαγγελματίας στον χώρο αλλά απλά ένας σχολιαστής. Το θέμα δεν έχει κάποια επίπτωση στην δουλειά σου. Το να ασκείς αφόρητη πίεση (στα όρια της υπερβολής) σε κάποιον για να αλλάξει τον τρόπο που ασκεί εμπορική πολιτική και έχει επιπτώσεις στην δουλειά του, ενώ σου έχει τονίσει ότι δεν θέλει να το κάνει, είναι σοβαρή υπόθεση. Εγώ δεν θα το ανεχόμουν και δεν θα σας έκανα τη χάρη. Η πιθανότερη εξήγηση είναι ότι ξενέρωσε γιατί αναγκάστηκε να κάνει κάτι που δεν ήθελε και δεν κάνει πλέον κέφι. Σαν μια πικρή ανάμνηση που θες να ξεχάσεις και να μην ασχοληθείς ξανά. Μακάρι να το ξανασκεφτεί.
Γιατι επιμένεις ότι είναι ανεξάρτητη παρουσίαση; Αφού δεν είναι ...αν ήταν ανεξάρτητη πιο το πρόβλημα να έλεγε πόσο κόστισε ; Μέσα σε όλα είναι μια βοήθεια κ τιμή για ενδιαφερόμενους ...επίσης είναι κ μέτρο σύγκρισης σύγκρισης με άλλα περιστατικά...καλά τώρα ειλικρινά πιστεύεις ότι δεν υπήρξε συνενόηση μεταξύ τους να μην αναφερθεί τιμή ;
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Είναι φοβερό το πως αγνοούμε κάποια βασικά πράγματα για να ευλογήσουμε τα γένια μας. Αγνοείτε ότι ο Αναστασάκης και χωρίς το φόρουμ γεμάτος ήταν χρεώνοντας τις τιμές που ξέρουμε. Πόσα ακόμα χειρουργεία να κάνει; Υποκαταστήματα δεν έχει. Άρα;

Αν μπήκε μπήκε για το κέφι του πρωτίστως και επειδή τον ιντρίγκαραν κάποια μέλη και η συζήτηση γύρω από κάτι που τον παθιάζει. Πιθανώς επειδή είναι και λιοντάρι (να γίνουμε καο αστρολόγοι) η περηφάνια του και το να δείξει την δουλειά του και να ακούσει μπράβο. Μέχρι εκεί.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Γιατι επιμένεις ότι είναι ανεξάρτητη παρουσίαση; Αφού δεν είναι ...αν ήταν ανεξάρτητη πιο το πρόβλημα να έλεγε πόσο κόστισε ; Μέσα σε όλα είναι μια βοήθεια κ τιμή για ενδιαφερόμενους ...επίσης είναι κ μέτρο σύγκρισης σύγκρισης με άλλα περιστατικά...καλά τώρα ειλικρινά πιστεύεις ότι δεν υπήρξε συνενόηση μεταξύ τους να μην αναφερθεί τιμή ;

Μάλλον δεν αντιλαμβάνεσαι τι σημαίνει ανεξάρτητη. Αν ο Λορενζο μου έλεγε cvial μην λες την τιμή και έκανα κανονικά την παρουσίαση μου και την έκανα όπως την έκανα δεν θα ήταν ανεξάρτητη;
 

manly_Man

Well-Known Member
Φίλε δεν έχω καμία εμπάθεια μαζί σου ,ούτε καν σε ξέρω γιατί να έχω?

Μου την ειπες προχθές για τα σεσσιον των 7000 graft και με πόνεσε που συμφώνησε μαζί μου και ο μοντ? Και ούτε καν έδωσα συνέχεια.

