Ο Bis**ga στην Αθήνα 1η Νοεμβρίου 2014

tropheus

Well-Known Member
Αγαπητοί συμπάσχοντες να ενημερώσω ότι ο ίδιος ο Bis**ga θέλει να έρθει πολύ σύντομα για δωρεάν συμβουλευτικά ραντεβού (consultations) στην Αθήνα αρκεί να βρεθεί ένας ικανός αριθμός ανθρώπων που ενδιαφέρονται για μεταμόχευση στον εν' λόγω γιατρό.

Την πληροφορία αυτή την πήρα από φίλο μου που θα κάνει πολύ σύντομα μεταμόσχευση στον Bis**ga. Ο ίδιος ο Bis**ga του ζήτησε να τον δει από κοντά είτε στο Βέλγιο είτε εδώ στην Αθήνα εφόσον μαζευτούν 5-6 άτομα ακόμα που θα ήθελαν συμβουλευτικό ραντεβού. Ήδη έχουν εκδηλώσει ενδιαφέρον 6 άτομα.

Όποιος θέλει να κανονίσει δωρεάν συμβουλευτικό ραντεβού εδώ Αθήνα με το Bis**ga ας εκδηλώσει καταρχήν το ενδιαφέρον του στο τρέχον νήμα για να ενημερώσουμε και το Bis**ga.
Να πω ότι είναι πολύ πιθανό οι τιμές που θα κλειστούν εφόσον υπάρξει ενδιαφέρον να είναι πολύ καλύτερες από αυτές που αναγράφονται στο site του γιατρού (αυτό είναι προσωπική μου εκτίμηση).

Υ.Σ 1 : Για αυτούς που διαδίδουν ότι "τα παίρνω" από Κυπριακές κλινικές και ra**l να δω τώρα τι θα λένε.
Υ.Σ 2 : Παρακαλώ όποιος εδώ μέσα πιστεύει ότι του έχω προωθήσει κάποιο γιατρό να βγει ανοιχτά να το πει αλλά παρακαλώ όχι σε αυτό το νήμα.

ΝΕΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ :

Έκλεισε η ημερομηνία που θα έρθει ο Bis**ga στην Αθήνα : 1η Νοεμβρίου ημέρα Σάββατο

Για να κανονιστούν οι ώρες των ραντεβού θα πρέπει ο κάθε ενδιαφερόμενος να αποστείλλει ένα e-mail εδώ :

[email protected] (της κλινικής)

ή

[email protected] (του Λέανδρου που είναι βοηθός του Bis**ga)

Υπόψιν ότι ο Λέανδρος μιλάει Ελληνικά οπότε αν κάποιος θέλει να επικοινωνήσει και τηλεφωνικά ζητώντας τον (φαντάζομαι) δεν θα υπάρχει κανένα πρόβλημα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

danceworld_2001

Well-Known Member
RE: Ο Bis**ga στην Αθήνα

Πολύ ενδιαφέρον. Είναι κορυφαίος γιατρός και αυτός και ειναι ζωτικής σημασίας οι υποψήφιοι ασθενείς να βλέπουν τον γιατρό απο κοντά πριν την επέμβαση και να μην βασίζονται σε διαγνώσεις μέσω email ή skype. Άντε μαζευτείτε σιγά σιγά. Μπορεί να ειναι πανάκριβος αλλά σίγουρα αξίζει.
 

mimis giova

Active Member
RE: Ο Bis**ga στην Αθήνα

ημερομηνιες ξερουμε???ενδιαφερομαι αλλα λογο επαρχιας αν βγουν οι ημερομηνιες θα δουμε αν μπορεσουμε.
 

giwrgos athina

Active Member
RE: Ο Bis**ga στην Αθήνα

Τροφεα φοβερη πληροφορια..Εγω δηλωνω ενδιαφερον και αν ερθει ο γιατρος αθηνα θα παω τρεχοντας στο consulation.


