Συζήτηση & πληροφορίες για την κλινική

aeratos28

Just aeratos
Πρέπει να γίνει πρόσληψη στο φόρουμ..να φέρουμε ψυχολόγο γιατί τα ψυχολογικά εδώ μέσα δίνουν και παίρνουν..τοξικά άτομα μαζεμένα εδώ μέσα σε μεγάλο βαθμό.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
δεν θα χασω την ωρα μου να λεω τα ιδια. οτι καταλαβαινεις καταλαβαινεις δεν μπορω να κανω μαθημα κατανοησης. εσυ οσο πεφτει το μηνιατικο οποιος εχει αλλη αποψη για την κυπρο θα τον πολεμας. εγω παλι δεν πληρωνομαι απο κανεναν εχω προσωπικη αποψη επειδη απλα δεν πκληρωνομαι. αυτα καληνυχτα σας

Φίλε όταν άνοιξες νήμα δεν μπήκα καν στην διαδικασία να γράψω για να σε προσέλκυσω να έρθεις στην κλινική όταν ζητούσες γνώμες και βοήθεια.
Επίσης ήσουν πρώτος που μου έστειλε προσωπικό μυνημα για να μάθεις κάποιες πληροφορίες.
Η ζωή μου επίσης δεν εξαρτάται από την κλινική έχω κανονική δουλειά.
Αν νομίζεις ότι τον πολεμάω αν έχεις αυτήν την άποψη είσαι λανθασμένος μπορούν να το επιβεβαιώσουν όλοι.
Επίσης αν θες μπορούμε να μιλήσουμε και στο τηλέφωνο μιας και μου το είχες στείλει να σε απαντήσω περί τιμών και τι κάνω και δεν χρειάζεται να έρθεις καν στην κλινική.

Έχεις καλή ηλικία είμαστε στην ίδια και καλό σχετικά μαλλί απλά πριν αποφασίσεις που να πας μελέτησε το καλά.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Είμαστε στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσουμε ότι η κλινική Μεταμόσχευσης Μαλλιών HDC θα προσφέρει Ειδικές Τιμές για την Ελλαδική αγορά.
Η τρέχουσα τιμή είναι στα €1,60/τριχοθυλάκιο (graft) με Δρ. Βρυωνιδου η οποία πέφτει στα €1,50/τριχοθυλάκιο (graft) για κλεισμένα χειρουργεία τα οποία θα πραγματοποιηθούν για τον μήνα Ιανουαριο-Φεβρουαριο 2021.

Στην πιο πάνω τιμή συμπεριλαμβάνονται τα ακόλουθα:

1.Διαμονή μέχρι και 7 ημέρες.
2.Αεροπορικό εισιτήριο.
3.Μεταφορικό μέσον (ταξί) από/προς το αεροδρόμιο.
4.Μετεγχειρητική φροντίδα μέχρι και την αναχώρηση από την κλινική.
5.Βαλιτσάκι (kit) με τα σχετικά σκευάσματα που αφορούν την Μετεγχειρητική φροντίδα.
6.Γεύμα/τα την/τις μέρα/ες του/των χειρουργείου/ων.


Γιάννης Ειδικός Συνεργάτης Ελλάδος HDC Hair Clinic Cyprus.
Κλινική Μεταμόσχευσης Μαλλιών.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Giorgos-3

Well-Known Member
Είμαστε στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσουμε ότι η κλινική Μεταμόσχευσης Μαλλιών HDC θα προσφέρει Ειδικές Τιμές για την Ελλαδική αγορά.
Η τρέχουσα τιμή είναι στα €1,60/τριχοθυλάκιο (graft) με Δρ. Βρυωνιδου η οποία πέφτει στα €1,50/τριχοθυλάκιο (graft) για κλεισμένα χειρουργεία τα οποία θα πραγματοποιηθούν για τον μήνα Ιανουαριο-Φεβρουαριο 2021.

