Πώς φτιάχνεται ένα hairline και η πρόσθια ζώνη με 3100+ grafts

manly_Man

Well-Known Member
Μα κανεις γιατρος κορυφαιος δεν εχει φωτο σε εξωτερικο χωρο ρε παιδια. Και θυμαμαι οτι το ειχαμε λυσει αυτο εδω και χρονια. Οτι ο εξωτερικος υπαρχει πιθανοτητα να μην δειξει το προβλημα λογο των σκιων που δημιουργουνται. Στο δωματιο με διαχυτο φως που δεν σημιουργει ευκολα σκιες, φαινονται τα παντα. Αλλα οταν υπηρξε αυτη η φωτογραφια απο την κλινικη, ειπατε οτι δεν εχει σκια η καρεκλα. Το θετικο εγινε αρνητικο.
φιλε vag, αμα παρατηρησεις στις περισσοτερες επισημες παρουσιασεις της κλινικης, ο φωτισμος δεν ειναι ιδιος στο ΠΡΙΝ με το ΜΕΤΑ.

Στην τελευταια μαλιστα επισημη παρουσιαση, μεχρι και ο ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ το ΠΑΡΑΔΕΧΤΗΚΕ οτι δεν ηταν φωτεινες στο ΜΕΤΑ, γιατι ειπε οτι ειχε ενα "προβλημα στη ρυθμιση της η καμερα"....το οποιο "προβλημα" μαλλον εχει γινει συνηθεια, ΜΟΝΟ ομως στις φωτογραφιες του ΜΕΤΑ ομως (!)

Αυτη ειναι αντικειμενικη αληθεια, δεν ειναι γνωμη μας, οποιοσδηποτε μπορει να το διαπιστωσει. Το οτι μπορει σε ενα σημειο να εχει καλυτερο φωτισμο και να τραβανε εκει τις φωτογραφιες στο ΠΡΙΝ για τους ευνοηοτους λογους, ΔΕΝ σημαινει οτι τραβανε ολες τις φωτογραφιες εκει ιδιαιτερα αυτες στο ΜΕΤΑ, που σηνηθως τραβιουνται σε πιο σκοτεινα σκοτεινα σημεια για να υπερτονιζουν την διαφορα του ΠΡΙΝ με το ΜΕΤΑ...Αυτο ειναι συνηθισμενη πρακτικη οχι μονο για την συγκεκριμενη κλινικη αλλα για πολλες κλινικες...

Αντιθετα αμα εβγαιναν οι φωτογραφιες σε εξωτερικες συνθηκες φωτισμου, θα εβλεπες ενα διαφορετικο αποτελεσμα.... πηγαινε πχ να δεις τις φωτογραφιες που ανεβαζε ο Γιωργος απο Τυρκαλα και θα καταλαβεις τη διαφορα...

Δεν λεω οτι πρεπει να ανεβαζει η καθε κλινικη φωτογραφιες σε εξωτερικες συνθηκες, γιατι δεν θα το κανουν, απλα τα το αναφερω για να διαπιστωθει η διαφορα ενος επισημου περιστατικου με ελεγχομενο φωτισμο που διαφοροποιείται αναλογως το σημειο που θα κατσει ο ασθενης, σε συγκριση με ενα ανεξαρτητο περιστατικο... και αυτο αφορα ΟΛΕΣ τις κλινικες!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Άμα κολλήσει η βελόνα δεν ξεκολλάει με τίποτα. Τι να πω, υπάρχει ολόκληρο νήμα για το θέμα αλλά πρέπει να ξεσχίζουμε αναμασώντας τα ίδια όπου βρούμε. Άμα τύχει να πάει κανείς Λορένζό θα του πω να του το μεταφέρει, γιατί όντως η κλινική του δεν έχει ούτε ένα παράθυρο. Να τους βγάζει έξω στο δρόμο για φωτογράφιση.
 