Τυχαία σε αναφέρω μέσα σε όλο αυτό που συμβαίνει, δηλαδή να συζητιέται ένα θέμα σε ένα άσχετο νήμα και να καταστρέφεται.
Πιες το ποτό σου μη στραβωνεις.
Προφανώς γιατι κανεις συνεχόμενες αναρτήσεις ζητωντας μπαν...Επειδή ζητούσα τα αναμενόμενα να δοθούν οι τιμες τα οποία ζητουσαν και ΤΟΣΑ ΑΛΛΑ ΜΕΛΗ, γιατι αναφέρεσαι συνεχώς σε μενα και δεν λες για τους αλλους;
και επίσης βαζεις λογια που δεν εχω πει...τεσπα δεν θέλω να τσακωθω φιλε μαζι σου αν εχω κανει κατι σε σενα ζητω συγγνώμη και να το τελειώσουμε εδω. Καλο βράδυ, γιατι ειμαι εξω.
 

Harris_G

Well-Known Member
Εφοσον ερχεται σε αλληλεπιδραση ο γιατρος με ολα τα μελη αυτα ειναι αναποφευκτα. Και ο Λορεντζο να ηταν αντι του Αναστασακη θα ετρωγε κραξιμο του τυπου γιατι επιβαλεις φινα, ο Ερντο για splitting κλπ κλπ τα παρατραγουδα παντα θα ειναι στο παιχνιδι. Κατ'εμε ο μονος τροπος να υπαρχουν γιατροι στο φορουμ ειναι να τους απομονωσει ο CVIAL σε ενα bubble (εφ'οσον εχει ορεξη ο ανθρωπος) και να αλληλεπιδρα μονο αυτος μαζι τους μαζι με επιλγμενα Q&A των μελων η και κατι σα podcast που κανουν και τα ξενα φορουμ.
 

vag25

Well-Known Member
Μα είναι προφανές δεν το βλέπεις?
Πέρα από το πάθος και την αγάπη του για μμ και τη συμμετοχή του σε φόρουμ συζητήσεων,να αυξήσει τη διείσδυση του σε αυτό και κατά συνέπεια τους υποψήφιους πελάτες του το οποίο είναι θεμιτό .
Γιατι να μπει με όρους μέλους εννοώ ότι δεν καταλαβαίνω. Νομίζω το τόνισα. Μπορούσε να το παίξει καλούλης ως μια διακριτικη ξύλινη και επίσημη παρουσία και να έχει τα πολλαπλάσια οφελη, χωρίς να πιάνει κουβεντούλα και να απαντά σε απορίες. Τώρα όπως βλέπεις έχει κάνει και εχθρούς.
 
Τελευταία επεξεργασία:

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Θέλεις να σου πω την άποψη μου?
Τα νήματα γίνονται Συρία γιατί οι περισσότεροι ψοφάνε για τέτοια.
Άρα αν επεμβαίναν κάποιοι και άλλαζαν τη ρότα της συζήτησής θα άλλαζε και η όλη συζήτηση. Αλλά δεν γίνεται αυτό δυστυχώς.
Για τη φίνα δεν έχεις δίκιο δεν χάθηκε η μπάλα ήταν ουσιώδες συζήτηση πέρα από κάποια μικρά παρατράγουδα .
Υγ;Χρόνια πολλά από την εξωτική Ικαρία.

Σιγά μην άλλαζε. Η ηλιθιότητα είναι ανίκητη.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Και ποιος διορθώθηκε ?ο 50423, ο multi ,ο τσεκ , ο Χριστόφορος ο Χ ο ψ ,παραδείγματα πολλά. Διαβαζεις στο νήμα του aldo τον manly να λέει ότι τα παίρνεις και αντί να τον μπαναρεις οριστικά κ αμετάκλητα συνεχίζει να κάνει ένα νήμα μπουρδέλο.

Το πιο στενάχωρο βέβαια είναι πως σε νήματα που γίνεται της πο@τανας όπως σε αυτό του aldo , με 15 αασχετες σελίδες, υπάρχουν μέλη παλαιά που αντί να συγκρατηθούν λόγω forumoπειρας και να κατευνάσουν τα πνευματα συνεχίζουν ακατάπαυστα να ποσταρουν .

Θα σου θυμησω πως ο Έλληνας μόνο με φόβο και με πρόστιμο τηρεί τις αποστασεις( είμεθα κ επικαιροι), αν δεν αποβάλλεις την λογική της απεριοριστης δημοκρατίας η ουσία και η γνώση του κάθε νήματος θα χάνεται μέσα σε εκατοντάδες άκυρα ποστ. Κρίμα είναι.

