Περισσότερα Αποτελέσματα Μεταμοσχεύσεων!

Eradon

Member
Αγαπητέ κ. Αργυρίου!
Είμαι σίγουρος ότι όσο νέος κι αν είστε, έχετε πραγματοποιήσει κατά τη διάρκεια της καριέρα σας πολύ περισσότερες από 2 μεταμοσχεύσεις,
οι οποίες παρουσιάζονται εδώ στο φόρουμ....
Φαίνεται να έχετε ικανότητες και γι' αυτό πιστεύω πως θα ήταν ευχάριστο σε όλους μας, αν μας δείχνατε περισσότερα αποτελέσματα
από τα χέρια σας, ακόμη κι αν δεν είναι στα επίπεδα της πρώτης μεταμόσχευσης που κοινοποιήσατε εδώ. Δεδομένου και του γεγονότος ότι ένα
αποτέλεσμα δεν εξαρτάται μόνο από το γιατρό, αλλά και από τον ασθενή, δηλαδή τη δότρια περιοχή, την ποιότητα τρίχας, το DNA, τον τρόπο ζωής, τη διατροφή και τη γενικότερη την υγεία του ασθενή, καθώς και άλλους πιθανόν παράγοντες.
Θα χαρούμε λοιπόν να δούμε σύντομα περισσότερα αποτελέσματα από εσάς...Νομίζω μάλιστα πως τα περιμένει πολύς κόσμος, αφού θα μπορούσα να συμπληρώσω ότι η Ελλάδα, λιγότερο ή περισσότερο, έχει επιφέρει αρκετή απογοήτευση όσον αφορά τα αποτελέσματα των μεταμοσχεύσεων... Περιμένουμε!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

alex7

Well-Known Member
Αγαπητέ κ. Αργυρίου!
Είμαι σίγουρος ότι όσο νέος κι αν είστε, έχετε πραγματοποιήσει κατά τη διάρκεια της καριέρα σας πολύ περισσότερες από 2 μεταμοσχεύσεις,
οι οποίες παρουσιάζονται εδώ στο φόρουμ....
Φαίνεται να έχετε ικανότητες και γι' αυτό πιστεύω πως θα ήταν ευχάριστο σε όλους μας, αν μας δείχνατε περισσότερα αποτελέσματα
από τα χέρια σας, ακόμη κι αν δεν είναι στα επίπεδα της πρώτης μεταμόσχευσης που κοινοποιήσατε εδώ. Δεδομένου και του γεγονότος ότι ένα
αποτέλεσμα δεν εξαρτάται μόνο από το γιατρό, αλλά και από τον ασθενή, δηλαδή τη δότρια περιοχή, την ποιότητα τρίχας, το DNA, τον τρόπο ζωής, τη διατροφή και γενικότερη την υγεία του ασθενή, καθώς και άλλους πιθανόν παράγοντες.
Θα χαρούμε λοιπόν να δούμε σύντομα περισσότερα αποτελέσματα από εσάς...Νομίζω μάλιστα πως τα περιμένει πολύς κόσμος, αφού θα μπορούσα να συμπληρώσω ότι η Ελλάδα, λιγότερο ή περισσότερο, έχει επιφέρει αρκετή απογοήτευση όσον αφορά τα αποτελέσματα των μεταμοσχεύσεων.
υπομονή είναι πολύ νέος γιατρός και δεν εχει ακόμα να παρουσιάσει πολλές ο άνθρωπος.Θα δούμε τις ικανότητες του προσεχώς
 

Eradon

Member
υπομονή είναι πολύ νέος γιατρός και δεν εχει ακόμα να παρουσιάσει πολλές ο άνθρωπος. Θα δούμε τις ικανότητες του προσεχώς
Μέχρι να αποφασίσει να ανεβάσει άλλες θα έχουμε πάει σε άλλον... Ο χρόνος κυλά και θέλουμε μαλλιά! :p
 

Disco

Well-Known Member
Όχι αλλά είναι νέος γιατρός .Που να τις βρει ;Να τις γεννήσει;
Πως βγάζεις συμπέρασμα χωρίς να ξέρεις πότε ξεκίνησε να κάνει μεταμοσχεύσεις ; Είχε αναφέρει ότι κάνει μεταμοσχεύσεις μόνος χρόνια σε ελλάδα και εξωτερικό πάντως.
 

Eradon

Member
Πως βγάζεις συμπέρασμα χωρίς να ξέρεις πότε ξεκίνησε να κάνει μεταμοσχεύσεις ; Είχε αναφέρει ότι κάνει μεταμοσχεύσεις μόνος χρόνια σε Ελλάδα και εξωτερικό πάντως.
Εσύ πως λες ότι βγάζω συμπέρασμα χωρίς να ξέρω πότε ξεκίνησε να κάνει μεταμοσχεύσεις?
Από που συμπέρανες ότι μιλάω λέγοντας αερολογίες χωρίς να βασίζομαι πουθενά?
Προφανώς έχω κάποια ή κάποιες πληροφορίες...ακόμα και εσύ στο ίδιο σου το μήνυμα λες ότι ο ίδιος έχει αναφέρει ότι κάνει χρόνια μεταμοσχεύσεις σε Ελλάδα και εξωτερικό...Πραγματικά δεν σε καταλαβαίνω...
 

Eradon

Member
Όχι αλλά είναι νέος γιατρός .Που να τις βρει ;Να τις γεννήσει;
Τόσο νέος γιατρός δεν είναι, ο ίδιος έχει αναφέρει ότι κάνει ήδη 7 χρόνια μεταμοσχεύσεις σε Ελλάδα και εξωτερικό...
Μην βιάζεστε να κρίνετε και επίσης μη βιάζεστε να λέτε εξυπνάδες...!!
 

Disco

Well-Known Member
Εσύ πως λες ότι βγάζω συμπέρασμα χωρίς να ξέρω πότε ξεκίνησε να κάνει μεταμοσχεύσεις?
Από που συμπέρανες ότι μιλάω λέγοντας αερολογίες χωρίς να βασίζομαι πουθενά?
Προφανώς έχω κάποια ή κάποιες πληροφορίες...ακόμα και εσύ στο ίδιο σου το μήνυμα λες ότι ο ίδιος έχει αναφέρει ότι κάνει χρόνια μεταμοσχεύσεις σε Ελλάδα και εξωτερικό...Πραγματικά δεν σε καταλαβαίνω...
Καταρχήν δεν ρώτησα εσένα αυτό. Οπότε άκυρο το μήνυμα σου. Στον άλλο απευθύνθηκα που λέει ότι ειναι πολύ νέος και δεν έχει αποτελέσματα και του είπα ότι ο ιδιος ο γιατρός είπε ότι κάνει πολλά χρόνια μεταμοσχεύσεις σε ελλάδα και εξωτερικό. Εσένα απλά σε ρώτησα ότι αφού ενδιαφέρεσαι να δεις αποτελέσματά του γιατί δεν πας να τον δεις από κοντά;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Eradon

Member
γιατί δεν πας από κοντά να σε δει αφού ενδιαφέρεσαι; θα σου δείξει εκεί φαντάζομαι.
Έχεις ένα δίκιο σε αυτό...αν και πως είναι δυνατόν αυτό να γίνει?
Σε επίδειξη φωτογραφιών δεν πιστεύω...
Το μόνο που θα μπορούσε να γίνει είναι να με φέρει σε επαφή με άτομα στα οποία έχει πραγματοποιήσει μεταμόσχευση στο
παρελθόν, πράγμα δύσκολο να γίνεται για κάθε υποψήφιο που το ζητάει ή είναι δύσπιστος σαν εμένα...
 

Eradon

Member
Καταρχήν δεν ρώτησα εσένα αυτό. Οπότε άκυρο το μήνυμα σου. Στον άλλο απευθύνθηκα που λέει ότι ειναι πολύ νέος και δεν έχει αποτελέσματα και του είπα ότι ο ιδιος ο γιατρός είπε ότι κάνει πολλά χρόνια μεταμοσχεύσεις σε ελλάδα και εξωτερικό. Εσένα απλά σε ρώτησα ότι αφού ενδιαφέρεσαι να δεις αποτελέσματά του γιατί δεν πας να τον δεις από κοντά;
Έχεις δίκιο φίλε μου! Σου ζητώ συγνώμη...δεν μ' αρέσει να αδικώ. Με συγχωρείς.
 

Disco

Well-Known Member
Έχεις ένα δίκιο σε αυτό...αν και πως είναι δυνατόν αυτό να γίνει?
Σε επίδειξη φωτογραφιών δεν πιστεύω...
Το μόνο που θα μπορούσε να γίνει είναι να με φέρει σε επαφή με άτομα στα οποία έχει πραγματοποιήσει μεταμόσχευση στο
παρελθόν, πράγμα δύσκολο να γίνεται για κάθε υποψήφιο που το ζητάει ή είναι δύσπιστος σαν εμένα...
Είτε εδώ είτε από κοντά φωτογραφίες θα σου έδειχνε όμως. Οπότε αφού δεν ανεβάζει εδώ θα μπορούσες να πας από κοντά να σου δείξει περιστατικά παρόμοια με την δική σου περίπτωση μέσα από τον υπολογιστή του.
 

alex7

Well-Known Member
Ωραία .Αφού είναι έμπειρος και έχει κάνει ΜΜ για χρόνια στο εξωτερικό και στην Ελλάδα να δούμε και μερικές εμείς στο φόρουμ .Ανυπομονούμε
 

Gianney

Well-Known Member
Έχεις ένα δίκιο σε αυτό...αν και πως είναι δυνατόν αυτό να γίνει?
Σε επίδειξη φωτογραφιών δεν πιστεύω...
Το μόνο που θα μπορούσε να γίνει είναι να με φέρει σε επαφή με άτομα στα οποία έχει πραγματοποιήσει μεταμόσχευση στο
παρελθόν, πράγμα δύσκολο να γίνεται για κάθε υποψήφιο που το ζητάει ή είναι δύσπιστος σαν εμένα...
Κάτσε ρε φίλε γιατί κάπου νομίζω το έχασες.Στο πρώτο μήνυμα γράφεις να ανεβάσει περιστατικά και τώρα λες ότι δεν πιστεύεις σε φωτογραφίες.Τα περιστατικά που θα ανεβάσει εδώ θα ναι φωτό και βίντεο δηλ αυτά που δεν πιστεύεις.
 

Disco

Well-Known Member
Κάτσε ρε φίλε γιατί κάπου νομίζω το έχασες.Στο πρώτο μήνυμα γράφεις να ανεβάσει περιστατικά και τώρα λες ότι δεν πιστεύεις σε φωτογραφίες.Τα περιστατικά που θα ανεβάσει εδώ θα ναι φωτό και βίντεο δηλ αυτά που δεν πιστεύεις.
έλα ντε; Μία λέει να ανεβάσει αποτελέσματα εδώ (προφανώς με φωτογραφίες) και μετά λέει ότι δεν πιστεύει στις φωτογραφίες που θα του έδειχνε απο κοντα... :p
 

Eradon

Member
Κάτσε ρε φίλε γιατί κάπου νομίζω το έχασες.Στο πρώτο μήνυμα γράφεις να ανεβάσει περιστατικά και τώρα λες ότι δεν πιστεύεις σε φωτογραφίες.Τα περιστατικά που θα ανεβάσει εδώ θα ναι φωτό και βίντεο δηλ αυτά που δεν πιστεύεις.
Λάθος κάνεις...βίντεο πιστεύω!
Επίσης και σε φώτο μπορώ να πιστέψω ευκολότερα όταν κάποιος τις εκθέτει δημοσίως σαν δικά του "έργα" σε ένα φόρουμ
με χιλιάδες άτομα όπως αυτό...
παρά όταν μου δείχνει κάποιες φωτογραφίες σε ένα κομπιούτερ σε μία κλινική...που μπορεί να είναι οποιεσδήποτε και από οπουδήποτε!
 
Μπλουζα