Ο Bis**ga στην Αθήνα 1η Νοεμβρίου 2014

kapa

Μέλος του προσωπικού
παιδια please,μην το κανετε παλι μπαχαλο.
πιστευω οτι ουτε ο ενας ουτε ο αλλος προσπαθει να παρασυρει το φορουμ.
ο καθε ενας εχει τα προσωπικα βιωματα στον χόρο των μεταμοσχευσεων.
απο την μια ο δημητρης που εκανε μεταμοσχευση πολλα χρονια πριν που δεν υπηρχε η λεξη πετυχημενη μεταμοσχευση και απο την αλλη ο stipar που το ψαχνει το θεμα βαθια.
πιστευω επισης οτι ολα ξεκινησαν χωρις ουσιαστικο λογο μεταξυ σας,απο μια διαφωνια για το ανεβασμα φωτογραφιων
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Stripar

Established Member
Σαν mod που είσαι (και είναι όλα πρόχειρα μπροστά σου) ανασκόπισε Kapa...

Με πόσους έχει λογομαχίσει , τσακωθεί σε διάσπαρτα ποστ και νήματα (άσε εμένα απ έξω)παλιούς , βετεράνους , νέους και ο τρόπος και η ειρωνία που μιλάει σε όλους...κάτι που θα το κάνει και το εγγύς μέλλον!!!...είναι θέμα χαρακτήρα!!!

Ερχεται και σου κλαίγετε όταν του μιλήσαμε άσχημα (που ήταν απαντήσεις στα ειρωνικά του σχόλια) , όταν αυτός απο την άλλη συκοφαντεί!.

Και το κυριότερο...τί προσφέρει?....τίποτα!

Τα έχει με το Bissanga,Rahal,Erdogan και υπονομέβει το κάθε ποστ του κάθε μέλους που αναφέρεται σε μτχ στο εξωτερικό!....και όταν το ρωτάνε ποιόν προτείνει κάνει την κούβα.
Μήπως στην τελική να υποθέσουμε ότι τα πέρνει αυτός απο Ελληνική κλινική αφού έχει τέτοια εμμονή με τους γιατρούς του εξωτερικού?

Τέσπα....το μέλλον θα δείξει πόσες φόρες ακόμα θα ασχολειθουμε με αυτόν τον τύπο

Ξέρω ότι στο forum δέν έχουμε επιλογές όπως στην ιδιωτική ζωή μας , να επιλέξουμε με ποιόν θα μιλήσουμε & θα κάνουμε παρέα.
Δυστηχώς πρέπει να ανεχόμαστε τους πάντες...αλλά αυτός θεωρώ ότι έχει ξεφύγει απο κάθε όριο!!!.
 

giwrgos athina

Active Member
Eγω παντος δεν βλεπω κατι κακο στην προταση που εκανε ο rahal στο stripar.


Aκομσ κσι τσαμπα να εκανε μεταμοσχευση ο stripar στον rahal μαγκια του..Εμενα δεν με ενδιαφερει προσωπικα αν πληρωσει την επεμβαση αυτο που με ενδιαφερει ειναι αν ο γιατρος κανει την δουλεια του σωστα.
 

Stripar

Established Member
Ετσι george!!!...και δέν εμπλέκετε πουθενά το forum!

Στην Ελλάδα υπάρχουν εταιρείες που αναλαμβάνουν διάφορους φακέλους...αντί να δώσει 30.000euro και να έρθει και ένα -δυό φορές Ελλάδα έκανε μιά πρόταση!...
Άν και εφόσον με ενδιέφερε να ασχολήθώ & προκειμένου να γλύτωνε και κόπο!.

Η όλη συζήτηση γίνεται γιατί το μέλος Δημήτρη38 με την κακία που τον διακρίνει πέταξε την πηχτή ότι και καλά έκανα συμφωνία με τον Rahal!...βλέπεις σου λέει δέν μπορώ να τον πιάσω τον Stripar καπου...
στον Καναδά πήγε ας πώ και εγώ αυτό που έλεγε κάποιος άλλος πρίν κάμποσο καιρό και είμαι μέσα!...

Και ερωτώ:
Αν εγώ είχα κάνει συμφωνία με το Rahal...γιατί δεν έκανα την μτχ εκει?
Αν είχα κάνει συμφωνία , γιατί τρείς μήνες μετά πέρασα consultaion με to Γεωργίου στην Αθήνα?....γιατί το αρχές Σεπτέβρη πήγα Erdogan για consultation , γιατί τέλος Σεπτεμβρη πέρασα consultation με HDC?....Αφού είχα κάνει συμφωνία!....βιτσιόζος είμαι?.


Και έχει και το θράσος παρόλο που πετάει την κάθε αρλούμπα και λασπώνει , να συνεχίζει ο κωμικός ο Δημητράκης την ιστορία του....
πιό αντρικιο θα ήταν να έλεγε ένα συγνώμη λάθος άκουσα!!!!

Και παρόλο που δέν είχα και καμία υποχρέωση να αναφέρω τί & πώς...το έκανα μόνο και μόνο για ένα λόγο:

ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΡΟΜΠΑ...και να καταλάβει όλο το forum που έχουμε μπλέξει!!!.

Όλοι κρινόμαστε....και αφού του αρέσει να κρίνει (άσχετα ότι λασπολογεί) , ας κριθεί και αυτός!

ΣΤΟΝ ΤΑΚΟ!...
 
Τελευταία επεξεργασία:

kapa

Μέλος του προσωπικού
Stripar είπε:
Σαν mod που είσαι (και είναι όλα πρόχειρα μπροστά σου) ανασκόπισε Kapa...
να ανασκοπισω
μπαινεις παλι στην διαδηκασια με χαρακτηρισμους.
ο Δημητρης εχει κανει μια μεταμοσχευση πριν 15 χρονια και εχει χασει το μεγαλυτερο μερος απο τα μεταμοσχευμενα μεχρι σημερα.
ειναι λογικο να εχει τετοιες αποψεις γενικα για τις μεταμοσχευσεις.
αλλα εχετε αδικο και οι δυο πλευρες.
πιο πολυ για τον τροπο που απευθυνεστε ο ενας στον αλλον
 
Φίλε Κάπα
Ο δημήτρης38 συνεχώς είναι επιθετικός σε όποιον μιλήσει για γιατρό του εξωτερικού.Δεν έχει καμία διάθεση να μοιραστεί την εμπειρία του.Αρέσκεται μόνο στο να ισοπεδώνει τα πάντα.Αφήνει συνεχώς υπονοούμενα για όλους όσους έχουμε προτείνει την λύση του εξωτερικού για μεταμόσχευση.Δεν τον είδα να λέει πουθενά ''μην κάνετε μεταμόσχευση Ελλάδα ή Κύπρο'' ως αποφοητευμένος απο τις μεταμοσχεύσεις.Όλες οι αναφορές του έχουν να κάνουν με το γιατί οι γιατροί του εξωτερικού να είναι καλύτεροι από αυτούς στην Ελλάδα,οξύμωρο αν σκεφτείς οτι θεωρεί αποτυχημένη την μεταμόσχευση που είχε.Αυτό που εισπράττει κάποιος που τον διαβάζει ειναι οτι 2-3 τα παίρνουν και μιλάνε για το εξωτερικό ενώ είναι λύση και η Ελλάδα για μεταμόσχευση.Σε αυτό το φόρουμ είμαστε εδώ για να βοηθάμε ο ένας τον άλλον και να μοιραζόμαστε τις γνώμες μας.Όχι για να παρασέρνουμε τα νέα μέλη.Θεωρώ οτι έπρεπε να του γίνει κάποια σύσταση.Προσπαθούμε να διατηρήσουμε ένα επίπεδο εδώ και με τις αναρτήσεις του είναι σαν μια βόμβα ετοιμη να εκραγεί ανα πάσα στιγμή.Δες το λίγο πιο σφαιρικά και κάντε κάτι να μην ξεκατινιαζόμαστε.

Όσο για τον στρίπαρ αν ήθελε να εκμεταλλευτεί πραγματικά την πρόταση του ράχαλ αυτό που ανέφερε παραπάνω δεν θα είχε διαρεύσει σε κανέναν.Είναι ενα μέλος που την ψάχνει γενικά και καλά κάνει.
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
marmaromenos είπε:
Φίλε Κάπα
Ο δημήτρης38 συνεχώς είναι επιθετικός σε όποιον μιλήσει για γιατρό του εξωτερικού.Δεν έχει καμία διάθεση να μοιραστεί την εμπειρία του.Αρέσκεται μόνο στο να ισοπεδώνει τα πάντα.Αφήνει συνεχώς υπονοούμενα για όλους όσους έχουμε προτείνει την λύση του εξωτερικού για μεταμόσχευση.Δεν τον είδα να λέει πουθενά ''μην κάνετε μεταμόσχευση Ελλάδα ή Κύπρο'' ως αποφοητευμένος απο τις μεταμοσχεύσεις.Όλες οι αναφορές του έχουν να κάνουν με το γιατί οι γιατροί του εξωτερικού να είναι καλύτεροι από αυτούς στην Ελλάδα,οξύμωρο αν σκεφτείς οτι θεωρεί αποτυχημένη την μεταμόσχευση που είχε.Αυτό που εισπράττει κάποιος που τον διαβάζει ειναι οτι 2-3 τα παίρνουν και μιλάνε για το εξωτερικό ενώ είναι λύση και η Ελλάδα για μεταμόσχευση.Σε αυτό το φόρουμ είμαστε εδώ για να βοηθάμε ο ένας τον άλλον και να μοιραζόμαστε τις γνώμες μας.Όχι για να παρασέρνουμε τα νέα μέλη.Θεωρώ οτι έπρεπε να του γίνει κάποια σύσταση.Προσπαθούμε να διατηρήσουμε ένα επίπεδο εδώ και με τις αναρτήσεις του είναι σαν μια βόμβα ετοιμη να εκραγεί ανα πάσα στιγμή.Δες το λίγο πιο σφαιρικά και κάντε κάτι να μην ξεκατινιαζόμαστε.

Όσο για τον στρίπαρ αν ήθελε να εκμεταλλευτεί πραγματικά την πρόταση του ράχαλ αυτό που ανέφερε παραπάνω δεν θα είχε διαρεύσει σε κανέναν.Είναι ενα μέλος που την ψάχνει γενικά και καλά κάνει.

πιστευω θα κατανοησει αυτα τα γραφομενα.
αλλα σφαιρικα αν το δουμε το πραγμα για να γινει ενας καυγας χρειαζονται 2.
εδω πχ http://www.hairlossgr.com/forum/thread-9741-post-133671.html#pid133671 τον προκαλεσαν.
και εδω η γνωμη μου ειναι οτι φταινε και οι δυο
 

Flosk

Well-Known Member
+1 απο μενα Marmaromenos


..αν και στο συγκεκριμενο link που ανεβασε ο Kapa, ο Stripar γινεται aggresive χωρις να προκληθει..
Απο την αλλη βεβαια για να αντιδραει ετσι ο Stripar σιγουρα θα εχει προηγηθει κατι αλλο καπου αλλου. Συμφωνω ομως πως ο Δημητρης ειναι ισοπεδωτικος στις αντιληψεις του και πως μπορει ετσι να επηρεασει καινουρια μελη!
Πρεπει να προσεχουμε λιγο τι λεμε εδω μεσα..
 

Δημητρης38

Active Member
Καππα με Γεια το new Appearance στο Φορουμ βρε... ευχομαι τα καλυτερα !!! ;)



------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Τελευταία επεξεργασία:

Stripar

Established Member
Φίλε Κάπα
Ο δημήτρης38 συνεχώς είναι επιθετικός σε όποιον μιλήσει για γιατρό του εξωτερικού.Δεν έχει καμία διάθεση να μοιραστεί την εμπειρία του.Αρέσκεται μόνο στο να ισοπεδώνει τα πάντα.Αφήνει συνεχώς υπονοούμενα για όλους όσους έχουμε προτείνει την λύση του εξωτερικού για μεταμόσχευση.Δεν τον είδα να λέει πουθενά ''μην κάνετε μεταμόσχευση Ελλάδα ή Κύπρο'' ως αποφοητευμένος απο τις μεταμοσχεύσεις.Όλες οι αναφορές του έχουν να κάνουν με το γιατί οι γιατροί του εξωτερικού να είναι καλύτεροι από αυτούς στην Ελλάδα,οξύμωρο αν σκεφτείς οτι θεωρεί αποτυχημένη την μεταμόσχευση που είχε.Αυτό που εισπράττει κάποιος που τον διαβάζει ειναι οτι 2-3 τα παίρνουν και μιλάνε για το εξωτερικό ενώ είναι λύση και η Ελλάδα για μεταμόσχευση.Σε αυτό το φόρουμ είμαστε εδώ για να βοηθάμε ο ένας τον άλλον και να μοιραζόμαστε τις γνώμες μας.Όχι για να παρασέρνουμε τα νέα μέλη.Θεωρώ οτι έπρεπε να του γίνει κάποια σύσταση.Προσπαθούμε να διατηρήσουμε ένα επίπεδο εδώ και με τις αναρτήσεις του είναι σαν μια βόμβα ετοιμη να εκραγεί ανα πάσα στιγμή.Δες το λίγο πιο σφαιρικά και κάντε κάτι να μην ξεκατινιαζόμαστε.

Όσο για τον στρίπαρ αν ήθελε να εκμεταλλευτεί πραγματικά την πρόταση του ράχαλ αυτό που ανέφερε παραπάνω δεν θα είχε διαρεύσει σε κανέναν.Είναι ενα μέλος που την ψάχνει γενικά και καλά κάνει.

Γεια σου ρε Marmaromene!!!....

Χαίρομαι όπως βλέπεις και λές τα πράγματα!.

Συμφωνώ ότι έπρεπε να του γίνει κάποια σύστααση (άν και του έχουν γίνει στο παραλθον)...άν και δέν θα άλλαζε ο χαρακτήρας του με την σύσταση!

Δέν ήθελα φίλε να εκμεταλευτώ καμοία πρόταση του Rahal , ούτε άλλου....θέλω την μτχ να την πληρώσω γιατί έχω απαιτήσεις!.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Stripar

Established Member
+1 απο μενα Marmaromenos


..αν και στο συγκεκριμενο link που ανεβασε ο Kapa, ο Stripar γινεται aggresive χωρις να προκληθει..
Απο την αλλη βεβαια για να αντιδραει ετσι ο Stripar σιγουρα θα εχει προηγηθει κατι αλλο καπου αλλου. Συμφωνω ομως πως ο Δημητρης ειναι ισοπεδωτικος στις αντιληψεις του και πως μπορει ετσι να επηρεασει καινουρια μελη!
Πρεπει να προσεχουμε λιγο τι λεμε εδω μεσα..



Πολύ σωστά @Flosk ειχα προκληθεί αλλού...
Τώρα αυτά που λές και εσύ για τον Δημήτρη...ας τα βλέπουν οι Mods

Τελικά δέν είμαι ο μόνος!...:)
 

Stripar

Established Member

Δημήτρη38
Τα γραφόμενά μου ήταν ξεκάθαρα!...

ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΜΟΙΑ ΔΟΣΟΛΗΨΙΑ...ΚΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΙΖΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΟΤΙ ΑΠΟΡΙΨΑ ΤΗΝ ΠΡΟΤΑΣΗ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ...ΠΡΟΤΑΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΜΠΛΕΚΕΙ ΤΟ FORUM ΠΟΥΘΕΝΑ!!!

Δέν είσαι κινέζος , τον κάνεις όμως με κύριο σκοπό να παραποιείς την αλήθεια και να λασπώνεις
(η οπόια είναι μόλις μερικά post παραπάνω)

ΔΕΝ ΑΝΈΦΕΡΑ ΚΑΜΟΙΑ ΕΜΠΟΡΙΚΉ ΣΥΝΑΛΛΑΓΗ ΕΛΛΑΔΑΣ , ΔΕΝ ΠΑΡΑΠΟΙΩ ΚΑΜΟΙΑ ΑΛΗΘΕΙΑ & ΕΙΝΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΟ ΣΤΟΥΣ ΧΡΗΣΤΕΣ ΤΟΥ FORUM ΠΟΙΟΣ ΕΊΝΑΙ Ο ΑΠΟΤΕΡΟΣ ΣΤΟΧΟΣ ΜΟΥ: η ενημέρωση και η ανταλλαγή απόψεων και εμπειρειών στο θέμα της μτχ , θεραπειών....

Και όσο και άν προσπαθέις να με λασπώσεις ΔΈΝ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ...Εγώ το στίγμα μου το έχω δώσει!...

Οπως και εσύ!...δέν βλέπω πολλούς να τρέχουνε να σε υπερασπιστούνε ή να συμφωνούνε με τα "κινέζικά" σου!!!
:p
 
Τελευταία επεξεργασία:

Flosk

Well-Known Member
Εγω δεν καταλαβαινω αυτο με την αδεια ασκησεως επαγγελματος παντως. Πως θα βγαλει ο Stripar αδεια στον Rahal? και πως θα την χρησιμοποιησει στην Αγγλια ο δευτερος; Ο Rahal δεν εχει τετοια πιστοποιηση τοσα χρονια; Χρειαζεται αλλη στην Ευρωπη μηπως; Αυτη η αδεια σου επιτρεπει να εργαζεσαι σε ολες τις ευρωπαικες χωρες;
 

Δημητρης38

Active Member
Τα γραφόμενά μου ήταν ξεκάθαρα!...

ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΜΟΙΑ ΔΟΣΟΛΗΨΙΑ...ΚΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΙΖΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΟΤΙ ΑΠΟΡΙΨΑ ΤΗΝ ΠΡΟΤΑΣΗ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ...ΠΡΟΤΑΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΜΠΛΕΚΕΙ ΤΟ FORUM ΠΟΥΘΕΝΑ!!!

Δέν είσαι κινέζος , τον κάνεις όμως με κύριο σκοπό να παραποιείς την αλήθεια και να λασπώνεις
(η οπόια είναι μόλις μερικά post παραπάνω)

ΔΕΝ ΑΝΈΦΕΡΑ ΚΑΜΟΙΑ ΕΜΠΟΡΙΚΉ ΣΥΝΑΛΛΑΓΗ ΕΛΛΑΔΑΣ , ΔΕΝ ΠΑΡΑΠΟΙΩ ΚΑΜΟΙΑ ΑΛΗΘΕΙΑ & ΕΙΝΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΟ ΣΤΟΥΣ ΧΡΗΣΤΕΣ ΤΟΥ FORUM ΠΟΙΟΣ ΕΊΝΑΙ Ο ΑΠΟΤΕΡΟΣ ΣΤΟΧΟΣ ΜΟΥ: η ενημέρωση και η ανταλλαγή απόψεων και εμπειρειών στο θέμα της μτχ , θεραπειών....

Και όσο και άν προσπαθέις να με λασπώσεις ΔΈΝ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ...Εγώ το στίγμα μου το έχω δώσει!...

Οπως και εσύ!...δέν βλέπω πολλούς να τρέχουνε να σε υπερασπιστούνε ή να συμφωνούνε με τα "κινέζικά" σου!!!
:p

Ποσταρε παλι το Θρεντ που εγραψες χθες βραδυ να κρινει το Φορουμ ποιος εχει δικιο και ποιος Οχι !!!
Αν δεν εχεις να φοβηθεις κατι.. ξαναγραψτο παλι !!!
Πολυ κακως σβηστηκε..... ακομα και απο το Reply που σου εκανα, γιατι αναφερθηκες προσωπικα στον Γιατρο Rahal και την Συμφωνια που επιδιωχΘηκε μεταξυ σας να γινει!!!!!
 

Δημητρης38

Active Member
Εγω δεν καταλαβαινω αυτο με την αδεια ασκησεως επαγγελματος παντως. Πως θα βγαλει ο Stripar αδεια στον Rahal? και πως θα την χρησιμοποιησει στην Αγγλια ο δευτερος; Ο Rahal δεν εχει τετοια πιστοποιηση τοσα χρονια; Χρειαζεται αλλη στην Ευρωπη μηπως; Αυτη η αδεια σου επιτρεπει να εργαζεσαι σε ολες τις ευρωπαικες χωρες;

Εγω παλι καταλαβα οτι ο Στριπαρ ειναι... Ανεργος!!!!
Δεν υπαρχει περιπτωση να εχει βγει στην αγορα εργασιας και να γραφει τετοιες ανοησιες !!!
χΑΧαχΑΧαχΑΧαχΑΧαχΑΧαχΑΧα !!!
 

Flosk

Well-Known Member
Αυτο που λες ειναι λιγο ατοπο φιλε. Υπαρχουν γιατροι και πολυτεχνιτες ανεργοι λογω της κρισης οπως υπαρχουν και πολλα λαμογια που εργαζονται στο δημοσιο.
 

Δημητρης38

Active Member
Αυτο που λες ειναι λιγο ατοπο φιλε. Υπαρχουν γιατροι και πολυτεχνιτες ανεργοι λογω της κρισης οπως υπαρχουν και πολλα λαμογια που εργαζονται στο δημοσιο.

Υπαρχουν και οι ΧλιδΑνεργοι που δεν εχουν δουλεψει ποτε στην Ζωη του αλλα πανε Ταξιδια στον Καναδα, Τουρκια, Αμερικη για να ενημερωνουν στο Ιντερνετ τι διαμετρο λαβιδα βαζει ο Γιατρος στα μονοτριχα.. ασε μας ρε Φιλε που θα μου πεις οτι δεν τιμαω τους Ανεργους. Με ηξερες και απο Χθες ?!!!

Κατσε κανε διαλογο με τον απο πανω και τις βλακειες που γραφει !!!
 
Μπλουζα