Εν κατακλείδι, ban alert χωρίς προειδοποίηση και έπειτα ban οριστικό.
Και ποιος διορθώθηκε ?ο 50423, ο multi ,ο τσεκ , ο Χριστόφορος ο Χ ο ψ ,παραδείγματα πολλά. Διαβαζεις στο νήμα του aldo τον manly να λέει ότι τα παίρνεις και αντί να τον μπαναρεις οριστικά κ αμετάκλητα συνεχίζει να κάνει ένα νήμα μπουρδέλο.

Το πιο στενάχωρο βέβαια είναι πως σε νήματα που γίνεται της πο@τανας όπως σε αυτό του aldo , με 15 αασχετες σελίδες, υπάρχουν μέλη παλαιά που αντί να συγκρατηθούν λόγω forumoπειρας και να κατευνάσουν τα πνευματα συνεχίζουν ακατάπαυστα να ποσταρουν .

Θα σου θυμησω πως ο Έλληνας μόνο με φόβο και με πρόστιμο τηρεί τις αποστασεις( είμεθα κ επικαιροι), αν δεν αποβάλλεις την λογική της απεριοριστης δημοκρατίας η ουσία και η γνώση του κάθε νήματος θα χάνεται μέσα σε εκατοντάδες άκυρα ποστ. Κρίμα είναι.

Εν κατακλείδι, ban alert χωρίς προειδοποίηση και έπειτα ban οριστικό.

Το πρόβλημα δεν είναι ο manly αλλά οι έμπειροι και οι παλιοί που αντί να τον κράξουν για να σταματήσει διαβλέποντας τον εκτροχιασμό σφυρίζουν αδιάφορα. Η λύση δεν είναι η αστυνόμευση αλλά η αυτοπροστασία του σπιτιού μας από τους ενοίκους. Μόνο έτσι σώνεται η παρτίδα.
 

manly_Man

Well-Known Member
Το πρόβλημα δεν είναι ο manly αλλά οι έμπειροι και οι παλιοί που αντί να τον κράξουν για να σταματήσει διαβλέποντας τον εκτροχιασμό σφυρίζουν αδιάφορα. Η λύση δεν είναι η αστυνόμευση αλλά η αυτοπροστασία του σπιτιού μας από τους ενοίκους. Μόνο έτσι σώνεται η παρτίδα.
CVIAL γιατι δινεις τροφη να συνεχιστούν οι εντάσεις στο FORUM; μια λες να ειναστε ήρεμοι κ οποιος παραβαίνει τους κανόνες θα υποστεί τις συνέπειες και μετα λες να με κραξουν τα παλια μελη επειδη ζήτουσα απλα να δοθούν οι τιμές απο την κλινική οπως έκαναν κ πολλα αλλα μελη; τελικα δεν εχω καταλάβει αν θέλεις να υπάρχουν εντάσεις ή οχι κ να ασχολούμαστε με αυτα αντι με τις παρουσιασεις...
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Ισα ισα το εχω παρακολουθησει τοσο καλα το θεμα που μπορω να σου πω με λεπτομερεια τα παντα(που ακριβως ειναι φαουλ συγκεκριμενα μελη κτλ, αλλα δεν εχω διαθεση να ανοιξω μετωπα). Για αυτο οπως σου ειπα, περιμενα να φυγει νωριτερα. Ειρωνεια ειδα απο καποια μελη, οπως και κακοπροαιρετη κριτικη και διαθεση.

Σιγουρα ειναι ενας εντονος χαρακτηρας που μπορει τα κεφαλαια γραμματα τα πολλα θαυμαστικα, τα περιεργα παραδειγματα του να εχουν παρεξηγηθει ως ειρωνια η επιθετικοτητα. Αλλα εγω δεν ειδα κατι τετοιο. Σου μιλαω ειλικρινα.

Επισης δεν ηταν στο προτυπο του μεσου γιατρου που θα ηταν πολυ συγκαταβατικος και θα γραψει λιγα πραγματα και με απολυτο τακτ για να σε κερδισει. Αυτος τα εγραφε εντελως ωμα οπως τα σκεφτοταν, για αυτο και εχει παρεξηγηθει για μενα. Προσωπικα εγω για αυτο τον γουσταρα σαν μελος, γιατι ηταν χυμα.

