Μεταφορά νήματος σχετικά με προσφορά για αστυνομία

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Aris81

Well-Known Member
Aris81...17 χρονων ειμαι κ σου γραφω απ το βιτσι κ απ τον γραμμο ..εσυ πιστο γιοσουφακι θυμα χαζο προβατο του μητσοτακεικου του αδωνι κ του βοριδη κ της χουντας που μας γραφεις απ την ρηγιλης;; Ζητα βοηθεια εχεις παθει ζημια ψυχικη κ νοητικη.. εχεις παραδοθει στις ορεξεις της δεξιας.. βρεξει χιονισει δαγκωτο δεξια..κατι τετοιοι σκοτεινοι τυποι σαν εσενα κλασσικα θυματα του συστηματος μας καταντησαν ετσι.. τραβα μαζεψε λεφτα τωρα να τα σκασεις στον αναστασακη να βαλεις τρεις τριχες παραπανω.. δουλεψε ψηφισε κ σκασμος..

Μπάτσος είμαι,θα μου τις βάλει δωρεάν
 

Nik.Mos

Well-Known Member
CVIAL ,μονο εσεις το βλεπετε ετσι το θεμα με τον κουφοντινα.Εννοω οι υποστηρικτες της κυβερνησης της νεας δημοκρατιας.Το αιτημα του Κουφοντινα ειναι δικαιο και ο μονος λογος που δεν εισακουγεται ειναι επειδη το κρατος θελει με ορους μαφιας και τρομοκρατιας να τον εκδικηθει.Οταν εγινε η μεταγωγη του ο ιδιος ζητησε τα νομικα χαρτια που παραχωρουνται παντα σε τετοιες περιπτωσεις και δεν του δοθηκαν ποτε.Με εναν αθλιο φωτογραφικο νομο(πραγματικα ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΟ) επιχειρουν να γινουν ακριβως αυτο που οι πραγματικοι δημοκρατες μισουν:Δολοφονοι.
Ολος ο πολιτικος κοσμος της χωρας αποδεχεται την ουσια του δικαιου αιτηματος του κουφοντινα ωστε να μην εχουμε νεκρο απεργο πεινας και οι μονοι που δεν το αποδεχονται ειναι οι της νεας δημοκρατιας.Δεν ειναι λογικο με βαση αυτο να σας αποκαλω υποστηρικτες του Μητσοτακη;Αφου μονο αυτος φερει τις αποψεις που εκφραζετε και εσεις εδω μεσα.Αποδειξη οτι εχουν βγει στους δρομους ανθρωποι που ειναι εναντια στην τρομοκρατια και μισουν την αριστερα και την αναρχια αλλα βλεπουν το εγκλημα που συντελειται και αντιδρουν.Και ξερετε,οταν φτανει η στιγμη που ετεροκλητες δυναμεις αποφασιζουν να ενωσουν τις φωνες τους,λεει πολλα και για το ερεισμα που εχουν στην κοινωνια.Οχι στα φτιαχτα γκαλοπ του MEGA και του star ,αλλα στα πραγματικα.

Αλλα ειπαμε,κουφοντινας κουφοντινας.Και λιγναδης,λιγναδης.
Παρακατω στοιχεια για την ελευθερια τυπου επι κυβερνησης Χουντο..ε συγγνωμη νεας δημοκρατιας.
Φουσκωμα στηθους περηφανια_No3
 

