Ο ιατρός Λ.Παπανικολάου απαντά για τα εργαλεία

kardinalios

Well-Known Member
Τίποτα να μην κάνεις προς το παρόν . Να περιμένεις να ολοκληρωθεί το αποτέλεσμα σου και να πας στον Αναστασάκη να σου κάνει μια μέτρηση της δοτριας σου να δεις τι έχει απομείνει . Αφού το κάνεις αυτό να δεις τι επιλογές έχεις ..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Κωνσταντίνος Αναστασάκης

Χειρουργός Αποκατάστασης Τριχωτού
Τίποτα να μην κάνεις προς το παρόν . Να περιμένεις να ολοκληρωθεί το αποτέλεσμα σου και να πας στον Αναστασάκη να σου κάνει μια μέτρηση της δοτριας σου να δεις τι έχει απομείνει . Αφού το κάνεις αυτό να δεις τι επιλογές έχεις ..

Εγω μόλις παρελαβα αυτα ως ...δωρο γενεθλίων!
Αυτα ειναι τα δικά μου "πινέλα"....
 

Συνημμένα

  • IMG_9517.jpg
    IMG_9517.jpg
    1.8 MB · Προβολές: 100
  • IMG_9518.jpg
    IMG_9518.jpg
    945.8 KB · Προβολές: 94
  • IMG_9519.jpg
    IMG_9519.jpg
    367.6 KB · Προβολές: 96

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού

Xristoforaz

Well-Known Member
Εγω μόλις παρελαβα αυτα ως ...δωρο γενεθλίων!
Αυτα ειναι τα δικά μου "πινέλα"....
Γενεθλιαζοντα Ελληνα Ιατρε, αν σας ειναι ευκολο και δεν αποτελει μυστικο της εργασιας σας, μπορειτε να μας πειτε αναλυτικα τι εργαλειο περιεχεται σε καθε συσκευασια των φωτογραφιων που αναρτησατε?
Θα τα εγκαινιασετε συντομα στα επομενα κεφαλια συνανθρωπων μας που θα υποβληθουν σε μεταμοσχευση, πιστευω!
Καποτε ειχατε παραγγειλει νεα σκουφακια....εμενα μου αρεσει να σας πω την αληθεια το στρατιωτικο σκουφακι που φοραει ο κυριος Παπανικολαου σε ενα βιντεο που μεταφορτωσε στο καναλι του στη youtube πλατφορμα.
 

kardinalios

Well-Known Member
Γενεθλιαζοντα Ελληνα Ιατρε, αν σας ειναι ευκολο και δεν αποτελει μυστικο της εργασιας σας, μπορειτε να μας πειτε αναλυτικα τι εργαλειο περιεχεται σε καθε συσκευασια των φωτογραφιων που αναρτησατε?
Θα τα εγκαινιασετε συντομα στα επομενα κεφαλια συνανθρωπων μας που θα υποβληθουν σε μεταμοσχευση, πιστευω!
Καποτε ειχατε παραγγειλει νεα σκουφακια....εμενα μου αρεσει να σας πω την αληθεια το στρατιωτικο σκουφακι που φοραει ο κυριος Παπανικολαου σε ενα βιντεο που μεταφορτωσε στο καναλι του στη youtube πλατφορμα.
Ρε Χριστόφορε είσαι θεός ρε φίλε . Τι μορφή είσαι εσύ ; Πάνω τα κουτάκια που δημοσίευσε ο γιατρός λένε τη διάμετρο του punch .
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Ρε Χριστόφορε είσαι θεός ρε φίλε . Τι μορφή είσαι εσύ ; Πάνω τα κουτάκια που δημοσίευσε ο γιατρός λένε τη διάμετρο του punch .
Τα φαινομενα απατουν! Ο ιδιος σοβαρολογω...υπαρχει μια διαφαινομενη ασυμβατοτητα..περιμενω το γιατρο να μας εξηγησει πως αυτο που μετραει δειχνει 0.9 ενω τα κουτακια των εργαλειων γραφουν 0.8 και 0.7! Ο γιατρος γενικα τι εργαλεια χρησιμοποιουσε μεχρι να αρχισει να χρησιμοποιει τα νεα δωρα γενεθλιων...αναλυση πινελων του επιδιωκω..οποτε φυσικα διαθεσει χρονο τον απαιτουμενο προς δωσιμο λεπτομερειακων περιγραφων...αγαπαει το φιλοθεαμον κοινο ο ιατρος ή απλα επιθυμει διακριτικη την παρουσια του εδω? Σκοπος του φορουμ ειναι οσο βεβαια αυτο ειναι εφικτο, ο παθιασμενος ιατρος να γινει ενα με τους φορουμιτες που αναζητουν γνωση αναλυτικη των διαδικασιων μεταμοσχευσης...ει δυνατον να διεξαχθει και δωρεαν σεμιναριο...τελοσπαντων...δεν εχω απωθημενο να σπουδασω ιατρος..απλα λιγα πραγματα οφειλει να μας τα μεταλαμπαδευσει..δεν κακο!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Κωνσταντίνος Αναστασάκης

Χειρουργός Αποκατάστασης Τριχωτού
to 0.9 που δειχνει η φωτο ειναι η συνολικη διαμετρος μαζι με το παχος του σωληνα. Αν βγαλεις το παχος των τοιχωματων τοτε ειναι 0.8χιλιοστα.
Ακριβώς!
Και μάλιστα αυτα ειναι ultra-thin punches με μόλις 0.05mm πάχος αντι για το συνηθες 0.1.
Κάθε μικρη λεπτομέρεια που μπορώ να προσφέρω στους ασθενέις μου για το καλύτερο αποτέλεσμα
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Αφού στην εξηγήσαμε. Με το sharp ανοίγεις την τρύπα με το dull εισάγεις το τριχιθυλάκιο, τα dull (το λέει και η λέξη) δεν είναι κατάλληλα για να ανοίξουν τρύπα, αλλά για να προστατεύσουν με την κοιλότητα τους το τριχοθυλάκιο όταν εισάγεται στην τρύπα που έχει ήση διανοιχθεί από το sharp.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Christopher θα μου κάνεις την χάρη να κατεβάσεις το βίντεο και να μην χρησιμοποιείς υλικό άλλων χωρίς την άδεια τους; Νομίζω ότι είναι στοιχειώδες.
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Ναι τωρα που το ανεφερε ο mod για χιλιοστη φορα, θα καταλαβει.
Δευτερη φορα ειναι....αυτα εδω ειναι απλα εικονες απ το φορουμ και λογια γραπτα του CVIAL...
Επισης την πρωτη φορα ειχε προτεινει ο dr Αναστασακης να ανοιξω νημα για τις αποκαταστασεις αποτυχημενων περιστατικων και με αυτο το θαρρος ενωσα 3 βιντεο του..
Οποτε τα περι χιλιοστης φορας που γραφεις δεν ισχυουνε :)
 

manly_Man

Well-Known Member
Δευτερη φορα ειναι....αυτα εδω ειναι απλα εικονες απ το φορουμ και λογια γραπτα του CVIAL...
Επισης την πρωτη φορα ειχε προτεινει ο dr Αναστασακης να ανοιξω νημα για τις αποκαταστασεις αποτυχημενων περιστατικων και με αυτο το θαρρος ενωσα 3 βιντεο του..
Οποτε τα περι χιλιοστης φορας που γραφεις δεν ισχυουνε :)
θα γινεις YouTuber χριστοφορε με θεμα την τριχοπτωση και τις μεταμοσχευσεις;
 
Μπλουζα