Στα υπολοιπα που λες συμφωνω, τιμες, πυκνοτητες, dense pack. Δεν θα τον προτιμουσα. Απο Ελλαδα ισως ναι, αλλα και παλι πολλα χρηματα.
Όχι φίλε μου θα διαφωνήσω ... Έλεγα να μην μιλήσω αλλά θα μιλήσω έστω και συνοπτικά μιας κ ο γραπτός λόγος δεν μπορεί να καλύψει αυτά που θα έλεγα προφορικά κ σκέφτομαι διότι είμαι κ δυσλεκτικος...ο γιατρός είναι πολύ εγωκεντρικός...παρατήρησε προσεκτικά τον λόγο του ειδικά στά σεντόνια ....είναι "ναι μέν αλλά ..." Προσπαθεί να δείξει ανωτερότητα σε κάποιον που θα τον "στριμωξει"' αλλά πάντα το συμπέρασμα του είναι το "εγώ"....θα πει έναν υποτιθέμενο λόγο για συνάδελφο αλλά η τέλεια του θα είναι "εγώ"... θα μπεις στην διαδικασία να συμβουλέψει κάποιον 2-3 φορές αλλά αφήνει αυτό το "σε μένα " (αν κ αυτό για μένα είναι θεμιτό να ψαρεύει με στυλ πελάτες ...η δουλειά του είναι )...θα κραξει κάποιον με το γάντι κ μετά θα σου το γύρισει να φανεί ανώτερος σαν αίσθηση σε σένα ...γνκ στο λόγο του αν κ προσπαθεί να δείξει ανωτερότητα θέλει να περάσει το μήνυμα ότι είναι η κόρυφη της κορυφής ...εμένα αυτή την αίσθηση μου βγάζει ... Είναι υπερόπτης αλλά με στυλ... είναι γαταρος και ευφυής κ δεν κάνω καθόλου πλάκα .... γάτο με πέταλα κ ταλαντούχο στο μάρκετινγκ πάρα πολύ κ καλό γιατρό με ειδίκευση στο στριπ...απλά μιλάω για το χαρακτήρα του κ συμφωνώ παρά πολύ με αέρατο σε όλα έχει πει σ αυτό το θέμα ... αυτή είναι η άποψη μου ....κ φυσικά αυτό φαίνεται και στην κοστολόγηση που ήξερε ότι αν μαθευονταν θα υπήρχε κράξιμο ....αλλά δεν περίμενε θα υπήρχε κ πάλι κράξιμο με τον παίζουμε κρυφτουλι...επίσης το τελευταίο του μήνυμα πάλι είχε "δημιουργική ασάφεια " που είπε κ μια ψυχή κάποτε ...2.70€ αλλά ....2.40 αλλά ... κ πάλι προσπάθησε να κλείσει δείχνοντας ανωτερότητα αλλά ο θυμός κ εγωκεντρισμός του δεν το αφήνουν να το περάσει στους άλλους (όχι σε μένα ) ...
 
Τελευταία επεξεργασία:

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
CVIAL γιατι δινεις τροφη να συνεχιστούν οι εντάσεις στο FORUM; μια λες να ειναστε ήρεμοι κ οποιος παραβαίνει τους κανόνες θα υποστεί τις συνέπειες και μετα λες να με κραξουν τα παλια μελη επειδη ζήτουσα απλα να δοθούν οι τιμές απο την κλινική οπως έκαναν κ πολλα αλλα μελη; τελικα δεν εχω καταλάβει αν θέλεις να υπάρχουν εντάσεις ή οχι κ να ασχολούμαστε με αυτα αντι με τις παρουσιασεις...

Δεν έκανες μόνο αυτά, έκανες και άλλα όπως σωστά επισήμανε ο Τάσος και στα είπα και εγώ νωρίτερα. Απόψε θα τα ακούσεις και ελπίζω από αύριο να κάνεις την αυτοκριτική σου.
 
Μπλουζα