Συνημμένα

  • EwOECYVXEAY9Urh.jpg
    EwOECYVXEAY9Urh.jpg
    129.6 KB · Προβολές: 93

felaini

Active Member
Αρις81.. εννοειται πως εισαι μπατσος.. τραβα δες σκαι τωρα σας ξεπλενουν βαζουν πλυντηριο για παρτι σας...
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
CVIAL ,μονο εσεις το βλεπετε ετσι το θεμα με τον κουφοντινα.Εννοω οι υποστηρικτες της κυβερνησης της νεας δημοκρατιας.Το αιτημα του Κουφοντινα ειναι δικαιο και ο μονος λογος που δεν εισακουγεται ειναι επειδη το κρατος θελει με ορους μαφιας και τρομοκρατιας να τον εκδικηθει.Οταν εγινε η μεταγωγη του ο ιδιος ζητησε τα νομικα χαρτια που παραχωρουνται παντα σε τετοιες περιπτωσεις και δεν του δοθηκαν ποτε.Με εναν αθλιο φωτογραφικο νομο(πραγματικα ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΟ) επιχειρουν να γινουν ακριβως αυτο που οι πραγματικοι δημοκρατες μισουν:Δολοφονοι.
Ολος ο πολιτικος κοσμος της χωρας αποδεχεται την ουσια του δικαιου αιτηματος του κουφοντινα ωστε να μην εχουμε νεκρο απεργο πεινας και οι μονοι που δεν το αποδεχονται ειναι οι της νεας δημοκρατιας.Δεν ειναι λογικο με βαση αυτο να σας αποκαλω υποστηρικτες του Μητσοτακη;Αφου μονο αυτος φερει τις αποψεις που εκφραζετε και εσεις εδω μεσα.Αποδειξη οτι εχουν βγει στους δρομους ανθρωποι που ειναι εναντια στην τρομοκρατια και μισουν την αριστερα και την αναρχια αλλα βλεπουν το εγκλημα που συντελειται και αντιδρουν.Και ξερετε,οταν φτανει η στιγμη που ετεροκλητες δυναμεις αποφασιζουν να ενωσουν τις φωνες τους,λεει πολλα και για το ερεισμα που εχουν στην κοινωνια.Οχι στα φτιαχτα γκαλοπ του MEGA και του star ,αλλα στα πραγματικα.

Αλλα ειπαμε,κουφοντινας κουφοντινας.Και λιγναδης,λιγναδης.
Παρακατω στοιχεια για την ελευθερια τυπου επι κυβερνησης Χουντο..ε συγγνωμη νεας δημοκρατιας.
Φουσκωμα στηθους περηφανια_No3

Αυτή είναι η άποψή σου Nik.Mos και δεν πρόκειται να συμφωνήσουμε. Δεν είναι εξάλλου απαραίτητο. Πολλές από τις υποθέσεις που κάνεις έχουν εντελώς υποκειμενικό χαρακτήρα οπότε δεν θα εμπλακώ σε τέτοιου είδους διάλογο, είναι ατέρμονος. Μια κυβέρνηση κρίνεται στις επόμενες εκλογές και προφανώς θα έχεις εκεί την δυνατότητα να εκφραστείς και να αγωνιστείς να την αλλάξεις.
 

Aris81

Well-Known Member
Αποδειξη οτι εχουν βγει στους δρομους ανθρωποι που ειναι εναντια στην τρομοκρατια και μισουν την αριστερα και την αναρχια αλλα βλεπουν το εγκλημα που συντελειται και αντιδρουν.

Μην εκτίθεσαι...
Εκτός από τις γνωστές γραφικές υποκεινούμενες μειοψηφίες,κανείς απλός πολίτης δεν βγήκε στους δρόμους για τον.........κουφοντίνα.
Εδώ δεν βγαίνει για σημαντικά πράγματα της καθημερινότητάς του.

Πριν κάποια μηνύματα έγραψες για κοινωνία που βράζει..
Τώρα περί "απόδειξης" για δήθεν απλούς πολίτες που ξεσηκώθηκαν για τον κουφοντίνα.

Και μη θεωρείς ότι το να είσαι αριστερός είναι σήμερα ο δύσκολος δρόμος.
Το να στέκεσαι αντίθετα σε όλη αυτή την πολιτική ορθότητα,το φεμιναζισμό και τις αριστερές συντεχνίες σε πανεπιστήμια,συνδικάτα,ΜΜΕ,κ.λ.π.
είναι το δύσκολο.

Αν ο Αναστασάκης είχε ανακοινώσει έκπτωση για lgtb,φεμινίστριες,μέλη μκο,κ.λ.π. τώρα θα ήταν καλεσμένος σε όλα τα ραδιόφωνα και τηλεοράσεις.
Υ.Γ. Κρίμα που δε θα μπορώ να παρακολουθήσω την εξέλιξη του νήματος τις επόμενες μέρες:D
Καλό ΣΚ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Nik.Mos

