Μεταμόσχευση HDC Dr Βρυωνίδου 3800 grafts 19-20/10/20

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Εδώ το συγκεκριμένο case είναι από τα πολύ δυνατά της Hdc.
Πάνω από όλα άριστη φύτρωση, ωραίος σχεδιασμός,κλείσιμο ζωνών και όμορφη φυσικότητα.
Χρειάζεται άλλη μια για crown και μικροατέλειες και τότε θα μιλάμε για οριστική λύση και ολική επαναφορά.
Υγ:Σε αντίθεση με τα άλλα πανομοιότυπα cases που δε φαίνεται να έχουν πάει καλά με τον αντίστοιχο αριθμό g,εδώ ήταν από αυτά που καταλήγουν έτσι με τετοιο αριθμό g.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Medde

Active Member
Μια χαρα πηγες φιλε. Έχεις αρκετά καλη κάλυψη αλλα πιστεύω μια πύκνωση θα την χρειαστείς στο middle για να κλείσεις και τα κενα, οταν θα πας να φτιάξεις το crown. Οπότε βγάλε οτι απόθεμα έχεις απο δότρια να φτιάξεις crown και παράλληλα να κάνεις πύκνωση στο middle και θα το ολοκληρώσεις.
Σε ευχαριστώ φίλε. Η αλήθεια είναι οτι το ειχα γράψει στο συμπέρασμα μου. Ναι το middle θα μπορούσε να ειναι λιγο πιο πυκνο και ισως χρειαστεί οταν επεμβω στο crown λιγα grafts. Παρόλαυτα βελτιώνεται η κατάσταση με χτενα επειδή όντως καποια γίνονται μπούκλες. Καποια στιγμη θα ανεβασω και χτενισμένος.
 

Medde

Active Member
Άμα τα αφήσει να μακρύνουν και αλλο ,τα ισιωσει να μην μπουκλιαζουν και τα χτενίσει όλα προς τα πίσω ,μετά δεν θα χρειάζεται καμία άλλη επέμβαση..θα είναι ικανοποιημένος..τι όχι?χαχαχαχαχαχα
Δεν εχω προβλημα με το χιούμορ. Απο σενα αερατε περα απο τη πλακα περιμενα και ενα σχολιο επι του αποτελεσματος!
 

Medde

Active Member
Εδώ το συγκεκριμένο case είναι από τα πολύ δυνατά της Hdc.
Πάνω από όλα άριστη φύτρωση, ωραίος σχεδιασμός,κλείσιμο ζωνών και όμορφη φυσικότητα.
Χρειάζεται άλλη μια για crown και μικροατέλειες και τότε θα μιλάμε για οριστική λύση και ολική επαναφορά.
Υγ:Σε αντίθεση με τα άλλα πανομοιότυπα cases που δε φαίνεται να έχουν πάει καλά με τον αντίστοιχο αριθμό g,εδώ ήταν από αυτά που καταλήγουν έτσι με τετοιο αριθμό g.
Σε ευχαριστώ φιλτατε vlafo! Και συ πήρες ενα πολύ καλό αποτέλεσμα, να το χαίρεσαι!
 

aeratos28

Just aeratos
To αποτέλεσμα φίλε medde είναι πραγματικά πάρα πολύ καλό.πραγματικα .όντως λίγο το middle θέλει λίγο ακόμη.παντως η δουλειά που έγινε είναι φοβερή..δεσίματα με temporals πολύ δυνατά ,δεν πέφτει πουθενά το μάτι σε κάτι που να προδίδει επέμβαση..χρειάζεσαι μια δεύτερη επέμβαση,να κλείσεις crown και νομίζω θα είσαι τούμπανο.η βρυωνίδου έκανε πάρα πολύ καλή δουλειά
Δεν εχω προβλημα με το χιούμορ. Απο σενα αερατε περα απο τη πλακα περιμενα και ενα σχολιο επι του αποτελεσματος!
 

seeker

Verified MM member
Φιλε @Medde ποια ειναι η κατασταση της δοτριας σου ενα χρονο μετα; Τα εχεις κοψει ποτε τοσο κοντα οσο στις φωτογραφιες της δοτριας που εχεις για τους πρωτους μηνες; Βελτιωθηκε;
 

Medde

Active Member
Φιλε @Medde ποια ειναι η κατασταση της δοτριας σου ενα χρονο μετα; Τα εχεις κοψει ποτε τοσο κοντα οσο στις φωτογραφιες της δοτριας που εχεις για τους πρωτους μηνες; Βελτιωθηκε;
Καλησπέρα, δεν έχω δει ιδιαίτερη βελτίωση ίσως ένα 5%. Στα 3mm κούρεμα φαίνεται. Λόγω ότι τρέχω πολύ το τελευταίο διάστημα δεν έχω κάτσει να κουρευτώ τόσο κοντά και να τραβήξω φωτογραφίες. Θα το κάνω και θα ανεβάσω.
 
Μπλουζα