Περισσότερα Αποτελέσματα Μεταμοσχεύσεων!

Gianney

Well-Known Member
Ωραία λοιπόν.Αν λέω αν ο κύριος Αργυρίου δεν μας κάνει την χάρη και δεν ανεβάσει περιστατικά στο κοντινό μέλλον,έχεις πλάνο τι θα κάνεις;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Eradon

Member
Ωραία λοιπόν. Αν λέω αν ο κύριος Αργυρίου δεν μας κάνει την χάρη και δεν ανεβάσει περιστατικά στο κοντινό μέλλον,έχεις πλάνο τι θα κάνεις;
Θα δώσω λίγο χρόνο ακόμα...θα ψάξω λίγο ακόμα...και πιστεύω πως θα επικοινωνήσω κάποια στιγμή...! :p
Πιστεύω και ελπίζω...και η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία! (κι αυτή όμως πεθαίνει)! lol xD
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Αν θελει καποιος να σε μπειταρει θα σε μπειταρει ειτε στο πισι του είτε εδώ φίλε μου. Ο προβληματισμός σου είναι ψιλοακυρος. Επισης ο Γιαννης εχει δικιο, αν ο Αργυριου δηλαδη ανεβασει 5 περιστατικα μαζεμενα το 25 εσυ θα περιμενεις 4 χρονια ; Δεν παει ετσι, κινησου εσυ. Ενόχλησε τον γιατρό και συζητήστε. Ο προβληματισμός σου αν τον δει ως τρίτος είναι λίγο ''παιδικος'' . Χωρις παρεξηγηση φιλε μου.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Θα δώσω λίγο χρόνο ακόμα...θα ψάξω λίγο ακόμα...και πιστεύω πως θα επικοινωνήσω κάποια στιγμή...! :p
Πιστεύω και ελπίζω...και η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία! (κι αυτή όμως πεθαίνει)! lol xD

Δεν εχεις λογο να περιμένεις για κάτι που μπορείς να κάνεις εσύ ΑΥΡΙΟ με δική σου προτροπή.
 

Eradon

Member
Δεν εχεις λογο να περιμένεις για κάτι που μπορείς να κάνεις εσύ ΑΥΡΙΟ με δική σου προτροπή.
Έχω πολλά στο νου μου...που δεν μπορώ να εξηγήσω τώρα, γι' αυτό και καθυστερώ με κάποιες κινήσεις που έπρεπε να έχω ήδη κάνει. Πάντως συνολικά πιστεύω πως έχεις δίκιο. Εύχομαι λοιπόν να κινηθώ σύντομα...
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Έχω πολλά στο νου μου...που δεν μπορώ να εξηγήσω τώρα, γι' αυτό και καθυστερώ με κάποιες κινήσεις που έπρεπε να έχω ήδη κάνει. Πάντως συνολικά πιστεύω πως έχεις δίκιο. Εύχομαι λοιπόν να κινηθώ σύντομα...

Χαλαρωσε μπρο. Μη θολώνεις. Το έχεις. Τριχες ειναι στο τελος τελος. Οτι και να κανεις τουμπανος θα σαι ;)
 

Gianney

Well-Known Member
Έχω πολλά στο νου μου...που δεν μπορώ να εξηγήσω τώρα, γι' αυτό και καθυστερώ με κάποιες κινήσεις που έπρεπε να έχω ήδη κάνει. Πάντως συνολικά πιστεύω πως έχεις δίκιο. Εύχομαι λοιπόν να κινηθώ σύντομα...
Εσύ θες κυρίως hairline να φτιάξεις έτσι;
 

Gianney

Well-Known Member
Πάντως αν ο Αργυρίου εμφανιστεί και παρουσιάσει καλό υλικό, πιστεύω θα πάρει κομμάτι από την πίτα.Μεχρι τώρα ο Τιρκαλας είναι στα πανω του , ο Αναστασάκης λίγο απέχει τελευταία αλλά πιστεύω θα έρθει με άλλο αέρα
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Kαι εμείς έχουμε ένα σωρό περιστατικά άλλα με το τσιγκέλι μου τα στέλνουν :mad:
 

Rock00

Member
Παιδιά εγω εκανα μ.μ στον Αργυρίου πριν περίπου 10 ημέρες. Εχει αρκετά περιστατικά στο κινητό του για να δείξει αλλα δεν ξερώ αν εχει μεγάλη σημασία να δεις φωτο , έτσι στα γρήγορα απο διάφορα περιστατικά ωστε να αποφασήσεις. Σιγουρα πρεπει να τον δεις απο κοντά , το κόστος είναι μικρό.
Επίσης , μου είπε οτι εχει στα πλάνα του άμεσα να ανεβάσει πολλά ακόμα εδω στο forum
 
Μπλουζα