Well-Known Member
Αυτή είναι η άποψή σου Nik.Mos και δεν πρόκειται να συμφωνήσουμε. Δεν είναι εξάλλου απαραίτητο. Πολλές από τις υποθέσεις που κάνεις έχουν εντελώς υποκειμενικό χαρακτήρα οπότε δεν θα εμπλακώ σε τέτοιου είδους διάλογο, είναι ατέρμονος. Μια κυβέρνηση κρίνεται στις επόμενες εκλογές και προφανώς θα έχεις εκεί την δυνατότητα να εκφραστείς και να αγωνιστείς να την αλλάξεις.
Δεν ειναι δικη μου αποψη,ειναι η δικαιη αποψη και απλα συντασσομαι με αυτην.
Απλα επειδη παντα μιλουσες για το ποσο επικινδυνο ειναι να τεντωνουμε το σκοινι της δημοκρατιας,και τι κινδυνοι ελοχευουν απο τις ταλαντωσεις του,θα περιμενα μια νηφαλια υποστηριξη στο αιτημα του,ακομα και αν ο νομος δεν του το αναγνωριζε(του το αναγνωριζει ομως),μονο και μονο για να αποφευχθει η προκληση ασταθειας στην κοινωνικη συνοχη της χωρας.Αλλα τον πρωθυπουργο δεν τον νοιαζει η κοινωνικη συνοχη και η ευημερια του πολιτη ,ενεργει καθαρα με την λογικη του "αποφασιζω και διαταζω" οταν ολοκληρος ο δημοκρατικος λαος ειναι απεναντι του σε αυτην την αποφαση.Ξεκαθαρισμα λογαριασμων με κρατικη βουλα,απλα τα πραγματα.
Κακο το μπαχαλο των αριστεροαναρχικων αλλα καθε βια,καλυμενη με το βερνικι της αποδοσης δικαιου οπως το κρατος την αντιλαμβανεται και οχι οπως οριζει ο νομος ,θεμιτη.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Και σε 6 μήνες τον Μιχαλολιάκο για να μην τα σπάσουν οι Χρυσαυγίτες; Μα τι λες τώρα, είναι επιχείρημα αυτό; Αν κριθεί δίκαιο το αίτημα να βγει, ο λόγος είναι στην δικαιοσύνη. Και δεν το λέω για υπεκφυγή, οποία και αν είναι η απόφαση.

Επίσης θα σε συμβούλευα να μην βάλεις στοίχημα σε ένα δημοψήφισμα τι θα ψήφιζε ο λαός (αφού τον επικαλείσαι) για τον Κουφοντίνα. Καλύτερα να το αφήσεις στην δικαιοσύνη. Είναι πιο νηφάλια.
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Εχω λιγο χρονο και θα σου αναλύσω κομματι κομματι 2 φρασεις συνεχομενες.
Ουτε καν cherry picking
Τα γραφομενα σου με κοκκινο.


Δες το ως δωρεαν ανάλυση κειμενου, δεν το κανω για να στην πω ή να σε προσβάλω.
Ειλικρινα το κανω διότι δειχνεις νέος με potential.


Σε μια κοινωνια που βραζει
υπερβολή, μεταφορα, ποιητικό αλλα μπούρδες. κανεις δεν βραζει. Το τεραστιο κομματι του πληθυσμού ειναι ενοχλημενο απο άλλα θεματα 12 μηνες τωρα. Αν βραζει τωρα, δλδ τι εκανε δλδ σε πολεμους, κατοχες, σκλαβιες, εμφυλιους.
ΚΑι γαμώ τις ζωες κανουμε με netflix, επιδοματα, internet smartphones, social media και απλα κλεισουρα και φοβο για τον ιο.
Μας δινουν και εμβόλιο, σε λιγο καιρό ολα καλα. Πληρωμενες διακοπες κανουν οι περισσοτεροι, απλα "βραζουν" γιατι δεν αντεχουν τη γυναικα τους, τον αντρα τους ή τα παιδια τους ολη μερα!
απο τις ανομιες
υπερβολές που δεν έχεις ιδεα τις γραφεις, δεν εισαι σιγουρα νομικός. Παρανομο δεν ειναι αυτο που σε ενοχλει αισθητικα, δεν ξερεις τους νομους ειμαι βεβαιος, λες απλα μεγαλοστομιες. Δεν έχουμε και καμια γνώση/αρμοδιοτητα ανθρωπακο εσυ και εγω να κουναμε το δακτυλο σε ειδικους νομοθετες και λειτουργους της δικαιοσυνης, ειναι γελοιο, ειδικα οταν δεν ειμαστε του κλαδου. Γιατι αν ησουν θα σωπαινες.
των μπατσων
προσπαθεις να εισαι απαξιωτικός, και ειμαι βεβαιος πως μπροστα τους εισαι κλαρινο και πισω τους τους λες μπατσους. Θρασυδειλια και μαγκια της φακής που αναδυεται πιθανον από μισος για την υποτιθεμενη εξουσια. Σκατα εξουσια έχουν. Που να γνωρισεις εισαγγελεα ή δικαστη. ΚΑι ειναι κριμα οποιον φοβασαι να τον μισεις. Δες γαιτι τον φοβασαι και δουλελεψε το σε σενα.
οφειλω σαν πολιτης της
δεν οφείλεις τιποτα ως πολιτης περαν από να τηρεις τους νομους και το πολιτευμα και να πληρωνεις φορους και να πολεμησεις γι ατην πατριδα αν κληθεις. Εχω τεραστιες αμφιβολίες αν κανεις αυτα ή αν θα τα κανεις. Απλα εδω έχεις δημιουργησει ενα πλασματικό "χρεος" προκειμενουν να δικαιολογησεις τις αντικοινωνικές τασεις που παραθετεςι. Γιατι αυτο ειναι.
να τις αναδεικνυω
όχι, δεν στο ζητησε κανεις, το κανεις γιατι σε κανει να νιωθεις καπως θετικά. θα μπορουσα να το αναλυσω αλλα δεν θελω να μπω σε εικασιες, αντιθετα με σενα.
οποτε μου δινεται η δυνατοτητα,
καννενας που έχει κατι πραγματικα σημαντικό να κανει για την κοινωνια δεν καθεται να γραφει εξυπναδες στα φορουμ. Εγω ειμαι αναγκαστικα στο ιατρειο και γραφω (που εκτελω ενα έργο που έχω εκπαιδευτει και αμοίβομαι και με επιλεγουν. Εσυ εισαι αυτοκλητος!) και εχω χρόνο.
ως ηθικο μου χρεος.
εντελώς αυθαιρετη και ασαφής έννοια που δεν λεει τιποτα γαι την ποιότητα της "ηθικής" όσον αφορα το πραγματικό κριτηριο: τι προσφερει στην Κοινωνία. Ο κουφοντινας σκοτωνε σιγουρα απο ηθικό χρεος, οπότε άστο.