Kostas97

Well-Known Member
Νομιζω ειναι το πρωτο περιστατικο που ανεβαζει η κλινικη και κανει χρηση φιναστεριδης σε χαπι. Τα περισσοτερα περιστατικα με τσιμεντο μαλλι απο γιατρους του εξωτερικου παιρνουν επισης φιναστεριδη.... Εμενα προσωπικα η παρουσιαση αυτη με πειθει οτι οντως με συγκεκριμενες προυποθεσεις ο γιατρος πηγαινει και σε μεγαλες πυκνοτητες. Προφανως θα περιμενω να δω και καποια αλλα περιστατικα...

Στη φιλοσοφια που εχει αναπτυξει ο μεσος ελληνας...φοβαται τη χημεια και τα φαρμακα αλλα τρωει τα πιτογυρα, καπνιζει μανιωδως , τρωει κοκορετσι 3 φορες την εβδομάδα πάσχει από παχυσαρκία, όλα αυτά φαίνονται στην καθημερινοτητα του , τον εμποδίζουν να κάνει πράγματα και καταλήγει με πίεση στα ύψη χοληστερίνη και τριγλυκεριδια επίσης με αποτέλεσμα προβλήματα στην καρδιά κλπ. Ολα αυτα ομως δεν τα σκεφτεται αλλα φοβαται την χημεια...και τις παρενεργειες τις οπως ο διαβολος το λιβανι(καλο παραδειγμα και το εμβολιο που 45% των ελληνων υποστηριζει πως δεν θελει να το κανει) αυτό είναι άσχετο με το θέμα αλλά το θίγω για να πάω με λογική στα παρακάτω...

Στο εξωτερικο τη φιναστεριδη την παιρνει μεγαλο μερος πληθυσμου που αντιμετωπιζει τριχοπτωση...Οπως όταν κάποιος παει στο γιατρό να ρυθμισει τη χοληστερίνη και του χορηγει στατινες λογου χάριν...Πολλοι γιατροι χορηγουν το συγκεκριμενο φαρμακο (και σε ατομα με ελαχιστα ανεβασμενη χοληστερινη παρενθεση) κατι που για αλλους ειναι λαθος... έτσι όταν πας για το μαλλι σου χορηγει φιναστεριδη.

Αυτο οδηγει και σε περισσοτερα safe περιστατικα
με αποτελεσμα να βλεπουμε τρομερα αποτελεσματα. Ας βαλουμε και αυτη την παραμετρο στην εξισωση μας, οτι δηλαδη στην Ελλαδα πολυς κοσμος περιμενει απαθης μεχρι να του πεσουν ολες οι τριχες μεχρι να φτασει σε norwood 5 6 7 και μετα παει για μεταμοσχευση αναμενοντας να παρει πισω τα μαλλια που ειχε στα 18. Ολα δικα σου δεν μπορεις να τα εχεις...

Προσωπικα σεβομαι του καθε επαγγελματια την λογικη και την νοοτροπια. Η νοοτροπια του συγκεκριμενου γιατρου εγινε γνωστη λεγοντας οτι εγω φτιαχνω ενα πιο αραιο αποτελεσμα ωστε στο μελλον να εχουμε τριχοθυλακια και να μη ξεμεινεις ποτε. Λογικο;;; Υποθετω πως για τα ατομα που τον προτιμουν και δεχονται αυτο λογικο... Δεκτη και η νοοτροπια δεν θα σε κανω πυκνο τωρα και αργοτερα να αδειασεις και να λες το εκανα στον Αναστασακη...
Παρομοια απαντηση μου εδωσε και ο κουρεας μου οταν του ζητησα ενα κουρεμα με σβησιμο στο πλαι. Μου λεει αυτο δεν μπορω να στο κανω γιατι στο ματι δεν μου παει πανω σου...