Εγω εχω δηλωση τεραστιο ενδιαφερον για τογιατρο αλλα δεν εχω επικοινωνησει ακομα μαζι του δεν ξερω και καθολου αγγλικα και θα ελεγα αυτες της μερες στην αδερφη μ να του στειλει email αλλα αν ερθει αυτος εδω το θεωρω μεγαλη τυχη και καλο θα ηταν να μαζευτουμε αρκετα ατομα να μας δει ενας σοβαρος γιατρος επιτελους.
 

lmg 7

Active Member
RE: Ο Bis**ga στην Αθήνα

εννοειται πως ειμαι και εγω μεσα,οποιοδηποτε ημερομηνια...αυτα δεν χανονται
 

prowler3

Member
RE: Ο Bis**ga στην Αθήνα

Εννοείται μέσα, αλλά όπως προανέφεραν οι φίλοι για εμάς που δε μένουμε Αθήνα είναι πολύ βασικό να ξέρουμε ημερομηνίες!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tropheus

Well-Known Member
RE: Ο Bis**ga στην Αθήνα

Νομίζω ήδη έχουμε μαζευτεί αρκετοί.
Πιστεύω ότι σύντομα θα ξέρουμε και συγκεκριμένη ημερομηνία.
Μόλις έχω νεώτερα (φαντάζομαι σύντομα) θα ενημερώσω...

Εντωμεταξύ όποιος άλλος ενδιαφέρεται για συμβουλευτικό ραντεβού εδώ Αθήνα με το Bis**ga ας ενημερώσει το νήμα.
 

Stripar

Established Member
RE: Ο Bis**ga στην Αθήνα

Tropheus...

Όπως ξέρεις πολύ σύντομα θα είμαι στην Κωσταντινούπολη-Erdogan για μερικές ημέρες για ένα κατοίκον consultation με πυνκομετρήσεις κ.τ.λ αλλά και μιά γενικότερη αποτίμηση της κλινικής και του γιατρού!.

Δέν ξέρω πώς θα πάει , άν δέν πάει όμως...θα είμαι ο πρώτος στο consutation του Bisanga!.Σου εχω εκφράσει το ενδιαφέρον μου και προσωπικά , το κάνω και εδώ τώρα , δημόσια με μιά μικρή επιφύλαξη δεδομένου του προσεχούς ταξιδιού μου.

Όπως όλοι , θα με ενδιέφερε και εμένα να μάθω τους ευνοικότερους όρους που μας ετοιμάζει ο γιατρός αλλά και τις ημερομηνίες.

Πέρα τούτου , χαίρομαι πραγματικά που επιτέλους μέλη ανοίγουν τα μάτια τους, και είτε ταξιδεύουν Αμερική είτε Βέλγιο για τα χειρουργεία τους , είτε είναι διατεθειμένοι να περάσουν έστω ένα Consultation για αρχή...με σκοπό να ξεφύγουμε απο αυτήν την ανοία και στασιμότητα των τελευταίων μηνών , που λίγα καλά αποτελέσματα έφερε!...
 

tropheus

Well-Known Member
RE: Ο Bis**ga στην Αθήνα

Έκλεισε η ημερομηνία που θα έρθει ο Bis**ga στην Αθήνα : [size=medium]1η Νοεμβρίου ημέρα Σάββατο[/size]

Για να κανονιστούν οι ώρες των ραντεβού θα πρέπει ο κάθε ενδιαφερόμενος να αποστείλλει ένα e-mail εδώ :

[email protected] (της κλινικής)

ή

[email protected] (του Λέανδρου που είναι βοηθός του Bis**ga)

Υπόψιν ότι ο Λέανδρος μιλάει Ελληνικά οπότε αν κάποιος θέλει να επικοινωνήσει και τηλεφωνικά ζητώντας τον (φαντάζομαι) δεν θα υπάρχει κανένα πρόβλημα.
 
Μπλουζα