Παμε και στην επόμενη φραση

Γιατρε αυτοι οι μπατσοι
εισαι θρασυδειλος αν τους λες ετσι εδω και οχι μπροστα τους. Αν τους λες και μπροστα τους εισαι κοινωνιοπαθης. Διάλεξε. Μαγκας γενναιος ή επαναστατης δεν εισαι παντως.
που βλεπετε στο βιντεο αποτελουν τον κλασσικο μπατσο
λογικό σφαλμα, δεν εχεις καμια μελετη να αποδεικνύει αυτα που λες, ειναι απλα εικασιες φαντασιώσεις και στατιστικα της πλακας.
Επίσης το στερεοτυπο του μπατσου που και πως προέκυψε? Υπάρχει τετοιο πραγμα? Μηπως τρωνε και donuts? ειρωνεια διότι ειτε ακυρωνεις τα κριτηρια που προσλαβανονται = εσυ ξερεις καλύτερα ποια θα επρεπε να ειναι, ή τους προσλαμβανουν εσκεμμενα ετσι ενω δεν πρεπει αλλα τοσες κυβερνησεις, τοσοι αιωνες ειναι ειτε ολοι σε πλανη ειτε ολοι σε συνομωσια αλλα εσυ ξερεις! Δεν ξερω τι από τα δυο ειναι πιο υπερφιαλο.
με μηδενικο μορφωτικο επιπεδο
λογικό σφαλμα, δεν εχεις καμια μελετη να αποδεικνύει αυτα που λες, ειναι απλα εικασιες φαντασιώσεις και στατιστικα της πλακας. Επίσης, ισχύει οτι ακριβως παραπάνω. Αν η ιδεολογια σου όσον αφορα τα κριτηρια μπατσων ήταν αποδοτική θα ειχε εφαρμοστει. Δεν έχει εφαρμοστει λογω μην αποδοτικότητας, και όχι γιατι ειμαστε ολοι ηλιθιοι και εσεις εξυπνοι και γνωστες ή ολοι λαμογια και εσεις οι ηθικοί. duh.
και με την βια φωλιασμενη στην ψυχη του.
λογικό σφαλμα, δεν εχεις καμια μελετη να αποδεικνύει αυτα που λες, ειναι απλα εικασιες φαντασιώσεις και στατιστικα της πλακας. προσωπικα θεωρω πως εδω λες ως "γαιδαρος τον πετεινο κεφάλα" αλλα δεν έχω εξειδικευση ή καποιο metric να σου πω πόσο μισος έχεις εσυ. Η αισθηση μου ειναι πως εσυ εισαι βαθια πικροχολος και και μνησικακος και μισαλλοδοξος και φορας ένα διατρητο μαδυα ψεθτο αναρχο-αριστερού για ναμην φανουν αυτα τα κοινωνιοπαθη στοιχεια.

