Συζήτηση & πληροφορίες για την κλινική

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Κάνεις μέγα λάθος. Ο Aldo δεν ήθελε να γράψει, εγώ τον παρακάλεσα και επέμενα άρα είχα υποχρέωση απέναντι του γιατί ήθελα να δούμε μια ανεξάρτητη παρουσίαση αφού φαγωθήκατε και σωστά ότι μόνο με ανεξάρτητες θα βγάλουμε συμπεράσματα. Σε παρακαλώ πριν εκφράσεις άποψη μελέτησε λίγο τα γεγονότα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vag25

Well-Known Member
Εγώ μπήκα σαν ανίδεος να κάνω μια παρουσίαση κ με το καλημέρα όρμηξαν νομίζοντας ότι ήμουν βάλτος της dhi...οκ όμως ...ότι ζητούσαν προσπαθούσα να ανταποκριθώ την στιγμή που μπήκα σ' αυτή την διαδικασία ....μια διαδικασία που ακόμα συνεχίζεται κ θα τελειώσει σε 6 μήνες ...δεν το κτλ ...έβαλα σε κανεναν περιορισμούς ; Το φόρουμ βάζει τους όρους κ εγώ προσπαθώ να ακολουθήσω ...δεν μπήκα μέσα κ είπα "παιδιά θα σας πω αυτό κ αυτό ...αυτό κ αυτό δεν γουστάρω γιατί έτσι !" Ε θα με πετουσατε σε αληθινούς κροκόδειλους!παιδιά έγινε ροντέο ένα νήμα που μια πρόταση αν έγραφε ο αλντο δεν θα άνοιγε μύτη...τι να λέμε τώρα ....
Ναι θα ειχες το δικαιωμα να την κανεις με ελαφρα απο εδω και εσυ. Και θα ειχες και δικιο. Οπως ειπα και πριν εγω αντιδρουσα και αντιδρω στην κακη φιλοξενια. Ακομα και προσφατα αντεδρασα οταν τα μελη ειρωνευτηκαν ενα παιδι που ρωτησε κατι.

Αλλα και παλιοτερα το εκανα. Δεν ειναι μονο ο Αναστασακης. Μπορει να το εχω κανει και για σενα δεν θυμαμαι. Η λυση δεν ειναι να δουμε ποιος εφαγε τα χειροτερα σκατα, αλλα να βελτιωσουμε την συμπεριφορα μας προς ολους.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Αρα θες αυτο που εγινε με σενα να το παθουν και οι επομενοι. Καταλαβαινω σωστα?
Όχι θέλω όταν σε ρωτάνε πόσα μοσχευματα έβαλες να το λες ...πόσα πλήρωσες να το λες ....όταν ζητάω φωτο καθαρές να βλέπω το γίνεται να το κάνεις όσο φυσικά σου επιτρέπει ο χρόνος ...για λεπτομέρειες περισσότερες εμένα δεν με ενδιαφέρουν αλλά ενδιαφέρουν άλλους οπότε μπαίνεις κ στην διαδικασία μεταγχειρικα ίσως να ζητήσεις κ έξτρα πληροφορίες...αυτά δεν ζητάμε από όλους ; Είναι τόσο δύσκολο ; Αν υπάρχουν υπόνοιες ότι είσαι βάλτος να αποδυκνειες ότι δεν είσαι ...αλλιώς άντε γεια ....θέλω ανεξάρτητες παρουσιάσεις πραγματικές κ όχι κατευθυνόμενες ....
 