***Εαν ο Αναστασακης και ο καθε Ελληνας γιατρος εκανε περισσοτερα περιστατικα σταθεροποιημενα και με χαμηλη τριχοπτωση θεωρειτε δεν θα ειχαμε και εδω καλα αποτελεσματα;; Εγω θεωρω πως θα ειχαμε λογω της εμπειριας στην πραξη...Μεταμοσχευση μαλλιων ειναι στην τελικη οχι καρδιοχειρουργικη ...
Κλινικες στην Ελλαδα που σημερα μας εμφανιζουν ενα περιστατικο τσιμεντο χωρις να κανει χρηση φινας, ειστε βεβαιοι οτι αμα το δειτε σε μια δεκαετια-εικοσαετια θα ειναι ιδιο και οχι αραιωμενο με μη ικανοτητα να κανει αλλη μεταμοσχευση;;

Ας μη κοιταμε λοιπον μονο τους γιατρους του εξωτερικου, που αν ερθει η ωρα λογικα και γω εκει θα επιλεξω να κανω επεμβαση με αυτα που εχω διαβασει, αλλα ας κοιταμε και το κοινο που απευθυνονται... Αυτα!
 

vag25

Well-Known Member
Είσαι πολύ επιεικής..
vlafo εγω πιστευω οτι σε αδικει ξεκαθαρα η κλινικη οταν υπαινισσεται οτι εισαι βαλτος. Πιστευω οτι πραγματι το σκεφτηκες να πας στην κλινικη τους(με την καλυτερη προθεση) και δεν εχεις κανενα συμφερον να τους θαψεις. Το ιδιο πιστευω και για τους υπολοιπους.

Απλα δες και εσυ οτι εχεις μπει σε ενα κυκλο εμπαθειας και εν μερη καταλαβαινω γιατι δεν μπορεις να βγεις πλεον απο αυτον, αφου επετρεψες στον εαυτο σου να βουτηξει σε αυτη τη κοντρα και δεν εκανες πισω. Επομενο ειναι. Ανθρωποι ειμαστε.
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Άρα το strip ήταν η αιτία γιατί 900 μονότριχα ήταν μεγάλος αριθμός για τις ανάγκες του. Άρα ο λόγος ήταν 1.9 και ανέβηκε (σωστά) με την FUE στο 2.2. Ένας ακόμα πλεονέκτημα του combo ή αν το θέλετε της χρήσης FUE.
Ισχύει.
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Μα κανεις γιατρος κορυφαιος δεν εχει φωτο σε εξωτερικο χωρο ρε παιδια. Και θυμαμαι οτι το ειχαμε λυσει αυτο εδω και χρονια. Οτι ο εξωτερικος υπαρχει πιθανοτητα να μην δειξει το προβλημα λογο των σκιων που δημιουργουνται. Στο δωματιο με διαχυτο φως που δεν σημιουργει ευκολα σκιες, φαινονται τα παντα. Αλλα οταν υπηρξε αυτη η φωτογραφια απο την κλινικη, ειπατε οτι δεν εχει σκια η καρεκλα. Το θετικο εγινε αρνητικο.

Εγω δεν πιστευω οτι ουτε ενας ειναι βαλτος οπως υπαινισσεται η κλικικη. Απλα εχει χτιστει μια εμπαθεια ανευ προηγουμενου(σιγουρα και με καποια επικοινωνιακα ευθυνη της κλινικης) προς τον γιατρο.

ΚΑΝΕΙΣ δεν ειναι βαλτός, ποτε δεν έχει ειπωθει αυτό!!!!
Φοβαμαι εχετε κατααλβει λαθος.
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
φιλε vag, αμα παρατηρησεις στις περισσοτερες επισημες παρουσιασεις της κλινικης, ο φωτισμος δεν ειναι ιδιος στο ΠΡΙΝ με το ΜΕΤΑ.

Στην τελευταια μαλιστα επισημη παρουσιαση, μεχρι και ο ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ το ΠΑΡΑΔΕΧΤΗΚΕ οτι δεν ηταν φωτεινες στο ΜΕΤΑ, γιατι ειπε οτι ειχε ενα "προβλημα στη ρυθμιση της η καμερα"....το οποιο "προβλημα" μαλλον εχει γινει συνηθεια, ΜΟΝΟ ομως στις φωτογραφιες του ΜΕΤΑ ομως (!)

