Προσωπική εμπειρία με Μεταμοσχεύσεις και νέα Μεταμόσχ

LOK

Member
Απ: Προσωπική εμπειρία με Μεταμοσχεύσεις και νέα Μεταμ

E.Α. Επισκέφτηκα το site της HLC αλλα δε βρήσκω τιμές κόστους και φωτογραφίες απο αποτελέσματα... γιατί ?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

SHOOTER

Member
Απ: Προσωπική εμπειρία με Μεταμοσχεύσεις και νέα Μεταμ

Καλή συνέχεια και από εμένα Ε.Α.Περιμένουμε και νέες φωτογραφίες με την πρόοδό σου.
 

sito

Active Member
Απ: Προσωπική εμπειρία με Μεταμοσχεύσεις και νέα Μεταμ

καλή συνέχεια και από μενα!
 

Ε.Α.

New Member
Απ: Προσωπική εμπειρία με Μεταμοσχεύσεις και νέα Μεταμ

LOK είπε:
E.Α. Επισκέφτηκα το site της HLC αλλα δε βρήσκω τιμές κόστους και φωτογραφίες απο αποτελέσματα... γιατί ?

Φίλε ΛΟΚ, στην Γείτονα, απαγορεύεται να ποστάρεις φωτογραφίες τέτοιου είδους περιεχόμενο. Το γιατί δεν το κατάλαβα ούτε εγώ. Εδώ για να καταλάβεις το Γιουτιουμπ ήταν απαγορευμένο για χρόνια. Μόλις πριν μερικούς μήνες το ανοίξανε ξανά. Εάν τους γράψεις θα σε απαντήσουν αμέσως και με τιμές και τα πάντα. Απ' ότι ξέρω οι τιμές είναι ακόμα 3€ με αεροπορικά, ξενοδοχεία κτλ δικά σου. Με 3,5€ αναλαμβάνουν τα πάντα αυτοί.

Εάν θες φωτό με αποτελέσματα της HLC του Δρ. Όζγκιουρ έχω ποστάρει μερικά στο νήμα μου. Πιο πολλά θα βρεις όμως στο γερμανικό φόρουμ alopezie.de

Για να τα δεις πρέπει ομως να ανοίξεις λογαριασμό, με την γνωστή διαδικασία όπως σε κάθε φόρουμ.

Ευχαριστώ παιδιά για τα καλά λόγια. Πραγματικά το εκτιμώ. Προς το τέλος Σεπτέμβρη θα αρχίσω να ανεβάζω και τις επόμενες για να δείτε την σταδιακή εξέλιξη.
 

Lazaros

New Member
Απ: Προσωπική εμπειρία με Μεταμοσχεύσεις και νέα Μεταμ

Εύγε! Πολλά συγχαρητήρια για το κουράγιο, την υπομονή και την επιμονή σου!
Καλή συνέχεια!
 

Ε.Α.

New Member
Απ: Προσωπική εμπειρία με Μεταμοσχεύσεις και νέα Μεταμ

LOK είπε:
E.Α. Επισκέφτηκα το site της HLC αλλα δε βρήσκω τιμές κόστους και φωτογραφίες απο αποτελέσματα... γιατί ?

ΛΟΚ, πάρε την καινούργια διεύθυνση του Όζγκιουρ.

www.fue-hlc.com

Kαι ηλ. θυρ. [email protected]
 

LOK

Member
Απ: Προσωπική εμπειρία με Μεταμοσχεύσεις και νέα Μεταμ

Ευχαριστώ Ε.Α. Θα την παρακολουθήσω.
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Προσωπική εμπειρία με Μεταμοσχεύσεις και νέα Μεταμ

φαινεται καλη δουλεια....καλη επιτυχια σου ευχομαι φιλε...να πανε ολα καλα...!!!!
 

Ε.Α.

