Συζήτηση & πληροφορίες για την κλινική

aeratos28

Just aeratos
Vag και cvial..περισσότερο στον vag..ξαναειπα πως καλό είναι να υπάρχει ένας γιατρός και να βοηθάει με τις γνώσεις του..να γίνονται ερωτήσεις και να απαντάει..αν θέλει,αν δεν θέλει καλώς..όχι όμως να ειρωνεύεται το παραμικρό..δεν το σχολιάζεις καν αυτό και σου φάνηκε και ότι μια χαρά απαντούσε ..αφού σου φάνηκε ότι ωραία μίλαγε δικό σου θέμα..εγώ δεν δέχομαι ειρωνίες από κανέναν..το ότι είναι γιατρός μου είναι αδιαφορο..αν εσύ κάνεις πίσω στις ειρωνίες δικό σου θέμα..φέρτε και άλλους γιατρούς να μιλάνε υποτιμητικά σε κάθε μέλος εδώ..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Θα επεφτα εντιμα και ηρωικα αν επαιρνα κατευθειαν κοκκινη καρτα! Κιτρινη καρτα επρεπε να παρω και δικαια λαμβανα οταν κλαδευα τους αντιπαλους ποδοσφαιριστες!
Σε ολα τα πραγματα αλλωστε υπαρχουν διαφορετικες οπτικες γωνιες αρα και ερμηνειες ή σε οσα επιδεχονται διαφορετικες αποψεις! Παντως σιγουρα δεν προσεβαλα το γιατρο, απλως ο ιδιος πειραχτηκε εντονοτερα απ τον τροπο γραψιματος μου που τον θεωρησε επιθετικο (ως αμυντικο χαφ προωθουμουν και στην επιθεση αρκετα συχνα περα απ την πλακα δικην Στολτιδαρου)

Σίγουρα προσέβαλες τον γιατρό. Αυτό είναι γεγονός. Απλά είσαι αιθεροβάμων.
 

vag25

Well-Known Member
Vag και cvial..περισσότερο στον vag..ξαναειπα πως καλό είναι να υπάρχει ένας γιατρός και να βοηθάει με τις γνώσεις του..να γίνονται ερωτήσεις και να απαντάει..αν θέλει,αν δεν θέλει καλώς..όχι όμως να ειρωνεύεται το παραμικρό..δεν το σχολιάζεις καν αυτό και σου φάνηκε και ότι μια χαρά απαντούσε ..αφού σου φάνηκε ότι ωραία μίλαγε δικό σου θέμα..εγώ δεν δέχομαι ειρωνίες από κανέναν..το ότι είναι γιατρός μου είναι αδιαφορο..αν εσύ κάνεις πίσω στις ειρωνίες δικό σου θέμα..φέρτε και άλλους γιατρούς να μιλάνε υποτιμητικά σε κάθε μέλος εδώ..
Kοιτα εμενα μου φανηκε οτι απαντουσε μια χαρα και οχι υποτιμητικα(απλα εγραφε σεντονια και ειναι λογικο εκει μεσα κατι να παρεξηγηθει, οπως αυτο με την δουλεια που ειπε και του το κοπαναγατε μετα, ενω ηθελε να πει κατι εντελως διαφορετικο και οχι υποτιμητικο), αλλα οπως ειπα κανεις δεν ειναι τελειος. Μπορει και ο γιατρος να ειναι ιδιοτροπος. Δεκτο και σεβαστο το οτι σε ενοχλουσε, ο καθε ανθρωπος λειτουργει διαφορετικα. Αλλα ειναι προτιμοτερο να πατησεις το κουμπι ''αγνοηση χρηστη'' και να μην ξαναδεις μυνηματα του γιατρου. Γιατι καποιους αλλους δεν τους ενοχλει.
Τελικα ομως εχασαν και αυτοι...
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Σίγουρα προσέβαλες τον γιατρό. Αυτό είναι γεγονός. Απλά είσαι αιθεροβάμων.
Μαλλον εχεις δικιο! Οποτε αναλαμβανω την ευθυνη της φυγης του γιατρου! Ειμαι ο βασικος υπαιτιος! Δικαιως δεχθηκα την παρατηρηση απ τον mod! Ας μη στοχευουμε τα βελη μας λοιπον προς τον Manly Man..! Κανεις να μην προβαινει σε κατι τετοιο!
 

