Συζήτηση & πληροφορίες για την κλινική

vlafo

Well-Known Member
αν ολοι εδω γαζωνουν τη δοτρια και κανουν ανυπαρκτη χεαρλαιν οκ εχεις δικιο αφου ολοι ειναι ετσι πας κυπρο.
Πες μου λοιπόν εσύ μια πρόταση ένα όνομα μήπως μου έχει ξεφύγει και αν είναι έτσι να το συζητήσουμε να δούμε αν τον ξέρουμε.
 
  • Like
Reactions: tol

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kakoslykos

Member
Πες μου λοιπόν εσύ μια πρόταση ένα όνομα μήπως μου έχει ξεφύγει και αν είναι έτσι να το συζητήσουμε να δούμε αν τον ξέρουμε.
Πες μου λοιπόν εσύ μια πρόταση ένα όνομα μήπως μου έχει ξεφύγει και αν είναι έτσι να το συζητήσουμε να δούμε αν τον ξέρουμε.
οχι δεν θα διαφημισω κανεναν. ειναι αρχη μου. οταν κανω ΜΜ θα αναφερθω. η ερευνα πανταβοηθαει παρα ταπολλα λογια εδω
 

tol

Well-Known Member
αρνουμε να δεχτω οτι το φορουμ αγνοει τα καλα αποτελεσματα και τους καλους γιατρους σε λογικες τιμες.

Φιλε μου, μηπως τελικα δεν αγνοουμε, αλλά απλουστατα δεν τα εχουμε δει;

Σε παρακαλουμε για αλλη μια φορα...γραψε καποια ονοματα καλων γιατρων με λογικες τιμες. Θα μας διαφωτισεις...
 

aeratos28

Just aeratos
Ούτε κακός λύκος,γκουφι είναι..και δεν ξέρει τι του γίνεται και μιλάει κιόλας..θέλει να του πω και συγγνώμη...μη με προκαλείται ρε..έχω μεγαλώσει και δεν διασκεδάζω τόσο όσο παλιότερα με το να τσακώνομαι..κακό σκυλί..δεν έχει κροκέτες σήμερα για να μάθεις..
 

vlafo

Well-Known Member
οχι δεν θα διαφημισω κανεναν. ειναι αρχη μου. οταν κανω ΜΜ θα αναφερθω. η ερευνα πανταβοηθαει παρα ταπολλα λογια εδω
Δεν είναι διαφήμιση αλλά ενημέρωση.
Είσαι 11 χρόνια μέλος και όπως σου είπε ο tol μίλα ελεύθερα δεν υπάρχει λογοκρισία.
 

kakoslykos

Member
Ούτε κακός λύκος,γκουφι είναι..και δεν ξέρει τι του γίνεται και μιλάει κιόλας..θέλει να του πω και συγγνώμη...μη με προκαλείται ρε..έχω μεγαλώσει και δεν διασκεδάζω τόσο όσο παλιότερα με το να τσακώνομαι..κακό σκυλί..δεν έχει κροκέτες σήμερα για να μάθεις..
Ούτε κακός λύκος,γκουφι είναι..και δεν ξέρει τι του γίνεται και μιλάει κιόλας..θέλει να του πω και συγγνώμη...μη με προκαλείται ρε..έχω μεγαλώσει και δεν διασκεδάζω τόσο όσο παλιότερα με το να τσακώνομαι..κακό σκυλί..δεν έχει κροκέτες σήμερα για να μάθεις..
δυστυχως δεν γνωριζεις να ομιλεις ομορφα και λογω ελλειψης επιχειρηματων γραφεις απαξιωτικους χαρακτηρισμους τους οποιους και σου επιστρεφω. εισαι αμαθης και δεν μπορεις να βγαλεις εις περας μια συζητηση με επιχειρηματα.
 

kakoslykos

Member
Δεν είναι διαφήμιση αλλά ενημέρωση.
Είσαι 11 χρόνια μέλος και όπως σου είπε ο tol μίλα ελεύθερα δεν υπάρχει λογοκρισία.
απο την μεχρι στιγμη ερευνα μου εχω ξεχωρισει καποιους γιατρους βασει αποτελεσματων και τιμων καθως και γενικη εντυπωση. οταν καταληξω για μμ τοτε θα αναφερω ποιοι και πως
 

aeratos28

Just aeratos
Εσύ ξεκίνησες και μην συνεχίζεις να με προκαλείς ..γιατί εύκολα και με χαρά το συνεχίζω..αμαθεστατος άσχετος και κουτοπόνηρος θα προσθέσω είσαι εσύ..τους ειρωνικους χαρακτηρισμούς κοφτους και ζητά συγγνώμη εσύ για να συνεχιστεί κανονικά το νήμα αλλιώς θα υπάρχει και άλλη απάντηση με το ίδιο ύφος τύπου γκουφι κτλ.....:rolleyes:
 

kakoslykos

Member
Εσύ ξεκίνησες και μην συνεχίζεις να με προκαλείς ..γιατί εύκολα και με χαρά το συνεχίζω..αμαθεστατος άσχετος και κουτοπόνηρος θα προσθέσω είσαι εσύ..τους ειρωνικους χαρακτηρισμούς κοφτους και ζητά συγγνώμη εσύ για να συνεχιστεί κανονικά το νήμα αλλιώς θα υπάρχει και άλλη απάντηση με το ίδιο ύφος τύπου γκουφι κτλ.....:rolleyes:
μαλλον κατι εχεις αμνησια ασ πουμε? ποιος ξεκινησε να υβριζει επειδη δεν εχει επιχειρηματα? ποιος ανεφερε το κακε σκυλε?ποιος ανεφερε οτι δεν ξερει τιτ του γινεται?Αστο καλυτερα.εκει που σε παιρνει παιξτο μαγκας .εδω ομως οχι. αιντε στην ευχη της παναγιας.
 

kakoslykos

Member
μαλλον κατι εχεις αμνησια ασ πουμε? ποιος ξεκινησε να υβριζει επειδη δεν εχει επιχειρηματα? ποιος ανεφερε το κακε σκυλε?ποιος ανεφερε οτι δεν ξερει τιτ του γινεται?Αστο καλυτερα.εκει που σε παιρνει παιξτο μαγκας .εδω ομως οχι. αιντε στην ευχη της παναγιας.
δεν θελω να χανω τον χρονο μου με αντλλαγες υβριστικων μηνυματων. οκ εισαι μαγκας εισαι μεγαλος τα ξερεις ολα κτλ. αιντε καληνυχτα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Επειδή σε είπα κακε σκύλε σε έβρισα?ας μην έβαζες αυτό για όνομα σου..δεν πάς καλά μου φαίνεται.για δείξε μου που σε έβρισα ?εσύ ξεκίνησες με ειρωνικά για αεριζόμενους κτλ.πραγματικα τι τυπακια είστε ορισμένοι..τοξικοί άνθρωποι ειλικρινά..μακριά μου,στην ευχή της Παναγίας θα πάω εννοείται.
μαλλον κατι εχεις αμνησια ασ πουμε? ποιος ξεκινησε να υβριζει επειδη δεν εχει επιχειρηματα? ποιος ανεφερε το κακε σκυλε?ποιος ανεφερε οτι δεν ξερει τιτ του γινεται?Αστο καλυτερα.εκει που σε παιρνει παιξτο μαγκας .εδω ομως οχι. αιντε στην ευχη της παναγιας.
 

aeratos28

Just aeratos
Ούτε μάγκας είπα ποτέ ότι είμαι ούτε ότι τα ξέρω όλα..γιατί διαμορφώνεις με ψεύτικα μέσα την κουβέντα οπως θες?για αυτό και το κουτοπόνηρος που είπα πιο πάνω
δεν θελω να χανω τον χρονο μου με αντλλαγες υβριστικων μηνυματων. οκ εισαι μαγκας εισαι μεγαλος τα ξερεις ολα κτλ. αιντε καληνυχτα
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Το νήμα που άνοιξες kakelyke για την περίπτωση σου και αναφέρεις τιμές πιο ακριβά σου βγαίνει από Κύπρο και σου πασερνουν και τα prp μαζί.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Επίσης μου είχες στείλει και pm να με ρωτήσεις για τιμές τότε σε έστειλα τις τιμές αλλά δεν μου απάντησες ποτέ.
Από τότε έχουν πέσει λίγο ακόμη.
 

kakoslykos

Member
Το νήμα που άνοιξες kakelyke για την περίπτωση σου και αναφέρεις τιμές πιο ακριβά σου βγαίνει από Κύπρο και σου πασερνουν και τα prp μαζί.
αποψη σου.οτι καταλαβαινει καθενας. παντως η κυπρος ειναι διαδικασια μακρα και κουραστικη.ταλαιπωρια που κατα την αποψη μου το οποιο οφελος χανεται απο την ολη ταλαιπωρια.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
αποψη σου.οτι καταλαβαινει καθενας. παντως η κυπρος ειναι διαδικασια μακρα και κουραστικη.ταλαιπωρια που κατα την αποψη μου το οποιο οφελος χανεται απο την ολη ταλαιπωρια.

Τι άποψη μου μα εσύ τα λες στο νήμα σου...πιο ακριβά σου δίνουν τιμές...
 

kakoslykos

Member
Τι άποψη μου μα εσύ τα λες στο νήμα σου...πιο ακριβά σου δίνουν τιμές...
δεν θα χασω την ωρα μου να λεω τα ιδια. οτι καταλαβαινεις καταλαβαινεις δεν μπορω να κανω μαθημα κατανοησης. εσυ οσο πεφτει το μηνιατικο οποιος εχει αλλη αποψη για την κυπρο θα τον πολεμας. εγω παλι δεν πληρωνομαι απο κανεναν εχω προσωπικη αποψη επειδη απλα δεν πκληρωνομαι. αυτα καληνυχτα σας
 

tasos33

Well-Known Member
το οτι δηλαδη να πας στην κυπρο ειναι κατι που γινεται τσακ μπαμ ε? οχι οτι ειναι διαδικασια ε? και οτι μετα την μμ θα πρεπει να ξαναμπαινεις σε αεροπλανα για ταξιδι αν το θεωρεις απλη διαδικασια ας βγαλουν συμπερασματα οι υπολοιποι
Αν είσαι καράφλας στην Κρήτη είτε πας Κύπρο είτε πας Θεσσαλονίκη το ίδιο ειναι
 
Μπλουζα