Μεταφορά νήματος σχετικά με προσφορά για αστυνομία

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
γιατρε ολα αυτα ωραια και καλα που λες αλλα λες την μιση αληθεια... να νιωθεις ντροπη οχι μονο για τα χθεσινα αλλα και τα προχθεσινα.... την καταχρηση εξουσια και την ασκοπη βια... να νιωθεις και ντροπη γι αυτα που εγιναν περσι στην χιο που πριν μπουν οι πολιτες στο ξενοδοχειο να τους κανουν ντου εδερναν παιδακια ανηλικα που βρισκοντουσαν μπροστα τους και κατεστρεφαν περουσιες ασκοπα και πολλα αλλα που ειδατε ολοι.... να νιωθεις ντροπη για την καθε φορα που σηκωνουν ενα οπλο αυθαιρετα και οποιον παρει ο χαρος και ολοι γνωριζουμε.... αλλα δεν φταινε αυτοι... αυτοι που τους προσλαμβανουν φταινε με εξπρεςς διαδικασιες χωρις παιδεια μορφωση και σοβαρα ψυχολογικα τεστ....φυσικα η πλειοψηφια ειναι μια χαρα παιδια αλλα αυτοι ειναι κυριως που βγαινουν απο τις σχολες της αστυνομιας... επιτρεψε μου να ξερω καποια πραγματα παραπανω λογω επαγγελματος και οχι μονο σχετικα με ολα τα σωματα ασφαλειας......πασχει το συστημα απο αξιολογηση και εκπαιδευση...αυτοι που κρατουσαν τα γκλοπ (πολλοι απ' αυτους) δεν διαφερουν και πολυ εγκεφαλικα απ αυτους που φορουν κουκουλες.....
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
γιατρε ολα αυτα ωραια και καλα που λες αλλα λες την μιση αληθεια... να νιωθεις ντροπη οχι μονο για τα χθεσινα αλλα και τα προχθεσινα.... την καταχρηση εξουσια και την ασκοπη βια... να νιωθεις και ντροπη γι αυτα που εγιναν περσι στην χιο που πριν μπουν οι πολιτες στο ξενοδοχειο να τους κανουν ντου εδερναν παιδακια ανηλικα που βρισκοντουσαν μπροστα τους και κατεστρεφαν περουσιες ασκοπα και πολλα αλλα που ειδατε ολοι.... να νιωθεις ντροπη για την καθε φορα που σηκωνουν ενα οπλο αυθαιρετα και οποιον παρει ο χαρος και ολοι γνωριζουμε.... αλλα δεν φταινε αυτοι... αυτοι που τους προσλαμβανουν φταινε με εξπρεςς διαδικασιες χωρις παιδια μορφωση και σοβαρα ψυχολογικα τεστ....φυσικα η πλειοψηφια ειναι μια χαρα παιδια αλλα αυτοι ειναι κυριως που βγαινουν απο τις σχολες της αστυνομιας... επιτρεψε μου να ξερω καποια πραγματα παραπανω λογω επαγγελματος και οχι μονο σχετικα με ολα τα σωματα ασφαλειας......πασχει το συστημα απο αξιολογηση και εκπαιδευση...αυτοι που κρατουσαν τα γκλοπ (πολλοι απ' αυτους) δεν διαφερουν και πολυ εγκεφαλικα απ αυτους που φορουν κουκουλες.....

Θα σε παρακαλεσω να κατεβασεις την αναρτηση σου.
Δεν κανω πολιτικη ουτε θέλω να γινει αφορμη για να ασκηθει πολιτική.
Ο καθενας ας πιστευει οτι θελει.
Ειναι η θέση μου, η αποψη μου αλλα εγω την στηριζω με τις υπηρεσίες μου και με την μικρη μου δυνατοτητα για ανταποδοση.
Οποιος θέλει να συζητησει πολιτικα θεματα θα παρακαλέσω όχι εδω.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Θα σε παρακαλεσω να κατεβασεις την αναρτηση σου.
Δεν κανω πολιτικη ουτε θέλω να γινει αφορμη για να ασκηθει πολιτική.
Ο καθενας ας πιστευει οτι θελει.
Ειναι η θέση μου, η αποψη μου αλλα εγω την στηριζω με τις υπηρεσίες μου και με την μικρη μου δυνατοτητα για ανταποδοση.
Οποιος θέλει να συζητησει πολιτικα θεματα θα παρακαλέσω όχι εδω.
πολιτικο θεμα το θεωρεις το σχολιο μου? δημοσιευεις κατι και μοιραζεσαι την αποψη σου για να την δουν ολοι.....το νημα το ανοιξες για να γινει συζητηση περι επικαιροτητας η απλα για να ανακοινωσεις οτι η κλινικη κανει προσφορα στους αστυνομικους? γιατι απο την μακροσκελη αναρτηση εγω το πηρα ως τοπεθετηση.....
 