aeratos28

Just aeratos
Πριν τα σεντόνια ,σε μια συζήτηση για punch που είχαμε και με μέλη είπα πως καλό είναι να γνωρίζουμε τι punch χρησιμοποιεί ένας γιατρός..είναι και αυτό κριτήριο επιλογής .έχουμε δει τις ζημιές που κάνουν τα μεγάλα punch .τις ξέρουμε όλοι είχα πει..και άρχισε να λέει ότι είμαστε μη ειδικοί και γιατί μας ενδιαφέρουν αυτά ,αφού δεν ξέρουμε κτλ..τι πάει να πει λέω μη ειδικοί ,αν ένας γιατρός χρησιμοποιεί μεγαλύτερα punch από 0.9 εγώ δεν ξαπλώνω στο κρεβάτι..τι δουλειά κάνεις μου λέει??για να σου δώσω παραδειγμα να δεις ότι κάνετε λαθος.την πρώτη φορά δεν απάντησα ,ξαναρωτησε,δεν απάντησα ,την τρίτη απάντησα..είπα το επάγγελμα.δεν απάντησε τπτ και επικροτουσε με like ειρωνικά σχόλια του χριστοφοραζ..αν εσύ αυτές τις συμπεριφορές λοιπόν τις βρίσκεις κομπλέ και ότι προσφέρουν στο φόρουμ,φωνάξτε και άλλους τέτοιους να ειρωνεύονται άνευ λόγου.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
γι'αυτό αναγκάστηκε ο γιατρός να το κάνει γιατι πολλα μελη ρώταγαν για τιμες συνεχως..

Γιατρός. Πραγματικά δεν έχεις ιδέα για το τι συμβαίνει. ΕΓΩ επικοινώνησα με τον γιατρό και τον "πίεσα" να ποστάρει ένα range. Μου έκανε χάρη (και το έγραψε κιόλας) παρόλο που διαφωνούσε και μου το είπε. Προφανώς μετά την συνομιλία μας του την έδωσε και για αυτό και μας χαιρέτησε. Παρόλα αυτά τήρησε αυτό που συμφωνήσαμε (για τις τιμές) και είναι προς τιμήν του.

Aνεξάρτητες. Πραγματικά δεν έχεις ιδέα για το τι συμβαίνει. Πόσους έχω παρακαλέσει με pm να κάνουν και δεν θέλουν. Ακόμα και ο Aldo που είναι ένα σοβαρότατο παιδί υψηλοτάτης μόρφωσης (δεν θέλω να πω περισσότερο) με χίλια ζόρια δέχθηκε. Άρα μην περιμένεις πολλές και στο λέω υπεύθυνα.
 

aeratos28

Just aeratos
Cvial,με συγχωρείς φίλε αλλά αυτή την καραμέλα με την μόρφωση του καθενός,πολλούς τους έχει κουράσει ...και το γνωρίζω αυτό καλά..γιαενα έχετε μπλέξει πολύ τα πράγματα αν θέλετε τη γνώμη μου και έχει περάσει σε λάθος φάση το όλο θέμα.
 
  • Like
Reactions: spi

vag25

Well-Known Member
Μαλλον εχεις δικιο! Οποτε αναλαμβανω την ευθυνη της φυγης του γιατρου! Ειμαι ο βασικος υπαιτιος! Δικαιως δεχθηκα την παρατηρηση απ τον mod! Ας μη στοχευουμε τα βελη μας λοιπον προς τον Manly Man..! Κανεις να μην προβαινει σε κατι τετοιο!
Το θεμα δεν ειναι να ριξουμε ευθυνες, αλλα να υπαρχει κερδος απο την συζητηση. Μπορει να φανηκε οτι ριχνω ευθυνες σε προσωπα πανω στα νευρα μου(ναι μπορει να το ξανακανω πανω στα νευρα μου), αλλα δεν ειναι εκει η ουσια, ουτε ειμαι δικαιος οταν το κανω, ο καθενας οπως και εγω, οπως και ολα τα μελη, οπως και ο γιατρος εχουμε τις αδυναμιες μας. Δεν μενουμε στα προσωπα, το θεμα ειναι να βελτιωθει η συνολικη παρουσια μας στο φορουμ.

