Παλαιοτερη μεταμοσχευση Κυπρο ΒΟΗΘΕΙΑ

Διευκρινίση.....Είσαι αφελής γιατί προσπαθω να σε προστατέψω ,όταν δημόσια συκοφαντεις και εξυβριζεις κάποιον μπορεί να το αποδείξει και να σε μυνησει.
Χαζός είσαι γιατι δεν το αντιλαμβάνεσαι και συνεχιζεις να το κάνεις, ενώ λες ότι αν σου κάνουν μυνηση αφού τους έχεις συκοφαντήσει,θα χαρείς γιατί θα ζητήσεις και αποζημίωση.

Αποζημίωση δεν θα πάρεις ούτως η άλλος γιατί ουδείς δεν έχει παρει ως τώρα από καμιά κλινική για ένα καλό αποτέλεσμα μετά από δέκα χρόνια, απ' όσο γνωρίζουμε τουλάχιστον.

Διαβάζοντας το νήμα από την αρχή Μέλη που ουδεμία σχέση έχουν με την κλινική σου είπαν να ανεβάσεις πρώτα φωτό κ μετά να μιλήσεις και άρχισες να μας κατηγορείς ότι είμαστε της κλινικής.

Επίσης μια και αναφέρεσαι στην κλινική, η εν λόγω κλινική παράγει σταθερά καλά αποτελέσματα εδώ κ πολλά χρόνια και με αποδείξεις , μέλη στο φόρουμ υπάρχουν, τα γνωρίζουμε τα χουμε συναντήσει, αλλά και σε άλλα φόρουμ.

Σαφώς έχει κάνει κ πατάτες όπως οι περισσότερες κλινικές, μέλος εδώ πήγε σε εξαιρετική κλινική στο εξωτερικό πλήρωσε 12000 με φτωχότατο αποτέλεσμα , μίλησε με τον γιατρό και τον ανέλαβε πάλι προς διόρθωση. Δεν άρχισε να βρίζει όπως εσύ.
Δεν θελω αποζημιωση ΤΙΠΟΤΑ δεν θελω, μια φωτογραφια με το μετα θελω. Τοσο δυσκολο ειναι? Γραφεις πιο πανω ''Τώρα για τους χαρακτηρισμούς αυτούς καλό είναι να μη γράφονται διότι εκτιθεσαι δημοσίως και η κλινική μπορεί να σου κάνει και μυνηση για συκοφαντική δυσφήμιση '' αυτο τωρα τι ειναι συμβουλη?Τι κατσε καλα αλλιως... Λοιπον και σε μενα και στον αδερφο μου τα αποτελεσματα της κλινικη αυτης ειναι τουλαχιστον αθλια. Η καθε περιπτωση ειναι ξεχωριστη, και η αντιμετωπιση επισης!Και κατι ακομα με κουρασαν τα σουπα μουπες. Εδω και ενα μηνα γιατι δεν μου στειλνουν μια φωτογραφια. Αφου το ειναι τοσο σωστη και σουπερ, οπως λες? Ε? Να ανεβασω και εγω τις φωτογραφιες για να παρω γνωμες για την επομενη μμ που θελω να κανω? Γιατι δεν στελνουν στον πελατη τους? Α και κατι ακομα ΔΕΝ ΕΒΡΙΣΑ κανεναν αυτα πως τα γενναει το μυαλο σου μονο εσυ ξερεις. Τους κοινωνικους αυτοματισμους να τους κανεις αλλου! Εγω για την κλινικη μιλαω. Εγω στη συγκεκριμενη κλινικη εχω κανει μια και ο αδερφος μου δυο μμ. Να μαθεις να μιλας και αν θελεις να προσβαλεις καποιον τουλαχιστον να εχεις την αυτογνωσια να το προσβαλεις με αποδειξεις, οχι σου πα μου πες. Εγω για την κλινικη το τονιζω και το ξανα για μενα καταπτυστοι και κομπογιαννιτες ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ. Και καλο θα ηταν αν δεν εχεις κατι ουσιουδες να πεις να μην ασχολεισαι! Βαρεθηκα να προσπαθεις να μου πεις οτι ειμαι κακο και επιθετικος και δεν ξερω και εγω τι αλλο γραφεις. Κατι ουσιαστικο δεν ειπες. Για την κλινικη που εδω και πανω απο μηνα δεν μου στελνει την φωτογραφια δεν ακουσα να λες τιποτα. Αν θες να μαλωσεις με καποιον, πανε βρες καποιον αλλο
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
Φιλε Τασο, να κανουν μηνυση για ποιο λογο;

Επειδη ο φιλος εδω και ενα μηνα ζητα το αυτονοητο....να του στειλουν τις φωτογραφιες της μμ;

Τι ζητησε δηλαδη; Τον ουρανο με τα αστερια;

