Παλαιοτερη μεταμοσχευση Κυπρο ΒΟΗΘΕΙΑ

tasos33

Well-Known Member
Ε μια μια δεν κάνει Όλες μαζί να γίνει σωστά η παρουσίαση. Που θα πάει θα μου τις στείλει
Σε πρώτη φάση θα συγκρίνουμε το πριν, όπου εσύ δεν έχεις φωτό ,και τις τωρινές που μας έχεις στείλει.
Δε μπερδευομαστε μην ανησυχείς
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Σε πρώτη φάση θα συγκρίνουμε το πριν, όπου εσύ δεν έχεις φωτό ,και τις τωρινές που μας έχεις στείλει.
Δε μπερδευομαστε μην ανησυχείς
Ε ποιος ο λογος. Μια παρουσίαση για να είναι σωστή πρέπει να είναι πλήρης να δείχνει το πριν το μετά και το τώρα αλλιώςδεν υπάρχει λόγος παρουσιασης.Αν δεν δει κάποιος που και πως έχουν τοποθετηθεί τα μοσχευμάτα τι σωστό συμπεράσματα μπορεί να βγάλει.. Καλά το ότι δεν θα μπερδευτείς ειμαι σίγουρος... Εγώ πάλι έχω μπερδευτεί και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί μία κλινική τόσο φημισμένη δεν στέλνει μια φωτογραφία με το μετά από έναν πελάτη της. Αν και της το έχει ζητήσει εδώ και μέρες...Με βάζει σε σκέψεις εσένα tasos33 όχι ? Δηλαδή γιατί να στέλνουν μόνο το πριν και όχι το μετα, Περίεργα πράγματα
 
Εστειλα και εγώ προσωπικο μήνυμα στον John_John1 Ρωτώντας τον για ποιο λόγο δεν μου στέλνει η "κλινική" την φωτογραφία με το μετά την ΜΜ. Αλλά δεν μου απάντησε ποτέ. Μακριά από HDC είναι ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ Και ΚΟΜΠΟΓΙΑΝΝΊΤΕΣ
 

Harris_G

Well-Known Member
Εννοειται οτι πρεπει να υπαρχει πληρες υλικο της ΜΜ αυτης και δε βγαινει ασφαλες συμπερασμα ετσι, ειδικα μετα απο τοσα χρονια. Αλλα μη σοκαρεστε κιολας στο ενδεχομενο να μην εχει γινει καλη δουλεια απο κει μερια, γιατι το εχουμε ξαναδει το εργο.
 
Εδώ και ένα μήνα δεν προλαβαινουν? Απατεώνες ειναi και κομπογιαννίτες! Ξέρουν ότι κάνανε βλακεία και δεν στέλνουν την Φωτογραφία από το μετά για να μη ξεφτιλιστουνε με τα χάλια τους. ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ HDC. Κάνουν την τακτική "του δεν μιλάμε" σαν μην εχουμε γίνε τίποτα και θα ξεχαστεί το όλο σκηνικό. ΛΑΜΟΓΙΑ ΜΑΚΡΙΑ
 

dimitris50423

Well-Known Member
Ο john john γιατι δεν εχει παρει θεση στο θεμα εφοσον εκπροσωπει την κλινικη στο φορουμ; Γιαννη γιατι δεν παιρνει τις φωτογραφιες που ζηταει ο grigoris;
Προτιμαει η HDC να τους λεει απατεωνες και ολους τους αλλους χαρακτηρισμους απο το να παρει τις φωτογραφιες του που εχει το δικαιωμα και να δειξει το αποτελεσμα του;
 

tasos33

Well-Known Member
Εδώ και ένα μήνα δεν προλαβαινουν? Απατεώνες ειναi και κομπογιαννίτες! Ξέρουν ότι κάνανε βλακεία και δεν στέλνουν την Φωτογραφία από το μετά για να μη ξεφτιλιστουνε με τα χάλια τους. ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ HDC. Κάνουν την τακτική "του δεν μιλάμε" σαν μην εχουμε γίνε τίποτα και θα ξεχαστεί το όλο σκηνικό. ΛΑΜΟΓΙΑ ΜΑΚΡΙΑ
Βασικό για να δούμε τι έχει γίνει θα πρέπει να υπάρχουν και φωτό μετά τους δώδεκα μήνες, αν υπάρχουν φωτό μόνο μετά την μμ ουσιαστικά δε βλέπουμε κατι,πχ αν υπήρξε φυτρωση κτλ.
Τώρα για τους χαρακτηρισμούς αυτούς καλό είναι να μη γράφονται διότι εκτιθεσαι δημοσίως και η κλινική μπορεί να σου κάνει και μυνηση για συκοφαντική δυσφήμιση. Συμβουλευτικά στο αναφερω.
 

geeorgee

Active Member
Εδώ και ένα μήνα δεν προλαβαινουν? Απατεώνες ειναi και κομπογιαννίτες! Ξέρουν ότι κάνανε βλακεία και δεν στέλνουν την Φωτογραφία από το μετά για να μη ξεφτιλιστουνε με τα χάλια τους. ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ HDC. Κάνουν την τακτική "του δεν μιλάμε" σαν μην εχουμε γίνε τίποτα και θα ξεχαστεί το όλο σκηνικό. ΛΑΜΟΓΙΑ ΜΑΚΡΙΑ

προφανως και το λεω ειρωνικα.Την αλλη φορα μεσα σε μια μερα ειχαν ανεβασει φωτογραφιες ενος μελους χωρις καν να παρουν την συγκαταθεση του και τωρα δε μπορουν να στειλουν μια φωτο εδω και ενα μηνα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Τασο μακαρι να μου κανουν μυνηση γιατι μετα θα αποζημιωθω κιολας. Οσο για τα υπολοιπα σου εχω απαντησει παραπανω! Πολυ την αγαπας την κλινικη, ουτε εκει να δουλευεις που λεει ο λογος!!
 
προφανως και το λεω ειρωνικα.Την αλλη φορα μεσα σε μια μερα ειχαν ανεβασει φωτογραφιες ενος μελους χωρις καν να παρουν την συγκαταθεση του και τωρα δε μπορουν να στειλουν μια φωτο εδω και ενα μηνα
geeorgee Κανουν την τακτικη '' κωφευω, δεν μιλαω, θα ξεχαστει'' ΑΛΛΑ δεν προκειται να ξεχαστει. Τουλαχιστον να μην την πατησουν αλλοι ανθρωποι.Να κανουν μμ σε μια σοβαρη κλινικη και να την χαρουνε γιατι εγω δεν χαρηκα απολυτως τιποτα. Μονο τα λεφτα μου τους εδωσα τοθςι κομπογιαννιτες. Περιμενω και εγω πανω απο ενα μηνα να μου στειλουν μια φωτογραφια.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μακαρι να ενημερωσεις.Εμενα παντως δεν μου απαντησες καν οταν στης 3 Σεπτεμβριου σου εστειλα το εξης μηνυμα ''Είδα ότι είσαι συνεργάτης της HDC έχουμε ξανά μιλήσει στο παρελθόν σε ένα νήμα για τη μμ που είχα κάνει. Τέλος πάντων επειδή είσαι συνεργάτης με την κλινική. Είχα ζητήσει να μου σταλθούν φωτογραφίες από το πριν και το μετά της μμ. Αλλά μου έστειλε ο Φ....ρης μόνο το πριν, του ζήτησα το μετά αλλά δεν μου απαντάει. Ξέρεις τι γίνεται και δεν μου το στέλνει? ''
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Στο παραπάνω μήνυμα γράφεις ότι άρχισαν τις απειλές? Ποιος από την κλινική σε απείλησε Γρήγορη? Μπορείς να το διευκρινίσεις λίγο?
 
Τελευταία επεξεργασία:
Στο παραπανω μυνημα γραφεις οτι αρχισαν τις απειλες? Ποιος απο την κλινικη σε απειλησε Γρηγορη? Μπορεις να το διευκρινησεις λιγο?
Ε δε βλεπεις τον Taso33 εμμεσως πλην σαφως μου λεει οτι θα μου κανουν μηνυση! Τελος παντων αυτα δεν εχουν σημασια,μπορει και εγω μετα απο τοσο καιρο που παιδευομαι για μια φωτογραφια που κανουν τον κινεζο και δεν μου την στελνουν να εχω νευριασει και λιγο. Με την φωτογραφια John john τι θα γινει θα την στειλουν?
 

tasos33

Well-Known Member
Τασο μακαρι να μου κανουν μυνηση γιατι μετα θα αποζημιωθω κιολας. Οσο για τα υπολοιπα σου εχω απαντησει παραπανω! Πολυ την αγαπας την κλινικη, ουτε εκει να δουλευεις που λεει ο λογος!!
Είναι προφανές πως η επανεμφάνιση σου μετά από τόσα χρόνια αποσκοπεί σε κάτι συγκεκριμενο.

Έπειτα δεν ξέρω αν είσαι αφελής η κάνεις τον χαζό, αυτό θα ήθελα να το διευκρινίσεις.

Στην συνέχεια θα ήθελα να μου πεις πως αγαπάω την κλινική.

Και τέλος θέλω να σου δωσω να καταλάβεις ότι από την στιγμή που εμφανίζεσαι μετά από τόσα χρόνια να μας ενημερώσεις για ένα αποτυχημένο??? αποτέλεσμα με αυτόν τον τρόπο μαλλον εναντίον σου γυρνάει όλο αυτό .

Σαφώς και δεν έχεις υπογράψει κάποια εγγύηση με την κλινική ,όπως και δεν υπογράφει κάνεις με καμία κλινική, που να σε διασφαλίζει σχετικά με το αποτέλεσμα και μάλιστα μακροχρόνια.

Κατόπιν οι πριν της μμ φωτό με τις αμέσως μετά φωτό της μμ δεν αποδεικνυουν απολύτως τίποτα για το αποτέλεσμα που δεν πήρες η πήρες αλλά το χάσες στην συνεχεια. θα ζητήσεις αποζημίωση μετά από δέκα χρόνια και θα ζητάς τι? Και θα αποδείξεις τι?

Εξαρχής οι τοποθετήσεις σου είναι εριστικες και επιθετικές ,όχι μόνο προς την κλινική αλλά απέναντι και στα μέλη. Το φόρουμ εχει βοηθήσει πολλά μέλη κατά καιρούς και έχει κράξει πολλές κλινικές , ακόμα και την hdc , ακόμα κ εγώ που την αγαπώ κατά τα αστεία λεγόμενα σου.

Εν κατακλείδι άλλαξε λίγο τρόπο προσέγγισης , σε άλλα μέλη που εμφανίστηκαν ως αποτυχημένες μμ είχαν την συμπαράσταση όλου του φορουμ, στην περίπτωσή σου βλέπω ότι ελάχιστοι συνδράμουν την άκομψη παράσταση που δίνεις

Φιλικά πάντα
Υσ. Εάν ήμουν η κλινική ,οποιαδήποτε κλινικη,στην περίπτωσή σου ,ούτε τις φωτό πριν την μμ θα έστελνα.
 
Είναι προφανές πως η επανεμφάνιση σου μετά από τόσα χρόνια αποσκοπεί σε κάτι συγκεκριμενο.

Έπειτα δεν ξέρω αν είσαι αφελής η κάνεις τον χαζό, αυτό θα ήθελα να το διευκρινίσεις.

Στην συνέχεια θα ήθελα να μου πεις πως αγαπάω την κλινική.

Και τέλος θέλω να σου δωσω να καταλάβεις ότι από την στιγμή που εμφανίζεσαι μετά από τόσα χρόνια να μας ενημερώσεις για ένα αποτυχημένο??? αποτέλεσμα με αυτόν τον τρόπο μαλλον εναντίον σου γυρνάει όλο αυτό .

Σαφώς και δεν έχεις υπογράψει κάποια εγγύηση με την κλινική ,όπως και δεν υπογράφει κάνεις με καμία κλινική, που να σε διασφαλίζει σχετικά με το αποτέλεσμα και μάλιστα μακροχρόνια.

Κατόπιν οι πριν της μμ φωτό με τις αμέσως μετά φωτό της μμ δεν αποδεικνυουν απολύτως τίποτα για το αποτέλεσμα που δεν πήρες η πήρες αλλά το χάσες στην συνεχεια. θα ζητήσεις αποζημίωση μετά από δέκα χρόνια και θα ζητάς τι? Και θα αποδείξεις τι?

Εξαρχής οι τοποθετήσεις σου είναι εριστικες και επιθετικές ,όχι μόνο προς την κλινική αλλά απέναντι και στα μέλη. Το φόρουμ εχει βοηθήσει πολλά μέλη κατά καιρούς και έχει κράξει πολλές κλινικές , ακόμα και την hdc , ακόμα κ εγώ που την αγαπώ κατά τα αστεία λεγόμενα σου.

Εν κατακλείδι άλλαξε λίγο τρόπο προσέγγισης , σε άλλα μέλη που εμφανίστηκαν ως αποτυχημένες μμ είχαν την συμπαράσταση όλου του φορουμ, στην περίπτωσή σου βλέπω ότι ελάχιστοι συνδράμουν την άκομψη παράσταση που δίνεις

Φιλικά πάντα
Υσ. Εάν ήμουν η κλινική ,οποιαδήποτε κλινικη,στην περίπτωσή σου ,ούτε τις φωτό πριν την μμ θα έστελνα.
Σε τι ακριβως αποσκοπει? Εγω δεσμευομαι δημοσια οτι δεν θα ζητησω καμια αποζημιωση καμια μμ τζαμπα ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ. Μετα αναρωτιεσαι αν ειμαι αφελης η αν κανω το χαζο, τι αφελες και τι χαζο εκανα, μπορεις να μου το διευκρινησεις λιγο ? Εισαι ο μονος που υπερασπιζετια με τοσο παθος την συγκεκριμενη κλινικη. Εγω ανοιξα το νημα λεγοντας οτι εχω κανει μια αποτυχημενη μμ στην συγκεκριμενη κλινικη και θελω να ξανα κανω και για να μη την ξανα πατησω με τους κομπογιαννιτες της HDC εψαχνα γνωμες για τον Ερντογαν. Ξεκινα απο την αρχη και διαβασε ολο το νημα. Καποιοι εδω μεσα μολις τους εθιξα την κλινικη ξεκινησαν το λασποπολεμο και προσπαθωντας ματαια να καλυψουν καταστασεις. Λεγοντας οτι φταιω εγω, οτι ειμαι βαλτος, οτι οτι. Που φταιω εγω δεν μπορω να καταλαβω και στην τελικη αναλυση πολυ το κουρασαμε το θεμα. Εκανα μμ πληρωσα θελω τις φωτογραφιες για να τις ανεβασω για να παρω γνωμες ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΝΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΗΝΑ τις φωτογραφιες η κλινικη. Το ποιος παριστανει τον χαζο και τον περιεργο ΨΑΞΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΤΟ ΒΡΕΙΣ...
 

tol

Well-Known Member
Βασικό για να δούμε τι έχει γίνει θα πρέπει να υπάρχουν και φωτό μετά τους δώδεκα μήνες, αν υπάρχουν φωτό μόνο μετά την μμ ουσιαστικά δε βλέπουμε κατι,πχ αν υπήρξε φυτρωση κτλ.
Τώρα για τους χαρακτηρισμούς αυτούς καλό είναι να μη γράφονται διότι εκτιθεσαι δημοσίως και η κλινική μπορεί να σου κάνει και μυνηση για συκοφαντική δυσφήμιση. Συμβουλευτικά στο αναφερω.
Φιλε Τασο, να κανουν μηνυση για ποιο λογο;

Επειδη ο φιλος εδω και ενα μηνα ζητα το αυτονοητο....να του στειλουν τις φωτογραφιες της μμ;

Τι ζητησε δηλαδη; Τον ουρανο με τα αστερια;

Ειναι δυνατον να συμμεριζομαστε τετοιου ειδους συμπεριφορες απο οποιαδηποτε κλινικη;

Ειναι δυνατον να μην καταλαβαινεις την ψυχολογικη κατασταση στην οποια βρισκεται ο φιλος;

Ποιος ο λογος της παραλογα υπερβολικης χρονοτριβης και αρνησης να στειλουν φωτογραφικο υλικο που ο πελατης εχει δικαιωμα να παρει;

Ποιοι ειναι δηλαδη αυτοι που θα τον μηνυσουν και απο πανω; Και κερατας και δαρμενος;

Εξαλλου μην ξεχνας οτι και εσυ (απολυτως δικαια) στο παρελθον εχεις κατακεραυνωσει την Berkman Kord για το αποτελεσμα της μμ σου. Επισης εχεις (δικαιως) στηλιτευσει και αποδοκιμασει με απαξιωτικους χαρακτηρισμους τις ελληνικες κλινικες DHI και Βεκρη. Και ομως ολες οι κατηγοριες σου ειναι αναποδεικτες, γιατι δεν εχεις ανεβασει ποτέ υλικο της μμ σου.

Επομενως θα ηθελες να σου κανουν μηνυση για συκοφαντικη δυσφημιση;

Προσωπικα απο την πρωτη στιγμη που διαβασα τα γεματα αγανακτηση σχολια σου για την Berkman Kord, τα πιστεψα γιατι τα δειγματα γραφης σου στο forum αποδεικνυουν την αξιοπιστια σου. Χωρις να ανεβασεις υλικο...χωρις καμια αποδειξη.

Το ιδιο και εγω φυσικα. Εχω επανειλημμενα κατακεραυνωσει την DHI για τα μετρια αποτελεσματα των μμ μου. Χωρις να ανεβασω υλικο. Δεν απαιτω απο κανεναν να πιστεψει τα γραφομενα μου. Ο καθενας κρινει τον αλλο απο την εν γενει παρουσια του στο forum και, αν θελει, τον εμπιστευεται, αλλιως τον θεωρει αναξιοπιστο.

Για φαντασου λοιπον, φιλε Τασο, μια ωραια πρωια να μας κανουν μηνυση η DHI και η Berkman Kord!!!

Πως θα νιωσεις; Θα σε επνιγε το δικιο; Και απογοητευμενος και κατηγορουμενος.

Ελπιζω να καταλαβες οτι οσα εγραψες περι μηνυσεων ειναι τελειως παραλογα. Ο αδυναμος (πελατης) δεν μπορει να υφισταται αδικια απο τον δυνατο (εταιρεια).

Οφειλουμε να αποδοκιμασουμε τετοιου ειδους τακτικες των κλινικων που προσπαθουν με καθε τροπο να συγκαλυψουν την αληθεια.

Φιλικες συμβουλες και παρατηρησεις.
 

tasos33

Well-Known Member
Διευκρινίση.....Είσαι αφελής γιατί προσπαθω να σε προστατέψω ,όταν δημόσια συκοφαντεις και εξυβριζεις κάποιον μπορεί να το αποδείξει και να σε μυνησει.
Χαζός είσαι γιατι δεν το αντιλαμβάνεσαι και συνεχιζεις να το κάνεις, ενώ λες ότι αν σου κάνουν μυνηση αφού τους έχεις συκοφαντήσει,θα χαρείς γιατί θα ζητήσεις και αποζημίωση.

Αποζημίωση δεν θα πάρεις ούτως η άλλος γιατί ουδείς δεν έχει παρει ως τώρα από καμιά κλινική για ένα καλό αποτέλεσμα μετά από δέκα χρόνια, απ' όσο γνωρίζουμε τουλάχιστον.

Διαβάζοντας το νήμα από την αρχή Μέλη που ουδεμία σχέση έχουν με την κλινική σου είπαν να ανεβάσεις πρώτα φωτό κ μετά να μιλήσεις και άρχισες να μας κατηγορείς ότι είμαστε της κλινικής.

Επίσης μια και αναφέρεσαι στην κλινική, η εν λόγω κλινική παράγει σταθερά καλά αποτελέσματα εδώ κ πολλά χρόνια και με αποδείξεις , μέλη στο φόρουμ υπάρχουν, τα γνωρίζουμε τα χουμε συναντήσει, αλλά και σε άλλα φόρουμ.

Σαφώς έχει κάνει κ πατάτες όπως οι περισσότερες κλινικές, μέλος εδώ πήγε σε εξαιρετική κλινική στο εξωτερικό πλήρωσε 12000 με φτωχότατο αποτέλεσμα , μίλησε με τον γιατρό και τον ανέλαβε πάλι προς διόρθωση. Δεν άρχισε να βρίζει όπως εσύ.
 
Μπλουζα