Πλάνο για την τριχόπτωση

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Σαμπουάν με πίσσα υπάρχει;Πρώτη φορά το ακούω
Αν υπάρχει; Γαμησε τα Τζον. Μου είχε δώσει ενα custom made ο Τζερμιας οταν ειχα πρωτοπαει στην κλινική του και ντρεπόμουν να σκάσω μύτη στο λύκειο. Βρωμαγα λες και δούλευα σε τρόμπα σε πρατήριο.
 

Gianney

Well-Known Member
Αν υπάρχει; Γαμησε τα Τζον. Μου είχε δώσει ενα custom made ο Τζερμιας οταν ειχα πρωτοπαει στην κλινική του και ντρεπόμουν να σκάσω μύτη στο λύκειο. Βρωμαγα λες και δούλευα σε τρόμπα σε πρατήριο.
Χαχαχ αρε φίλε τι άλλο μένει να κουμπώσεις;;;πες μου χαχα
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Χαχαχ αρε φίλε τι άλλο μένει να κουμπώσεις;;;πες μου χαχα
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ πραγματικά μπουγιουρντί 5 % και γαλέο στον φούρνο σε χάπι δεν έχω πάρει ακόμα. Δε μπορεί όμως ρε μαλάκα κάτι θα λειτουργήσει. Αλλαξα λοσιον, αλλαξα μινοξιδιλη, πηρα χάπια , άλλαξα σαμπουάν . Ε ΤΟΥ ΠΟΥΣΤΗ. Μόνο γκόμενα και σπίτι δεν έχω αλλάξει ακόμα :p
 

Gianney

Well-Known Member
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ πραγματικά μπουγιουρντί 5 % και γαλέο στον φούρνο σε χάπι δεν έχω πάρει ακόμα. Δε μπορεί όμως ρε μαλάκα κάτι θα λειτουργήσει. Αλλαξα λοσιον, αλλαξα μινοξιδιλη, πηρα χάπια , άλλαξα σαμπουάν . Ε ΤΟΥ ΠΟΥΣΤΗ. Μόνο γκόμενα και σπίτι δεν έχω αλλάξει ακόμα :p
Χαχαχχαχαχα Εσύ η θα πιάσεις τρελές αποδόσεις η στα πρώτα 100 μέτρα θα κάψεις μηχανή ,θα πετάξεις πιστόνια και τα σχετικα
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Χαχαχχαχαχα Εσύ η θα πιάσεις τρελές αποδόσεις η στα πρώτα 100 μέτρα θα κάψεις μηχανή ,θα πετάξεις πιστόνια και τα σχετικα
Κανε εικονα οταν πάω coach A να μου πει καλά μαλακας εισαι ; Όλα λάθος. Πέτα τα και πάρε άλλα. :p
 

bobby

Well-Known Member
Αν υπάρχει; Γαμησε τα Τζον. Μου είχε δώσει ενα custom made ο Τζερμιας οταν ειχα πρωτοπαει στην κλινική του και ντρεπόμουν να σκάσω μύτη στο λύκειο. Βρωμαγα λες και δούλευα σε τρόμπα σε πρατήριο.
Τα λες ωραία ρε James…. « Βρωμαγα λες και δούλευα σε τρόμπα σε πρατήριο » ….Έχω πέσει κάτω από τα γέλια!!!!!!
Θεούλης!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Kostas97

Well-Known Member
Το avodart είναι 0.5mg , low dose πόσο δηλαδή;
2 φορες την εβδομάδα είναι το συνηθςς πλεον + φινα τις υπόλοιπες μέρες. Βεβαια σε καμια περίπτωση δεν μπαίνει απευθείας σε αυτο.
Ο φίλος @dim d μπορει να σε βοηθήσει.
Καθώς επίσης ψαξε νήματα που έγραφε το μέλος tropheus χρήστης 13 χρονια.

Έως ότου αποκτήσεις και ο ίδιος μια ξεκάθαρη αποψη θα μπορούσες να ξεκινήσεις με φινα low dose.
Το ιδανικό είναι να πας σιγά σιγά. Έτσι και ο οργανισμός θα μπει ομαλά στο φαρμακο αλλα και συ θα δεις αν το σηκώνεις με την ελάχιστη πξθανοτητα παρενέργειας.
 

aeratos28

Just aeratos
Φίλε,ξεκινα θεραπεία χθες ,ότι σου είπαν τα παιδιά..smp τραγικο εντελώς για την περίπτωσή σου,μην το σκέφτεσαι καν.
Υ.γ για τον φίλο μου τον legwg..
Κάνω τη φωνή της απέναντι όχθης.!!
Ε του πουστη.! Δεν υπάρχει..τπτ δεν θα δουλέψει σύμφωνα με αυτό που θέλεις και έχεις στο μυαλό σου..καλώς κάνεις με την χρήση της φίνας από τώρα,θα σου παρέχει μια πολύ σωστή και δυνατή δοτρια για το μέλλον..
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Φίλε,ξεκινα θεραπεία χθες ,ότι σου είπαν τα παιδιά..smp τραγικο εντελώς για την περίπτωσή σου,μην το σκέφτεσαι καν.
Υ.γ για τον φίλο μου τον legwg..
Κάνω τη φωνή της απέναντι όχθης.!!
Ε του πουστη.! Δεν υπάρχει..τπτ δεν θα δουλέψει σύμφωνα με αυτό που θέλεις και έχεις στο μυαλό σου..καλώς κάνεις με την χρήση της φίνας από τώρα,θα σου παρέχει μια πολύ σωστή και δυνατή δοτρια για το μέλλον..

Ετσι αδερφέ. Εξασφαλίζουμε το αύριο για να έχουμε πάντα τίμιο μαλλάκι. Πλάνο θέλει και υπομονή. Η δότρια δε παραμένει απλά ίδια με τη φιναστερίδη αλλά παχαίνει κι όλας την τρίχα.
 

giorgosv

Active Member
Χαχαχ από δουλεια;Είδες διαφορά σχετικά με λιπαρότητα και σμήγμα;

Η λιπαρότητα δεν καταπολεμάται εύκολα. Για εμένα αν έχεις λιπαρό τριχωτό η πρόσωπο η μόνη λύση είναι τακτικός καθαρισμός για να μη σου δημιουργήσει θέματα. Η λιπαρότητα μπορεί να σου κάνει πιτυρίδα και Σμηγματορροικη δερματίτιδα. Το tarmed δεν μου είχε κάνει κάτι φοβερό. Μετά είχα βάλει και άλλα στο κεφάλι.
 
Μπλουζα