Αυτη ειναι αντικειμενικη αληθεια, δεν ειναι γνωμη μας, οποιοσδηποτε μπορει να το διαπιστωσει. Το οτι μπορει σε ενα σημειο να εχει καλυτερο φωτισμο και να τραβανε εκει τις φωτογραφιες στο ΠΡΙΝ για τους ευνοηοτους λογους, ΔΕΝ σημαινει οτι τραβανε ολες τις φωτογραφιες εκει ιδιαιτερα αυτες στο ΜΕΤΑ, που σηνηθως τραβιουνται σε πιο σκοτεινα σκοτεινα σημεια για να υπερτονιζουν την διαφορα του ΠΡΙΝ με το ΜΕΤΑ...Αυτο ειναι συνηθισμενη πρακτικη οχι μονο για την συγκεκριμενη κλινικη αλλα για πολλες κλινικες...

Αντιθετα αμα εβγαιναν οι φωτογραφιες σε εξωτερικες συνθηκες φωτισμου, θα εβλεπες ενα διαφορετικο αποτελεσμα.... πηγαινε πχ να δεις τις φωτογραφιες που ανεβαζε ο Γιωργος απο Τυρκαλα και θα καταλαβεις τη διαφορα...

Δεν λεω οτι πρεπει να ανεβαζει η καθε κλινικη φωτογραφιες σε εξωτερικες συνθηκες, γιατι δεν θα το κανουν, απλα τα το αναφερω για να διαπιστωθει η διαφορα ενος επισημου περιστατικου με ελεγχομενο φωτισμο που διαφοροποιείται αναλογως το σημειο που θα κατσει ο ασθενης, σε συγκριση με ενα ανεξαρτητο περιστατικο... και αυτο αφορα ΟΛΕΣ τις κλινικες!

Δεν πειραζει, τις φωτισε καποιος μέλος και όλα καλά.
Μια φορα συνεβει, ας ειμαστε ακριβεις.
Ο λογος ήταν ότι ειχε υπερβολικο ΦΩΣ μεσα στο χειορυργειο και η καμερα ειναι σε αυτοματη λειτουργια
και κατεβασε ΦΩΤΕΙΝΟΤΗΤΑ λήψης.
Δες το screen shoot του video που δεν σας ανεβασα
Το περιστατικο ειναι εδω, να δειτε πως ειναι το ιδιο μπλουζακι, ο ιδιος ασθενής, κτλ κτλ....
Επόμενη απορία?
 

Συνημμένα

  • IMG_1685.PNG
    IMG_1685.PNG
    901.8 KB · Προβολές: 246

vlafo

Well-Known Member
vlafo εγω πιστευω οτι σε αδικει ξεκαθαρα η κλινικη οταν υπαινισσεται οτι εισαι βαλτος. Πιστευω οτι πραγματι το σκεφτηκες να πας στην κλινικη τους(με την καλυτερη προθεση) και δεν εχεις κανενα συμφερον να τους θαψεις. Το ιδιο πιστευω και για τους υπολοιπους.

Απλα δες και εσυ οτι εχεις μπει σε ενα κυκλο εμπαθειας και εν μερη καταλαβαινω γιατι δεν μπορεις να βγεις πλεον απο αυτον, αφου επετρεψες στον εαυτο σου να βουτηξει σε αυτη τη κοντρα και δεν εκανες πισω. Επομενο ειναι. Ανθρωποι ειμαστε.
Vag
Τα πράγματα είναι πολύ απλά
Και σε έχουν βάλει στο τρυπάκι και εσένα.

Η μάζα χειραγωγείται πάντα για διάφορους λόγους.Γιατί?Γιατί είναι εύκολη.
Γιατί δεν μπορεί να εκτείνει παραπέρα τη σκέψη της για διάφορους λόγους που δεν θα τους αναλύσω εδώ.Όχι ότι είναι χαζοί προς Θεού,αλλά άλλοι λόγοι που δεν είναι της παρούσης.

Όταν κάποιος ξεχωρίζει για χ ,ψ λόγους τι κάνουμε?Τον βαφτίζουμε με διάφορους χαρακτηρισμούς και τον περιθωριωποιούμε και προσπαθούμε να στρέψουμε και τους άλλους εναντίον του.
Αυτό είναι κλασσική πολιτική που γίνεται κατά κόρον.

Επαγγελματικά αν το δεις όταν γίνεται να απολύσουνε κάποιον,κόβονται οι δεσμοί εποικοινωνίας αργά αλλά σταθερά μαζί του και σιγά σιγα οδεύει προς την έξοδο.
Και μετά από αυτό του ρίχνουμε και λάσπη ότι δεν ήταν καλός και άλλα διάφορα.
Σε ένα κόσμο σκληρό και σε ένα επιχειρείν πολύ σκληρό που είμαι,αυτά τα έβλεπα και τα βλέπω καθημερινά,αλλά αισθάνομαι περήφανος γιατί εγώ κατάφερα και έμεινα αλώβητος.

Καταλήγωντας για να μην σε κουράζω,θα σου πω το εξής και αν θέλεις πίστεψε με ή όχι.
Στην κλινική πήγα με την πρόθεση να πάω να κλείσω γιατί γνωρίζοντας επακριβώς τη δουλειά τους (από το 2015 τους παρακολουθώ)από εδώ πλέον,εμένα με κάλυπτε σε πολλά.Πήγα για να εξακριβώσω κάποια πράγματα που ήθελα αν θα μπορούσανε να τα κάνουνε και με όλη την καλή διάθεση.

Επειδή λέγονται πολλά ψέματα για ευνόητους λόγους,μπορείς να ανατρέξεις να δεις τα γραπτά μου κατατεθειμένα τι έχει λεχθεί από εμένα για αυτούς.Και επειδή δεν γνωρίζουνε με ποιον μιλάνε, σου λέω λοιπόν ότι δεν πρόλαβα να πω τι θέλω.
5 λεπτά cons, ένα σχέδιο ο γιατρός, 1 ανάλογο περιστατικό στο pc μου έδειξε και τέλος αυτό ήταν και σηκώθηκα και έφυγα.

Εσείς προφανώς και δεν τα γνωρίζετε αυτά και δεν σας ενδιαφέρουν.Δεν είπα το πλάνο μου καν στο γιατρό.
Και ούτε ποτέ ανέφερα κάτι άσχημο για την κλινική ή για το γιατρό.

Όταν όμως προσπαθούν να σου πούνε είτε μέσω του εκπροσώπου το μαύρο άπρο,είτε μέσω του γιατρού τότε τρελλαίνομαι.
Μπορώ να σου πω επειδή είμαι πάντα ακριβής, από που ξεκίνησε κιόλας αυτή η "κόντρα" αν θέλεις να την πεις έτσι.
Και την κοροιδία δεν τη σηκώνω από τον Θεό τον ίδιο.Εμένα ΔΕΝ ΜΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΆΖΕΙ ΚΑΝΕΊΣ και δεν με ξεγελάει.
Δεν έχω καμία εμπάθεια στο ξαναλέω αυτό είναι το παραμυθάκι που το έχεις φάει και εσύ που ξέρεις εδώ μέσα τι έχει λεχθεί.
Και δεν θα είχα καθαρή κρίση να ξέρεις, μόνο αν είχα κάποιου είδους συναισθηματικό δέσιμο με την κλινική.
Αλλά είμαι και πεντακάθαρος στη σκέψη μου και γνωρίζω άριστα το παιχνιδάκι αυτό.

Άλλο το αλεπουδόπουλο και άλλο το αλεπουδάκι το έχω ξαναπεί.

θΑ μπορούσα κάλλιστα να μιλήσω εδώ και να πω διάφορα αλλά δεν θα το κάνω.

Και για το περιστατικό,αλλά λέω να κρατηθώ να μην αρχίσω να πυροβολώ πάλι.

Αλλά κουτόχορτο δεν τρώμε αυτό να ξέρεις.

Τα υπόλοιπα ο καθένας μπορεί να τα καταλάβει αν έχει λίγο μυαλό.
 