Στην πιο πάνω τιμή συμπεριλαμβάνονται τα ακόλουθα:

1.Διαμονή μέχρι και 7 ημέρες.
2.Αεροπορικό εισιτήριο.
3.Μεταφορικό μέσον (ταξί) από/προς το αεροδρόμιο.
4.Μετεγχειρητική φροντίδα μέχρι και την αναχώρηση από την κλινική.
5.Βαλιτσάκι (kit) με τα σχετικά σκευάσματα που αφορούν την Μετεγχειρητική φροντίδα.
6.Γεύμα/τα την/τις μέρα/ες του/των χειρουργείου/ων.


Γιάννης Ειδικός Συνεργάτης Ελλάδος HDC Hair Clinic Cyprus.
Κλινική Μεταμόσχευσης Μαλλιών.
Δυνατό.....
 

tol

Well-Known Member
Είμαστε στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσουμε ότι η κλινική Μεταμόσχευσης Μαλλιών HDC θα προσφέρει Ειδικές Τιμές για την Ελλαδική αγορά.
Η τρέχουσα τιμή είναι στα €1,60/τριχοθυλάκιο (graft) με Δρ. Βρυωνιδου η οποία πέφτει στα €1,50/τριχοθυλάκιο (graft) για κλεισμένα χειρουργεία τα οποία θα πραγματοποιηθούν για τον μήνα Ιανουαριο-Φεβρουαριο 2021.

Στην πιο πάνω τιμή συμπεριλαμβάνονται τα ακόλουθα:

1.Διαμονή μέχρι και 7 ημέρες.
2.Αεροπορικό εισιτήριο.
3.Μεταφορικό μέσον (ταξί) από/προς το αεροδρόμιο.
4.Μετεγχειρητική φροντίδα μέχρι και την αναχώρηση από την κλινική.
5.Βαλιτσάκι (kit) με τα σχετικά σκευάσματα που αφορούν την Μετεγχειρητική φροντίδα.
6.Γεύμα/τα την/τις μέρα/ες του/των χειρουργείου/ων.


Γιάννης Ειδικός Συνεργάτης Ελλάδος HDC Hair Clinic Cyprus.
Κλινική Μεταμόσχευσης Μαλλιών.

Πολυ καλη προσφορα, φιλε john.

2000 grafts σε μια πολυ καλη κλινικη με 3000 ευρω κοστος.

Προσωπικη, ταπεινη αποψη...ο μονος λογος για να προτιμησει καποιος ελληνικη κλινικη, ειναι η αδυναμια του (για χ, ψ λογους) να μεταβει στο εξωτερικο. Κανενας αλλος.

Και οικονομικα και με βαση τα αποτελεσματα η κλινικη του κ. Μαρα ειναι μια εξαιρετικη επιλογη.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Πολυ καλη προσφορα, φιλε john.

2000 grafts σε μια πολυ καλη κλινικη με 3000 ευρω κοστος.

Προσωπικη, ταπεινη αποψη...ο μονος λογος για να προτιμησει καποιος ελληνικη κλινικη, ειναι η αδυναμια του (για χ, ψ λογους) να μεταβει στο εξωτερικο. Κανενας αλλος.

Και οικονομικα και με βαση τα αποτελεσματα η κλινικη του κ. Μαρα ειναι μια εξαιρετικη επιλογη.
μου δινεις τρομερη πασα να πω επ ευκαιριας κατι που ολο λεω να το κανω και δεν το κανω επειδη ξεχνιεμαι...οταν αναφερω οτι θεωρω τον γιατρο που εμπιστευτηκα μακραν κορυφαιο στην αγορα μας δεν περιλαμβανω και την κυπρο ....μαρα και βρυωνιδου κορυφαιες επιλογες και κανενας δεν αμφισβητει (εγω θα πω και γεωργιου γιατι του εχω μια αδυναμια αν και δεν το θεωρω οτι ειναι σε αυτο το επιπεδο)....και φυσικα σουπερ τιμη γιατι ουσιαστικα βγαινει στο 1.20...οποτε vlm
 

aeratos28

Just aeratos
Αρε τζοναρε ,πιέζεις πιέζεις για τις τιμές και όλο και κάτι καταφέρνεις ρε τρελέ.μπραβο σου..εντάξει ήδη και απο το 1.60 ήταν πολύ καλή η τιμή αλλά τώρα έστω και αυτό είναι ακόμα καλύτερα ..μπράβο ρε Γιάννη και πάλι.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Στο παρά τσάκ με έχασες John. :)

Το γνωρίζω... :)
Σίγουρα θα με χαροποιούσε ένα μέλος σαν και εσένα να σε αναλαμβάνε η κλινική.
Είσαι καλό,ευγενικό και συμπαθέστατο παιδί αλλά την τελική απόφαση την έχει πάντα ο ασθενής.
Καλή φύτρωση από εδώ και πέρα και ψυχραιμία με όλα τα γεγονότα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Οι απολαβές στους Γιατρούς μας θα είναι το ίδιο δηλαδή δεν κάνουμε εκπτώσεις στους Γιατρούς.
Οι απολαβές τις κλινικής θα είναι μικρότερες από την έκπτωση-προσφορά που γίνεται.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Οι απολαβές στους Γιατρούς μας θα είναι το ίδιο δηλαδή δεν κάνουμε εκπτώσεις στους Γιατρούς.
Οι απολαβές τις κλινικής θα είναι μικρότερες από την έκπτωση-προσφορά που γίνεται.
επισης και απολαβες τουτζον να ειναι οι ιδιες γιατι εχουμε και ταξιδακια να κανουμε.... :p
 

vlafo

Well-Known Member
Το γνωρίζω... :)
Σίγουρα θα με χαροποιούσε ένα μέλος σαν και εσένα να σε αναλαμβάνε η κλινική.
Είσαι καλό,ευγενικό και συμπαθέστατο παιδί αλλά την τελική απόφαση την έχει πάντα ο ασθενής.
Καλή φύτρωση από εδώ και πέρα και ψυχραιμία με όλα τα γεγονότα.
Ρε συ John τι ωραία λόγια είναι αυτά.:)
Παιδί..
Ο βασικός ανασταλτικός παράγοντας να ξέρεις ήταν πως δεν μπαίνατε crown καθόλου και δεν είσασταν οι μόνοι.
Όλα καλά θα πάνε,σε ευχαριστώ πάντως.
 

aeratos28

Just aeratos
Vlafo το ότι είσαι 48 φίλε δεν λέει κάτι.υπαρχουν 48ρηδες που το μυαλό τους είναι 70χρονου.εσυ είσαι 48 αλλά το μυαλό σου είναι σαν 30 χρόνων και το λέω με την καλή έννοια.οτι δηλαδή είσαι άνετος συζητάς τα πάντα χωρίς να τα λες μετρημένα και ότι λες το λες ντόμπρα.παιζει ρόλο και πως έχεις μεγαλώσει αλλά όπως είδα και σε φωτό παλιότερη ήσουν και του έξω ..δούλευες μπάρμαν κτλ όλα αυτά παίζουν ρόλο φουλ στο χαρακτήρα ..ναι μεν μεγάλωσες σοβαρεψες αλλά καταλαβαίνεις κάθε τι όπως ακριβώς πρέπει και κάνεις και το χαβαλε σου ταυτόχρονα..οποτε καλά τα λέει ο Γιάννης ,παιδί.χαχαχα
 

vlafo

Well-Known Member
Με έχεις ψυχολογήσει καλά.
Ε ναί δεν έχω παράπονο αεράτε,μέχρι να παντρευτω στα κόκκινα ήμουν σε πολλά πράγματα,τώρα έχουμε γίνει κατοικίδια :)
Μέχρι τα 40 καλά ήταν τώρα έχει άλλα καλά.
Μπάρμαν ναι. Από τα καλύτερα καλοκαίρια ήταν αυτά σε ένα μεσοδιάστημα που είχα αλλάξει εταιρία το ξαναέκανα στα 30 μου.
Ωραίες εποχές.
Τώρα πάμε για άλλα και ασχολούμαστε με τρίχες.:):)
Πάντα παιδί.
 

Massimo

Member
Είμαστε στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσουμε ότι η κλινική Μεταμόσχευσης Μαλλιών HDC θα προσφέρει Ειδικές Τιμές για την Ελλαδική αγορά.

Από €1,50/τριχοθυλάκιο (graft) για κλεισμένα χειρουργεία που ισχύουν από σήμερα τα οποία θα πραγματοποιηθούν για τον μήνα Ιανουάριο-Φεβρουάριο 2021.

Στην πιο πάνω τιμή συμπεριλαμβάνονται τα ακόλουθα:

1.Διαμονή μέχρι και 7 ημέρες.
2.Αεροπορικό εισιτήριο.
3.Μεταφορικό μέσον (ταξί) από/προς το αεροδρόμιο.
4.Μετεγχειρητική φροντίδα μέχρι και την αναχώρηση από την κλινική.
5.Βαλιτσάκι (kit) με τα σχετικά σκευάσματα που αφορούν την Μετεγχειρητική φροντίδα.
6.Γεύμα/τα την/τις μέρα/ες του/των χειρουργείου/ων.


Γιάννης Ειδικός Συνεργάτης Ελλάδος HDC Hair Clinic Cyprus.
Κλινική Μεταμόσχευσης Μαλλιών.

Καλησπερα Τζον,

Η τρέχουσα τιμή χωρίς την έκπτωση για την κ. Βρυωνιδου είναι 1.6 και θ παραμείνει έτσι για το 2021; Η είναι μόνο γιαμερικούς μήνες;

Μίλησα μ ένα άλλο συνεργάτη της κλινικής κ μου ανέφερε ότι η τιμή για βρυωνιδου είναι 2 και για μαρα 2.5.
 
Τελευταία επεξεργασία:

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Καλησπερα Τζον,

Η τρέχουσα τιμή χωρίς την έκπτωση για την κ. Βρυωνιδου είναι 1.6 και θ παραμείνει έτσι για το 2021; Η είναι μόνο γιαμερικούς μήνες;

Μίλησα μ ένα άλλο συνεργάτη της κλινικής κ μου ανέφερε ότι η τιμή για βρυωνιδου είναι 2 και για μαρα 2.5.

Οι τιμές είναι 1,60 και 2,10 με όλα πληρωμένα εδώ και κάποιους μήνες και παραμένει.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ρε συ John τι ωραία λόγια είναι αυτά.:)
Παιδί..
Ο βασικός ανασταλτικός παράγοντας να ξέρεις ήταν πως δεν μπαίνατε crown καθόλου και δεν είσασταν οι μόνοι.
Όλα καλά θα πάνε,σε ευχαριστώ πάντως.

Ναι φιλέ στο crown δεν θα σε ακουμπούσαμε έχεις αρκετό μαλλάκι ακόμη,στα 600+ Grafts που τοποθέτησες δεν ξέρω αν κάνουν την διάφορα είναι λίγο ρίσκο και μετά ξέρεις αν πήγαινε κάτι στραβά θα έπεφταν πολλές ευθύνες που θα ξεκινούσαν από έμενα.
Για το μπροστινό κομμάτι θα μπορούσαμε να μπούμε άνετα με 3000+ μοσχεύματα.

Όσο για το παΐδι οκ,και εγώ 42 είμαι...φαίνεσαι νεανικός τύπος και τις παρέας.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Μπραβο στην hdc k στον τζον που πιεζει καταστασεις για τα ελληνοπουλα..τζον κλεινω εισητηρια με 1,5 το γκραφτ..

Ότι χρειαστείτε ενημερώστε πρώτα έμενα. Ευχαριστώ φίλε felaini.
 
Μπλουζα