Συζήτηση & πληροφορίες για την κλινική

kakoslykos

Member
Αν τις κάνει τις επεμβάσεις ο ίδιος ας χρεώνει τα αξίζει.Κορυφαίος γιατρός.
Εδώ άλλοι στην Ελλάδα και χρεώνουν 3 ευρώ δεν θα χρεώνει αυτός?
ποιος χρεωνει 3ευρω εδω στην ελλαδα. και αν χρεωνει 3ευρω εδω και εισαι διατεθειμενος να τα πληρωσεις γιατι να πας εξω αφου τα ιδια θα πληρωσεις εδω γιατι να μπαινεις στην ταλαιπωρια να παες εξω???
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Κακεσκυλε είσαι από το 2009 μέλος και αυτά που λες είναι λες και έκανες εγγραφή πριν ένα τέταρτο.κατσε λίγο και διάβασε το φόρουμ γιατί αυτά που λες δεν θα κάτσει να σου τα απαντήσει κανένας.ειναι χιλιοειπωμενα.
 

vlafo

Well-Known Member
ποιος χρεωνει 3ευρω εδω στην ελλαδα. και αν χρεωνει 3ευρω εδω και εισαι διατεθειμενος να τα πληρωσεις γιατι να πας εξω αφου τα ιδια θα πληρωσεις εδω γιατι να μπαινεις στην ταλαιπωρια να παες εξω???
Είναι γνωστό ποιός ,εδώ έγινε πάρτι με τις τιμές.
Γιατί τα αποτελέσματα είναι η μέρα με τη νύχτα για αυτό.
Αυτό παλεύουμε τόσα χρόνια μήπως καταφέρουνε και αξιωθούνε να βελτιωθούνε και δεν πηγαίνουμε έξω αλλά τίποτα.
Η βελτίωση είναι πολύ μικρή σε σχέση με τους άλλους που τρέχουνε.
 

kakoslykos

Member
Κακεσκυλε είσαι από το 2009 μέλος και αυτά που λες είναι λες και έκανες εγγραφή πριν ένα τέταρτο.κατσε λίγο και διάβασε το φόρουμ γιατί αυτά που λες δεν θα κάτσει να σου τα απαντήσει κανένας.ειναι χιλιοειπωμενα.
Αεριζόμενε δεν καταλαβαινω τι εννοεις και μαλλον εσυ δεν καταλαβες οτι δεν ερωτω και ζηταω απαντησεις, απαντησεις δινω για πραγματα που ξερω και βλεπω.μηπως να διαβασεις εσυ αυτα που λεω απο την αρχη?
 

kakoslykos

Member
Είναι γνωστό ποιός ,εδώ έγινε πάρτι με τις τιμές.
Γιατί τα αποτελέσματα είναι η μέρα με τη νύχτα για αυτό.
Αυτό παλεύουμε τόσα χρόνια μήπως καταφέρουνε και αξιωθούνε να βελτιωθούνε και δεν πηγαίνουμε έξω αλλά τίποτα.
Η βελτίωση είναι πολύ μικρή σε σχέση με τους άλλους που τρέχουνε.
φιλε μου υπαρχουν γιατροι που χρεωνουν πολυ λιγοτερα χειρουργουν οι ιδιοι και τα αποτελεσματα ειναι αριστα .δεν θα κανω διαφημιση. ψαξε και θα δεις. αλλα να τραβιεσαι εξω αυτο ειναι επιλογη του καθενος οπως το δει κανεις για μενα ειναι ταλαιπωρια.
 

vlafo

Well-Known Member
φιλε μου υπαρχουν γιατροι που χρεωνουν πολυ λιγοτερα χειρουργουν οι ιδιοι και τα αποτελεσματα ειναι αριστα .δεν θα κανω διαφημιση. ψαξε και θα δεις. αλλα να τραβιεσαι εξω αυτο ειναι επιλογη του καθενος οπως το δει κανεις για μενα ειναι ταλαιπωρια.
Φίλε μου τους ξέρω όλους τι να δω.
Άριστα αποτελέσματα δεν υπάρχουνε στην Ελλάδα εγώ με τα μάτια μου έχω δει μόνο σε έναν αλλά όχι εδώ μέσα.
Άριστα έχει ο Freitas,ο Couto τι μας λες.
Κανείς δεν θέλει να πηγαίνει έξω απλά αναγκαζόμαστε.
 

tasos33

Well-Known Member
Κακεσκυλε είσαι από το 2009 μέλος και αυτά που λες είναι λες και έκανες εγγραφή πριν ένα τέταρτο.κατσε λίγο και διάβασε το φόρουμ γιατί αυτά που λες δεν θα κάτσει να σου τα απαντήσει κανένας.ειναι χιλιοειπωμενα.
Εσύ σε κάθε περίπτωση πρέπει να κλείσεις την χρονιά με ηρεμία, αμαρτία είναι να φας τώρα που είσαι ο πιο κουλ κάνα τρίμηνο ban..αεριζόμενε λειιιι χαχαχαχα
 

tasos33

Well-Known Member
φιλε μου υπαρχουν γιατροι που χρεωνουν πολυ λιγοτερα χειρουργουν οι ιδιοι και τα αποτελεσματα ειναι αριστα .δεν θα κανω διαφημιση. ψαξε και θα δεις. αλλα να τραβιεσαι εξω αυτο ειναι επιλογη του καθενος οπως το δει κανεις για μενα ειναι ταλαιπωρια.
Για κάνε λίγο διαφήμιση, εγώ δε.ξερω ποιον λες,ένα ευρώ καλά είναι.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Εσύ μπήκες στο νήμα τις κλινικής HDC τις Κύπρου για να αποτρέψεις να πάνε εκεί? Δεν κατάλαβα τώρα το ρόλο σου...Για κάτσε διάβασε σε παρακαλώ τι γίνεται και όσο για τις τιμές πάρε τηλ.και μάθε η κάτσε διάβασε...
 