Να πω και κατι αλλο. Οταν ο Αναστασακης ερχεται ως μελος εδω και οχι ''ξυλινος'' υπολογιστης, απο την μια θα εχουμε κερδος τα μεγαλα κειμενα και απαντησεις στα περισσοτερα ερωτηματα μας σαν να ειναι απλο μελος, αλλα απο την αλλη θα εχουμε μαζι μας και τον ανθρωπο Αναστασακη αφου επελεξε να ειναι μελος. Που οπως καθε ανθρωπος εχει και αυτος τις αδυναμιες του. Αν δεχτουμε τα benefits που εχει η παρουσια του ως μελος ειναι δικαιο να δεχτουμε και τις οποιες ιδιοτροπιες του ως ''ξεγυμνωμενο'' μελος. Αυτες που εχουμε ολοι δηλαδη.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Georgie

Well-Known Member
Εγώ πάλι θεωρώ λίγο υπερβολικό το να εκδιώχθηκε ο Γιατρός από τη συμπεριφορά ορισμένων μελών πάνω στο διάλογο ( που όντως ξέφυγε) στο νημα του @Aldo .
Δε νομίζω ότι το θέμα ήταν ο εκβιασμός της αποκάλυψης των τιμών
Δεν είναι μεγάλο deal αφού οι περισσότεροι γνωρίζουν τις τιμές της κλινικής
Πιστεύω ότι ενοχλήθηκε από τις αναφορές σε σύγκριση της δουλειάς του με άλλους γιατρους, ειδικά αυτούς του εξωτερικού.
Όλοι θεωρούν τις κλινικές τους καλυτερες
ασχετως το αν εκπροσωπούνται επίσημα στο φόρουμ
Εγώ προσωπικά εκτιμώ τους Ανθρώπους και τους επαγγελματίες που δε κάνουν αρνητικους σχολιασμούς εις βάρος άλλων συνανθρώπων η ανταγωνιστων , ειδικά δε όταν δεν ειναι παρόντες στο διάλογο
Το θεωρώ τοξικο
Και ας νομίζουν ότι έχουν χίλια δίκια
Όχι μόνο στο φορουμ, αλλά γενικά στη ζωή
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Cvial,με συγχωρείς φίλε αλλά αυτή την καραμέλα με την μόρφωση του καθενός,πολλούς τους έχει κουράσει ...και το γνωρίζω αυτό καλά..γιαενα έχετε μπλέξει πολύ τα πράγματα αν θέλετε τη γνώμη μου και έχει περάσει σε λάθος φάση το όλο θέμα.

Εσένα γιατί σε πειράζει? Εγώ πάντα λαμβάνω υπόψιν μου το τι έχει κάνει κάποιος στην ζωή του.Το ίδιο θα έλεγα για κάποιον άλλο που έχει κατακτήσει κάτι σε κάποιο άλλο πεδίο. Δεν σημαίνει ότι αυτό του δίνει περισσότερα δικαιώματα ούτε το "αλάθητο", αλλά λέει πολλά ειδικά σε ένα φόρουμ ανωνυμίας.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Δε νομίζω ότι το θέμα ήταν ο εκβιασμός της αποκάλυψης των τιμών
Δεν είναι μεγάλο deal αφού οι περισσότεροι γνωρίζουν τις τιμές της κλινικής

Σεβαστή η άποψή σου αλλά επειδή έχω περισσότερα δεδομένα (λογικό) έχω καλύτερη εικόνα. Δεν ήταν το θέμα της τιμής αλλά το ότι θεώρησε bullying και καταναγκασμό να αποκαλύψει τις τιμές για να υπάρχει ηρεμία στα νήματα της κλινικής (άρα πρακτικά εκβιασμός) και μου το είπε ευθέως. Για όλα τα άλλα (γιατρούς, τσακωμούς, κλπ) δεν είχε θέμα, παρά τον εκρηκτικό του χαρακτήρα, όπως έχεις παρατηρήσει τα είχε ξεπεράσει.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Μαλλον εχεις δικιο! Οποτε αναλαμβανω την ευθυνη της φυγης του γιατρου! Ειμαι ο βασικος υπαιτιος! Δικαιως δεχθηκα την παρατηρηση απ τον mod! Ας μη στοχευουμε τα βελη μας λοιπον προς τον Manly Man..! Κανεις να μην προβαινει σε κατι τετοιο!

Δεν υπάρχει στόχευση, αλλά τεκμηριωμένη κριτική.
 

manly_Man

Well-Known Member
Γιατρός. Πραγματικά δεν έχεις ιδέα για το τι συμβαίνει. ΕΓΩ επικοινώνησα με τον γιατρό και τον "πίεσα" να ποστάρει ένα range. Μου έκανε χάρη (και το έγραψε κιόλας) παρόλο που διαφωνούσε και μου το είπε. Προφανώς μετά την συνομιλία μας του την έδωσε και για αυτό και μας χαιρέτησε. Παρόλα αυτά τήρησε αυτό που συμφωνήσαμε (για τις τιμές) και είναι προς τιμήν του.

Aνεξάρτητες. Πραγματικά δεν έχεις ιδέα για το τι συμβαίνει. Πόσους έχω παρακαλέσει με pm να κάνουν και δεν θέλουν. Ακόμα και ο Aldo που είναι ένα σοβαρότατο παιδί υψηλοτάτης μόρφωσης (δεν θέλω να πω περισσότερο) με χίλια ζόρια δέχθηκε. Άρα μην περιμένεις πολλές και στο λέω υπεύθυνα.
Εγω εχω δει σε αλλα νηματα παντως συνεχώς να επιτεθονται μελη Επειδή δεν τους ικανοποιεί η κλινική που επελεξαν ή ο σχεδιασμός και το πλανο οταν κάνουν μια ανεξάρτητη παρουσίαση (δεμ αναφέρομαι σε αυτή του αλντο που παρα πολλα μελη ζητουσαν τιμες)...και επισης οτιδήποτε δεν συμφωνει με τα δικα σας γούστα το κρίνετε αρνητικά και τις σωστες πρακτικές..μηπως είναι αυτοί οι λόγοι που πολλοί δεν θέλουν να κάνουν παρουσίαση; κ οχι οι λογικές απαιτήσεις της πλειοψηφίας να αναφερθούν οι τιμες;
 

vlafo

Well-Known Member
Ο γιατρός Cvial δεν εκδιώχθηκε από κανένα μέλος.
Αντιθέτως υπήρχε ο κατάλληλος σεβασμός και επικρότιση επιδοκιμασία σε αυτόν.
Το ότι κάποιοι μιλάγανε σε πρώτο ενικό σαν να είμασταν παρέα και να τα λέγανε λίγο να το πω απλά λαϊκά δεν είναι λόγος να θιχτεί.
Πιστεύω ότι δεν δίνεις σημασία σε όσα δεν σε ενδιαφέρουν και αξιολογείς αυτά που χρειάζεται να κρατήσεις.
Επαγγελματίας είναι γερό στομάχι έχει.

Στην αρχή θεωρώ δεν ήταν έτοιμος να δεχτεί αυτή την κριτική γιατί δεν πιστεύε ότι υπάρχουν άτομα που ξέρουμε τόσα πράγματα για μμ.
Αυτή είναι η δική μου εκτίμηση.
Σε ένα μέρος στην αρχή ήταν πολύ επιθετικός και συγκρουσιακός,αυτό που λέει ο αεράτος ισχύει χωρίς να παραγνωρίζω ότι και αυτός με τη σειρά του λόγω χαρακτήρα είναι δύσκολο να τον καταλάβεις και να μην έρθεις σε σύγκρουση μαζί του.
Και σε μένα με πίεσε για πολλά του απάντησα σε όλα και δέν πήρα ποτέ απάντηση σε καίρια ερωτήματα μου.
Εν κατακλείδι ο αμοιβαίος διάλογος θέλει και αμοιβαίες υποχωρήσεις και από τους 2
και ενώ αυτό έγινε αποχώρησε για τους γνωστούς λόγους .
Δεν μπορούμε να είμαστε αρεστοί σε όλους αυτό δεν το ήξερε ο γιατρός ?
Η καθολική αποδοχή δηλαδή ήταν η ουσία?
Ας λέγαμε βλακείες και ας γέλαγε μαζί μας αλλά είναι στο φόρουμ δεν θα έπρεπε να ακολουθήσει και αυτός τους κανόνες έστω και με αυτή την πίεση που του ασκήσαμε και που δεν με βρίσκει εν μέρει σύμφωνο?
Οι κανόνες πρέπει να ερμηνεύονται και να εφαρμόζονται όχι κατά το δοκούν αλλά ισομερώς και με ακρίβεια χειρουργική.
 

manly_Man

Well-Known Member
Επισης CVIAL δεν γίνεται να λενε πολλα μελη VLAFO, αερατος οτι δεν έφταιγε η πιεση για τις τιμες και να κατακρίνουν σε μερικές περιπτωσεις την συμπεριφορα του γιατρού και εσυ να επιμενεις και να μας ρίχνεις ευθύνες οτι εμεις τον διώξαμε...
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Εγω εχω δει σε αλλα νηματα παντως συνεχώς να επιτεθονται μελη Επειδή δεν τους ικανοποιεί η κλινική που επελεξαν ή ο σχεδιασμός και το πλανο οταν κάνουν μια ανεξάρτητη παρουσίαση (δεμ αναφέρομαι σε αυτή του αλντο που παρα πολλα μελη ζητουσαν τιμες)...και επισης οτιδήποτε δεν συμφωνει με τα δικα σας γούστα το κρίνετε αρνητικά και τις σωστες πρακτικές..μηπως είναι αυτοί οι λόγοι που πολλοί δεν θέλουν να κάνουν παρουσίαση; κ οχι οι λογικές απαιτήσεις της πλειοψηφίας να αναφερθούν οι τιμες;

Και αυτός είναι ένας λόγος σε πολλά νήματα.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ο γιατρός Cvial δεν εκδιώχθηκε από κανένα μέλος.
Αντιθέτως υπήρχε ο κατάλληλος σεβασμός και επικρότιση επιδοκιμασία σε αυτόν.
Το ότι κάποιοι μιλάγανε σε πρώτο ενικό σαν να είμασταν παρέα και να τα λέγανε λίγο να το πω απλά λαϊκά δεν είναι λόγος να θιχτεί.
Πιστεύω ότι δεν δίνεις σημασία σε όσα δεν σε ενδιαφέρουν και αξιολογείς αυτά που χρειάζεται να κρατήσεις.
Επαγγελματίας είναι γερό στομάχι έχει.

Στην αρχή θεωρώ δεν ήταν έτοιμος να δεχτεί αυτή την κριτική γιατί δεν πιστεύε ότι υπάρχουν άτομα που ξέρουμε τόσα πράγματα για μμ.
Αυτή είναι η δική μου εκτίμηση.
Σε ένα μέρος στην αρχή ήταν πολύ επιθετικός και συγκρουσιακός,αυτό που λέει ο αεράτος ισχύει χωρίς να παραγνωρίζω ότι και αυτός με τη σειρά του λόγω χαρακτήρα είναι δύσκολο να τον καταλάβεις και να μην έρθεις σε σύγκρουση μαζί του.
Και σε μένα με πίεσε για πολλά του απάντησα σε όλα και δέν πήρα ποτέ απάντηση σε καίρια ερωτήματα μου.
Εν κατακλείδι ο αμοιβαίος διάλογος θέλει και αμοιβαίες υποχωρήσεις και από τους 2
και ενώ αυτό έγινε αποχώρησε για τους γνωστούς λόγους .
Δεν μπορούμε να είμαστε αρεστοί σε όλους αυτό δεν το ήξερε ο γιατρός ?
Η καθολική αποδοχή δηλαδή ήταν η ουσία?
Ας λέγαμε βλακείες και ας γέλαγε μαζί μας αλλά είναι στο φόρουμ δεν θα έπρεπε να ακολουθήσει και αυτός τους κανόνες έστω και με αυτή την πίεση που του ασκήσαμε και που δεν με βρίσκει εν μέρει σύμφωνο?
Οι κανόνες πρέπει να ερμηνεύονται και να εφαρμόζονται όχι κατά το δοκούν αλλά ισομερώς και με ακρίβεια χειρουργική.

Επισης CVIAL δεν γίνεται να λενε πολλα μελη VLAFO, αερατος οτι δεν έφταιγε η πιεση για τις τιμες και να κατακρίνουν σε μερικές περιπτωσεις την συμπεριφορα του γιατρού και εσυ να επιμενεις και να μας ρίχνεις ευθύνες οτι εμεις τον διώξαμε...