Ειναι δυνατον να συμμεριζομαστε τετοιου ειδους συμπεριφορες απο οποιαδηποτε κλινικη;

Ειναι δυνατον να μην καταλαβαινεις την ψυχολογικη κατασταση στην οποια βρισκεται ο φιλος;

Ποιος ο λογος της παραλογα υπερβολικης χρονοτριβης και αρνησης να στειλουν φωτογραφικο υλικο που ο πελατης εχει δικαιωμα να παρει;

Ποιοι ειναι δηλαδη αυτοι που θα τον μηνυσουν και απο πανω; Και κερατας και δαρμενος;

Εξαλλου μην ξεχνας οτι και εσυ (απολυτως δικαια) στο παρελθον εχεις κατακεραυνωσει την Berkman Kord για το αποτελεσμα της μμ σου. Επισης εχεις (δικαιως) στηλιτευσει και αποδοκιμασει με απαξιωτικους χαρακτηρισμους τις ελληνικες κλινικες DHI και Βεκρη. Και ομως ολες οι κατηγοριες σου ειναι αναποδεικτες, γιατι δεν εχεις ανεβασει ποτέ υλικο της μμ σου.

Επομενως θα ηθελες να σου κανουν μηνυση για συκοφαντικη δυσφημιση;

Προσωπικα απο την πρωτη στιγμη που διαβασα τα γεματα αγανακτηση σχολια σου για την Berkman Kord, τα πιστεψα γιατι τα δειγματα γραφης σου στο forum αποδεικνυουν την αξιοπιστια σου. Χωρις να ανεβασεις υλικο...χωρις καμια αποδειξη.

Το ιδιο και εγω φυσικα. Εχω επανειλημμενα κατακεραυνωσει την DHI για τα μετρια αποτελεσματα των μμ μου. Χωρις να ανεβασω υλικο. Δεν απαιτω απο κανεναν να πιστεψει τα γραφομενα μου. Ο καθενας κρινει τον αλλο απο την εν γενει παρουσια του στο forum και, αν θελει, τον εμπιστευεται, αλλιως τον θεωρει αναξιοπιστο.

Για φαντασου λοιπον, φιλε Τασο, μια ωραια πρωια να μας κανουν μηνυση η DHI και η Berkman Kord!!!

Πως θα νιωσεις; Θα σε επνιγε το δικιο; Και απογοητευμενος και κατηγορουμενος.

Ελπιζω να καταλαβες οτι οσα εγραψες περι μηνυσεων ειναι τελειως παραλογα. Ο αδυναμος (πελατης) δεν μπορει να υφισταται αδικια απο τον δυνατο (εταιρεια).

Οφειλουμε να αποδοκιμασουμε τετοιου ειδους τακτικες των κλινικων που προσπαθουν με καθε τροπο να συγκαλυψουν την αληθεια.

Φιλικες συμβουλες και παρατηρησεις.
Αγαπητέ τολ.

Στην αρχή του νήματος ήσουν ο πρώτος που προσπάθησες να συνετησεις τον φίλο όταν άρχισε να λέει διάφορα.

Εννοείται πως πρέπει να πάρει τις φωτό ,είναι αδιαμφισβήτητο αυτό.

Έχει τις πριν λογικά θα πάρει και τις μετα , τι θα δούμε ?ένα κοκκινισμενο κεφάλι, έχει φωτό μετά από ένα έτος της μμ?ώστε να έχουμε ολοκληρωμένη εικόνα? Αν έχει καλώς αν δεν έχει τζάμπα τα μελάνια.

Όσον αφορά τα δικά μ με την bk , ,ούτε αφελής είμαι ούτε χαζός, τους κατηγορησα και τους κατηγορώ δημοσίως αν θέλουν να μου κανου μυνηση ειμια στην διάθεση τους, υπάρχει όλο εκείνο το υλικό οπτικό και έγγραφο που αποδεικνύει πολλά , τα του κακου αποτελέσματος , για να ειμαι δικαίο,ς τα της κακής στρατηγικής κυρίως και έπειτα τα της φοροδιαφυγής όσον αφορά την εν λόγω μμ. Ας μην επεκταθω περισσότερο.

Όσον αφορά τώρα την dhi νομίζω όλοι την έχουμε κατηγορήσει έδω μέσα αλλά όχι αυθαίρετα, έχουμε δει αποτελέσματα της , το πριν μμ και το μετά 12μηνο μμ και έχουμε πλήρη εικόνα, άρα μπορούμε να εκφέρουμε άποψη τεκμηριωμένη, ποτέ δεν ανέφερα πως η dhi ειναι κομπογιαννίτες η απατεώνες , αλλά μια κλινική που έχει μείνει στην εποχή των δεινοσαύρων.


Το ίδιο ισχύει και για τον βεκρη, σελεμπριτι τον έχω πει ,μάγκα τον έχω πει, απατεώνα ποτέ. Την κλινική του επίσης όλοι την έχουμε καυτηριάσει βλεπωντας τα παράθυρα ,ακόμα κ εσύ.

Άλλο πράμα να σχολιάζεις τα κακώς κείμενα μια κλινικής βλεπωντας τα και άλλο να υβριζεις χωρις να έχεις να παραθέσεις αποδείξεις εξ αρχής.
 
Διευκρινίση.....Είσαι αφελής γιατί προσπαθω να σε προστατέψω ,όταν δημόσια συκοφαντεις και εξυβριζεις κάποιον μπορεί να το αποδείξει και να σε μυνησει.
Χαζός είσαι γιατι δεν το αντιλαμβάνεσαι και συνεχιζεις να το κάνεις, ενώ λες ότι αν σου κάνουν μυνηση αφού τους έχεις συκοφαντήσει,θα χαρείς γιατί θα ζητήσεις και αποζημίωση.

Αποζημίωση δεν θα πάρεις ούτως η άλλος γιατί ουδείς δεν έχει παρει ως τώρα από καμιά κλινική για ένα καλό αποτέλεσμα μετά από δέκα χρόνια, απ' όσο γνωρίζουμε τουλάχιστον.

Διαβάζοντας το νήμα από την αρχή Μέλη που ουδεμία σχέση έχουν με την κλινική σου είπαν να ανεβάσεις πρώτα φωτό κ μετά να μιλήσεις και άρχισες να μας κατηγορείς ότι είμαστε της κλινικής.

Επίσης μια και αναφέρεσαι στην κλινική, η εν λόγω κλινική παράγει σταθερά καλά αποτελέσματα εδώ κ πολλά χρόνια και με αποδείξεις , μέλη στο φόρουμ υπάρχουν, τα γνωρίζουμε τα χουμε συναντήσει, αλλά και σε άλλα φόρουμ.

Σαφώς έχει κάνει κ πατάτες όπως οι περισσότερες κλινικές, μέλος εδώ πήγε σε εξαιρετική κλινική στο εξωτερικό πλήρωσε 12000 με φτωχότατο αποτέλεσμα , μίλησε με τον γιατρό και τον ανέλαβε πάλι προς διόρθωση. Δεν άρχισε να βρίζει όπως εσύ.
Α κατι τελευταιο! ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ μια χαρα προστατευω τον εαυτο μου μονος μου. Τον Νταρτανιαν να το κανεις αλλου
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ε δε βλεπεις τον Taso33 εμμεσως πλην σαφως μου λεει οτι θα μου κανουν μηνυση! Τελος παντων αυτα δεν εχουν σημασια,μπορει και εγω μετα απο τοσο καιρο που παιδευομαι για μια φωτογραφια που κανουν τον κινεζο και δεν μου την στελνουν να εχω νευριασει και λιγο. Με την φωτογραφια John john τι θα γινει θα την στειλουν?

Γράφει πουθενά ο Τάσος ότι είναι τις κλινικής? Και εσύ ρίχνεις ευθύνες την κλινική ότι σε απειλή επειδή έχεις τα νευρά σου.
Τις φωτογραφίες τις έχω εγώ να τις ποσταρω? Και μετά να πω και 2 λόγια περί του θέματος.
 

tol

Well-Known Member
Αγαπητέ τολ.

Στην αρχή του νήματος ήσουν ο πρώτος που προσπάθησες να συνετησεις τον φίλο όταν άρχισε να λέει διάφορα
Φιλε Τασο, δεν προσπαθησα να συνετισω τον φιλο. Προσωπικα ημουν ο πρωτος που τον συμβουλευσα να ανεβασει φωτογραφιες...τιποτα περισσοτερο.
Και πραγματικα ο φιλος εδειξε να εχει αυτη τη διαθεση....τωρα, αν η κλινικη χρονοτριβει αδικαιολογητα, νομιζω οτι και εσυ συμφωνεις πως ειναι κατακριτεα η τακτικη που ακολουθει.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Τις φωτογραφίες πριν τις επέμβασης τις έχουμε στείλει αλλά όχι ακόμη τις τοποθέτησης.

Παρόλα αυτά περιμένει ο Γρηγόρης να πάρει τις φωτογραφίες τις τοποθέτησης για να κάνει όπως λέει σωστά την παρουσίαση και σίγουρα έχει το δικαίωμα να το κάνει και θα τις έχει.

Χωρίς όμως φωτογραφίες του αποτελεσματος του 12 μηνου και αρχείο για όλους αυτούς τους μήνες για να δούμε τι έχει γίνει δεν μπορεί να δίνει τόσο βαριές κατηγορίες μετά από πέντε χρόνια ότι είμαστε απατεώνες και κομπογιαννιτες διότι τα λέει χωρίς αποδείξεις ακόμη και το αποτέλεσμα να μην είναι επιθυμητό.

Θα έπρεπε να ενημερώσει την κλινική στο 12 μηνο η και ως το 18 μηνο αν κάτι δεν πήγε καλά και τότε η κλινική θα έδινε την λύση στο ότι χρειαζόταν να γίνει για την περίπτωση αυτήν.

Σαν Γιάννης εδώ είμαι,όχι μόνο για τις ανακοινώσεις τις κλινικής,όχι μόνο για τις πρόσφορες τις κλινικής,όχι μόνο για να ανεβάζω τα αποτελέσματα τις κλινικής.
Είμαι εδώ για οτιδήποτε πρόβλημα προκύψει με οποιοδήποτε πελάτη τις κλινικής,να μεταφέρω τα προβλήματα στην κλινική και να κάνουμε ότι καλύτερο δυνατό για να μείνει ευχαριστημενος.

Ο Γρηγόρης δεν είχε την καλή διάθεση ακόμη και μετά το mail να συζητήσει το πρόβλημα του με την κλινική.
Μπορεί να ανοίξει νήμα να μην του αρέσει το αποτέλεσμα του και να το πει αλλά από εκεί και πέρα συκοφαντεί και δυσφημίζει την κλινική χωρίς βάση & χωρίς στοιχεία.

Έστειλε mail στην κλινική ότι χρειάζεται τις φωτογραφίες του από την επέμβαση και ακόμη και τότε δεν ανέφερε το πρόβλημα που το απασχολούσε.
Η κλινική το έμαθε μεσώ έμενα που άνοιξε το νήμα.
Εγω όπως και διαβάσω καθημερινά το φόρουμ απευθύνθηκα στην κλινική να ψάξει τα αρχεία τις μεταμοσχευσης του Γρήγορη το 2014 για να δούμε αν αληθεύει το νήμα oπου πολλά μέλη πίστευαν ότι άνοιξε νήμα ο Γρηγόρης μόνο και μόνο να μας δυσφημίσει.
Παρόλα αυτά βγήκα εγώ και ενημέρωσα το φόρουμ ότι ο Γρηγόρης είναι υπαρκτό άτομο και έχει κάνει μεταμόσχευση στην κλινική το 2014.

Το μόνο λάθος του Γρήγορη ήταν τα λάθος μοσχεύματα που ανάφερε όπως και το χρηματικό πόσο.

Όταν η κλινική είδε τo νήμα του Γρήγορη του έστειλε το εξής Mail που θα σας παραθέσω και παρακάτω με φωτογραφία.

Αγαπητέ Γρηγόρη,

Λόγω φόρτου εργασίας την περασμένη βδομάδα, (1η βδομάδα μετά τις θερινές διακοπές) δεν κατάφερα να σου στείλω τις φωτογραφίες που ζήτησες, απολογούμαι για την καθυστέρηση. Σου στέλλω σήμερα τις εν λόγω φωτογραφίες, δες επισύναψη.

Έχω δει ότι άνοιξες ένα νήμα στο φόρουμ σχετικά με την μεταμόσχευση που έκανες στην κλινική μας τον Ιούλιο του 2014.

Θα βρίσκομαι στην Αθήνα στις 05 κι 06 Οκτωβρίου και στην Θεσσαλονίκη στις 7 Οκτωβρίου 2019, για να δω παλαιούς και καινούριους πελάτες. Θα ήταν καλή ευκαιρία να βρεθούμε από κοντά να τα πούμε και να δούμε και το αποτέλεσμα σου. Η HDC πάντα στέκετε δίπλα από τους πελάτες της και εσύ δεν αποτελείς εξαίρεση. Αν μπορούμε να κάνουμε κάτι για σένα, πολύ ευχαρίστως.

Ίσως μια συνάντηση στην πόλη της Θεσσαλονίκης να σε εξυπηρετεί καλύτερα αφού αν δεν κάνω λάθος κατάγεσαι από την περιοχή ......
Ελπίζω να τα καταφέρεις.

Πιο κάτω σου παραθέτω τα αριθμητικά στοιχεία της μεταμόσχευσης σου καθώς το κόστος αυτής για να μην παρουσιάζονται λανθασμένα στο φόρουμ.

Στις 28/07/2014 (1η Μέρα) τοποθετήθηκαν: 1909 τριχοθυλάκια

Στις 29/07/2019 τοποθετήθηκαν: 337 τριχοθυλάκια

ΣΥΝΟΛΟ: 2246 τριχοθυλάκια

Κόστος: €2,50/ΤΘ

Ολικό Ποσόν: €5615


Εσύ όχι μόνο όταν ζητούσες τις φωτογραφίες δεν εξηγούσες τους λόγους σαν παραπονούμενος που είσαι και που έπρεπε να συζητήσεις γιατί ζητάς τις φωτογραφίες αλλά η ουσία είναι ότι αγνόησες πλήρως σε σημείο περιφρόνησης τις κλινικής και εσύ ενέργησες με το τρόπο που ενεργείς αυτήν την στιγμή,δηλαδή βρίζεις & συκοφαντείς όπως και έχεις κάνει και σε άλλα νήματα.
Εσύ πρέπει να σκεφτείς πως θα προσεγγίσεις την κλινική,με την φοβερά και την λασπολογία δεν θα βγει πουθενά.

Επίσης μετά το επιτακτικό σου αίτημα να σου σταλούν φωτογραφίες η κλινική σου έστειλε μια φωτογραφία πριν και ταυτόχρονα σε κάλεσε σε μια κατ ιδίαν συνάντηση στην Θεσσαλονίκη στα πλαίσια των συμβουλευτικών ραντεβού που θα γίνουν τώρα τον Οκτώβριο εξηγώντας σου εκ των προτέρων ποια είναι η θέση τις κλινικής σε αυτές τις περιπτώσεις,δηλαδή τις πρόσκλησης κατ ιδίαν συνάντησης και επίλυσης-συζήτησης του όλου θέματος ακόμη και μετά 5 χρόνια.

Το τεκμήριο τις αντικειμενικότητας μετά από 5 χρονιά δυστυχώς έχει χαθεί διότι και να θέλει κάποιος να εξετάσει το πρόβλημα σου μέσα από την δικιά σου θέση όπως εσύ την παρουσιάζεις είναι πολύ δύσκολο να εξαχθεί ένα ασφαλές συμπέρασμα για το τι φταίει.

Ενώ η κλινική είχε την καλή διάθεση να βοηθήσει ο Γρηγόρης μας απαξιώνει συνεχώς.
Η κλινική ακόμη και μετά 5 χρονιά και χωρίς αποδείξεις είχε την καλή διάθεση να βοηθήσει αλλά μας απαξιώνει στα Mail και δικαίωμα του άλλα αυτοί οι χαρακτηρισμοί πρέπει να ανακαλεστούν και πρέπει να διαγράφουν διότι δεν έχουν βάση και ζητάω την διαχείριση του φόρουμ να επέμβει γιαυτό διότι δεν υπάρχουν αποδεικτικά στοιχειά τις μεταμοσχευσης αυτής και δεν μπορεί ο καθένας να παίρνει σβάρνα τα νήματα και να μας χαρακτηρίζει έτσι.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Αν ο φιλος ειχε παρει τις φωτογραφιες του μεσα σε ενα ευλογο χρονικο διαστημα θα εκανε την παρουσιαση του και δεν νομιζω να ηταν τοσο εκνευρισμενος. το να περιμενει να παρει ενα μηνα+ τις φωτογραφιες του ενω ειναι δυσαρεστημενος και το εχεις δει Γιαννη δεν ειναι φυσιολογικο.
το εχεις δει απο την αρχη το νημα του και εφοσον εισαι της κλινικης επρεπε να δρασεις και οχι να αδιαφορησεις.
δωστε του τις φωτο να δειξει αυτο που θελει να δειξει και μετα θα κριθει και η κλινικη και ο ιδιος ο grogoris για αυτα που θα πει.
Τελος ο οποιοσδηποτε πελατης κλινικης εχει πληρωσει και εχει κανει μεταμοσχευση σε οποιαδηποτε κλινικη εχει δικαιωμα να λεει τη γνωμη του για την κλινικη και να εκφραζει τη δυσαρεσκεια του.
το ιδιο ειχα πει και για τον aki που ελεγε οτι εμεινε δυσαρεστημενος απο την ahc το ιδιο θα πω και για τον καθε ενα..
το να λεμε για συκοφαντικη δυσφημηση ειναι το λιγοτερο αστειο. Δωσε τις φωτογραφιες Γιαννη. Δεν νομιζω οτι εχει κανεις δικαιωμα να δημοσιευει φωτογραφιες τριτου. Μονο ο ιδιος μπορει
 

tasos33

Well-Known Member
Τελος ο οποιοσδηποτε πελατης κλινικης εχει πληρωσει και εχει κανει μεταμοσχευση σε οποιαδηποτε κλινικη εχει δικαιωμα να λεει τη γνωμη του για την κλινικη και να εκφραζει τη δυσαρεσκεια του.
Όπως ακριβώς το λες Δημήτρη,δυσαρέσκεια, να σου θυμίσω τις ατέλειωτες συζητήσεις , εντάσεις και διαφωνίες στα νηματα περί ahc, δεν θυμάμαι να είχαν ειπωθεί τέτοιοι χαρακτηρισμοί.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimitris50423

Well-Known Member
Όπως ακριβώς το λες Δημήτρη,δυσαρέσκεια, να σου θυμίσω τις ατέλειωτες συζητήσεις , εντάσεις και διαφωνίες στα νηματα περί ahc, δεν θυμάμαι να είχαν ειπωθεί τέτοιοι χαρακτηρισμοί.

Ναι απο οτι θυμαμαι δεν ειχαν ειπωθει. Και δεν χρειαζεται να μιλαει καποιος με τετοιους χαρακτηρισμους. Το ζητημα ειναι εδω ομως γιατι ο Γιαννης καθυστερησε τοσο να του δωσει αυτο που ζηταει? καθε μερα μεσα ειναι και εβλεπε το νημα. τι ακριβως περιμενε η κλινικη. Ισως αυτο που ειπε οτι θα σταματησει να γραφει. Δωστου τις φωτογραφιες και αν γραψει αρλουμπες θα εκτεθει ο ιδιος.
Τωρα ομως εκτειθεται η ιδια η HDC.
 
Τα πραγματα ΔΕΝ ειναι ετσι! Ας τα παρουμε απο την αρχη ,γιατι απ'οτι βλεπω συνεχιζεται το παιχνιδι και το θεατρο παραλογου!!Στης 22 Αυγουστου πηρα τηλεφωνο την κλινικη και μιλησα με τον Φιουρη για να μου στειλει τις φωτογραφιες. Ο Φιουρης μου ειπε να του στειλω ενα e-mail οπως και εκανα μετα απο 2 λεπτα ζητωντας τις φωτογραφιες το e-mail. Το πρωτο mail που εστειλα ηταν το εξης

Καλημέρα,
Παρακαλώ όπως μου αποστείλετε συνημμένες φωτογραφίες από την μεταμόσχευση και τον αριθμό των τριχοθυλακίων που τοποθετήθηκαν!

Ευχαριστώ,


Η απαντηση της κλινικης στο πρωτο e-mail μου ηρθε στης 26 Αυγουστου και ωρα 9:54μμ απο τον Φιουρη. Το email εγραφε το εξης
Καλησπέρα Γρηγόρη,

Έλαβα το μέϊλ σου. Λόγω του ότι σήμερα ανοίξαμε μετά τις καλοκαιρινές διακοπές κι επειδή τις επόμενες μέρες θα βρίσκομαι στα γραφεία της κλινικής σε άλλες πόλεις της Κύπρου, θα επιληφθώ του θέματός σου όταν επιστρέψω, το αργότερο τέλος αυτής της βδομάδας.
Θεόδωρος Φιούρης


Περιμενας λοιπο και εγω εως το τελος της εβδομαδας,ωστε να παρω τις φωτογραφιες της μμ μου! Δυστυχως ομως για καποιο λογο η φωτογραφιες δεν στελνοταν απο την κλινικη! Ετσι λοιπον στης 2 Σεπτεμβριου 4:35μμ στελνω ξανα mail ζητωντας ξανα να αποσταλουν οι φωτογραφιες το mail ηταν το εξης:

Παρακαλώ όπως μου αποστείλετε συνημμένες φωτογραφίες από την μεταμόσχευση και τον αριθμό των τριχοθυλακίων που τοποθετήθηκαν! Ευχαριστώ
Στις 4:43μμ την ιδια ημερα μου αποστελλεται ενα mail απο την κλινικη με συννημενες φωτογραφιες για τον πριν χωρις ομως το ακριβω μετα τη μμ. το mail εγραφε τα εξης:
Αγαπητέ Γρηγόρη,
Λόγω φόρτου εργασίας την περασμένη βδομάδα, (1η βδομάδα μετά τις θερινές διακοπές) δεν κατάφερα να σου στείλω τις φωτογραφίες που ζήτησες, απολογούμαι για την καθυστέρηση. Σου στέλλω σήμερα τις εν λόγω φωτογραφίες, δες επισύναψη.
Έχω δει ότι άνοιξες ένα νήμα στο φόρουμ σχετικά με την μεταμόσχευση που έκανες στην κλινική μας τον Ιούλιο του 2014.
Θα βρίσκομαι στην Αθήνα στις 05 κι 06 Οκτωβρίου και στην Θεσσαλονίκη στις 7 Οκτωβρίου 2019, για να δω παλαιούς και καινούριους πελάτες. Θα ήταν καλή ευκαιρία να βρεθούμε από κοντά να τα πούμε και να δούμε και το αποτέλεσμα σου. Η HDC πάντα στέκετε δίπλα από τους πελάτες της και εσύ δεν αποτελείς εξαίρεση. Αν μπορούμε να κάνουμε κάτι για σένα, πολύ ευχαρίστως.
Ίσως μια συνάντηση στην πόλη της Θεσσαλονίκης να σε εξυπηρετεί καλύτερα αφού αν δεν κάνω λάθος κατάγεσαι από την περιοχή Έβρου. Ελπίζω να τα καταφέρεις.
Πιο κάτω σου παραθέτω τα αριθμητικά στοιχεία της μεταμόσχευσης σου καθώς το κόστος αυτής για να μην παρουσιάζονται λανθασμένα στο φόρουμ.

  • Στις 28/07/2014 (1η Μέρα) τοποθετήθηκαν: 1909 τριχοθυλάκια
  • Στις 29/07/2019 τοποθετήθηκαν: 337 τριχοθυλάκια
  • ΣΥΝΟΛΟ: 2246 τριχοθυλάκια
  • Κόστος: €2,50/ΤΘ
  • Ολικό Ποσόν: €5615
Μετα το mail αυτο κατευθειαν στελνω ενα αλλο mail ζητωντας τις φωτογραφιες ακριβως μετα τη μμ, οι οποιες ΔΕΝ ηταν συνημμενες στο mail που μου εστειλε η κλινικη. Μαλλον θα ειδαν το αποτελεσμα και την κατασταση σημερα και προσπαθησαν και προσπαθουν να αποσιωπησουν το θεμα. Το mail που εστειλα ηταν το εξης :
Παρακαλώ να μου αποστείλετε και τις φωτογραφίες μετά την τοποθέτηση των τριχοθυλακίων.
Αυτο εγινε στις 2 Σεπτεμβριου! Στης 3 Σεπτεμβριου ξανα στελνω ζητωντας ξανα τις φωτογραφιες με το μετα το email ηταν το εξης :
Στείλτε μου και τις φωτογραφίες αφού έχει γίνει η τοποθέτηση των τριχοθυλακιων στην κορυφη, όπως και αυτες της δοτριας περιοχης
Απο τοτε δεν εχω παραλαβει ΚΑΜΙΑ απολυτως φωτογραφια απο την κλινικη. Οφειλω να επισημανω οτι παραλληλα ειχα στειλει και προσωπικο μηνυμα στον john john1 ρωτωντας τον το εξης:
Γεια σου,
Είδα ότι είσαι συνεργάτης της HDC έχουμε ξανά μιλήσει στο παρελθόν σε ένα νήμα για τη μμ που είχα κάνει. Τέλος πάντων επειδή είσαι συνεργάτης με την κλινική. Είχα ζητήσει να μου σταλθούν φωτογραφίες από το πριν και το μετά της μμ. Αλλά μου έστειλε ο Φιουρης μόνο το πριν, του ζήτησα το μετά αλλά δεν μου απαντάει. Ξέρεις τι γίνεται και δεν μου το στέλνει?

Απο τοτε μεχρι και σημερα φωτογραφια δεν εχω παρει. Την κλινικη δεν χρειαζεται να την ενδιαφερει τι θα κανω εγω τις φωτογραφιες μου απο την μεταμοσχευση μου! ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ απολυτως λογος να πω εγω τι θα κανω με τις φωτογραφιες μου. Η κλινικη τα εκανα μανταρα και προσπαθει να κωφευσει και θαψει το πραγμα αλλα το παραδακι το πηρε! Εγω αν και η δοτρια μου ειναι εξαιρετικη μαλλι δεν εχω ΦΤΑΙΩ και απο ΠΑΝΩ. Και πηγα για μαλλι και βγηκα κουρεμενος. ΜΠΟΡΩΝ John ΝΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΜΟΥ Η ΟΧΙ?????????Το θεμα δεν θα αφησω να θαφτει και επαναλαμβανω ΔΕΝ θελω ΤΙΠΟΤΑ απο την συγκεκριμενη κλινικη ΠΑΡΑΜΟΝΟ ΤΗΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ. Παρακαλω να μου αποστελει η φωτογραφια. Και αν δεν θελετε να σαν συκοφαντουν,οπως λετε και να δυσφημουνε να συμπεριφερεστε ως επαγγελματιες και ΟΧΙ ως κομπογιαννιτες. Ενα μηνα+ περιμενω μια φωτογραφια, ποσο ακομα θα περιμενω?
 
Α και κατι ακομα που οφειλω καθε φορα να επισημάνω. Το νημα το ανοιξα για να ψαξω γνωμες για δευτερη μμ. Τις φωτογραφιες ετσι και αλλιως θα τις ζητουσε ο ιατρος που θα κανει τη δευτερη μμ. Για αυτο και γραφω για τον Ερντογαν και οτι ειμαι πολυ κοντα και αν αξιζει να παω στην κωνσταντινουπολη!! Δηλαδη ποσο θα κρυβονται, ειναι και ΄΄επαγγελματιες'' αν ηταν ετσι οι επαγγελματιες ζητω που καηκαμε...
 

dimitris50423

Well-Known Member
Τις φωτογραφίες τις έχω εγώ να τις ποσταρω?

Τις εχει ο john john το γραφει οποτε δωστου το mail σου να σου τις στειλει. συμπερασμα μπορει να βγει. αν βαλει φωτο πριν φωτο της τοποθετησης και φωτο τωρα..
αν εκανα πχ εγω αυτο και μπροστα ειχα 5 τριχες θα ηταν οφθαλμοφανες οτι επεσαν μοσχευματα που ηταν απο δοτρια.
 
Προσεξτε με λιγο γιατι το πραγμα εχει ξεφυγει απο την πορεια του! Εγω ξεκινησα ενα νημα γιατι θελω να κανω δευτερη μεταμοσχευση. Αναφερω οτι ειχα κανει μια και ηταν πληρως αποτυχημενη, απλα επειδη δεν ηξερα καθολου απο μμ νομιζα οτι αυτο ειναι, μετα ψαχτηκα! Ξεκινησα λοιπον το νημα για μαζεψω γνωμες για ιατρους και κλινικες. Αναφερω κιολας τον Ερντογαν που ειναι κοντα σε μενα αν αξιζει η οχι. Απο εκει και υστερα εγω θεωρω πως δεχτηκα μαζικη επιθεση, καταδρομικη επιχειρηση. Καλως φυσικα γιατι εκανα βλακεια και δεν πηρα τις φωτογραφιες απο την κλινικη, ωστε να μπορω να τις σηκωσω και να δειξω σε αυτους που θελουν το πριν το μετα τη μμ και το τωρα. Αυτο ετσι και αλλιως θα το εκανα για να μου προτείνουν αυτοι που ξερουν πως να κινηθω! Τα υπολοιπα, οποιος διαβασει το νημα καταλαβαινει τι γινεται. Εγω τωρα εχω στειλει ηδη το mail μου στον john john για να μου στειλει τις φωτογραφιες! Περιμενω λοιπον
 
Τελευταία επεξεργασία:
Τις εχει ο john john το γραφει οποτε δωστου το mail σου να σου τις στειλει. συμπερασμα μπορει να βγει. αν βαλει φωτο πριν φωτο της τοποθετησης και φωτο τωρα..
αν εκανα πχ εγω αυτο και μπροστα ειχα 5 τριχες θα ηταν οφθαλμοφανες οτι επεσαν μοσχευματα που ηταν απο δοτρια.
Αυτο θα το κρινεται εσεις για αυτο και ξεκινησα το νημα! Ας εχω τις φωτογραφιες πρωτα να τις ανεβασω και υστερα ειμαι τελειως ανοικτος στην οποιαδηποτε κριτικη! Πραγματικα στην οποιαδηποτε κριτικη. Αλλα αυτο που γινεται ειναι ΑΙΣΧΟΣ! Απο την δικη μου οικογενεια εχουν παρει κοντα 15,000 χιλιαρικα αυτοι οι ανθρωποι. Αν μη τη αλλο περιμενα τελειως διαφορετικη συμπεριφορα απο μερους τους...
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Εδώ και ένα μήνα δεν προλαβαινουν? Απατεώνες ειναi και κομπογιαννίτες! Ξέρουν ότι κάνανε βλακεία και δεν στέλνουν την Φωτογραφία από το μετά για να μη ξεφτιλιστουνε με τα χάλια τους. ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ HDC. Κάνουν την τακτική "του δεν μιλάμε" σαν μην εχουμε γίνε τίποτα και θα ξεχαστεί το όλο σκηνικό. ΛΑΜΟΓΙΑ ΜΑΚΡΙΑ

Γρηγόρη θα σε παρακαλέσω να αποφεύγεις τέτοιους χαρακτηρισμούς και να ρίξεις λίγο τους τόνους. Από την στιγμή που έχει πάρει διάσταση το θέμα στο φόρουμ τίποτα δεν θα θαφτεί. Οι φώτο (αν υπάρχουν) θα έρθουν. Εδώ είμαστε να συζητήσουμε για τα πάντα αλλά με νηφαλιότητα.
 
Γρηγόρη θα σε παρακαλέσω να αποφεύγεις τέτοιους χαρακτηρισμούς και να ρίξεις λίγο τους τόνους. Από την στιγμή που έχει πάρει διάσταση το θέμα στο φόρουμ τίποτα δεν θα θαφτεί. Οι φώτο (αν υπάρχουν) θα έρθουν. Εδώ είμαστε να συζητήσουμε για τα πάντα αλλά με νηφαλιότητα.
Εχεις απολυτω δικαιο, δεν ειμαι εκρηκτικος ανθρωπος αποφευγω τοξικες καταστασης. Αλλα την κοροιδια δεν την μπορω και ισως αν δεν γινοταν αυτο δεν θα επερνα τις φωτογραφιες!
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Απο εκει και υστερα εγω θεωρω πως δεχτηκα μαζικη επιθεση, καταδρομικη επιχειρηση.

Μαζική επίθεση δεχτηκες από τα υπόλοιπα μέλη και όχι από έμενα και την κλινική που βγήκα και είπα ότι είσαι υπαρκτό πρόσωπο και ότι αληθεύει ότι έκανες μεταμόσχευση.
 
Μπλουζα