  • Like
Reactions: spi

vag25

Well-Known Member
ΚΑΝΕΙΣ δεν ειναι βαλτός, ποτε δεν έχει ειπωθει αυτό!!!!
Φοβαμαι εχετε κατααλβει λαθος.
Εχω την εντυπωση οτι εχετε αφησει να εννοηθει κατι τετοιο(ειδικα για τον Γιωργο), αλλα ισως να εννοουσατε οπαδισμο. Δεν ξερω.
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Εχω την εντυπωση οτι εχετε αφησει να εννοηθει κατι τετοιο(ειδικα για τον Γιωργο), αλλα ισως να εννοουσατε οπαδισμο. Δεν ξερω.

Ποτέ.
Κάποιοι ειναι απλα ετσι, δεν χρειαζονται ομαδα.

1608136518084.png
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Εικόνα λήπτριας περιοχής στις 14 μέρες.
Έχουν ήδη αποπέσει πολλές από τις τρίχες.
 

Συνημμένα

  • DSC00165.JPG
    DSC00165.JPG
    815.1 KB · Προβολές: 223
  • DSC00164.JPG
    DSC00164.JPG
    671.2 KB · Προβολές: 222
  • DSC00167.JPG
    DSC00167.JPG
    1.1 MB · Προβολές: 210
  • DSC00168.JPG
    DSC00168.JPG
    1.3 MB · Προβολές: 197
  • DSC00169.JPG
    DSC00169.JPG
    1.3 MB · Προβολές: 194
  • DSC00175.JPG
    DSC00175.JPG
    992.5 KB · Προβολές: 204
  • DSC00177.JPG
    DSC00177.JPG
    1.3 MB · Προβολές: 211

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Εικόνα δότριας περιοχής.
Με μαλλί περίπου 4-5 χιλιόστα (τόσο μακραίνει σε 15 μέρες κατα μέσο όρο), ειναι αόρατο ακόμα και το μπλε ράμμα.
 

Συνημμένα

  • DSC00172.JPG
    DSC00172.JPG
    955.2 KB · Προβολές: 232
  • DSC00171.JPG
    DSC00171.JPG
    1.3 MB · Προβολές: 221
  • DSC00173.JPG
    DSC00173.JPG
    1.4 MB · Προβολές: 209
  • DSC00174.JPG
    DSC00174.JPG
    1.4 MB · Προβολές: 263

Stratos

Well-Known Member
Vag
Τα πράγματα είναι πολύ απλά
Και σε έχουν βάλει στο τρυπάκι και εσένα.

Η μάζα χειραγωγείται πάντα για διάφορους λόγους.Γιατί?Γιατί είναι εύκολη.
Γιατί δεν μπορεί να εκτείνει παραπέρα τη σκέψη της για διάφορους λόγους που δεν θα τους αναλύσω εδώ.Όχι ότι είναι χαζοί προς Θεού,αλλά άλλοι λόγοι που δεν είναι της παρούσης.

Όταν κάποιος ξεχωρίζει για χ ,ψ λόγους τι κάνουμε?Τον βαφτίζουμε με διάφορους χαρακτηρισμούς και τον περιθωριωποιούμε και προσπαθούμε να στρέψουμε και τους άλλους εναντίον του.
Αυτό είναι κλασσική πολιτική που γίνεται κατά κόρον.

Επαγγελματικά αν το δεις όταν γίνεται να απολύσουνε κάποιον,κόβονται οι δεσμοί εποικοινωνίας αργά αλλά σταθερά μαζί του και σιγά σιγα οδεύει προς την έξοδο.
Και μετά από αυτό του ρίχνουμε και λάσπη ότι δεν ήταν καλός και άλλα διάφορα.
Σε ένα κόσμο σκληρό και σε ένα επιχειρείν πολύ σκληρό που είμαι,αυτά τα έβλεπα και τα βλέπω καθημερινά,αλλά αισθάνομαι περήφανος γιατί εγώ κατάφερα και έμεινα αλώβητος.

