Πώς φτιάχνεται ένα hairline και η πρόσθια ζώνη με 3100+ grafts

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Παμε και με βρεγεμενα, που ειναι πανατ πιο αποκαλυπτικες!
Αν βρειτε και άλλα νηματα ...ανενημερωτα, στειλτε pm!
Η κραξτε δημοσιως (όπως εδω), οτι προτιματε
Και στις 2 περιπτωσεις, θα φροντισω sooner or later να ενημερωθούν όλα.
DSC01015.jpg
DSC01016.jpg
DSC01017.jpg
DSC01018.jpg
,
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Ούτε influencers είμαστε όπως ειρωνικά το λες γιατρέ, ούτε θαψιματακι όπως πάλι λες κάνουμε..βλέπουμε και λέμε τη γνώμη μας..τώρα για να λες για θαψιματακι τώρα από μόνος σου,μήπως εσύ βλέπεις κάτι που δεν είναι όπως θα ήθελες και έχεις την υποψία ότι θα το δούμε και εμείς?
 

aeratos28

Just aeratos
Επίσης δεν νομίζω πως εκραξε κάποιος δημοσίως ..μια ερώτηση έκανα απλη.μπορεις να την δεις ,στην προηγούμενη σελίδα ειναι
 

Flag17

Well-Known Member
Γιατρέ τελικά λαμβάνει επί χρόνια φινα ο ασθενής η όχι ? Γιατί βλέπω 2 νήματα με τον ίδιο ασθενή . Το ένα εδώ λέει λαμβάνει χρόνια κλπ . Στο άλλο πάλι λέτε δεν κάνει καμία αγωγή https://www.hairlossgr.com/forum/th...-fus-Άνδρας-31-ετών-Αποτέλεσμα-6-μηνών.13436/ . Επίσης στο ένα νήμα οι ίδιες φωτογραφίες είναι στους 6 μήνες εδώ λέτε πως είναι στους 5 μήνες και 10 ημέρες. Όταν έχετε χρόνο ελπίζω να μπορέσετε να μας δώσετε αυτές τις διευκρινήσεις ευχαριστώ
 

aeratos28

Just aeratos
Ε τώρα εδώ δεν σηκώνει κράξιμο η φάση?πως το βλέπεις γιατρέ?? Έχει μπερδευτεί η βούρτσα με την οδοντόβουρτσα εδώ πέρα..2 νήματα για ένα περιστατικό με διαφορετικές συνθήκες ο καθένας?τελικά παίρνει η όχι αγωγή?ας μην ξεκινήσει το κράξιμο λέω για τώρα.
 

vlafo

Well-Known Member
Πάντως εγώ γιατρέ πολύ χαλαρός είμαι όταν γράφω για το συγκεκριμένο περιστατικό μετά από 9 μήνες.
Και ο ασθενής είναι ακόμα στους 5 1/2.
Ε ρε γλέντια.
Πιο χαλαρά γιατρέ τα έχετε μπερδέψει.

Θέλουμε να δούμε την πυκνότητα των 50g.
 

aeratos28

Just aeratos
Όχι ρε ,είναι οι φωτό που έχει είπε από τους 5 μήνες και κάτι .δεν τον έχει δει από τότε γτ είναι από επαρχία το παιδί .μην τον αδικούμε σε αυτό.
Πάντως εγώ γιατρέ πολύ χαλαρός είμαι όταν γράφω για το συγκεκριμένο περιστατικό μετά από 9 μήνες.
Και ο ασθενής είναι ακόμα στους 5 1/2.
Ε ρε γλέντια.
Πιο χαλαρά γιατρέ τα έχετε μπερδέψει.

Θέλουμε να δούμε την πυκνότητα των 50g.
 

aeratos28

Just aeratos
Λόγω απόστασης δεν τον έχει δει για να βγάλει και αυτός του 9μηνου.το θέμα εδώ είναι τα δύο νήματα..ίδιο κεφάλι αλλα λέει στο ένα αλλα στο άλλο .τι ισχύει τελικά?
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Η κλινική Anastasakis hair clinic σας ευχαριστεί για τη συμμετοχή σας στο νήμα θα γράψει τώρα..χαχαχααχαχαχχαχαχα

Καλα τα λες.
6 μήνες ή 5 μηνες και 10 μερες δεν αλλαζει κατι.
Το μονο που μενει σε καθε νοημοντα άνθρωπο ειναι οτι αντι να ψαξει ο ερωτών το αν ειχε αναρτηθει 6μηνο (η 5μηνο) ή οχι, μπαινει και το ζηταει, και ο επομενος που καραδοκει να επεμεβει υπονοει οτι εξαφανιζονται περιστατικα.
Τυχαιο θα ειναι μαλλον.
Αντε καλο ΣΚ κυριοι και υγεια πανω απο ολα.
Κυριως ψυχικη
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Flag17

Well-Known Member
Καλα τα λες.
6 μήνες ή 5 μηνες και 10 μερες δεν αλλαζει κατι.
Το μονο που μενει σε καθε νοημοντα άνθρωπο ειναι οτι αντι να ψαξει ο ερωτών το αν ειχε αναρτηθει 6μηνο (η 5μηνο) ή οχι, μπαινει και το ζηταει, και ο επομενος που καραδοκει να επεμεβει υπονοει οτι εξαφανιζονται περιστατικα.
Τυχαιο θα ειναι μαλλον.
Αντε καλο ΣΚ κυριοι και υγεια πανω απο ολα.
Κυριως ψυχικη
Γιατρέ φιναστεριδη παίρνει τελικά η όχι ο ασθενής του περιστατικου ?
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Γιατρέ φιναστεριδη παίρνει τελικά η όχι ο ασθενής του περιστατικου ?

Οτι εχω γραψει. Δεν καταλαβαινω γιατι ξαναρωτατε. Ειλικρινα.
Επειτα, η περιοχη ηταν γυμνη και δεν περιμεναμε κατι από την Φιναστεριδη σε απογυμνωμενη προσθια περιοχη.
 

Flag17

Well-Known Member
Οτι εχω γραψει. Δεν καταλαβαινω γιατι ξαναρωτατε. Ειλικρινα.
Επειτα, η περιοχη ηταν γυμνη και δεν περιμεναμε κατι από την Φιναστεριδη σε απογυμνωμενη προσθια περιοχη.
Όπως ξαναείπα στο ένα νήμα λέτε ο ασθενής δεν παίρνει τίποτα και στο άλλο λέτε για τον ίδιο ασθενή πως παίρνει χρόνια φίνα.
 

aeratos28

Just aeratos
Aυτο που έχεις γράψει σε δύο νήματα για το ίδιο περιστατικό είναι ...στο ένα ότι κάνει χρήση φιναστεριδης και στο άλλο ότι δεν κάνει ..το αν η όχι περιμένατε κάτι τι σχέση έχει?έπαιρνε η δεν έπαιρνε φίνα?και σε άλλα περιστατικά από εξωτερικό δεν έκανες διαχωρισμό αν περίμεναν η όχι κάτι από τη φίνα..χρήση φινας έλεγες ενώ τα δικά μου είναι χωρίς φίνα..το ότι ρωτάμε τα αυτονόητα δεν δείχνει εμπάθεια ..το ότι σου δίνεται βήμα εδώ για να κάνεις την διαφήμιση σου θα έπρεπε να εκτιμάτε και να δίνονται ακριβής απαντήσεις από μέρος σου .φάσκει και αντιφάσκει το συγκεκριμένο περιστατικό ..τυχαίο μάλλον που δεν δίνεται απάντηση και απλά ψάχνεις τρόπο να κατηγορήσεις άλλους για κάτι,απλά και μόνο για να μην απαντήσεις του τι συμβαίνει εδώ
 

gerassis

Well-Known Member
Εγινε πολύ προσεκτική δουλεια στο κεφαλι του παλικαριου. Λήφθηκε υπόψιν μεχρι και το αυξημενο ποσοστο των τριχοθυλακιων της αριστερης πλευρας.
Μιας και η FUT τεχνικη κυριαρχεί στο περιστατικο και σε συνδιασμό με τη μαυρη - σπαστη & χοντρη τριχα του ασθενη (Σα τη δική σας) το αποτελεσμα θα ειναι κορυφαιο. Ειναι ηδη πολύ εντυπωσιακό στο μεχρι τωρα χρονικο διαστημα που πέρασε.
Αν ο ασθεσνης δεν κουρεψει το μαλλί του κοντό (ιδίως πίσω) κανεις δεν θα μπορει να καταλαβει την επέμβαση στο τριχωτο της κεφαλης του.
Εγω λόγω του επαγγελματος (Στρατιωτικός) επέλεξα την FUE.
Εκτός απο τον πολύ καλο Ιατρο με την ομαδα του , εδω ευνοειται και απο τη τριχα.
 
Μπλουζα