Όταν έχω ιδίαν αντίληψη και είμαι μέρος των εξελίξεων δεν με ενδιαφέρει η πλειοψηφία και δεν επηρεάζομαι από αυτά που λένε κάποια μέλη με τα οποία γενικά συμφωνώ με τις απόψεις τους. Και ο aeratos και ο vlafo εκφράζουν σεβαστές, προσωπικές, απόψεις και εκτιμήσεις. Δεν είναι κοινωνοί όμως της συζήτησης που είχα με τον γιατρό και ως εκ τούτου δεν έχουν όλα τα δεδομένα. Αυτό δεν σημαίνει ότι πολλά από αυτά που γράφουν δεν είναι σωστά. Αυτά όμως δεν ήταν η αιτία, συγκρούσεις υπήρχαν από την αρχή και ο γιατρός όχι μόνο παρέμενε στο φόρουμ αλλά ήταν και πολύ ενεργός και ευθυγραμμιζόταν με τις παρατηρήσεις που του έκανα. Για να τα λέμε όλα.
 

vlafo

Well-Known Member
Σεβαστή η άποψή σου αλλά επειδή έχω περισσότερα δεδομένα (λογικό) έχω καλύτερη εικόνα. Δεν ήταν το θέμα της τιμής αλλά το ότι θεώρησε bullying και καταναγκασμό να αποκαλύψει τις τιμές για να υπάρχει ηρεμία στα νήματα της κλινικής (άρα πρακτικά εκβιασμός) και μου το είπε ευθέως. Για όλα τα άλλα (γιατρούς, τσακωμούς, κλπ) δεν είχε θέμα, παρά τον εκρηκτικό του χαρακτήρα, όπως έχεις παρατηρήσει τα είχε ξεπεράσει.
Cvial
Μην παίζουμε με τις λέξεις και μην είμαστε τόσο ευθικτοι μονόπλευρα.
Εκβιασμός τι σημαίνει?
Λάθος ερμηνεία δίνει ο γιατρός και κακώς το ερμηνεύσε έτσι.
Μπήκατε κύριε στο φόρουμ για τους λόγους που ξέρετε μόνο εσείς?
Ευπρόσδεκτος με ανοιχτές αγκάλες και ήμουν από τους πρώτους που τον αναγνώρισα και που το έχω ξαναδηλώσει ευθέως είναι η καλύτερη λύση στην ελληνική αγορά.
Αλλά μην μας ευνουχίζει και ακούμε για εκβιασμούς.
Η λανθάνουσα αντίληψη της πραγματικότητας είναι πρόβλημα που δεν επιλύεται δυστυχώς.
 

vag25

Well-Known Member
Ο γιατρός Cvial δεν εκδιώχθηκε από κανένα μέλος.
Αντιθέτως υπήρχε ο κατάλληλος σεβασμός και επικρότιση επιδοκιμασία σε αυτόν.
Το ότι κάποιοι μιλάγανε σε πρώτο ενικό σαν να είμασταν παρέα και να τα λέγανε λίγο να το πω απλά λαϊκά δεν είναι λόγος να θιχτεί.
Πιστεύω ότι δεν δίνεις σημασία σε όσα δεν σε ενδιαφέρουν και αξιολογείς αυτά που χρειάζεται να κρατήσεις.
Επαγγελματίας είναι γερό στομάχι έχει.
Μιλάς για τον εαυτό σου γιατί εσύ πράγματι δεν ήσουν επιθετικός και δεν εδιωξες τον γιατρο. Αλλά μην μπαίνεις σε διαδικασία αμυνας. Δεν έχεις λόγο να το κάνεις.

Εγώ τουλάχιστον στην θέση του γιατρού σε 2-3 περιπτώσεις θα είχα φύγει ήδη πριν φύγει ο γιατρός. Δεν ξέρω πως άντεξε τόσο στην θέση του απολογουμενου(που γνωριζει περισσοτερα για το αντικειμενο απο οτι ολοι μαζι εδω).

Εσυ σκέψου ότι μπαίνεις γράφεις εδώ μια άποψη χωρίς να είσαι το επίκεντρο. Αυτός ήταν στο επίκεντρο και έπρεπε να υποστεί τις ειρωνείες εδώ και εκει, τον μη σεβασμό για την πολιτική του στις τιμές και μετά να βρει την διάθεση να απαντήσει και σε σένα που πράγματι κράταγες μια καλή στάση.

Καποιoς στην θέση του είναι λογικό να νιώθει ότι βάλλεται από παντου. Θα μου πεις γιατί επέλεξε να κάνει κάτι τέτοιο και να συμμετέχει ως μέλος. Και μένα αυτή είναι και η δική μου απορία. Ήταν επομενο να γίνει κάτι τέτοιο.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα