Περί "ambassadors"

ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34

Active Member
Εσυ σαν Moderator δεν θα έπρεπε να περνεις θεση υπερ κανενος σε εχω διαβάσει και σε αλλα νηματα στηριζεις περισσοτερο τον εν λόγω Ιατρό και λιγοτερο την επιλογη σου να μμ σε αυτον.
Δεν το εχει αναγκη τοσο support περισσότερο αντιπαθητικος γινεται ετσι παρα συμπαθης.
Και όσο για την οπαδοποίηση που ανέφερες παλι το forum ευθύνεται απ τη στιγμή που υπάρχουν ενεργά μέλη που εκπροσωπούν Ιατρους και κλινικες και το forum το επιτρέπει ειναι αναποφευκτο το οπαδιλίκι και η γηπεδοποίηση.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Δεν έγινα mod για να γίνομαι συμπαθητικός και αρεστός ούτε για να κρατάω μέσες γραμμές. Αυτό που με ενδιαφέρει είναι να γίνομαι κατανοητός. Και πριν να γίνω mod τα ίδια έλεγα, γιατί να αλλάξω μετά; Θα ήταν πολύ υποκριτικό και πολιτικάντικο.

Στον Λορενζο έχω κάνει 2μμ και για αυτό μπορώ να έχω άποψη την οποία μεταφέρω σαν εμπειρία στο φόρουμ, πάντα όμως με επιχειρήματα και με ανάλυση. Αν αυτό εσύ το λες υποστήριξη εγώ το λέω εμπεριστατωμένη ενημέρωση. Αν είχα κάνει στον Erdo, όπως o Panos, θα μπορούσα να πω περισσότερες λεπτομέρειες για αυτόν όπως κάνει ο Panos.

Εξάλλου το φόρουμ είναι ανοιχτό. Οποίος έχει αντίθετη αποψή από εμένα για τον Λορενζο ή για τον όποιο Λορενζο μπορεί να αναπτύξει τα επιχειρηματά του και να γίνει ένας ωραίος και επωφελής διάλογος, όπως πχ κάνει ο Panos. Αυτή είναι η ουσία. Το να υπονοείς πράγματα ή να ειρωνεύεσαι οποιονδήποτε γιατρό για κάποια παρουσίαση που κάνει κάποιος χρήστης και δεν ολοκληρώνεται το θεωρώ ηλιθιότητα. Κρίνεις κάποιον για αυτό που βλέπεις όχι για αυτό που δεν βλέπεις ειδικά οταν δεν έχει καμμία συμμετοχή στην παρουσίαση.

Η «γηπεδοποίηση» όχι μόνο υπήρχε πριν τους εκπροσώπους αλλά ήταν εντονότερη και υπόγεια. Η δεν θυμάσαι ή δεν τα έζησες. Το φόρουμ είναι ο καθρέπτης της παιδείας μας. Garbage in, garbage out.
 
Τελευταία επεξεργασία:

ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34

Active Member
Το να απαντάς με «δημιουργική ασάφεια» Moderator τι ποιο «πολιτικάντικο» ε;
Διότι δεν μου απαντάς τι ρόλο ύπαρξεις έχουν οι ambassadors Ιατρών/Κλινικών μέσα σε ένα forum με σκοπό φαντάζομαι την σωστή και αμερόληπτη ενημέρωση δεν το κατανοώ και περιμένω απάντηση ,όχι όμως του στυλ υπήρχανε απο πριν..αυτο δεν φτάνει σαν απάντηση με συγχωρεις!

ΥΓ
1).Στο ξανα λέω αντιπαθητικός γίνεται ο Lorenzo με τόσο support απο εσένα όχι εσυ..για εσένα who cares!
2)Σε εχω διαβάσει να βάζεις ´´χέρί´σε άτομα που κάνουν Support σε κλινικές/Ιατρούς.
 
Τελευταία επεξεργασία:

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ποια είναι η δημιουργική ασάφεια Δημήτρη34 (?) Μάλλον δεν καταλαβαίνεις τι εννοώ ή δεν έχεις παρακολουθήσει τον τρόπο και το σκεπτικό που ζητήθηκε στο παρελθόν από τα 2 μέλη να δηλώσουν την ταυτότητα τους, γιατί τους επιτράπει να το κάνουν και με τι προϋποθέσεις.

Τι σχέση έχει η σωστή και αμερόληπτη ενημέρωση με την ύπαρξη τους; Ίσα ίσα έτσι μπαίνουν κανόνες για σωστή ενημέρωση. Να ξέρεις ποιός είναι αυτός που σου μιλάει και τι σχέση έχει με την κλινική. Πιο έντιμο είναι να γράφει πχ ένας γιατρός πίσω από ένα ψευδώνυμο ενός χρήστη ;), να δηλώνει κάποιος ανεξάρτητος χρήστης και να κάνει “fishing” με πλάγιο τρόπο και pm ή να εμφανίζονται «κατευθυνόμενες» από κλινικές παρουσιάσεις από χρήστες;

Η λειτουργία των «ambassador» με τους κανόνες που έχουν τεθεί (και όχι ανεξέλεγκτα) έχει σαν σκοπό την αποφυγή της «γηπεδοποίησης» η οποία τις περισσότερες φορές πρόερχεται από κυνήγι μαγισσών για το ποιός τα «παίρνει» η όχι από κλινικές. Όταν αυτό πλέον είναι φανερό και επίσημο υπάρχει ένας λόγος λιγότερος για «ξεκατινιάσματα».

Να με συμπαθάς που διάβασα το «γίνεται» για «γίνεσαι» και νόμισα ότι αναφερόσουν σε μένα. Μέσα στο αεροπλάνο από κινητό εύκολα κάνεις το λάθος. Αφού είναι έτσι, να δηλώσω από την πλευρά μου ότι “I don’t give a damn” τι συμβαίνει στον Λορενζο με αυτά που γράφω για αυτόν ή και για οποιονδήποτε άλλο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34

Active Member
Ένας που είναι ambassador βγάζει προς τα έξω σωστή και αμερόληπτη ενημέρωση ; Απο πότε;
Δεν τους χρειάζετε αγαπητέ Moderator η κοινότητα διότι δεν βγάζουν απλός ενα newsletter της κλινικής αλλα κρυμμένοι εντός του δούρειου ίππου που λέγεται «μέλος» του HairlossGR δημιουργουν lovers και haters σε υποψηφιους προς μμ ,
συμμετεχοντας σε νηματα τους οποτε ΝΑΙ δεν κανουν αμερόληπτη ενημέρωση αλλα επηρεάζουν ή έστω το επιδιώκουν οπως πιo τεχνηέντως λόγο του «Moderator» κανεις και εσύ συχνα!
Υ.Γ
Το οτι εκανες 2 μμ στου Λορένθο δε σου δίνει κανένα δικαίωμα να λες καλα λόγια και να προσπαθεις να επιχειρηματολογίσεις υπερ του..Διότι εσυ εισαι εσυ και η περιπτωσή σου ΜΟΝΑΔΙΚΗ αγαπητέ Moderator
Αφήστε τα αποτελέσματα να μιλήσουν και όχι οι εμπειρείες σας με τον κάθε Ιατρό.
Θέλουμε φωτογραφίες πολλες το πριν κ το μετα με δυνατο φως κατω απο ήλιο,κάτω από λάμπες, με βρεγμέμα μαλλια κατω απο τον ήλιο..όχι στημένες γελοιότητες.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Αγαπητέ Δημήτρη ή όπως αλλιώς σε λένε (έχε υπόψη σου ότι και ο τρόπος γραφής αλλά και οι multiples IP's δημιουργούν "αποτύπωμα", ειδικά για αυτούς που ξέρουν) δεν είπα ότι οι ambassadors βγάζουν σωστή και αμερόληπτη ενημέρωση, απλά είπα ότι πλεον ξέρουμε ποιούς εκπροσωπούν και άρα μπορούμε πλέον να φιλτράρουμε τα λεγομενά τους κάτι που πχ. δεν μπορούμε να κάνουμε με σένα αφού είσαι κρυμμένος πίσω από ένα πληκτρολόγιο. Το ίδιο βέβαια ισχύει και για μένα με μια διαφορά όμως. Με έχουν δει δια ζώσης τουλάχιστον 50 μέλη, έχουν δει το κεφάλι μου και ποιος είμαι. Δεν κρύβομαι.

Δεν λέω καλά λόγια για τον Λορένζο μόνο γιατί έκανα 2 μμ. Δυστυχώς δεν με παρακολουθείς. Κάποιος που έχει ασχοληθεί με τον χώρο των μμ σοβαρά και έχει παρακολουθήσει workshops, έχει μιλήσει δια ζώσης με κορυφαίους γιατρούς (μέσω των workshops) έχει δει αρκετές live επεμβάσεις (Λορένζο και άλλων) και έχει εντρυφήσει σε θεωρητικό επίπεδο έχοντας αποκτήσει αξιόλογες γνώσεις ανάλυσης μπορεί να επιχειρηματολογήσει υπερ κάποιου βασιζόμενος σε στοιχεία, πραγματικά περιστατικά και του τρόπου που δουλεύει. Γιατί έχουν περισσότερη αξία ανώνυμα και ύποπτα περιστατικά σε ένα φόρουμ όπου μπορούν να έχουν γίνει δεκάδες "αλχημείες"

Θα συμφωνήσω μόνο με την τελευταία προτασή σου: "Θέλουμε φωτογραφίες πολλες το πριν κ το μετα με δυνατο φως κατω απο ήλιο,κάτω από λάμπες, με βρεγμέμα μαλλια κατω απο τον ήλιο..όχι στημένες γελοιότητες." Το λέω από την αρχή της παρουσίας μου στο φόρουμ, το έχω κάνει και στις 2μμ μου και το αναπαράγω σε κάθε νήμα. Σωστές φώτο και προφανώς βρεγμένες για να φύγει και το τελευταίο ίχνος τόπικ.
 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34

Active Member
Αγαπητέ Δημήτρη ή όπως αλλιώς σε λένε (έχε υπόψη σου ότι και ο τρόπος γραφής αλλά και οι multiples IP's δημιουργούν "αποτύπωμα", ειδικά για αυτούς που ξέρουν) δεν είπα ότι οι ambassadors βγάζουν σωστή και αμερόληπτη ενημέρωση, απλά είπα ότι πλεον ξέρουμε ποιούς εκπροσωπούν και άρα μπορούμε πλέον να φιλτράρουμε τα λεγομενά τους κάτι που πχ. δεν μπορούμε να κάνουμε με σένα αφού είσαι κρυμμένος πίσω από ένα πληκτρολόγιο. Το ίδιο βέβαια ισχύει και για μένα με μια διαφορά όμως. Με έχουν δει δια ζώσης τουλάχιστον 50 μέλη, έχουν δει το κεφάλι μου και ποιος είμαι. Δεν κρύβομαι.

Δεν λέω καλά λόγια για τον Λορένζο μόνο γιατί έκανα 2 μμ. Δυστυχώς δεν με παρακολουθείς. Κάποιος που έχει ασχοληθεί με τον χώρο των μμ σοβαρά και έχει παρακολουθήσει workshops, έχει μιλήσει δια ζώσης με κορυφαίους γιατρούς (μέσω των workshops) έχει δει αρκετές live επεμβάσεις (Λορένζο και άλλων) και έχει εντρυφήσει σε θεωρητικό επίπεδο έχοντας αποκτήσει αξιόλογες γνώσεις ανάλυσης μπορεί να επιχειρηματολογήσει υπερ κάποιου βασιζόμενος σε στοιχεία, πραγματικά περιστατικά και του τρόπου που δουλεύει. Γιατί έχουν περισσότερη αξία ανώνυμα και ύποπτα περιστατικά σε ένα φόρουμ όπου μπορούν να έχουν γίνει δεκάδες "αλχημείες"

Θα συμφωνήσω μόνο με την τελευταία προτασή σου: "Θέλουμε φωτογραφίες πολλες το πριν κ το μετα με δυνατο φως κατω απο ήλιο,κάτω από λάμπες, με βρεγμέμα μαλλια κατω απο τον ήλιο..όχι στημένες γελοιότητες." Το λέω από την αρχή της παρουσίας μου στο φόρουμ, το έχω κάνει και στις 2μμ μου και το αναπαράγω σε κάθε νήμα. Σωστές φώτο και προφανώς βρεγμένες για να φύγει και το τελευταίο ίχνος τόπικ.
Αγαπητέ επειδη εχεις γνωση και επειδη σε παρακολουθούν αρκετοι γιαυτο και ανοιξα μαζί σου διάλογο αλλιως δεν θα ειχε και νόημα.(οπότε iknow με ποιον μιλάω αλλα γινεσαι γραφικος με το να λες συνεχεια για τις γνωσεις κ την εμπειρία σου έπι του θέματος μην φορας τετοιου ειδους πανοπλια)
Επι του θέματος λοιπόν ξεκάθαρα κανεις support και το ιδιο κανουν και οι ambassador γιαυτό και δεν σε ενοχλει.

Υ.Γ
Με το δικό σου σκεπτικό αν γνωρίζουμε τον δολοφόνο να μην τον πιασουμε γιατι ξερουμε που μενει αρα να ψαξουμε να βρουνε τα ανεξιχνίαστα εγκληματα μονο..ωραία λογικη!!
Όπου δολοφονος βάλε ambassador και όπου ανεξιχνίαστα βάλε εμας τους γνωστούς αγνώστους...χαχα πλάκα έχεις πραγματικα Moderator!!
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Αγαπητέ επειδη εχεις γνωση και επειδη σε παρακολουθούν αρκετοι γιαυτο και ανοιξα μαζί σου διάλογο αλλιως δεν θα ειχε και νόημα.(οπότε iknow με ποιον μιλάω αλλα γινεσαι γραφικος με το να λες συνεχεια για τις γνωσεις κ την εμπειρία σου έπι του θέματος μην φορας τετοιου ειδους πανοπλια)
Επι του θέματος λοιπόν ξεκάθαρα κανεις support και το ιδιο κανουν και οι ambassador γιαυτό και δεν σε ενοχλει.

Υ.Γ
Με το δικό σου σκεπτικό αν γνωρίζουμε τον δολοφόνο να μην τον πιασουμε γιατι ξερουμε που μενει αρα να ψαξουμε να βρουνε τα ανεξιχνίαστα εγκληματα μονο..ωραία λογικη!!
Όπου δολοφονος βάλε ambassador και όπου ανεξιχνίαστα βάλε εμας τους γνωστούς αγνώστους...χαχα πλάκα έχεις πραγματικα Moderator!!

Γιατρέ μου, γραφικός γίνομαι μόνο με αυτούς που το αξίζουν και παίζουν το "γύρω γύρω όλοι". Δεν θα φιλτράρω την αποψή μου επειδή ενοχλεί κάποιους ή γιατί κάποιοι άλλοι θα θεωρήσουν ότι κάνω support. Επαναλαμβάνω μήπως και το καταλάβεις: ΔΕΝ έχω κανένα πρόβλημα με οποιονδήποτε υποστηρίζει γιατρούς και κλινικές. ΑΠΛΑ να το κάνει με ανάλυση, επιχειρήματα και φανερά.
 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34

Active Member
Γιατρέ μου, γραφικός γίνομαι μόνο με αυτούς που το αξίζουν και παίζουν το "γύρω γύρω όλοι". Δεν θα φιλτράρω την αποψή μου επειδή ενοχλεί κάποιους ή γιατί κάποιοι άλλοι θα θεωρήσουν ότι κάνω support. Επαναλαμβάνω μήπως και το καταλάβεις: ΔΕΝ έχω κανένα πρόβλημα με οποιονδήποτε υποστηρίζει γιατρούς και κλινικές. ΑΠΛΑ να το κάνει με ανάλυση, επιχειρήματα και φανερά.
Γιατι δεν μου απαντάς για τους ambassadors?
Θα τους αφήσεις να ψαρεύουν πελατάκια;
Ποιο το νόημα της κοινότητας τότε; ποια προστασιά προσφέρει σε εμένα που δεν ξερω τίποτα για τις μμ και εχω μοναδικη μου ένοια πότε θα εχω λιγα μαλλια στο κεφαλάκι μου;και σε τι διαφέρει τελικά απο τις διαφημισεις τις κάθε κλινικης; Με τα λεγομενά σου κσι αυτες αθώες ειναι βγαίνουν νε ονοματεπώνυμο δεν βγαινουν στα κρυφα!!

Υ.Γ
Μην εκνευρίζεσαι σε συμπαθω πολυ εξάλου είσαι ο Moderator εδώ μέσα, ο Moderator/ambassador/influencer/Magic/Dr/
Με το χρυσό ραβδί περιμένουν μία σου γνωμάτευση πολυ εδώ μεσα ενω ξερουν οτι στο τέλος όλοι οι δρόμοι οδηγούν στην Μαδρίτη αδέλφια...στου Λορένθο.
Αλήθεια ξέρεις γιατι οι Ισπανοί ´εχουν αυτο το «Θ» στο αξάν τους;
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Σου έχω απαντήσει. Το ότι δεν το κατάνοεις ή δεν ασπάζεσαι την σκέψη μου είναι άλλο θέμα και αφορά εσένα. Επιλογή μου (μιας και είμαι ο moderator) είναι να υπάρχουν φανερά εκπρόσωποι κλινικών (ή και οι ίδιες οι κλινικές) οι οποίοι ενημερώνουν ελεγχόμενα τα μέλη με συγκεκριμένες διαδικασίες (τιμές, προσφορές, consultation, κλπ) χωρίς πληρωμένες διαφημίσεις για να μην έχουμε κανενός είδους υποχρέωση. Εσύ το λες "ψάρεμα" εγώ το λέω "πλουραλισμό ενημέρωσης" γιατί έχουν δικαίωμα να το κάνουν όλοι και όχι κάποιοι συγκεκριμένοι.

Το φόρουμ δεν προστατεύει κανέναν, απλά είναι ενα συνοθύλευμα σκέψεων και απόψεων ετερόκλητων ανθρώπων με κάποιους κανόνες για να προχωρά ο διάλογος απρόσκοπτα. Ο καθένας διαβάζει και αποφασίζει έχοντας σαν πυξίδα και φίλτρο το μυαλό του και την παιδεία του. Όσο περισσότερες πληροφορίες μπορούμε να του δώσουμε με μια καλύτερη δομή και σαφήνεια τόσο το καλύτερο.

Επειδή σου αρέσουν τα "στικεράκια" αυτό που θα σου πρότεινα για μένα είναι "αναλυτικής σχολής", μου αρέσει ο ορθολογισμός και τα νούμερα. Από τις σχολές που έχω δει είμαι φαν της Ισπανικής και παρόλο που ξέρω και εκτιμάω τον Erdo μου τα χάλασε με το splitting (στα μονότριχα). Να σε πληροφορήσω ότι το δρομολόγιο για Μαδρίτη είναι πανάκριβο και δεν το παίρνουν πολλοι αλλιώς δεν θα ήμουν το μόνο περιστατικό από το 2015. Πάντως εκεί δεν είναι μόνο ο Lorenzo, είναι και η Villa αλλά και ο Ferreira (από αυτούς που έχω προσωπική άποψη) με πολύ καλύτερες τιμές και εξίσου εντυπωσιακά αποτελέσματα.

Για το Θ τι να σου πω, επειδή στα νιάτα μου στο πανεπιστήμιο τραβιόμουν με μια κοπελίτσα από την Βενεζουέλα έχω συνηθίσει στο Σ που φέρνει στο Ζ και δεν το έψαξα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34

Active Member
Που ακριβώς αναγράφεται ότι στο Foroum θα βρει κάποιος ambassadors κλινικων;
Δεν βλεπω κάτι...

Υ.Γ
Όσο για το “Θ” των Ισπανών ψάξε το εξηγούνται πολλα...;)
 

Συνημμένα

  • 9846DEAB-1A6E-4035-8152-51E9607F9D89.jpeg
    9846DEAB-1A6E-4035-8152-51E9607F9D89.jpeg
    219.3 KB · Προβολές: 50

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34

Active Member
Μη ζείτε στο μικρόκοσμο του hairlossgr, υπάρχουν και άλλα forum και δε περιμένουμε απο εδώ να μάθουμε (εμείς οι καποιοι τελοσπάντων που το έχουμε κάψει με την έρευνα) αν ειναι καλός ή όχι ο Lorenzo. Δημήτρη, για να είμαστε δίκαιοι θυμήσου λίγο τι έγραφες και συ για το γιατρό που σε χειρούργησε όταν έκανες copy/paste το βιογραφικό του και έβγαζες μάτι ότι θα μπορούσες να είσαι ακόμα και η γραμματέας του. Έλα όμως που δεν είσαι και ενσωματώθηκες ξανά στο forum και πολλές απόψεις σου είναι και άρτια συγκροτημένες.
Οπότε μη προτρέχεις να βαφτίσεις κατευθυνόμενα διάφορα μέλη του forum.

Όσον αφορά το νήμα αυτό, περιμένετε στη γωνία να λιθοβολήσετε τον Stripar επειδή έχετε προσωπικές διαφορές μαζί του και μέσα σε αυτό το γενικότερο πλαίσιο μένους προσπαθείτε να μειώσετε την αξία του Lorenzo. Και επειδή ο Stripar ουδέποτε στήριζε τον Lorenzo αλλά τον Τούρκο κάνετε λάθος συσχετισμό ασθενούς οπαδού/ιατρού για να επιτεθείτε. Ο Stripar κατέληξε στον Lorenzo λόγω της ιδιαίτερης φυσιολογίας του περιστατικού του. Η ουσία είναι ότι ο Lorenzo τον ανέλαβε και ισως έκανε λάθος (ΕΑΝ δεν είναι καλό το αποτέλεσμα που ΔΕΝ το γνωρίζουμε). Μπορεί πάλι να είναι καλό αλλά όχι όπως το περίμενε ο Stripar και μπορεί να μη γουστάρει προς το παρόν να το παρουσιάσει. Κανείς δεν είναι τέλειος. Και για να κλείσω όσοι ασχολούνται σοβαρά με το χώρο αυτό, ακόμα και να μην είναι το αποτέλεσμα αυτό καλό, εάν είχαν το budget με κλειστά μάτια θα πήγαιναν στο Lorenzo.
Θυμήσου εσυ τσίρακλα τι έγραφα για τον γιατρο...μην τα βαζεις στο ιδιο καζανι όλα σε παρακαλω ,ελα κανε τον τσιμπουκοβαστάζο του Moderator τωρα να νιώσεις θεότητα!
 

Harris_G

Well-Known Member
Εισαι τοσο κωθωνι που εκθειαζες εναν που νομιζει οτι ειναι ο Ελληνας Tony Stark!!! Και κλαιγοσουν σα γυναικακι οταν σε πηραν χαμπαρι 20 μελη και σε γλεντουσαν "σβηστε με απο το φορουμ δεεε μπορωωωωω να το σβησω μοοοοονος μου",Καταλαβες γυναικα;;
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Που ακριβώς αναγράφεται ότι στο Foroum θα βρει κάποιος ambassadors κλινικων;
Δεν βλεπω κάτι...

Υ.Γ
Όσο για το “Θ” των Ισπανών ψάξε το εξηγούνται πολλα...;)

Τα πιστοποιητικά κοινωνικών φρονημάτων έχουν καταργηθεί. Για αυτό δεν το βλέπεις.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Θυμήσου εσυ τσίρακλα τι έγραφα για τον γιατρο...μην τα βαζεις στο ιδιο καζανι όλα σε παρακαλω ,ελα κανε τον τσιμπουκοβαστάζο του Moderator τωρα να νιώσεις θεότητα!

Επειδή τώρα έχουμε περάσει σε άλλη γραφή αλά τζέκυλ και Χάιντ, σε παρακαλώ απέσυρε το "τσιμπουκοβάσταζο". Χρησιμοποίησε άλλη λέξη.
 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34

Active Member
Εισαι τοσο κωθωνι που εκθειαζες εναν που νομιζει οτι ειναι ο Ελληνας Tony Stark!!! Και κλαιγοσουν σα γυναικακι οταν σε πηραν χαμπαρι 20 μελη και σε γλεντουσαν "σβηστε με απο το φορουμ δεεε μπορωωωωω να το σβησω μοοοοονος μου",Καταλαβες γυναικα;;
Σωστα τα λες μου την πέσανε με το καλημέρα 20 τιποτένια σκουπίδια ambassadoράκια επειδη νόμιζαν οτι ειμαι και γω συνάδελφος τους και αρχισαν την λογοκρισια!
 

Harris_G

Well-Known Member
Τεσπα μη μπερδευεσαι...Το οτι εγω απλα υποστηριζω τον καλυτερο δε με με κανει γλειφτη του moderator. Καποτε υποστηριζα πολυ τον Erdo αλλα μετα το consultation με τον Lorenzo ειδα το φως το αληθινο.
 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34

Active Member
Τεσπα μη μπερδευεσαι...Το οτι εγω απλα υποστηριζω τον καλυτερο δε με με κανει γλειφτη του moderator. Καποτε υποστηριζα πολυ τον Erdo αλλα μετα το consultation με τον Lorenzo ειδα το φως το αληθινο.
Σε πιστεύω ότι σου άφησε πολυ καλη εντύπωση...δεν λέει κανεις οτι ειναι κακος στην δουλειά του.
 

tasos33

Well-Known Member
Σωστα τα λες μου την πέσανε με το καλημέρα 20 τιποτένια σκουπίδια ambassadoράκια επειδη νόμιζαν οτι ειμαι και γω συνάδελφος τους και αρχισαν την λογοκρισια!
Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια, είμαι ένα από τα 20 σκουπίδια, παρόλαυτα πολλά από αυτά τα σκουπίδια έχουν δώσει δεκάδες γνώμες κ συμβουλές σε πολλές απορίες που έχεις εκφράσει, τις οποίες και δέχτηκες βεβαιως.
Σχεδόν μου επιβεβαιωσες αυτό που πίστευα για σένα από την αρχή, πως για να εκθειάζεις τον αλαζόνα εγωιστή και καραψωναρα Αναστασάκη θα είσαι μια από τα ίδια.
 
Μπλουζα