Θα μπορουσα να σου κανω φυλλο και φτερο και τα υπολοιπα λογικα σφαλματα και όλες τις δηθεν υπεροπτικές ατακες που γραφειςπου ενω πιστευω οτι σε κανουν να νιώθεις ηθικό πλεονεκτημα κτλ, στην πραγματικότητα ειναι μια απογνωσμενη κραυγη να παρεις προσοχή και αξιά κυρίως από τον εαυτο σου.
Δες, κανω τον ψυχολογο!
Εχεις βαπτισει νοσηρες συμπεριφορες (τοση ώρα αναφερομαι στην συμπεριφορα σου, που θεωρεις τον εαυτο σου άνθρωπο του χρεους και του ηθους) ως αρετες.
Παρουσιάζεις τα πραγματα ταχυδακτυλουργικα, δεν έχεις κανενα ενδιαφερον να μαθεις από τον όποιο διάλογο, έχεις κατασταλαγμενες απόψεις που θες απλα να τις περασεις ή να τις προβάλλεις
Κανενα πρόβλημα, δικαιωμα σου.
Δεν έχω πει κουβεντα για το αν συμφωνω η διαφωνω με τις απόψεις σου
Απλα σου δειχνω καποια πραγματα που ενω τα αραδιαζεις με άνεση, σε 2 φρασεις εχεις κανει τοσα σφαλματα που αναιρούν την αυτοεικόνα σου του γενναιου πολεμιστη και ψαγμενου thinker που στην θεση σου θα έκανα μια μεγάλη συζητηση με τον εαυτο μου....
Διότι:
Αν ξερεις οτι κανεις αυτα που γραφω, ντροπή να μας σπαταλας το χρόνο με πνευματικες ακροβασιες
Αν δεν ξερεις οτι κανεις αυτα που γραφω (διότι αυτα κάνεις και αυτα σημαινουν), ντροπή να μας σπαταλας το χρόνο ενω εισαι τοσο ασχετος.

Δεν θα παω καν στα παρακατω.
Απλα να ξερεις οτι ειναι ΟΛΑ τα κειμενα σου σε αυτο το thread ειναι γεμάτα flaws, που εγω πιστευω πως δεν τα βλεπεις καν.
Δεν ξερεις καν τι δεν ξερεις και μάλιστα κουνας το δακτυλο να μας διδαξεις κιολας.
Στα άλλα threads έχεις ελάχιστα logical fallacies, assumptions, biases κτλ.


το αρχικό κειμενο ειναι ακριβως αυτο.

Καμια διαθεση για παιχνιδι Γιατρε.Σε μια κοινωνια που βραζει απο τις ανομιες των μπατσων οφειλω σαν πολιτης της να τις αναδεικνυω οποτε μου δινεται η δυνατοτητα,ηθικο μου χρεος.
Γιατρε αυτοι οι μπατσοι που βλεπετε στο βιντεο αποτελουν τον κλασσικο μπατσο με μηδενικο μορφωτικο επιπεδο και με την βια φωλιασμενη στην ψυχη του.
Μπορει να θελετε να πιστευετε οτι αποτελουν μειοψηφια για να δικαιολογησετε τα δικα σας πιστευω οπως και την προσφορα σας,αυτο δεν σημαινει οτι και εμεις θα το δεχτουμε.

Μπορει να θελετε να πιστευετε οτι αποτελουν μειοψηφια για να δικαιολογησετε τα δικα σας πιστευω οπως και την προσφορα σας,αυτο δεν σημαινει οτι και εμεις θα το δεχτουμε.
Αποφασισατε να κανετε προσφορα σε μια περιοδο που η αστυνομικη βια ειχε κλιμακωθει και οι επιθεσεις εναντιον πολιτων ειχαν οξυνθει.Με την προσφορα σας δεν κανετε τιποτα αλλο απο το να νομιμοποιειτε την μαφιοζικη συμπεριφορα τους ,συμβαλετε στην θυματοποιηση τους και στην ουσια ξαναοπλιζειτε το χερι τους για να συνεχισουν και στο μελλον να κανουν οτι εκαναν αφου η επιβραβευση μεσω της προσφορας δεν δινει περιθωρια συνειδητοποιησης των εγκληματικων τους ενεργειων,ουτε περιθωρια αλλαγης.Σαν να λεμε,δερνετε εσεις και εμεις εδω ειμαστε.

Y.γ.αδοκιμη η χρηση του ορου cherry picking.Θα το επαναδιατυπωνα για να το θεσουμε στην πραγματικη του βαση και θα το εκανα καπως ετσι : video-picking,περιστατικα ανομιας δηλαδη που απλα ειχαν την τυχη να τραβηχτουν με βιντεο απο τριτους.Οταν ομως δεν υπαρχουν τριτοι,καποιοι δεν θα εχουν αυτη την τυχη,οπως και δεν την ειχαν.
Ακομα ενα βιντεο παλιο αλλα κλασσικο,και οποιοι νομιζουν οτι πλεον αυτα εχουν παψει να συμβαινουν στα αστυνομικα τμηματα ειναι γελασμενοι:
[/QUOTE]
 
Τελευταία επεξεργασία:

Nik.Mos

Well-Known Member
Μην μου κανεις κυρηγμα γιατρε.
Δεν ξερω που ζεις αλλα εμεις στις λαικες γειτονιες εχουμε μαθει να νοιαζομαστε για την ταξη μας και τα συμφεροντα των συμπολιτων μας.Εχουμε αξιες και αρχες που στηριζονται στην αλληλοβοηθεια στην αλληλεγγυη και στην αυτοθυσια,εννοιες που εσεις και οι ομοιοι σας ποτε δεν θα εισαστε ικανοι να τις καταλαβετε.Εμεις με αυτες,και εσεις με τον ατομικισμο και την κοινωνικη απαθεια να σας χαρακτηριζει.
Σημερα εχεις εναν Nik mos μπροστα σου και αρκετους του φορουμ διπλα σου απο οτι φαινεται.Αν ανοιχτει η προσφορα σου και εκτος φορουμ τοτε ο Nik mos θα ειναι το ελαχιστο απο τα προβληματα σου και ισως θα δεις οτι ηταν και ο πιο κυριος στις απαντησεις του.Αν το κανετε,μην διστασετε να αναφερθειτε και στην χρονικη συγκυρια που κανατε την προσφορα σας.
Και μιας που θα τους βαζετε και στο χειρουργειο για προσθηκη μαλλιων δεν τους κανετε και μια λοβοτομη;Πληρωμενη απο μενα.Δεν ποναει,ετσι να τους πειτε..θα το πιστεψουν.
Η Νεα Σμυρνη ηταν μονο η αρχη κυριοι.Να εισαστε σε αναμονη για περισσοτερα.Εσεις αλλωστε το αποφασισατε.
Καλη συνεχεια πονοψυχε γιατρε,βαζε μαλλια στους μπατσους και χανε λιγο λιγο την ανθρωπια σου.Και σε καθε τριχα που θα τους τοποθετεις βαζε τους να σου διηγουνται και περιστατικα βιας και ξυλοδαρμων.2000 τριχες το ελαχιστο,2000 περιστατικα.Και χασε την ανθρωπια σου!
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Μην μου κανεις κυρηγμα γιατρε.
Δεν ξερω που ζεις αλλα εμεις στις λαικες γειτονιες εχουμε μαθει να νοιαζομαστε για την ταξη μας και τα συμφεροντα των συμπολιτων μας.Εχουμε αξιες και αρχες που στηριζονται στην αλληλοβοηθεια στην αλληλεγγυη και στην αυτοθυσια,εννοιες που εσεις και οι ομοιοι σας ποτε δεν θα εισαστε ικανοι να τις καταλαβετε.Εμεις με αυτες,και εσεις με τον ατομικισμο και την κοινωνικη απαθεια να σας χαρακτηριζει.
Σημερα εχεις εναν Nik mos μπροστα σου και αρκετους του φορουμ διπλα σου απο οτι φαινεται.Αν ανοιχτει η προσφορα σου και εκτος φορουμ τοτε ο Nik mos θα ειναι το ελαχιστο απο τα προβληματα σου και ισως θα δεις οτι ηταν και ο πιο κυριος στις απαντησεις του.Αν το κανετε,μην διστασετε να αναφερθειτε και στην χρονικη συγκυρια που κανατε την προσφορα σας.
Και μιας που θα τους βαζετε και στο χειρουργειο για προσθηκη μαλλιων δεν τους κανετε και μια λοβοτομη;Πληρωμενη απο μενα.Δεν ποναει,ετσι να τους πειτε..θα το πιστεψουν.
Η Νεα Σμυρνη ηταν μονο η αρχη κυριοι.Να εισαστε σε αναμονη για περισσοτερα.Εσεις αλλωστε το αποφασισατε.
Καλη συνεχεια πονοψυχε γιατρε,βαζε μαλλια στους μπατσους και χανε λιγο λιγο την ανθρωπια σου.Και σε καθε τριχα που θα τους τοποθετεις βαζε τους να σου διηγουνται και περιστατικα βιας και ξυλοδαρμων.2000 τριχες το ελαχιστο,2000 περιστατικα.Και χασε την ανθρωπια σου!

Αρα διάβασες τι έγραψα και αντιδρας έτσι!
Ωραια, υπάρχει ελπίδα
Εγω σου ειπα, μη παιζεις με τα βαρεα βαρη, δεν ακουγες...:cool:
Σε ευχαριστω για τις συμβουλες παντως
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Μην εκτίθεσαι...
Εκτός από τις γνωστές γραφικές υποκεινούμενες μειοψηφίες,κανείς απλός πολίτης δεν βγήκε στους δρόμους για τον.........κουφοντίνα.
Εδώ δεν βγαίνει για σημαντικά πράγματα της καθημερινότητάς του.

Πριν κάποια μηνύματα έγραψες για κοινωνία που βράζει..
Τώρα περί "απόδειξης" για δήθεν απλούς πολίτες που ξεσηκώθηκαν για τον κουφοντίνα.

Και μη θεωρείς ότι το να είσαι αριστερός είναι σήμερα ο δύσκολος δρόμος.
Το να στέκεσαι αντίθετα σε όλη αυτή την πολιτική ορθότητα,το φεμιναζισμό και τις αριστερές συντεχνίες σε πανεπιστήμια,συνδικάτα,ΜΜΕ,κ.λ.π.
είναι το δύσκολο.

Αν ο Αναστασάκης είχε ανακοινώσει έκπτωση για lgtb,φεμινίστριες,μέλη μκο,κ.λ.π. τώρα θα ήταν καλεσμένος σε όλα τα ραδιόφωνα και τηλεοράσεις.
Ακόμη και ο Φελλοϊνή,θα είχε ο κατεβει από το βουνό να πάει να βάλει μαλλιά.

Υ.Γ. Κρίμα που δε θα μπορώ να παρακολουθήσω την εξέλιξη του νήματος τις επόμενες μέρες:D
Καλό ΣΚ

Λοιπον, θα το δοκιμασω!
 

aeratos28

Just aeratos
Τι παιδιά είναι αυτά ρε ποτισμένα με μίσος..ρε Νικ δλδ προβληματίσου με το μίσος που έχεις..κάψιμο εγκεφάλου δημιουργούν τα πολιτικά..η βρώμα αυτή των πολιτικών και ειδικά της αριστεράς καίει κύτταρα.που έχεις φτάσει να υποστηρίζεις κουφοντινα.τρατζικ.και να θεωρείς δίκαιο το αίτημα του,ενός ανθρώπου καταδικασμενου με 11 φορές ισόβια..αυτός δημιουργεί μόνος του τα προβλήματα..δεν του στέρησαν τροφή και νερό από την κυβέρνηση..απαιτήσεις παράλογες έχει..και για να σου δώσω και ένα παράδειγμα ότι τον κρατάει στη ζωή ακόμα και ο Μητσοτάκης..πως.??
Η Αμερική ζητάει συνεχώς εδώ και χρόνια να τους παραδώσουν τον κουφοντινα.το γνωρίζεις αυτό?κάνεις δεν τον έδωσε..ούτε ο Μητσοτάκης..πιστεύω να ξέρεις πως αν τον παραδώσουν ποια θα είναι η κατάληξη του..φυσικά ξέρεις που θα πάνε όλες αυτές οι απαιτήσεις και τα ναζακια που βρίσκει εδώ και τα κάνει..με τον κέρατα που τον υποστηρίζεις κιόλας...ψάξε να δεις τι έκανε ο αλήτης το 1984 στον αστυνόμο Μάτη,που φυλούσε την τράπεζα μέσα και πήγε ο απεργία πείνας να κάνει την ληστεία του πολεμώντας το κατεστημένο..ψυχρός δολοφόνος..τέτοια ψυχρότητα δεν έχω δει πάλι..και είναι και αμετανόητος..υποστήριξε εσύ την ένοπλη πάλη του ρε
 

Georgie

Well-Known Member
Ο Κουφοντινας έκανε δολοφονίες σε καιρο Ειρήνης .
Ανέλαβε και τη πολιτική ευθύνη και τη ποινική .
Η Δημοκρατια που μισούσε ο Κουφοντινας ειναι εδω όμως για να τον προστατεύσει .
Ο Κουφοντινας δε μπορει και δε δικαιούται να εκβιάζει το κρατος και τη κοινωνία.
Όπως και το δημοκρατικο κρατος δεν εχει το δικαίωμα να εκδικείται κανέναν .
Ουτε τους δολοφόνους
Οφείλει να τους παρέχει ασφάλεια και όσα δικαιώματα τους αναλογούν.

Δε θελω να στο χαλάσω φίλε
Αλλα δολοφόνοι αθωων, ήρωες δε γίνονται ποτε .

Τουλάχιστον στις δημοκρατικές κοινωνίες .
 

Nik.Mos

Well-Known Member
@Anastasakis Hair Clinic ζησε στην ιδιοτελεια σου οπως αλλωστε προσταζει η ταξη σου και ασε εμας τους ρομαντικους απροσαρμοστους αντικοινωνικους να παλευουμε για μια κοινωνια που θα θεμελιωνεται στις αξιες και αρχες που η δικη μας ταξη προσταζει,αυτες τις αλληλεγγυης και της συνεργατικοτητας ,οπου καθε ειδος βιας και κυριαρχης εξουσιας θα απουσιαζει πληρως.

Μα τοσο πολλοι αναρχικοι υπαρχουν στην Ελλαδα πχια;Που οδευουμε σαν κοινωνια ,τελοσπαντων;Εσεις με τους μπατσους και με την τιβι,και εμεις με τον λαο.Αντιβιωση και περαστικα:
 

Συνημμένα

  • poreia2.jpg
    poreia2.jpg
    71 KB · Προβολές: 90
Τελευταία επεξεργασία:

felaini

Active Member
Έχεις δουλειά και πρέπει να αφήσεις για 3 ωρες κάποιον να φυλάξει το παιδί σου...
Σε ποιον το εμπιστεύεσαι?
1. λιγναδης
2. πατερ
3. κουφοντινα

- οι νοικοκυραιοι, τα θυματα του καπιταλιστικου συστηματος,οι νοσταλγοι των τανκς 1 κ 2...
αφηστε εμας τους αναρχοαπλυτους μαρξιστες να τα εμπιστευτουμε στον τρομοκρατη...
 

Georgie

Well-Known Member
Και ομως γινονται ,το φροντιζει αυτο η δημοκρατια σας.Αυτο να το θυμαστε οταν αναζητησετε τους υπευθυνους.
Δίκιο εχεις
Άλλοι εχουν κανει ήρωα τον Αδόλφο , άλλοι τον Pol Pot, άλλου τον Stalin, και μπορει να γράψουμε βιβλίο με τους τρελούς του κοσμου.
Εχουν τρελα και βίτσιο μερικοί και γοητεύονται απο δολοφόνους που σκότωναν για το καλο όλων μας.
Η Δημοκρατια ειναι τοσο ισχυρή όμως, που τους έβαλε στο τενεκέ της ιστορίας . Όπως τους άξιζε .
Κοιτα ποσο επηρέασε την Ευρωπαϊκή ιστορια η πολιτικη τρομοκρατία - Καθόλου
Κοιτα το ποσο μνημονεύονται ακομα και απο την Ευρωπαϊκή Αριστερά οι οργανώσεις θρύλος του παρελθόντος -Καθόλου
Που κατάντησαν οι σύντροφοι των Ερυθρών ταξιαρχιών - Μετανιωμένοι και ντροπιασμένοι
Που κατάντησαν οι της RAF - Το ιδιο .
Οι της 17Ν . - Πλακωμενοι μεταξυ τους και καμία ουσιαστική απάντηση για την ωφελιμότητα της δράσης τους .
Ξερεις φίλε η Ιστορια γράφεται απο τους νικητές .
Και στο δυτικό πολιτισμό νικητής ειναι η δημοκρατια .
Η ομορφιά της ειναι οτι σου δίνει το δικαίωμα να εκφράζεσαι ελεύθερα .
Επίσης πρεπει να αγωνίζεσαι πάντα για να τη βελτιώνεις .
Και αυτο θελει πολυ δουλειά .
 

aeratos28

Just aeratos
Τα ορφανά του Στάλιν κοίτα εδώ..απαράδεκτος απλά..δώστε ρε τον ήρωα τους στην Αμερική που λυσάει να τον πάρει να του δείξει κάτι που θέλει..εσύ που γεννήθηκες 17 Νοέμβρη εύχομαι ποτέ να μην χάσεις ότι αγαπάς από εγκληματία σαν τον ήρωα σου όπως έχασαν οι 10-12 οικογένειες
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα