Προιόντα styling που πυκνώνουν τα μαλλιά

spi

Well-Known Member
Από αυτό το νήμα "γνώρισα" την πούδρα. Ότι καλύτερο έχω δοκιμάσει όλα αυτά χρόνια. Θα δοκιμάσω και την gorilla μιας και αναφερθηκε
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

nick90

Well-Known Member
Το θέμα είναι ότι όποιος έχει ήδη αδύναμα μαλλιά, καλό είναι να μην τα επιβαρύνει καθημερινά με προϊόντα styling. Άλλο να έχεις δυνατα μαλλιά μη επηρεασμένα από την ΑΓΑ, εκεί δεν υπάρχει κανένα θέμα να χρησιμοποιείς καθώς είναι γερά και δυνατά.
 

bobby

Well-Known Member
Θα το έχω κατά νου τότε μιας και ζελέ-κερί-λακ κι όλα αυτά τα έχω καταργήσει μαχαίρι και έχω βαρεθεί κάθε φορά που βγαίνω έξω να κάνει ο αέρας το μαλλί μου χάλια και να πρέπει να κουβαλαω μια χτένα πασπαρτου να σώσω αυτά που δε σώζονται.
Εγώ φίλε μου έχω να βάλω τέτοια πράγματα στο κεφάλι μου από την ηλικία σου….. Εδώ και 30 χρόνια δηλαδή…… ότι λαδώνει ή κολλάει το μαλλί σε όσους είναι αραιοί ή έχουν λεπτή τρίχα κάνει χειρότερα τα πράγματα….. καλύτερα κοντοκουρεμένα. Μακρύ μαλλί και styling μετά από (επιτυχημένη) ΜΜ και μόνο!!!!!!
 

Georgie

Well-Known Member
Εγώ φίλε μου έχω να βάλω τέτοια πράγματα στο κεφάλι μου από την ηλικία σου….. Εδώ και 30 χρόνια δηλαδή…… ότι λαδώνει ή κολλάει το μαλλί σε όσους είναι αραιοί ή έχουν λεπτή τρίχα κάνει χειρότερα τα πράγματα….. καλύτερα κοντοκουρεμένα. Μακρύ μαλλί και styling μετά από (επιτυχημένη) ΜΜ και μόνο!!!!!!
Και το κοντό styling θέλει
Αλλά Ολυμπιακός είσαι
Που να ξέρεις από τέτοια !
:p
 

Harris_G

Well-Known Member
Υπάρχει , θα ρωτούσα και τον @Harris_G

Υπαρχουν και κρεμες αλλα και σπρευ σε υγρη μορφη
 

vlafo

Well-Known Member
Ρε συ George
Είσαι προφέσσορας,επαγγελματίας με τα όλα του δεν σου ξεφεύγει τίποτα τα ξέρεις όλα.
Χειρότεροι από γυναίκες είστε.:):)
 

Georgie

Well-Known Member
Ρε συ George
Είσαι προφέσσορας,επαγγελματίας με τα όλα του δεν σου ξεφεύγει τίποτα τα ξέρεις όλα.
Χειρότεροι από γυναίκες είστε.:):)
Κοκέτα Μητέρα , κοκετες σύντροφοι & σύζυγοι, αδελφή πρώην μοντέλο με ένα από τα καλύτερα μαγαζιά ρούχων στη Πατησίων ( χρυσές εποχές)
Και το βασικότερο Generation X
Τι περίμενες να είμαι χουφταλο στα 52 ρε τρελέ .
 

vlafo

Well-Known Member
Κοκέτα Μητέρα , κοκετες σύντροφοι & σύζυγοι, αδελφή πρώην μοντέλο με ένα από τα καλύτερα μαγαζιά ρούχων στη Πατησίων ( χρυσές εποχές)
Και το βασικότερο Generation X
Τι περίμενες να είμαι χουφταλο στα 52 ρε τρελέ .
Όχι αγόρι μου οι γυναίκες να είναι κοκέτες όπως επιβάλλεται και έτσι πρέπει,αλλά εμείς χρειαζόμαστε άλλα,δε μας κάνουν οι πούδρες goriles.
Μπες να κάνεις μια καθολική πύκνωση τώρα να αισθανθείς 20χρονος και με πυκνότητα 20 χρόνου παρακαλώ.
Εκεί θα ανανεωθείς.
 

Georgie

Well-Known Member
Όχι αγόρι μου οι γυναίκες να είναι κοκέτες όπως επιβάλλεται και έτσι πρέπει,αλλά εμείς χρειαζόμαστε άλλα,δε μας κάνουν οι πούδρες goriles.
Μπες να κάνεις μια καθολική πύκνωση τώρα να αισθανθείς 20χρονος και με πυκνότητα 20 χρόνου παρακαλώ.
Εκεί θα ανανεωθείς.
Καλά αυτό ναι , αλλά θέλει και χτένισμα το μαλλί ρε vlafo .
Τι είμαστε χιπιδες ?
 

vlafo

Well-Known Member
Καλά αυτό ναι , αλλά θέλει και χτένισμα το μαλλί ρε vlafo .
Τι είμαστε χιπιδες ?
Όχι ρε φίλε στρώνει μόνο του δε χρειάζεται τέτοια,τουλάχιστον το δικό μου ήταν πάντα έτσι εκτός και έχεις γουρουνότριχα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

oreo

Well-Known Member
Κοκέτα Μητέρα , κοκετες σύντροφοι & σύζυγοι, αδελφή πρώην μοντέλο με ένα από τα καλύτερα μαγαζιά ρούχων στη Πατησίων ( χρυσές εποχές)
Και το βασικότερο Generation X
Τι περίμενες να είμαι χουφταλο στα 52 ρε τρελέ .
Μπράβο
 

Disco

Well-Known Member
Κάποια?
:)
Ασε γιατί θα κράξει ο @vlafo πάλι
:)

Εγώ με combination skin σε ενυδατικη βάζω Baxter of California oil free , Ordinary natural moisturising factors , και το χειμώνα Cerave PM .
Είσαι οργανωμένος βλέπω, γενικά περιποιείσαι πολύ τον εαυτό σου και μπράβο σου! Όσο για τον @vlafo , πρότεινέ του καμιά κρέμα προσώπου από αυτές που βάζεις να γίνει φράπα και αυτός ;)
 

oreo

Well-Known Member
Είσαι οργανωμένος βλέπω, γενικά περιποιείσαι πολύ τον εαυτό σου και μπράβο σου! Όσο για τον @vlafo , πρότεινέ του καμιά κρέμα προσώπου από αυτές που βάζεις να γίνει φράπα και αυτός ;)
φράπα είναι ο vlafo
 

vlafo

Well-Known Member
Είσαι οργανωμένος βλέπω, γενικά περιποιείσαι πολύ τον εαυτό σου και μπράβο σου! Όσο για τον @vlafo , πρότεινέ του καμιά κρέμα προσώπου από αυτές που βάζεις να γίνει φράπα και αυτός ;)
Δεν είμαι καμία κωλόγρια ρε φίλε,νέος είμαι και από κοντά ακόμα καλύτερος.
Το dna είναι άριστο οπότε είμαστε μια χαρά.
Εκείνο που θα με μεταμορφώσει και θα με δείχνει 20 χρόνια νεώτερο είναι όπως με πιέζει ένα μέλος να βάψω το μαλλί,η αλήθεια είναι πως τα πλαινά τα πίσω που έχουν απρίσει με εκνευρίζουν αισθητικά δεν μου αρέσουν,αλλά αν δεσμεύομαι πλέον εφ όρου ζωής και αν μια μέρα ξεχαστώ και έχουν ασπρίσει,θα γίνω περίγελος από μαύρος που ήμουν να γίνω άσπρος.
Η εξομολόγηση μου είναι πως το έκανα εχτές αυτό και πραγματικά είμαι άλλος άνθρωπος(1 μήνα) πολύ νεώτερος,αλλά δε βλέπω να το συνεχίζω γιατί είναι εθισμός.
ΜΑΛΛΙΆ ΜΑΣ ΕΝΔΙΑΦΈΡΕΙ ΝΑ ΈΧΟΥΜΕ.
 
Μπλουζα