kakoslykos

Member
Εσύ μπήκες στο νήμα τις κλινικής HDC τις Κύπρου για να αποτρέψεις να πάνε εκεί? Δεν κατάλαβα τώρα το ρόλο σου...Για κάτσε διάβασε σε παρακαλώ τι γίνεται και όσο για τις τιμές πάρε τηλ.και μάθε η κάτσε διάβασε...
να αποτρεψω? η προσωπικη γνωμη ειναι αποτροπη?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kakoslykos

Member
Εσύ μπήκες στο νήμα τις κλινικής HDC τις Κύπρου για να αποτρέψεις να πάνε εκεί? Δεν κατάλαβα τώρα το ρόλο σου...Για κάτσε διάβασε σε παρακαλώ τι γίνεται και όσο για τις τιμές πάρε τηλ.και μάθε η κάτσε διάβασε...
το οτι δηλαδη να πας στην κυπρο ειναι κατι που γινεται τσακ μπαμ ε? οχι οτι ειναι διαδικασια ε? και οτι μετα την μμ θα πρεπει να ξαναμπαινεις σε αεροπλανα για ταξιδι αν το θεωρεις απλη διαδικασια ας βγαλουν συμπερασματα οι υπολοιποι
 

vlafo

Well-Known Member
το οτι δηλαδη να πας στην κυπρο ειναι κατι που γινεται τσακ μπαμ ε? οχι οτι ειναι διαδικασια ε? και οτι μετα την μμ θα πρεπει να ξαναμπαινεις σε αεροπλανα για ταξιδι αν το θεωρεις απλη διαδικασια ας βγαλουν συμπερασματα οι υπολοιποι
Όχι φυσικά και δεν είναι απλή διαδικασία αλλά εσύ τι προτείνεις?
Να κάτσουμε εδώ να μας γαζώσουνε τη δότρια ή να μας φτιάξουνε χερλάιν ανύπαρκτη?
Η ακόμα καλύτερα να πληρώσουμε περισσότερα από ότι αν πηγαίναμε στον Freitas?
 

tol

Well-Known Member
φιλε μου υπαρχουν γιατροι που χρεωνουν πολυ λιγοτερα χειρουργουν οι ιδιοι και τα αποτελεσματα ειναι αριστα .δεν θα κανω διαφημιση.
Φιλε κακε λυκε (και οχι σκυλε, οπως σε αποκαλεσε ο φιλος aeratos). Εισαι μελος εδω και μια δεκαετια και δεν ξερεις τους κανονες του forum;

Δεν υπαρχει καμια απολυτως απαγορευση στο να αναφερεται καποιος σε κλινικες. Επομενως, μην εχεις κανεναν ενδοιασμο να αποκαλυψεις τα ονοματα των ελληνων γιατρων που προσφερουν αριστα αποτελεσματα. Εκφρασου ελευθερα.

Θα ηταν ανεκτιμητη η προσφορα σου στο forum να αποκαλυψεις αυτους τους σπουδαιους γιατρους.

Σε παρακαλουμε, λοιπον, να τους αναφερεις. Φαινεται οτι εχεις υποψη σου ονοματα που αγνοουμε.
 

kakoslykos

Member
Όχι φυσικά και δεν είναι απλή διαδικασία αλλά εσύ τι προτείνεις?
Να κάτσουμε εδώ να μας γαζώσουνε τη δότρια ή να μας φτιάξουνε χερλάιν ανύπαρκτη?
Η ακόμα καλύτερα να πληρώσουμε περισσότερα από ότι αν πηγαίναμε στον Freitas?
αν ολοι εδω γαζωνουν τη δοτρια και κανουν ανυπαρκτη χεαρλαιν οκ εχεις δικιο αφου ολοι ειναι ετσι πας κυπρο.
 

kakoslykos

Member
Φιλε κακε λυκε (και οχι σκυλε, οπως σε αποκαλεσε ο φιλος aeratos). Εισαι μελος εδω και μια δεκαετια και δεν ξερεις τους κανονες του forum;

Δεν υπαρχει καμια απολυτως απαγορευση στο να αναφερεται καποιος σε κλινικες. Επομενως, μην εχεις κανεναν ενδοιασμο να αποκαλυψεις τα ονοματα των ελληνων γιατρων που προσφερουν αριστα αποτελεσματα. Εκφρασου ελευθερα.

Θα ηταν ανεκτιμητη η προσφορα σου στο forum να αποκαλυψεις αυτους τους σπουδαιους γιατρους.

Σε παρακαλουμε, λοιπον, να τους αναφερεις. Φαινεται οτι εχεις υποψη σου ονοματα που αγνοουμε.
αρνουμε να δεχτω οτι το φορουμ αγνοει τα καλα αποτελεσματα και τους καλους γιατρους σε λογικες τιμες.
 
Μπλουζα