dim d

Well-Known Member
Το οτι μπηκε ο γιατρος εδω κι για λογους μαρκετινκ αλλα μας εδωσε πληροφοριες, σημαινει οτι ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ ΑΥΤΟΣ ΧΑΡΗ, οχι το αντιθετο. Οπως κι για το ραντεβου που γκρινιαξαν πολλοι οτι χρεωνει, για μενα ειναι απολυτα λογικο. Σε αλλους ΓΙΑΤΡΟΥΣ που πατε δεν πληρωνετε ε[πισκεψη? Με τον καταλληλο τροπο, μπορουσε να εισπραξει πολλα το φορουμ απο την παρουσια οχι μονο του συγκεκριμμενου γιατρου αλλα και αλλων. Δεν ειναι ενα απλο μελος ομως και σε αυτο χρειαζεται προσαρμογη. Το κολλημα για την τιμη της μετ, αληθεια για εμενα προσωπικα δεν ειναι κατι που το κατανοω.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Το
Κάνεις μέγα λάθος. Ο Aldo δεν ήθελε να γράψει, εγώ τον παρακάλεσα και επέμενα άρα είχα υποχρέωση απέναντι του γιατί ήθελα να δούμε μια ανεξάρτητη παρουσίαση αφού φαγωθήκατε και σωστά ότι μόνο με ανεξάρτητες θα βγάλουμε συμπεράσματα. Σε παρακαλώ πριν εκφράσεις άποψη μελέτησε λίγο τα γεγονότα.
Το διαβασα που το ανέφερες αυτό εχθές κ σε πιστεύω ...κ υποθέτω καν δεν σου πέρασε από το μυαλό να τον ρωτήσεις αν θα αναφέρει κ το οικονομικό κ υποθέτω ούτε αυτός σου είπε προκαταβολικά κάτι ...γιατί αν σου έλεγε κάτι σίγουρα θα έτρεχε να μας προλάβεις πριν ορμηξουμε ....
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Ναι θα ειχες το δικαιωμα να την κανεις με ελαφρα απο εδω και εσυ. Και θα ειχες και δικιο. Οπως ειπα και πριν εγω αντιδρουσα και αντιδρω στην κακη φιλοξενια. Ακομα και προσφατα αντεδρασα οταν τα μελη ειρωνευτηκαν ενα παιδι που ρωτησε κατι.

Αλλα και παλιοτερα το εκανα. Δεν ειναι μονο ο Αναστασακης. Μπορει να το εχω κανει και για σενα δεν θυμαμαι. Η λυση δεν ειναι να δουμε ποιος εφαγε τα χειροτερα σκατα, αλλα να βελτιωσουμε την συμπεριφορα μας προς ολους.
Ο γιατρός σαν έξυπνος που είναι αποχώρησε γιατί πολύ απλά έβλεπε ότι το πράγμα πάει για κράξιμο ...εννοώ ότι το πόρισμα που θα έβγαινε είμαι ότι για 3€ σχεδόν το μόσχευμα δεν αξίζει το αποτέλεσμα κ αυτό ήθελε να το προλάβει ...οοοοοολλλααααα τ αλλά είναι για κατανάλωση....
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Το διαβασα που το ανέφερες αυτό εχθές κ σε πιστεύω ...κ υποθέτω καν δεν σου πέρασε από το μυαλό να τον ρωτήσεις αν θα αναφέρει κ το οικονομικό κ υποθέτω ούτε αυτός σου είπε προκαταβολικά κάτι ...γιατί αν σου έλεγε κάτι σίγουρα θα έτρεχε να μας προλάβεις πριν ορμηξουμε ....

Προφανώς, που να ξέρω. Μόλις μου έστειλε μήνυμα ότι θα κάνει εκεί είπα πιάσαμε τζακποτ.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Το οτι μπηκε ο γιατρος εδω κι για λογους μαρκετινκ αλλα μας εδωσε πληροφοριες, σημαινει οτι ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ ΑΥΤΟΣ ΧΑΡΗ, οχι το αντιθετο. Οπως κι για το ραντεβου που γκρινιαξαν πολλοι οτι χρεωνει, για μενα ειναι απολυτα λογικο. Σε αλλους ΓΙΑΤΡΟΥΣ που πατε δεν πληρωνετε ε[πισκεψη? Με τον καταλληλο τροπο, μπορουσε να εισπραξει πολλα το φορουμ απο την παρουσια οχι μονο του συγκεκριμμενου γιατρου αλλα και αλλων. Δεν ειναι ενα απλο μελος ομως και σε αυτο χρειαζεται προσαρμογη. Το κολλημα για την τιμη της μετ, αληθεια για εμενα προσωπικα δεν ειναι κατι που το κατανοω.
Με μια πρόταση...σχέση τιμης με αποτέλεσμα ....δλδ έχει τιμές Λορέντσο... έχει αποτελέσμα Λορέντζο; Απλό ....όλοι το κατανοείτε γιατί επιμένουν όσοι επιμένουν κ για την τιμή απλά κάνετε ότι δεν κτλ ....
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Το οτι μπηκε ο γιατρος εδω κι για λογους μαρκετινκ αλλα μας εδωσε πληροφοριες, σημαινει οτι ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ ΑΥΤΟΣ ΧΑΡΗ, οχι το αντιθετο. Οπως κι για το ραντεβου που γκρινιαξαν πολλοι οτι χρεωνει, για μενα ειναι απολυτα λογικο. Σε αλλους ΓΙΑΤΡΟΥΣ που πατε δεν πληρωνετε ε[πισκεψη? Με τον καταλληλο τροπο, μπορουσε να εισπραξει πολλα το φορουμ απο την παρουσια οχι μονο του συγκεκριμμενου γιατρου αλλα και αλλων. Δεν ειναι ενα απλο μελος ομως και σε αυτο χρειαζεται προσαρμογη. Το κολλημα για την τιμη της μετ, αληθεια για εμενα προσωπικα δεν ειναι κατι που το κατανοω.
Γιατι δεν το κατανοεις φιλε dim? Οταν γνωριζεις οτι ειναι απ τους λιγους που παρεχει BHT υπηρεσια (μεθοδο μεταμοσχευσης)...δε γνωριζεις ποσο κοστολογει τις μεταμοσχευσεις του γενικα(μυστικοπαθεια) κι επιμενει ενα μελος που εχει προβει σε ανεξαρτητη παρουσιαση να μη φανερωνει ποσο του στοιχισε η μεταμοσχευση(παρα το διακαη ποθο των συμφορουμιτων του)..τοτε αγανακτεις! Και εκνευριζεσαι τελειως οταν ο μοντερειτορ συνδραμει σε ολο αυτο, μη επιπληττοντας τον ιατρο για την απαξιωτικη του απαντηση..
Ερχεσαι να δηλωσεις οτι αδυνατεις να κατανοησεις? Χαζος ΔΕΝ εισαι..οποτε προς τι η αδυναμια κατανοησεως?..παραξενο!
 

