Πώς να σας φύγουν οι μαύροι κύκλοι στα μάτια

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Πώς να σας φύγουν οι μαύροι κύκλοι στα μάτια

st697 είπε:
Δες αυτό. Δεν το έχω δοκιμάσει, απλώς το βρήκα σερφάροντας.

http://www.cheapsmells.com/viewProduct.php?id=10164&pageNo=1&productSex=*&brand=Biotherm&name=Homme+-+Body+Care+-+Moisturisers&category=Skincare&search=
λοιπόν αυτό φαίνεται μαμώ!!!
το χτυπάω σήμερα και θα γράφω εντυπώσεις...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Teri

New Member
Απ: Πώς να σας φύγουν οι μαύροι κύκλοι στα μάτια

Δεύτερος που το χτύπησε. Έτσι για να έχουμε και πλούσιες κριτικές! ;D

10ml μόνο? :(
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Πώς να σας φύγουν οι μαύροι κύκλοι στα μάτια

λοιπόν,
πήγα και το δοκίμασα και τελικά δεν το πήρα... :eek:

με το που το έβαλα,νόμισα ότι ντύνομαι καρναβάλι - ευτυχώς η φίλη μου(-αισθητικός) μου έδειξε την απειροελάχιστη ποσότητα που χρειάζεται (μιλάμε ίσα που την διέκρινα με το μάτι!!!) και πως απλώνεται η ίδια αρχική ποσότητα και στα 2 βλέφαρα των ματιών..

βγαίνει σε 3-4 αποχρώσεις,οπότε ψυχραιμία - πάτε με καμία φίλη/φίλο και πιάστε την αισθητικό... ;D

εννοείται ότι όλες οι εταιρίες (clinique κ.α) έχουν ανάλογα προϊόντα,οπότε κάντε και μία έρευνα αγοράς πριν το πάρετε ;)

με συμβούλευσε να μην την αγοράσω αμέσως - να την δοκιμάσω 1-2 μέρες (μεγάλο πράγμα το μέσο!!!) και βλέπουμε...
 

Teri

New Member
Απ: Πώς να σας φύγουν οι μαύροι κύκλοι στα μάτια

Σπύρος είπε:
λοιπόν,
πήγα και το δοκίμασα και τελικά δεν το πήρα... :eek:

με το που το έβαλα,νόμισα ότι ντύνομαι καρναβάλι - ευτυχώς η φίλη μου(-αισθητικός) μου έδειξε την απειροελάχιστη ποσότητα που χρειάζεται (μιλάμε ίσα που την διέκρινα με το μάτι!!!) και πως απλώνεται η ίδια αρχική ποσότητα και στα 2

βγαίνει σε 3-4 αποχρώσεις,οπότε ψυχραιμία - πάτε με καμία φίλη/φίλο και πιάστε την αισθητικό...

με συμβούλευσε να μην την αγοράσω αμέσως - να την δοκιμάσω 1-2 μέρες (μεγάλο πράγμα το μέσο!!!) και βλέπουμε...

Ωχ... και τώρα που την παράγγειλα?
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Πώς να σας φύγουν οι μαύροι κύκλοι στα μάτια

ε καλά,δεν έγινε και τίποτα κακό ;)
 

Teri

New Member
Απ: Πώς να σας φύγουν οι μαύροι κύκλοι στα μάτια

Σπύρος είπε:
ε καλά,δεν έγινε και τίποτα κακό ;)

Και ευτυχώς που με ενημέρωσες ώστε να λάβω τα μέτρα μου. Τις πρώτες 2-3 φορές ίσως να μην το πετύχω καλά αλλά με τον καιρό θα μάθω να βάζω την τέλεια ποσότητα. Σε κάθε περίπτωση θα σας πω.

Σπύρο στο χρώμα του δέρματος είναι ε?
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Πώς να σας φύγουν οι μαύροι κύκλοι στα μάτια

έχει 2-3 (αν θυμάμαι καλά) αποχρώσεις...
από το πιο "ασπρουλιάρικο" ως πιο "μαυριδερό" ;D

Λευτέρη,
απειροελάχιστο θέλει και φτάνει και για τα 2 μάτια - μην φρικάρεις αρχικά όταν το βάλεις :)
 

Teri

New Member
Απ: Πώς να σας φύγουν οι μαύροι κύκλοι στα μάτια

Σπύρος είπε:
έχει 2-3 αποχρώσεις...
από το πιο "ασπρουλιάρικο" ως πιο "μαυριδερό" ;D

Λευτέρη,
απειροελάχιστο θέλει και φτάνει και για τα 2 μάτια - μην φρικάρεις αρχικά όταν το βάλεις :)

2-3 αποχρώσεις.. στο site δεν έχει να επιλέξεις αποχρώσεις, ένα είδος είχε μόνο.Τέλοςπάντων..

Έστειλα στο customer care και τους είπα να μου στείλουν το πιο ανοιχτόχρωμο. Να δούμε..
 

kabamarou

Member
Απ: Πώς να σας φύγουν οι μαύροι κύκλοι στα μάτια

Ναι πραγματικά δεν το έχω δοκιμάσει αυτό που προτείνω σαν λύση για τις παρενέργειες της μυνοξιδίλης αλλά σαν λύση για συμπτώματα από αϋπνία και δεν ξέρω αν θα έχει αποτελέσματα για αυτήν την περίπτωση.Πω ρε παιδιά τι γίνεται πάμε να λύσουμε ένα πρόβλημα και εμφανίζονται άλλα.Άντε να δω σε εμένα τι παρενέργειες θα έχει στα μάτια μου που προϋπάρχει πρόβλημα
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Πώς να σας φύγουν οι μαύροι κύκλοι στα μάτια

όλα φαύλος κύκλος είναι...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Donnie

Member
Απ: Πώς να σας φύγουν οι μαύροι κύκλοι στα μάτια

Εγώ βάζω μια ενυδατική της Vichy για άντρες που κάνει και σύσφιξη έχω μείνει πολύ ευχαριστημένος.
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Πώς να σας φύγουν οι μαύροι κύκλοι στα μάτια

Donnie είπε:
Εγώ βάζω μια ενυδατική της Vichy για άντρες που κάνει και σύσφιξη έχω μείνει πολύ ευχαριστημένος.
γράψε ρε άρχοντα καμιά λεπτομέρεια - ακριβής ονομασία,τιμή,χρήση... ;D
 

Donnie

Member
Απ: Πώς να σας φύγουν οι μαύροι κύκλοι στα μάτια

Ήμουν στη δουλειά και για αυτό δεν μπορούσα να γράψω περισσότερα. Η κρέμα λέγεται Vichy Homme Structure S. Ενδείκνυται για τις ρυτίδες και προκαλεί σύσφιξη αλλά παρέχει παράλληλα πολύ καλή ενυδάτωση. Κοστίζει γύρω στα 22 ευρώ από hondos και βάζω ελάχιστη γύρω από τα μάτια και στο κούτελο. Στην ίδια σειρά υπάρχει και η Hydra Mag Stick Eyes που είναι η ειδική κρέμα για τα μάτια αλλά με την Structure S είμαι αρκετά ικανοποιημένος.
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Πώς να σας φύγουν οι μαύροι κύκλοι στα μάτια

κατι τετοιο ειχα δοκιμασει και εγω

ειχε ενας φιλος μου ειναι σαν make up μονο που βαζεις μικρη ποσοτητα στην σακουλα του ματιου και εισαι ετοιμος σε 1 λεπτο

καταπλικτικο ηταν μαρκα δεν θυμαμαι αλλα θα του κανω μια ερωτηση

παντως φανταζει σαν την μονη λυση

γιατι απο κρεμες με χαμομηλια και λοιπα που δοκιμασα δεν κανουν σπουδαια δουλεια
 

Teri

New Member
Απ: Πώς να σας φύγουν οι μαύροι κύκλοι στα μάτια

Παναγιώτη αναμένω την πληροφόρησή σου επι του προϊόντος. Ευχαριστώ ;)
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Πώς να σας φύγουν οι μαύροι κύκλοι στα μάτια

εγώ ευχαριστημένος είμαι (2η μέρα) και μάλλον θα πάω να σκοτώσω άλλα 22 € ;)
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Πώς να σας φύγουν οι μαύροι κύκλοι στα μάτια

ναι - μου έδωσε δείγμα η φίλη/αισθητικός για να αποφασίσω αν θα το αγοράσω...θυμάσαι;! :)
 

Teri

New Member
Απ: Πώς να σας φύγουν οι μαύροι κύκλοι στα μάτια

Σπύρος είπε:
ναι - μου έδωσε δείγμα η φίλη/αισθητικός για να αποφασίσω αν θα το αγοράσω...θυμάσαι;! :)

Ναι, ναι.. χμμ

Πήγα εν το μεταξύ σήμερα στα Hondos κι εγώ σε μια γνωστή μου και μου έδειξε ένα αντλιστοιχο της Dior.Kαλό φαίνεται, αλλά είναι τσουχτερή η τιμή του, 40 euros.

Βρήκα και σε light απόχρωση , http://www.mankind.co.uk/Power-Bronze-Dark-Circle-Concealer--Light-10ml-PRODBTSS11/

με το που πάω σπίτι το έκλεισα.
 
Μπλουζα