Georgie

Well-Known Member
Αν ήθελες να ευχαριστήσεις την Αστυνομία για τους λόγους που εσύ νομίζεις
Μπορούσες να τους στείλεις τη προσφορά
Τι είναι το φόρουμ η ΓΑΔΑ ?
Και λες και στον Άνθρωπο να κατεβάσει την ανάρτηση .
Έλεος ρε παιδιά
Τι διαβάζουμε εδώ !
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Αν ήθελες να ευχαριστήσεις την Αστυνομία για τους λόγους που εσύ νομίζεις
Μπορούσες να τους στείλεις τη προσφορά
Τι είναι το φόρουμ η ΓΑΔΑ ?
Και λες και στον Άνθρωπο να κατεβάσει την ανάρτηση .
Έλεος ρε παιδιά
Τι διαβάζουμε εδώ !
εντομεταξυ προσπαθω να καταλαβω γιατι χαρακτηριζει το δικο μου σχολιο πολιτικο ενω το δικο του που ανοιξε και το νημα δεν το θεωρει που αντικειμενικα ανετα το παρεξηγει καποιος κιολας ως τετοιο......
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
πολιτικο θεμα το θεωρεις το σχολιο μου? δημοσιευεις κατι και μοιραζεσαι την αποψη σου για να την δουν ολοι.....το νημα το ανοιξες για να γινει συζητηση περι επικαιροτητας η απλα για να ανακοινωσεις οτι η κλινικη κανει προσφορα στους αστυνομικους? γιατι απο την μακροσκελη αναρτηση εγω το πηρα ως τοπεθετηση.....

Ειναι απόλυτα σαφες οτι δεν κάνω πολιτική.
Ειναι θεμα ανθρωπιας η προσφορα που κανω.

Σε παρακαλεσα να θες να κανεις πολιτική ανοιξε σε άλλο νημα.
Ειναι λιγο κουραστικό καποια άτομα οτι πω απλα να πουν το αντιθετο.
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Αν ήθελες να ευχαριστήσεις την Αστυνομία για τους λόγους που εσύ νομίζεις
Μπορούσες να τους στείλεις τη προσφορά
Τι είναι το φόρουμ η ΓΑΔΑ ?
Και λες και στον Άνθρωπο να κατεβάσει την ανάρτηση .
Έλεος ρε παιδιά
Τι διαβάζουμε εδώ !

Ευχαριστω για τις συστασεις.
 

grg19ggls

Member
Ειναι απόλυτα σαφες οτι δεν κάνω πολιτική.
Ειναι θεμα ανθρωπιας η προσφορα που κανω.

Σε παρακαλεσα να θες να κανεις πολιτική ανοιξε σε άλλο νημα.
Ειναι λιγο κουραστικό καποια άτομα οτι πω απλα να πουν το αντιθετο.
Είναι θέμα ανθρωπιάς να κατατάσσεται τους ασθενείς σε τιμολογιακές πολιτικές με βάση το εάν είναι αστυνομικοί η μη αστυνομικοί.
Αν δεν θέλατε να κάνετε πολιτική τοποθέτηση, ας κάνατε τη προσφορά σας σε ουδέτερο χρόνο.
Ας τη κάνατε μετά τη δολοφονία του Ζακ από αστυνομικούς που έχουν σχεδόν πάντα δίκιο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Giorgos-3

Well-Known Member
Ειναι απόλυτα σαφες οτι δεν κάνω πολιτική.
Ειναι θεμα ανθρωπιας η προσφορα που κανω.

Σε παρακαλεσα να θες να κανεις πολιτική ανοιξε σε άλλο νημα.
Ειναι λιγο κουραστικό καποια άτομα οτι πω απλα να πουν το αντιθετο.
βασικα το κουραστικο ειναι οτι οποτε ακους κατι που δεν σου αρεσει αντιδρας ετσι.... μονο οταν χαιδευουν τ΄ αυτια ειναι ολα μελι γαλα.....πολιτικο σχολιο και τοποθετηση εκανες ξεκαθαρα εσυ απο το νημα που ανοιξες και το μακροσκελη λεπτομερες κειμενο σου που δινει τροφη για συζητηση.... αν δεν σου αρεσει να ακους αποψεις που δεν σου αρεσουν τοτε κρατας τις δικες σου για τον εαυτο σου και δεν τις μοιραζεσαι για να αποφυγεις τον διαλογο- αντιλογο... επισης υπαρχει στηλη για ανακοινωσεις κλινικων και προσφορες οπου μπορεις να κανεις την αναρτηση περι προσφορας για τους αστυνομικους..... τελος μπορεις απλα να προσπερνας το σχολιο μου και οποιδηποτε σχολιο δεν σου αρεσει... καλως ηρθες στο φορουμ γιατρε.....ετσι λειτουργουν συνηθως τα ελευθερα φορουμ....
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

bobby

Well-Known Member
Ευχαριστω για τις συστασεις.
Η ΕΛ.ΑΣ αποτελείται από Έλληνες πολίτες κατά συνέπεια αποτελεί μια "μικρογραφία" της κοινωνίας. Όπως λοιπόν υπάρχουν στη κοινωνία άνθρωποι με κακή συμπεριφορά έτσι υπάρχουν και στην ΕΛ.ΑΣ. Δεν πρέπει να χαρακτηρίζεται ένας οργανισμός από την κακή συμπεριφορά μερικών μελών του γιατί με την ίδια λογική όλοι οι αναρχικοί είναι τρομοκράτες, όλοι οι ταξιτζήδες είναι μ@@@@κες, όλοι οι στρατιωτικοί είναι χουντικοί, όλοι οι πολιτικοί είναι λαμόγια κ.ο.κ.

ΥΓ1: πάλι τα ίδια με τον γιατρό... μην εκφέρει την άποψη του για κάτι κατευθείαν θα γίνει το νήμα "Βηρυτός"...... ας εκφέρουμε την διαφωνία μας με κόσμιο τρόπο μην πολώνουμε το κλίμα.

ΥΓ2: Γιατρέ όντως για προσφορές σε οργανισμούς όπως ΣΞ, ΠΝ, ΠΑ κλπ το σύνηθες είναι να αποστέλεται η προσφορά στα επιτελεία και να αναρτάται στο ιστότοπό τους. Δες εδώ (https://www.haf.gr/staff/offers/).
 
Τελευταία επεξεργασία:

nick90

Well-Known Member
Ειναι απόλυτα σαφες οτι δεν κάνω πολιτική.
Ειναι θεμα ανθρωπιας η προσφορα που κανω.
Ντροπή και μόνο που ονομάζετε "ανθρωπιά" το να κάνετε προσφορές σε μεμονωμένα άτομα επειδή είναι αστυνομικοί. Ανθρωπιά είναι όταν το κάνεις γενικά σε όλους τους ανθρώπους ανεξαιρέτως και όχι σε μεμονωμένες ομάδες λόγω της ιδεολογίας σας. Δεν σας είδα να δείχνετε την ίδια ανθρωπιά σε αυτούς που δέχονται άδικες επιθέσεις από αστυνομικούς που κάνουν κατάχρηση εξουσίας. Δεν σας είδα να δείχνετε την ίδια ανθρωπιά σε αυτούς που έχουν χάσει την δουλεία τους λόγω πανδημίας. Δεν σας είδα να δείχνετε ανθρωπιά για τους υπόλοιπους Έλληνες που παλεύουν καθημερινά για να συντηρήσουν τις οικογένειες τους, ενώ εσείς ζείτε στην χλιδή αποκομίζοντας τρελά κέρδη και απαιτώντας υπερβολικά ποσά από τους πελάτες σας. Πριν λοιπόν κάνετε χρήση κάποιων λέξεων να μάθετε και την σημασία τους.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Και για αυτους προσφορα;
την κοπελα που την χαστουκισαν? τον αλλο στο παπι που εβγαλε οπλο και σημαδευε ευθεια μπροστα? αυτα μονο εχθες.....
 

Kostas97

Well-Known Member
Αυτοι οι διαλογοι ακολουθουν απο την ομαδα του αστυνομικου που λιγο πριν εχει πεσει στο εδαφος και τον χτυπανε 30 ατομα. Αυτο το ξερατε;;;
Μαλλον το βινετακι ηθελε να περασει πως ειναι μια τυχαια ομαδα αστυνομικων για αυτο ειναι και μισο. ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΕΒΑΛΑΝ ΟΛΟΚΛΗΡΟ!!!

 

Nik.Mos

Well-Known Member
Και θα σεβαστω εγω αυτα τα τρελακια;Τους ψυχοπαθεις που βαζουν μια στολη και την βλεπουν μαο μαο;Που δερνουν ελληνες πολιτες;Τωρα θα ελεγα πολλα αλλα ας οψεται ο σεβασμος που τρεφω για το φορουμ και την κοινοτητα μας,παντως δυσκολα κρατιεμαι αλλα αν μιλησω βλεπω να φευγω με μονιμο ban
 

Georgie

Well-Known Member
Η ΕΛ.ΑΣ αποτελείται από Έλληνες πολίτες κατά συνέπεια αποτελεί μια "μικρογραφία" της κοινωνίας. Όπως λοιπόν υπάρχουν στη κοινωνία άνθρωποι με κακή συμπεριφορά έτσι υπάρχουν και στην ΕΛ.ΑΣ. Δεν πρέπει να χαρακτηρίζεται ένας οργανισμός από την κακή συμπεριφορά μερικών μελών του γιατί με την ίδια λογική όλοι οι αναρχικοί είναι τρομοκράτες, όλοι οι ταξιτζήδες είναι μ@@@@κες, όλοι οι στρατιωτικοί είναι χουντικοί, όλοι οι πολιτικοί είναι λαμόγια κ.ο.κ.

ΥΓ1: πάλι τα ίδια με τον γιατρό... μην εκφέρει την άποψη του για κάτι κατευθείαν θα γίνει το νήμα "Βηρυτός"...... ας εκφέρουμε την διαφωνία μας με κόσμιο τρόπο μην πολώνουμε το κλίμα.

ΥΓ2: Γιατρέ όντως για προσφορές σε οργανισμούς όπως ΣΞ, ΠΝ, ΠΑ κλπ το σύνηθες είναι να αποστέλεται η προσφορά στα επιτελεία και να αναρτάται στο ιστότοπό τους. Δες εδώ (https://www.haf.gr/staff/offers/).
Μια χαρά κόσμιος ειναι ο τρόπος φίλε .
Δεν έβρισε κάποιος, εκτός εάν εννοείς οτι πρεπει να αποδεχτούμε με χειροκροτήματα όλα αυτα που διαβάσαμε στην ανάρτηση .
Κανένας δεν εχει προβλημα με την Αστυνομία φίλε
Την υγιή Αστυνομία όμως, που ειναι επαγγελματίες, και δεν ειναι μικρογραφία καμίας κοινωνίας .
Της Αστυνομίας που δε σβήνει μικροπαραβάσεις
Που δε κλείνει τα ματια σε εγκλήματα
Της Αστυνομίας που δε διακρίνει το χρωμα σου και τη καταγωγή σου
Της Αστυνομίας που ειναι εκπαιδευμένη, για τη προστασία και το σεβασμό στο Πολίτη

Δεν ειναι Αστυνομία το μάζεμα χωρις αξιολόγηση του καθε καγκουρα ανεπάγγελτου απο τα γυμναστήρια . ( βλέπε Δίας)
Δεν ειναι Αστυνομία αυτοί που δίνουν 50% στην Εγκληματική οργάνωση .
Αυτοί ειναι προβλημα για τη Δημοκρατια
Και αυτο πρεπει να το λύσουμε
Η Βία φέρνει βία και αυτο το πληρώνουμε όλοι ακριβα .

Το να κανει μια ωραια hairline στον Αναστασάκη το μέλος του Φορουμ θα μας ενθουσιάσει
Η επαγγελματική του ιδιότητα όμως δε μας αφορά καθόλου .
 

Kostas97

Well-Known Member
Καταδικαστε απλα τη βια ενος λοχου απεναντι σε ενα ατομο. Ενος λοχου οχι πολιτων οπως εμεις... Χουλιγκανων εγκληματιων !!! Αυτο ειναι ολο.
 

tasos33

Well-Known Member
Ντροπή και μόνο που ονομάζετε "ανθρωπιά" το να κάνετε προσφορές σε μεμονωμένα άτομα επειδή είναι αστυνομικοί. Ανθρωπιά είναι όταν το κάνεις γενικά σε όλους τους ανθρώπους ανεξαιρέτως και όχι σε μεμονωμένες ομάδες λόγω της ιδεολογίας σας. Δεν σας είδα να δείχνετε την ίδια ανθρωπιά σε αυτούς που δέχονται άδικες επιθέσεις από αστυνομικούς που κάνουν κατάχρηση εξουσίας. Δεν σας είδα να δείχνετε την ίδια ανθρωπιά σε αυτούς που έχουν χάσει την δουλεία τους λόγω πανδημίας. Δεν σας είδα να δείχνετε ανθρωπιά για τους υπόλοιπους Έλληνες που παλεύουν καθημερινά για να συντηρήσουν τις οικογένειες τους, ενώ εσείς ζείτε στην χλιδή αποκομίζοντας τρελά κέρδη και απαιτώντας υπερβολικά ποσά από τους πελάτες σας. Πριν λοιπόν κάνετε χρήση κάποιων λέξεων να μάθετε και την σημασία τους.
Δικό του είναι το μαγαζί οποί θέλει κάνει, θα μας ρωτήσει δηλαδή?
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα