Ο Bis**ga στην Αθήνα 1η Νοεμβρίου 2014

Flosk

Well-Known Member
Και συ πως θα τον βοηθουσες Stripar?
Εργαζεσαι σε καποια αρμοδια αρχη που εκδιδει αδειες εργασιας;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

zotrix

Active Member
Και εγώ με τη προσφορά του Ραχάλ μπερδεύτηκα. Τι δουλειά έχει να βγάλει μέλος φόρουμ άδεια ασκήσεως επαγγέλματος σε γιατρό; όταν μάλιστα αυτός θα χειρουργεί έξω;
 

Stripar

Established Member
Εγω παλι καταλαβα οτι ο Στριπαρ ειναι... Ανεργος!!!!
Δεν υπαρχει περιπτωση να εχει βγει στην αγορα εργασιας και να γραφει τετοιες ανοησιες !!!
χΑΧαχΑΧαχΑΧαχΑΧαχΑΧαχΑΧα !!!

Μήπως ζηλεύεις....
 
Τελευταία επεξεργασία:

Stripar

Established Member
Ποσταρε παλι το Θρεντ που εγραψες χθες βραδυ να κρινει το Φορουμ ποιος εχει δικιο και ποιος Οχι !!!
Αν δεν εχεις να φοβηθεις κατι.. ξαναγραψτο παλι !!!
Πολυ κακως σβηστηκε..... ακομα και απο το Reply που σου εκανα, γιατι αναφερθηκες προσωπικα στον Γιατρο Rahal και την Συμφωνια που επιδιωχΘηκε μεταξυ σας να γινει!!!!!
εκεί είναι στο Reply σου#199...μπορεί κάποιος να το κάνει "expand" και να το διαβάσει!

Πιάστηκες στη φάκα μικρέ....νόμίζες ότι διαγράφηκε και κάθεσαι και διεστρευλόνεις την αλήθεια?

ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΛΟΙΠΟΝ ΜΟΛΙΣ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΟΥΝ (ποστ 199) ΝΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΘΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΥΝ ΣΤΟ ΔΗΜΗΤΡΗ38 ΟΤΙ ΑΛΛΟΙΩΝΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ & ΑΥΤΌ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΕΊΝΑΙ ΑΚΡΩΣ ΑΝΤΙΘΕΤΑ!:::
 
Τελευταία επεξεργασία:

Flosk

Well-Known Member
Υπαρχουν και οι ΧλιδΑνεργοι που δεν εχουν δουλεψει ποτε στην Ζωη του αλλα πανε Ταξιδια στον Καναδα, Τουρκια, Αμερικη για να ενημερωνουν στο Ιντερνετ τι διαμετρο λαβιδα βαζει ο Γιατρος στα μονοτριχα.. ασε μας ρε Φιλε που θα μου πεις οτι δεν τιμαω τους Ανεργους. Με ηξερες και απο Χθες ?!!!

Κατσε κανε διαλογο με τον απο πανω και τις βλακειες που γραφει !!!
Επειδη διαπιστωσα πως ειναι αχαρο το διορθωσα αμεσως οπως θα ειδες αντικαθιστοντας το με το: ειναι λιγο ατοπο φιλε.
Και οχι δεν σε ξερω απο χθες
 

Flosk

Well-Known Member
@zotrix , flosk...δέν έχει καμοία σχέση το forum σε αυτό , το λέω απο χτές!...

Όχι Flosk δέν εργάζομαι σε καμοιά αρμόδια αρχή...απλά προετοιμασία φακέλου θα έκανα και επειδή στο χώρο της υγείας που είμαι όλα παρακάμπτονται με το αντίστοιχο φακελάκι-και τους σωστούς ανθρώπους , θα το τελέιωνα έτσι!.

Τι είναι η πρώτη φορά που ακούτε για άδειες ,πτυχία κ.τ.λ απο το παράθυρο?
Με εχεις κουφανει λιγο ρε συ
 

zotrix

Active Member
@zotrix , flosk...δέν έχει καμοία σχέση το forum σε αυτό , το λέω απο χτές!...

Όχι Flosk δέν εργάζομαι σε καμοιά αρμόδια αρχή...απλά προετοιμασία φακέλου θα έκανα και επειδή στο χώρο της υγείας που είμαι όλα παρακάμπτονται με το αντίστοιχο φακελάκι-και τους σωστούς ανθρώπους , θα το τελέιωνα έτσι!.

Τι είναι η πρώτη φορά που ακούτε για άδειες ,πτυχία κ.τ.λ απο το παράθυρο?

Μα τι σχέση έχει η άδεια άσκησης επαγγέλματος στην Ελλάδα για κάποιον που θα χειρουργεί στο εξωτερικο; Γιατί δηλαδή να μην ταξιδέψει στην Αγγλία (5 ώρες) να βγάλει την άδεια και να φύγει ή να στείλει κάποιον δικό του άνθρωπο; Τι δουλειά έχει ένας συνοδός ασθενούς από την Ελλάδα για να κάνει κάτι τέτοιο; πολύ μπερδεμένο μου ακούγεται
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Bouklas

Well-Known Member
Φιλε zotrix....δέν είναι τόσο απλό
Ο καναδός ήθελε να αποφύγει το διαδικαστικό των εξετάσεων, που είναι must σε ένα οργανωμένο κράτος όπως την Αγγλία και δεδομένο ότι η άδεια ασκήσεως του Καναδού ισχύει μόνο στον Καναδά.
Συνεπώς ναι θα μπορούσε να στείλει ένα δικό του άνθρωπο όπως λές να κάνει τον φάκελο , δέν θα μπορούσε όμως να παρακάμψει το σύστημα , συνεπώς θα έπρεπε να έδινε κάποιες πρόχειρες εξετάσεις.
Θεωρώ ότι δέν πρέπει να το βλέπεις σαν "συνοδός ασθενούς"...σημασία έχει τι συζητήσεις κάνεις , τι γνωριμίες έχεις , τί δυναμική έχει ο κάθε άνθρωπος και το τί μπορεί να κάνει...

Τώρα αυτά συγγνώμη είναι σοβαρά πράγματα από ένα όνομα σαν τον Rahal?
Και το άλλο, να σου προτείνει δωρεάν μεταμόσχευση για δικά του συμφέροντα και να του κανεις και τέτοια εξυπηρέτηση. Ok μπορεί να είναι top όνομα όμως όλα αυτά μου θυμίζουν "αθάνατη" Ελληνική νοοτροπία. Τον είχα για πιο σοβαρό.
 

lmg 7

Active Member
προκλητηκός και εριστικος ο δημητρης στα περισσοτερα ποστ του αλλα αποδεικνυεται οτι εχει μεγαλο δικιο στο θεμα των γιατρων,οτι κανενας τους δεν κανει οτι κανει για την ψυχη της μανας του
 

George3V

Member
Επίσης μια γενικότερη διαπίστωση είναι ότι πολλοί δω μέσα δεν είναι απλά μέλη που ανταλλάσουν εμπειρίες και γνώσεις αλλά μπορεί να εξυπηρετούν συμφέροντα , κλινικές , σκοπιμότητες κτλ. Οπότε προσοχή και φιλτράρισμα στο τι λέει ο καθένας και για ποιο λόγο το λέει.
 
καλησπερα σε ολα τα παιδια του forum....εχωντας ανοιξει αυτο το θεμα περιπου δυο χρονια πριν, απο τον καλο μου φιλο τον τροφεα για πιθανη μεταμοσχευση στον bisanga,(που τελικα δεν εκανα γτ ειχα καποιες προσωπικες δυσκολιες οι οποιες φερανε αργοτερα και οικονομικες δυσκολιες) οφειλω να σας ενημερωσω οτι κρατησα επαφες με τον βοηθο του τον LEANDRO ετσι ωστε με την πρωτη ευκαιρια να την πραγματοποιησω.Σημερα λοιπον ενημερωθηκα απο τον LEANDRO οτι θα πραγματοποιησουνε και δευτερη επισκεψη στην Αθηνα συντομα.Οι ημερομηνιες ακομα δεν εχουνε οριστικοποιηθει.Οποιος ενδιαφερεται για περισσοτέρες πληροφοριες καθως να μαθει και την ημερα και τον τοπο συναντησης μπορει να επικοινωνησει με τονLEANDRO
 
Μπλουζα