New Member
Απ: Προσωπική εμπειρία με Μεταμοσχεύσεις και νέα Μεταμ

best1210 είπε:

Καλό , ε; Χαχα..απίστευτο! Κι εγώ έβαλα γένι αλλά μόνο 400. Κι αυτό στην ουλή. Βέβαια η ουλή είναι δύσκολη περιοχή. Ελπίζω να φυτρώσουν οι μισές. Πάλι θα θέλει κι άλλα τριχ μετά αλλά έπρεπε να γίνει μια δοκιμή να δούμε πως αντιδράει το τριχοθυλάκιο στην ουλή.

Τελικά και Νόργουντ 7 να' σαι κάνεις μια καλή με γένι και χωρίς φάρμακα και γίνεσαι εμφανίσιμος. Εγώ παιδιά πάντως έχω δει στην Άγκυρα με τα μάτια μου 3 άτομα που τους έκανε ο Όζγκιουρ με γένι. Ούτε ουλές ούτε τίποτα. Λιγότερο γένι αλλά περισσότερο μαλλί.
 

koskar

Member
Απ: Προσωπική εμπειρία με Μεταμοσχεύσεις και νέα Μεταμ

Σχετικά με το Body HT από ποιες περιοχές πέρνουν grafts??? Είναι μόνο από γένια ή και από άλλες περιοχές του σώματος??
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

LOK

Member
Απ: Προσωπική εμπειρία με Μεταμοσχεύσεις και νέα Μεταμ

Είναι και απο άλλες περιοχές π.χ. στήθος-πόδια..., αλλα προτιμούνται οι τρίχες απο τα γένια λόγο οτι μοιάζουν στην εμφάνιση με τα μαλλιά του κεφαλιού. Οι τρίχες του υπόλοιπου σώματος είναι λίγο διαφορετικές στην εμφάνιση. Γενικά τις τρίχες του σώματος τις βάζουν στο πίσω μέρος του κεφαλιού (crown) για να μην πολυ-φαίνονται απο μπροστά...
 

Ε.Α.

New Member
Απ: Προσωπική εμπειρία με Μεταμοσχεύσεις και νέα Μεταμ

Ακριβώς όπως τα λέει ο ΛΟΚ. Μόνο που οι τρίχες γενιού είναι όλες ΜΟΝΕΣ. Του σώματος μπορεί να είναι ΚΑΙ διπλές ΚΑΙ τριπλές κτλ.

Όσοι απ' εσάς έχουν τρίχες στον σβέρκο να ξέρετε ότι είναι πολύ καλό αυτό. Μιλάμε για τρίχες συνήθως που είναι ΑΡΙΣΤΕΣ για μεταμόσχευση. Και μετά την μεταμόσχευση έχετε και έναν "καθαρό" αισθητικά σβέρκο. Μ' έναν σμπάρο, δυο τριγώνια.

ΘΑ ανεβάσω αύριο μεθαύριο και καμιά φωτό από το γένι μου να δείτε.
 

sito

Active Member
Απ: Προσωπική εμπειρία με Μεταμοσχεύσεις και νέα Μεταμ

Ε.Α. είπε:
Καλό , ε; Χαχα..απίστευτο! Κι εγώ έβαλα γένι αλλά μόνο 400. Κι αυτό στην ουλή. Βέβαια η ουλή είναι δύσκολη περιοχή. Ελπίζω να φυτρώσουν οι μισές. Πάλι θα θέλει κι άλλα τριχ μετά αλλά έπρεπε να γίνει μια δοκιμή να δούμε πως αντιδράει το τριχοθυλάκιο στην ουλή.

Τελικά και Νόργουντ 7 να' σαι κάνεις μια καλή με γένι και χωρίς φάρμακα και γίνεσαι εμφανίσιμος. Εγώ παιδιά πάντως έχω δει στην Άγκυρα με τα μάτια μου 3 άτομα που τους έκανε ο Όζγκιουρ με γένι. Ούτε ουλές ούτε τίποτα. Λιγότερο γένι αλλά περισσότερο μαλλί.