vag25

Well-Known Member
Ο γιατρός σαν έξυπνος που είναι αποχώρησε γιατί πολύ απλά έβλεπε ότι το πράγμα πάει για κράξιμο ...εννοώ ότι το πόρισμα που θα έβγαινε είμαι ότι για 3€ σχεδόν το μόσχευμα δεν αξίζει το αποτέλεσμα κ αυτό ήθελε να το προλάβει ...οοοοοολλλααααα τ αλλά είναι για κατανάλωση....
Αυτο ρε συ ειναι δικη σου θεωρια...
Που για μενα δεν στεκει.

Δηλαδη πεταει την τιμη που ξερει οτι θα τον κραξουν και φευγει? Και γιατι να μην την συνεχισει να την κρυβει και γιατι να μην κατσει να την υπερασπιστει αντι να φυγει. Ειναι πιο βολικο να φυγει? Μαλλον το αναποδο μου φαινεται.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Αυτο ρε συ ειναι δικη σου θεωρια...
Που για μενα δεν στεκει.

Δηλαδη πεταει την τιμη που ξερει οτι θα τον κραξουν και φευγει? Και γιατι να μην την συνεχισει να την κρυβει και γιατι να μην κατσει να την υπερασπιστει αντι να φυγει. Ειναι πιο βολικο να φυγει? Μαλλον το αναποδο μου φαινεται.


Και γιατί να μην πει ελάτε από εδώ; Του είχα δώσει την επιλογή. Δεν τον πίεσα. Απλά του είπα να ανακοινώσει την εμπορική του πολιτική.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Γιατι δεν το κατανοεις φιλε dim? Οταν γνωριζεις οτι ειναι απ τους λιγους που παρεχει BHT υπηρεσια (μεθοδο μεταμοσχευσης)...δε γνωριζεις ποσο κοστολογει τις μεταμοσχευσεις του γενικα(μυστικοπαθεια) κι επιμενει ενα μελος που εχει προβει σε ανεξαρτητη παρουσιαση να μη φανερωνει ποσο του στοιχισε η μεταμοσχευση(παρα το διακαη ποθο των συμφορουμιτων του)..τοτε αγανακτεις! Και εκνευριζεσαι τελειως οταν ο μοντερειτορ συνδραμει σε ολο αυτο, μη επιπληττοντας τον ιατρο για την απαξιωτικη του απαντηση..
Ερχεσαι να δηλωσεις οτι αδυνατεις να κατανοησεις? Χαζος ΔΕΝ εισαι..οποτε προς τι η αδυναμια κατανοησεως?..παραξενο!

Ο mod πάντως δεν εκνευρίζεται όταν βλέπει κάποιον να παραποιεί τα λόγια του γιατί τον λένε Christopher.
 

dim d

Well-Known Member
Με μια πρόταση...σχέση τιμης με αποτέλεσμα ....δλδ έχει τιμές Λορέντσο... έχει αποτελέσμα Λορέντζο; Απλό ....όλοι το κατανοείτε γιατί επιμένουν όσοι επιμένουν κ για την τιμή απλά κάνετε ότι δεν κτλ ....
οι τιμες ειναι προσαρμοσιμες στις πιο πολλες περιπτωσεις...αναλογα με ποσο φαινεται να ξερεις η οχι. Εγω προσωπικα ειχα προσφορα πολυ κατω απο την τιμη εκκινησης σε μια απο τις κλινικες που ειχα κανει ραντεβου...Δεν γνωριζω το αρχικο με το τελικο range που μπορει να εχει η συγκεκριμμενη κλινικη... κατανοω οτι απασχολει πολλους κι ειναι μια σημαντικη παραμετρος αλλα επισης θεωερω οτι με τον καιρο θα ειχαμε ετσι κι αλλιως μια εικονα για αυτο...η οποιος ηθελε μπορουσε να το μαθει δια ζωσης.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Η
Αυτο ρε συ ειναι δικη σου θεωρια...
Που για μενα δεν στεκει.

Δηλαδη πεταει την τιμη που ξερει οτι θα τον κραξουν και φευγει? Και γιατι να μην την συνεχισει να την κρυβει και γιατι να μην κατσει να την υπερασπιστει αντι να φυγει. Ειναι πιο βολικο να φυγει? Μαλλον το αναποδο μου φαινεται.
Γιατί η τιμή αργά η γρήγορα θα μαθευονταν...δεν μπορούσε να πει κάτι μακριά από την πραγματικότητα...ήδη υπήρχαν μαρτυρίες ....κ δεν μπορούσε να την κρύψει άλλο αφού ήδη έγινε Συρία βυρητος κ λίγο από Λιβύη μαζί....όταν στην πορεία διαπιστώνεις πόσο ψαγμενα είναι κάποια μέλη κ πόσο καλά ξέρουν την πιάτσα κτλ ότι μοιραία θα πάει η συζήτηση σε κάτι που δεν νιώθει κ άνετα ....το ξανά είπα κ τις προάλλες....πιστεύω ότι οι τιμές είναι ψηλές κ μένουν ψηλά αλλά πάντα διαπραγματευσημες...κ ήθελε να αποφύγει κ Φιξ τιμή....μα κ στο τελευταίο του μήνυμα Φιξ τιμή δεν λέει...πάντα υπάρχει το παραθυράκι για να παίξει....
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Οχι δεν εχει. Αλλο αυτο και αλλο το γεγονος οτι θα τον θελαμε εδω.
Είπε κανένας δεν το θέλει ; να έρθει κ αυτός κ όλοι που λέτε κ κάποιοι (εγώ δεν συμφωνώ έχω πει) αλλά να υπάρχει κ λίγο εντιμότητα αληθινή ....όχι γιαλατζι....ανοιγομαστε όπως όλα τα παιδιά μεμονωμένα αλλιώς ας μείνουν ως αναγνώστες κ ας μην εκτεθούν ....ας μην μιλάνε με κανένα αν δεν αντέχουν να ακούν πράγματα που δεν θα τους αρέσουν ....
 

Giorgos-3

Well-Known Member
οι τιμες ειναι προσαρμοσιμες στις πιο πολλες περιπτωσεις...αναλογα με ποσο φαινεται να ξερεις η οχι. Εγω προσωπικα ειχα προσφορα πολυ κατω απο την τιμη εκκινησης σε μια απο τις κλινικες που ειχα κανει ραντεβου...Δεν γνωριζω το αρχικο με το τελικο range που μπορει να εχει η συγκεκριμμενη κλινικη... κατανοω οτι απασχολει πολλους κι ειναι μια σημαντικη παραμετρος αλλα επισης θεωερω οτι με τον καιρο θα ειχαμε ετσι κι αλλιως μια εικονα για αυτο...η οποιος ηθελε μπορουσε να το μαθει δια ζωσης.
Α γειά σου !!!! Το ίδιο λέμε ....βασικά πίσω από τις λέξεις του τελευταίου του μηνύματος αυτό λέει κ αυτός σε όσους δεν το έπιασαν ....απλά το πράγμα θα πήγαινε ότι οποίος έκανε εκεί μμ κ έμπαινε εδώ μέσα μετά θα έλεγε για μαγείας ότι τιμή δεν θα πει ....
 
Μπλουζα