Καταλήγωντας για να μην σε κουράζω,θα σου πω το εξής και αν θέλεις πίστεψε με ή όχι.
Στην κλινική πήγα με την πρόθεση να πάω να κλείσω γιατί γνωρίζοντας επακριβώς τη δουλειά τους (από το 2015 τους παρακολουθώ)από εδώ πλέον,εμένα με κάλυπτε σε πολλά.Πήγα για να εξακριβώσω κάποια πράγματα που ήθελα αν θα μπορούσανε να τα κάνουνε και με όλη την καλή διάθεση.

Επειδή λέγονται πολλά ψέματα για ευνόητους λόγους,μπορείς να ανατρέξεις να δεις τα γραπτά μου κατατεθειμένα τι έχει λεχθεί από εμένα για αυτούς.Και επειδή δεν γνωρίζουνε με ποιον μιλάνε, σου λέω λοιπόν ότι δεν πρόλαβα να πω τι θέλω.
5 λεπτά cons, ένα σχέδιο ο γιατρός, 1 ανάλογο περιστατικό στο pc μου έδειξε και τέλος αυτό ήταν και σηκώθηκα και έφυγα.

Εσείς προφανώς και δεν τα γνωρίζετε αυτά και δεν σας ενδιαφέρουν.Δεν είπα το πλάνο μου καν στο γιατρό.
Και ούτε ποτέ ανέφερα κάτι άσχημο για την κλινική ή για το γιατρό.

Όταν όμως προσπαθούν να σου πούνε είτε μέσω του εκπροσώπου το μαύρο άπρο,είτε μέσω του γιατρού τότε τρελλαίνομαι.
Μπορώ να σου πω επειδή είμαι πάντα ακριβής, από που ξεκίνησε κιόλας αυτή η "κόντρα" αν θέλεις να την πεις έτσι.
Και την κοροιδία δεν τη σηκώνω από τον Θεό τον ίδιο.Εμένα ΔΕΝ ΜΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΆΖΕΙ ΚΑΝΕΊΣ και δεν με ξεγελάει.
Δεν έχω καμία εμπάθεια στο ξαναλέω αυτό είναι το παραμυθάκι που το έχεις φάει και εσύ που ξέρεις εδώ μέσα τι έχει λεχθεί.
Και δεν θα είχα καθαρή κρίση να ξέρεις, μόνο αν είχα κάποιου είδους συναισθηματικό δέσιμο με την κλινική.
Αλλά είμαι και πεντακάθαρος στη σκέψη μου και γνωρίζω άριστα το παιχνιδάκι αυτό.

Άλλο το αλεπουδόπουλο και άλλο το αλεπουδάκι το έχω ξαναπεί.

θΑ μπορούσα κάλλιστα να μιλήσω εδώ και να πω διάφορα αλλά δεν θα το κάνω.

Και για το περιστατικό,αλλά λέω να κρατηθώ να μην αρχίσω να πυροβολώ πάλι.

Αλλά κουτόχορτο δεν τρώμε αυτό να ξέρεις.

Τα υπόλοιπα ο καθένας μπορεί να τα καταλάβει αν έχει λίγο μυαλό.
δεν είσαι μόνος σου, είμαστε και άλλοι που έχουμε μάτια και βλέπουμε.
πουθενά και ποτέ ο κορυφαίος δεν είπε ''είμαι κορυφαίος΄΄
αφήνει τους άλλους να το αναγνωρίσουν.
 
  • Like
Reactions: spi

veg

Active Member
Ο 'ασθενης ' αυτος παιρνει επι χρονια φιναστεριδη και δεν εχει παρενεργειες , καμια αντιρηση .Βλεποντας της αρχικες του φωτο , βλεπω μια αδεια μπροστινη ζωνη (την οποια πολυ ωραια θα γεμισει οπως φαινεται ) , καποια ιχνη αραιωσης στην μεσαια και καθολου αραιωση crown . (αν καποιος βλεπει κατι αλλο δεκτη η διορθωση ) .Με αλλα λογια μεσαια και crown δεν χρειαστηκαν καποια παρεμβαση .