και μένα αυτο το αποτέλεσμα με έχει εντυπωσιάσει!. Εχω όμως μια απορία 7000 τριχοθυλ απο το μουσι πως τα εβγαλε;; ο τυπος απο πριν φαινοταν οτι δεν ειχε πολυ μουσι, δηλαδη εμεις που ειμαστε τιγκα στο μουσι απο τα ματια και καλυπτει μεχρι και το μηλο του αδαμ, ποσο μπορουμε να βγαλουμε; :)

Και κατι ακομα γιατι του πηρε μονο 2700 τριχοθυλ απο πισω :chinscratch ;

Το θέμα είναι οτι ο συγκεκριμενος γιατρος εχει δειξει καλα αποτελεμστα και φαινεται οτι κατεχει καλα και το bht.

Εσενα Ε.Α. σου μεινανε λευκα σημαδακια κατω απο το πιγουνι (βεβαια νωρις ειναι ακομα να μας πεις, πιστευω στον χρονο πανω θα φανει η τελικη επούλωση);
 
Απ: Προσωπική εμπειρία με Μεταμοσχεύσεις και νέα Μεταμ

Το μονο προβλημα με τις τριχες του σβερκου ειανι οτι ειναι εκτος safe zone. Στους περισσοτερους φαλακρους, υπαρχει υποχωρηση ΚΑΙ στο σβερκο.
Οποτε πολλοι γιατροι δε το συνιστουν.
 

jim250781

Member
Απ: Προσωπική εμπειρία με Μεταμοσχεύσεις και νέα Μεταμ

skeptikistis είπε:
Το μονο προβλημα με τις τριχες του σβερκου ειανι οτι ειναι εκτος safe zone. Στους περισσοτερους φαλακρους, υπαρχει υποχωρηση ΚΑΙ στο σβερκο.
Οποτε πολλοι γιατροι δε το συνιστουν.

Φίλε σκεπτικιστή ενδιαφέρον αυτό που λες...

Είχα την εντύπωση ότι είναι στο safe zone ο σβέρκος όπως και τα γένια...
Μπορείς να παραθέσεις που το έχεις δει ότι είναι εκτός safe zone?

Ευχαριστώ.
 
Απ: Προσωπική εμπειρία με Μεταμοσχεύσεις και νέα Μεταμ

Δεν υπαρχει καποια ερευνα η κατι παρομοιο που να μου ερχεται στο μυαλο. Θυμαμαι το συζιτουσαμε στα ξενα φορουμς.
Αν κοιταξεις γυρω σου παντως στα εντελως καραφλα κεφαλια, θα σου φυγει η οποια αμφιβολια. Οι πρισσοτεροι NW7, εχουν ΚΑΙ το σβερκο προς τα πανω.
 

Ε.Α.

New Member
Απ: Προσωπική εμπειρία με Μεταμοσχεύσεις και νέα Μεταμ

O σκεπτικιστής έχει δίκιο. Γι' αυτό ΣΥΝΗΘΩΣ τα τριχοθυλάκια αποτελούν άριστο δότη. Η εξαίρεση είναι όταν πας για Ν7. Λογικά θα χάσεις και αυτές στον σβέρκο. Για τους περισσότερους όμως είναι μια χαρά.

Το γένι μου που λέγαμε.
 

Συνημμένα

  • Kinn.jpg
    Kinn.jpg
    310.4 KB · Προβολές: 98

teleiomenos

New Member
Απ: Προσωπική εμπειρία με Μεταμοσχεύσεις και νέα Μεταμ

best1210 είπε:

Δεν είμαι καλαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

Edit: παρακαλώ, γράφε μόνο στα Ελληνικά, είναι κανόνας του φόρουμ.
Fenimore
 

SHOOTER

Member
Απ: Προσωπική εμπειρία με Μεταμοσχεύσεις και νέα Μεταμ

teleiomenos είπε:
Den eimai kalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Γι' αυτό σου λέμε όλοι ότι δεν τελείωσαν όλα.Και αν έχεις και καλή δότρια.....Βλέπεις αποτελέσματα;

Ε.Α. για να μην ξεφεύγουμε,περιμένουμε φωτογραφίες σου με την όποια εξέλιξη.
 
Μπλουζα