Περί "ambassadors"

ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34

Active Member
Αθυροστομος κ εμμονικος..ουτε ξερει κ αυτος τι θελει..εχει φαει κολλα με τον cvial διχως να τον ενοχλησει καν...φανηκε απ την αρχη αυτος με τον αναστασακη..τελος παντων οσο ασχολουμαστε τοσο αυτος δε θα ξεκολαει.ασχετος ειναι κ .εχει σκοπο κανει μπαμ..”Βαστάζε” του Amadator!!!
Το να έχεις συνειδητοποιήσει ότι έχεις άγνοια των γεγονότων, είναι ένα μεγάλο βήμα προς τη γνώση...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimitris50423

Well-Known Member
Ρε Δημήτρη με κεφαλαία 34 ,μας ζαλισες ,δεν ξέρω αν πήρες χαμπάρι ..έχουμε 2-3 σελίδες και μας τα έχεις κάνει τσουρέκια..με αμπασαντορ και πίπες ..και εσύ ρε στριπαρ κάνε μια ενημέρωση ,δεν προλαβαίνεις και εσύ.λες και σε έχει προσλάβει ο Τραμπ να αναστήσεις την αμερικανική οικονομία.3-4 φωτό βάλε και τέλος.οσο έκανες να γράψεις το μνμ θα είχες βγάλει τις φώτο και δεν θα είχαμε βαβουρες..άντε παπάρες ένας ένας.κουρασατε..
Υ.γ
John john δυνατό comeback ε??? Χαχαχαχαχαχαχαχαχα
Καλά πάει το crown σου ρε θεσσαλονικιοτικο καραφλομπεκατσο.
Χαχαχα

Εκλαψα.. :p που εισαι χαμενος ρε..?? καλως ηρθες πισω. γραφε που και που να γελαει το χειλακι μας.. χαχα
 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34

Active Member
Εκλαψα.. :p που εισαι χαμενος ρε..?? καλως ηρθες πισω. γραφε που και που να γελαει το χειλακι μας.. χαχα
Το σημαντικό δεν είναι τι γνώμη έχουν αυτοί για μένα, αλλά τι γνώμη έχω εγώ γι’ αυτούς..κατάλαβες Μητσάκο ambadassorάκο!!
 

aeratos28

Just aeratos
Το σημαντικό είναι τι γνώμη έχω εγώ γι αυτους λέει ο λεκές και νιώθει καλύτερα νομίζοντας ότι είναι κάτι σημαντικό..μπορείς να πάρεις τον πουλο μόνος σου σε παρακαλώ γιατί βαριέμαι να σου τον δώσω εγώ?? Κάνε μας τη χάρη ρε Δημήτρη 34 η να σε πω καλύτερα δικαστή ντρεντ?τι σου αρέσει περισσότερο? Με ποιο νιώθεις κάτι σημαντικό?
Στημένες,ε στημένε..
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ρε Δημήτρη με κεφαλαία 34 ,μας ζαλισες ,δεν ξέρω αν πήρες χαμπάρι ..έχουμε 2-3 σελίδες και μας τα έχεις κάνει τσουρέκια..με αμπασαντορ και πίπες ..και εσύ ρε στριπαρ κάνε μια ενημέρωση ,δεν προλαβαίνεις και εσύ.λες και σε έχει προσλάβει ο Τραμπ να αναστήσεις την αμερικανική οικονομία.3-4 φωτό βάλε και τέλος.οσο έκανες να γράψεις το μνμ θα είχες βγάλει τις φώτο και δεν θα είχαμε βαβουρες..άντε παπάρες ένας ένας.κουρασατε..
Υ.γ
John john δυνατό comeback ε??? Χαχαχαχαχαχαχαχαχα
Καλά πάει το crown σου ρε θεσσαλονικιοτικο καραφλομπεκατσο.
Χαχαχα

Που σε ρε Aerata σε έφαγαν οι επιχειρήσεις? Καλώς ήρθες!!! :p
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Το σημαντικό είναι τι γνώμη έχω εγώ γι αυτους λέει ο λεκές και νιώθει καλύτερα νομίζοντας ότι είναι κάτι σημαντικό..μπορείς να πάρεις τον πουλο μόνος σου σε παρακαλώ γιατί βαριέμαι να σου τον δώσω εγώ?? Κάνε μας τη χάρη ρε Δημήτρη 34 η να σε πω καλύτερα δικαστή ντρεντ?τι σου αρέσει περισσότερο? Με ποιο νιώθεις κάτι σημαντικό?
Στημένες,ε στημένε..

Aerate μπορείς να πεις αυτά που θες χωρίς χαρακτηρισμούς. Μην ξαναγράψεις τέτοιες εκφράσεις.
 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34

Active Member
Το σημαντικό είναι τι γνώμη έχω εγώ γι αυτους λέει ο λεκές και νιώθει καλύτερα νομίζοντας ότι είναι κάτι σημαντικό..μπορείς να πάρεις τον πουλο μόνος σου σε παρακαλώ γιατί βαριέμαι να σου τον δώσω εγώ?? Κάνε μας τη χάρη ρε Δημήτρη 34 η να σε πω καλύτερα δικαστή ντρεντ?τι σου αρέσει περισσότερο? Με ποιο νιώθεις κάτι σημαντικό?
Στημένες,ε στημένε..
Με το λαό μου έκανα μια συμφωνία: Εκείνος θα λέει ό,τι θέλει κι εγώ θα κάνω ό,τι θέλω.(Φρειδερίκος Β’ (ο Μέγας)

Υ.Γ
Λίγοι άνθρωποι σκέφτονται. Και όμως, θέλουν να αποφασίζουν για όλα...θα μου δώσεις εσύ εμένα το μπούλο αναρχοάπλυτε πίθυκε; Απο πού απο τον κερχανά σου;
 

aeratos28

Just aeratos
Κοιτάει στον καθρέπτη και μιλάει ο 34..γιατί όταν μιλάς για πίθηκο δεν μπορεί να μην είσαι στον καθρέπτη και να μην κάνεις μονόλογο με τον εαυτό σου..εκτός του ότι είσαι πίθηκος είσαι και ανορθόγραφος παναθεμα σε..ουστ,αυστραλοπιθηκε μακακα.. πίθηκος ρε ,όχι πιθυκος.πηγαινε να παίξεις στα δέντρα σου γρήγορα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Δημοψήφισμα για Aerato να ξεμπαναριστει...ακόμη δεν γύρισε από άδεια το παιδί πάλι παραθέριση?
 
Τελευταία επεξεργασία:

athenian

Well-Known Member
Με το λαό μου έκανα μια συμφωνία: Εκείνος θα λέει ό,τι θέλει κι εγώ θα κάνω ό,τι θέλω.(Φρειδερίκος Β’ (ο Μέγας)

Υ.Γ
Λίγοι άνθρωποι σκέφτονται. Και όμως, θέλουν να αποφασίζουν για όλα...θα μου δώσεις εσύ εμένα το μπούλο αναρχοάπλυτε πίθυκε; Απο πού απο τον κερχανά σου;
Τι επαθες φιλε διαλυθηκε η Χ.Α. κι εχεις φρικαρει?
 

Adriano

Well-Known Member
Θα ήθελα να κάνω ένα σχόλιο. Θεωρώ πραγματικά ότι το forum είναι εξαιρετικό στο να αφήνει τον καθένα να λέει την άποψη του. Με μια μικρή ένσταση. Εδώ και καιρό ο χρήστης που μπαναρίστηκε έχει ξεφύγει. Από την αρχή βέβαια ήταν εριστικός και έβριζε τους πάντες και τους ειρωνεύονταν. Το forum άργησε πάρα πολύ να πάρει μέτρα. Προσωπικά έχω αναφέρει πολλά posts του χωρίς απάντηση από τους mods. Κακώς που απαντάω τώρα που δεν έχει δικαίωμα αντιλόγου αλλά έπρεπε να το κάνω.

Δυστυχώς mods και το λέω με πολύ μεγάλο σεβασμό θερίσατε ότι σπείρατε με συνέπεια και οι ίδιοι να γίνετε αντικείμενο χλευασμού και ειρωνείας από τον συγκεκριμένο χρήστη. Αισθάνομαι πραγματικά άσχημα που βρίσκεστε σε αυτή τη θέση. Θέση που έχουμε βρεθεί αρκετοί εδώ μέσα.

Και το λέω εγώ που έχω ξεφύγει κάποιες φορές και έχω δυστυχώς μιλήσει πολύ άσχημα σε μέλη και πραγματικά ζητώ συγγνώμη.
 
  • Like
Reactions: tol

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Andriano, ο συγκεκριμένος χρήστης δεν μπαναριστηκε για τα αρνητικά σχόλια προς το πρόσωπο μου. Εξάλλου όπως βλέπεις δεν έχω σβήσει τίποτα από αυτά που αναφέρει για μένα. Μπαναριστηκε για τις χυδαίες εκφράσεις που χρησιμοποίησε κατ´ επανάληψη και μετά από προειδοποίηση.
 

Adriano

Well-Known Member
Ναι CVIAL κατανοητό. Αυτό που σχολιάζω είναι ότι θα μπορούσε το forum να το προλάβει με το να γίνει σύσταση νωρίτερα. Αυτό. Δεν νομίζω ότι έχει καμιά σημασία τι λέει ο εν λόγω χρήστης για τον καθένα. Απλά τσάμπα η στενοχώρια.

ΥΓ. Μπορείς να με λες Δημήτρη.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Τους τελευταίους 2-3 μήνες λόγω θέρους και επαγγελματικών και προσωπικών υποχρεώσεων (συν το ότι χάθηκε και το taptalk λόγω της αναβάθμισης) δεν πολύ έμπαινα και μου «έφυγαν» πολλά νήματα.
 

Akis-multi

Well-Known Member
Θα ήθελα να κάνω ένα σχόλιο. Θεωρώ πραγματικά ότι το forum είναι εξαιρετικό στο να αφήνει τον καθένα να λέει την άποψη του. Με μια μικρή ένσταση. Εδώ και καιρό ο χρήστης που μπαναρίστηκε έχει ξεφύγει. Από την αρχή βέβαια ήταν εριστικός και έβριζε τους πάντες και τους ειρωνεύονταν. Το forum άργησε πάρα πολύ να πάρει μέτρα. Προσωπικά έχω αναφέρει πολλά posts του χωρίς απάντηση από τους mods. Κακώς που απαντάω τώρα που δεν έχει δικαίωμα αντιλόγου αλλά έπρεπε να το κάνω.

Δυστυχώς mods και το λέω με πολύ μεγάλο σεβασμό θερίσατε ότι σπείρατε με συνέπεια και οι ίδιοι να γίνετε αντικείμενο χλευασμού και ειρωνείας από τον συγκεκριμένο χρήστη. Αισθάνομαι πραγματικά άσχημα που βρίσκεστε σε αυτή τη θέση. Θέση που έχουμε βρεθεί αρκετοί εδώ μέσα.

Και το λέω εγώ που έχω ξεφύγει κάποιες φορές και έχω δυστυχώς μιλήσει πολύ άσχημα σε μέλη και πραγματικά ζητώ συγγνώμη.
Εσένα πρέπει η αγαπημένη σου ταινία να είναι το
SPLIT - Ο Διχασμένος
 

Adriano

Well-Known Member
Εσένα πρέπει η αγαπημένη σου ταινία να είναι το
SPLIT - Ο Διχασμένος

Άκη,

Δεν προτίθεμαι να αναμοχλεύσω το παρελθόν μιας και ήδη έχω απολογηθεί για την απαράδεκτη συμπεριφορά μου. Λογικά θα είσαι από τους ανθρώπους που δεν έχουν κάνει ποτέ λάθος στη ζωή τους και χαίρομαι για αυτό.

Σε έβρισα , σε απείλησα με χειροδικία και ήταν λάθος μου. Παρακαλώ όμως και από την μεριά σου να σταματήσουν οι ειρωνείες όπως τότε με τον λόγο που το έπιασες για να με αντικρούσεις όταν κακολογούσα την κλινική. Δεν υπάρχει λόγος αντιδικίας.

Εκτός αν θες να συνεχίσεις τις ειρωνείες που είναι δικαιωμά σου. Όλοι κρινόμαστε.

ΥΓ. Μαλακία το Split. Αν και εκπληκτική η ερμηνεία του McAvoy. Με κούρασε λίγο. Η αγαπημένη μου ταινία είναι το The Usual Suspects. Και η χειρότερη που έχω δει είναι το Ad Astra.
 
Μπλουζα