Πώς φτιάχνεται ένα hairline και η πρόσθια ζώνη με 3100+ grafts

vlafo

Well-Known Member
Εγώ βλέπω ότι και η ηλικία του είναι άλλη.
Στη μια 31 στην άλλη 37.
Είναι σίγουρα ο Νίκος και στις 2 περιπτώσεις?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Χαχα
Καλά τώρα δεν πειράζει αφού είναι τα κεφάλια ίδια όπως και να τον λένε το ίδιο κάνει.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Ακυρο : Τι τραγικό κούρεμα ρε φίλε...No disrespect αλλά τον μεγαλώνει 10-15 χρόνια χαλαρά. Μη κάνεις ένα σβήσιμο αν δε θες αλλά έστω κόντυνε τα...
 

aeratos28

Just aeratos
Εμείς καραδοκουμε,δεν είναι τυχαίο όπως είπε ..άρα τι είμαστε??haters?
Και εδώ ο γιατρός με τον εκπρόσωπο για το συγκεκριμένο περιστατικό ,τι ακριβώς είναι?η μπέρδεψαν τα μπούτια τους η είναι κάτι άλλο..δεν ξέρω τι
 

Ronaldo

Well-Known Member
Λοιπόν έχουμε 2 παρουσιάσεις για τον ΙΔΙΟ ΑΝΘΡΩΠΟ.

Στη 1η εμφανίζεται ώς 31 χρονων και έκανε επέμβαση στις 14/10/2020, δεν έπαιρνε κάποια αγωγή.

Στην 2η παρουσίαση Ο ΙΔΙΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ξαφνικά μεγάλωσε 6 χρόνια (!!!!!) πήγε στα 37, έκανε επέμβαση στις 14/12/2020 , και λαμβάνει ηδη finasteride εδώ και χρόνια όπως μας πληροφόρησε ο γιατρός...!!!!

Στην μία παρουίαση οι φωτογραφίες εναι στο 6μηνο, στην άλλη οι ΙΔΙΕΣ ΦΩΤΟΡΓΡΑΦΙΕΣ στο 5μηνο !

Βγάλτε τα συμπεράσματά σας !!!

ΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΤΟΥ ΠΑΡΑΛΟΓΟΥ!!!

Μετά φταίμε εμείς που αμφισβητούμε την αξιοπιστία αυτής της κλινικής;;; Η αλήθεια για αυτή την κλινική σιγά σιγά βγαίνει στην φόρα...
 
Τελευταία επεξεργασία:

Gianney

Well-Known Member
Λοιπόν έχουμε 2 παρουσιάσεις για τον ΙΔΙΟ ΑΝΘΡΩΠΟ.

Στη 1η εμφανίζεται ώς 31 χρονων και έκανε επέμβαση στις 14/10/2020, δεν έπαιρνε κάποια αγωγή.

Στην 2η παρουσίαση Ο ΙΔΙΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ξαφνικά μεγάλωσε 6 χρόνια (!!!!!) πήγε στα 37, έκανε επέμβαση στις 14/12/2020 , και λαμβάνει ηδη finasteride εδώ και χρόνια όπως μας πληροφόρησε ο γιατρός...!!!!

Στην μία παρουίαση οι φωτογραφίες εναι στο 6μηνο, στην άλλη οι ιδιες φωτογραφίες στο 5μηνο.

Βγάλτε τα συμπεράσματά σας !!!

ΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΤΟΥ ΠΑΡΑΛΟΓΟΥ!!!

Μετά φταίμε εμείς που αμφισβητούμε την αξιοπιστία αυτής της κλινικής;;; Η αλήθεια για αυτή την κλινική σιγά σιγά βγαίνει στην φόρα...
Γύρισε από διακοπές ο γιατρός,μήπως τον χτύπησε ο ήλιος παραπάνω χαχα :cool: :cool: :cool: :cool::cool::cool:
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Στου κουφού την πόρτα που λέει..
Η κλινική Anastasakis hair clinic σας ευχαριστεί για τη συμμετοχή σας σε αυτό το νήμα.χαχαχαχα
 

Gianney

Well-Known Member
Στου κουφού την πόρτα που λέει..
Η κλινική Anastasakis hair clinic σας ευχαριστεί για τη συμμετοχή σας σε αυτό το νήμα.χαχαχαχα
Χαχα ξες τ θα ήθελα να δω.Να πας εσύ για μμ στον Αναστασακη και να κάνει ο ίδιος την παρουσίαση εδώ και να λέει ο πελάτης είναι ικανοποιημένος και ευχαριστημένος χωρίς να σαι ;) ;) ;) :p
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Μάγκες πιο εύκολα κάνω εικόνα DPG 7000 με φανέλα του Ολυμπιακού να χοροπηδάει πάνω κάτω και να τραγουδάει τον ύμνο του αγκαλιά με Τσουκαλά παρά αεράτο σε Anastasakis Hair Clinic.
 

Gianney

Well-Known Member
Μάγκες πιο εύκολα κάνω εικόνα DPG 7000 με φανέλα του Ολυμπιακού να χοροπηδάει πάνω κάτω και να τραγουδάει τον ύμνο του αγκαλιά με Τσουκαλά παρά αεράτο σε Anastasakis Hair Clinic.
Ο αερατος θα προτιμήσει έναν γιατρό που κάνει εκτός των άλλων άψογη δουλειά στα temporals σίγουρο αυτο.
 

aeratos28

Just aeratos
Εγώ αν μπορούσε να καλύψει τις ανάγκες μου,θα πήγαινα δεν έχω θέματα .είμαι ψυχρός σε αυτά.συναλλαγη επαγγελματική θα ήταν όχι to know as better πάρτι.;)
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Ο αερατος θα προτιμήσει έναν γιατρό που κάνει εκτός των άλλων άψογη δουλειά στα temporals σίγουρο αυτο.

Καλη βαση εχει οποτε θέλει τουμπανιασμα μπροστα οπως λεει και ο ιδιος και απλα μικρομπαλωματακια πισω. Αν παρει και φινα έληξε δε θα ξανασχοληθει με τα μαλλια του. Αερατε βαζεις μινοξ ;
 

Gianney

Well-Known Member
Εγώ αν μπορούσε να καλύψει τις ανάγκες μου,θα πήγαινα δεν έχω θέματα .είμαι ψυχρός σε αυτά.συναλλαγη επαγγελματική θα ήταν όχι to know as better πάρτι.;)
Έτσι Αερατε συμφωνώ,οι γιατροί δεν προορίζονται για φίλοι μας παρά μόνο για εκτελεστικά όργανα των αδηφαγων επιθυμιών μας σχετικά με τα μαλλιά βέβαια ,τώρα αν πρόκειται για γυναίκες γιατρούς, παίζουν και άλλες συναλλαγές :cool:
 
Μπλουζα