Θα ειχε ενδιαφερον να βλεπαμε πως θα ηταν ο ασθενης αν δεν ειχε παρει ποτε του φιναστεριδη (πραγμα αδυνατο ) η να βλεπαμε απο ποιο σημειο ξεκινησε να παιρνει φιναστεριδη . Απλα θεωρητικη παρατηρηση .
 

Nikolas17

New Member
Σχετικά με την φωτό με τα ‘σκουληκάκια ‘ που έχετε βάλει .. όταν γίνεται κάτι τέτοιο είναι μόνιμο ? Επανέρχεται σε φυσιολογική κατάσταση ?
Και είπατε ότι αυτό γίνεται όταν κάποιος προσπαθεί να πετύχει μεγάλη πυκνότητα και ταυτόχρονα κάποιο λάθος του γιατρού ?
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Εικόνα στις 30 ημέρες ακριβως.
Ήδη υπάρχει πληρης επούλωση της δότριας και η ουλή της FUT ειναι αδιόρατη.
 

Συνημμένα

  • DSC00752.JPG
    DSC00752.JPG
    927.5 KB · Προβολές: 185
  • DSC00753.JPG
    DSC00753.JPG
    1,023.3 KB · Προβολές: 179
  • DSC00754.JPG
    DSC00754.JPG
    1.1 MB · Προβολές: 166
  • DSC00755.JPG
    DSC00755.JPG
    1,013.7 KB · Προβολές: 162
  • DSC00756.JPG
    DSC00756.JPG
    808.8 KB · Προβολές: 162
  • DSC00758.JPG
    DSC00758.JPG
    1.6 MB · Προβολές: 167
  • DSC00759.JPG
    DSC00759.JPG
    1.4 MB · Προβολές: 154
  • DSC00752.JPG
    DSC00752.JPG
    927.5 KB · Προβολές: 163
  • DSC00750.JPG
    DSC00750.JPG
    968.6 KB · Προβολές: 147
  • DSC00751.JPG
    DSC00751.JPG
    1,013.9 KB · Προβολές: 132

vlafo

Well-Known Member
Τα νήματα όλα κατά περίεγο τρόπο εξαφανίζονται δεν ενημερώνονται.
Ενημέρωση καμία,ξέρουμε μόνο να ξεσκίζουμε τα δικά μας στην ανάλυση και να κάνουμε την τρίχα τριχιά.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Τα νήματα όλα κατά περίεγο τρόπο εξαφανίζονται δεν ενημερώνονται.
Ενημέρωση καμία,ξέρουμε μόνο να ξεσκίζουμε τα δικά μας στην ανάλυση και να κάνουμε την τρίχα τριχιά.

ΠΡΕΠΕΙ να χαλαρωσετε....
Δεν εξαφανιζονται νηματα, απλα εχουμε δουλεια. Πραγματική δουλεια, όχι virtual flexing!
Αλλα δεν υπάρχει πρόβλημα, ειμαστε εδω για να σας ικανοποιούμε. :)
Διοτι ειστε σημαντικοί για εμας και η γνωμη των forum influencers μετραει!
@CVIAL θα σας το επιβεβαιωσει.

Εικονα 5 μηνών και 10 ημερων.
Το παλληκαρι μενει επαρχια, δεν τον εχω οποτε θελω, πιστευω στο ετος θα ξαναερθει!
Λυπάμαι αν ειναι λιγο καμμενες (αν και φαινεται πιο αραιός στις καμμενες από οτι ειναι στην αλήθεια, οπότε ειναι οτι πρεπει για θαψιματακι!) ή off focus καποιες photos, δεν τις βγαζω εγω αυτες, βγαζω του 12 μηνου που ειναι και οι χρησιμες/σημαντικες για επιστημονικούς λογους.

DSC01009.JPG
DSC01011.JPG
DSC01012.JPG
DSC01014.jpg
0
DSC01003.jpg
.

DSC01005.jpg
DSC01006.jpg
DSC01008.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα