Μεταμόσχευση στην prime clinics

panos1234

Well-Known Member
Ακριβώς αυτό μ είπε ότι στ γ πρόγραμμα 2300 θ έχω πλήρη κάλυψη ! Για φωτό προσπαθώ από χθες αλλά λέει πολύ μεγάλο αρχείο και παιδιά χθες γράφτηκα στ φόρουμ για ν μάθω πληροφορίες ! Γτ etake αν είναι του ίδιου μάλλον μιλαμε για απατεώνα

είναι του ίδιου και ήδη εκκρεμούν μηνύσεις πολλές για το συγκεκριμένο φρούτο .
Μην προσπαθείς να μας πείσεις για κάτι , αν δεν ανεβάσεις φωτό του προβλήματος σου και αν φυσικά δεν είσαι φυτευτός ώστε να γίνει έμμεση διαφήμιση της συγκεκριμένης εταιρείας .
Προσωπική μου γνώμη μακριά !
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

panos1234

Well-Known Member
Θα ανακατευτω για καθαρα λογους προστασιας κοινού.
ΖΗΤΑ ΠΤΥΧΙΟ ΙΑΤΡΟΥ ΤΟΥ "ΚΥΡΙΟΥ" (το ονομα το έχει αναφερει καποιος παραπανω) ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΣΕ ΧΕΙΡΟΥΡΓΗΣΕΙ.
Φυσικα δεν εχει....
Η Παναγια μαζι σου από εκει και περα φιλε

δεν είναι γιατρός ο συγκεκριμένος .Το παίζει επιχειρηματίας αλλά υπάρχει ημερομηνία λήξης.
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Αυτός ,κάνει τα consultation?
Κάνει τισ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ!
Εδω και 20 χρονια ειναι στο κλάδο.
Απλα η Ελληνική Νομοθεσια δεν θεωρει την ΑΝΤΙΠΟΙΗΣΗ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΟΣ ως ΚΑΚΟΥΡΓΗΜΑ και οποιον και να πιασουν, που ειναι ΠΟΛΥ δυσκολο να αποδειχθει κάτι, απλα εξαγοραζει την ποινη, ΟΣΕΣ φορες και να καταδικαστει!

Εχει μαλλιασει η γλώσσα μου να λεω ΖΗΤΑΤΕ ΠΤΥΧΙΟ ΙΑΤΡΙΚΗΣ.
 

Gianney

Well-Known Member
Κάνει τισ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ!
Εδω και 20 χρονια ειναι στο κλάδο.
Απλα η Ελληνική Νομοθεσια δεν θεωρει την ΑΝΤΙΠΟΙΗΣΗ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΟΣ ως ΚΑΚΟΥΡΓΗΜΑ και οποιον και να πιασουν, που ειναι ΠΟΛΥ δυσκολο να αποδειχθει κάτι, απλα εξαγοραζει την ποινη, ΟΣΕΣ φορες και να καταδικαστει!

Εχει μαλλιασει η γλώσσα μου να λεω ΖΗΤΑΤΕ ΠΤΥΧΙΟ ΙΑΤΡΙΚΗΣ.
Βασικά αν το αποτέλεσμα που έφερνε ήταν άψογο ,σιγά που θα ενδιαφερθεί κανένας για το πτυχίο
 

nick90

Well-Known Member
Βασικά αν το αποτέλεσμα που έφερνε ήταν άψογο ,σιγά που θα ενδιαφερθεί κανένας για το πτυχίο
Ακριβώς. Δεν ειναι το θέμα αν ειναι γιατρός ή οχι. Τόσοι γιατροί υπάρχουν εξάλλου στην Ελλάδα που δεν το "εχουν" με τις μεταμοσχεύσεις και δίνουν φτωχά αποτελέσματα. Δεν σε κάνουν τα πτυχία ικανό, αλλά τα καλά αποτελέσματα και η εμπειρία πάνω σε αυτό το κομμάτι. Το θέμα εδώ με την συγκεκριμένη κλινική ειναι οτι δεν υπάρχουν καν αποτελέσματα να δεις...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Βασικά αν το αποτέλεσμα που έφερνε ήταν άψογο ,σιγά που θα ενδιαφερθεί κανένας για το πτυχίο

Μην τα απαξιώνουμε όλα. Δεν είναι μόνο το αποτέλεσμα. Είναι μια ιατρική πράξη στην οποία μπορεί να υπάρξουν επιπλοκές (ακόμα και κατά την μμ) και η παρουσία γιατρού είναι απαραίτητη.
 

Disco

Well-Known Member
Συμπερασματικά φίλε @Dimitris2021 απλά δες και σύγκρινε ανεξάρτητα περιστατικά μελών από τις κλινικές που έχουν αναφερθεί στο φόρουμ, και διάλεξε αυτή που ικανοποιεί τα κριτήρια σου. Μη μπλέκεις με άγνωστες κλινικές.
 

Aris81

Well-Known Member
θα συμφωνήσω με το γιατρό εδώ. Όντως αμα δεν το βλέπετε να το ζητάτε το πτυχίο ιατρικής.

Εχει μαλλιασει η γλώσσα μου να λεω ΖΗΤΑΤΕ ΠΤΥΧΙΟ ΙΑΤΡΙΚΗΣ.

Νομίζετε ότι ένας άνθρωπος που δραστηριοποιείται κατά αυτόν τον τρόπο,
έχει θέμα να παρουσιάσει κάποιο "πτυχίο" Ιατρικής σαν δικό του;
Eδώ έχουν υπάρξει άτομα που δούλεψαν στο Εθνικό Σύστημα Υγείας με πλαστά πτυχία,
έναν ανυποψίαστο που ψάχνεται για μμ δεν μπορούν να ξεγελάσουν;

Καλό ψάξιμο θέλει και πλέον με το internet,αργά ή γρήγορα,ξεσκεπάζονται κάτι τέτοιοι...
 
Μπλουζα