Μεταμόσχευση στην prime clinics

GeorgeXz

New Member
Καλησπέρα στην παρέα, πρώτο μνμ. Για τη συγκεκριμένη είχα απορία κ εγώ από το καλοκαίρι, γτ είχε στάνταρ χρεώσεις α, β, γ. Απλά το καλοκαίρι είχε προσφορές και νομίζω ήταν όλα κάνα πεντακοσάρικο πιο κάτω, δλδ το 2300 το είχε στα 1800 αν θυμάμαι καλά. Αν κάποιος την είχε πετύχει τη διαφήμιση κ θυμάται καλύτερα ας γράψει
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

giorgosv

Active Member
Κλινικές που δεν ακούγονται δεν αξίζει να ακουστούν.
Από αυτές που λες ότι πήγες να σε δουν πήγαινε advanced θα πάρεις και τιμή και καλό αποτέλεσμα. Έχουν ξεφυτρωσει άπειρες κλινικές. Είδαν χρήμα όλοι και όρμησαν γνωρίζουν δεν γνωρίζουν το αντικείμενο.
 

Flag17

Well-Known Member
Τώρα μπαίνουν νέοι χρήστες και σχολιάζουν για τιμές και προσφορές...
Λάζαρε δεν είναι νέος απλά δεν έγραφε λογικά γιατί είναι από το 17. Ο neverwinter από την άλλη έχει κάνει άλλου μεταμόσχευση και την παρουσιάζει. Ο topic starter ομως ενώ έχει ειπωθεί πόσες φορές να ανεβάσει φωτό αν θέλει βοήθεια κάνει το παγώνι :p :p
 

dlazaros

Well-Known Member
Λάζαρε δεν είναι νέος απλά δεν έγραφε λογικά γιατί είναι από το 17. Ο neverwinter από την άλλη έχει κάνει άλλου μεταμόσχευση και την παρουσιάζει. Ο topic starter από την άλλη ενώ έχει ειπωθεί πόσες φορές να ανεβάσει φωτό αν θέλει βοήθεια κάνει το παγώνι :p :p
Α, οκ. Ευχαριστώ πολύ. :rolleyes:
 

panos1234

Well-Known Member
Καλώς τα παιδιά,

Φιλαράκι εσύ που κάνεις την "έρευνα αγοράς" για ρώτα τον ιδιοκτήτη της prime, τον κ. Μηνά εννοώ, τον Αντωνάκη μας.... Την εταιρεία την παρακάτω την ξέρει?
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20211115_231647.jpg
    Screenshot_20211115_231647.jpg
    388.8 KB · Προβολές: 140

Neverwinter

Active Member
Καλησπέρα στην παρέα, πρώτο μνμ. Για τη συγκεκριμένη είχα απορία κ εγώ από το καλοκαίρι, γτ είχε στάνταρ χρεώσεις α, β, γ. Απλά το καλοκαίρι είχε προσφορές και νομίζω ήταν όλα κάνα πεντακοσάρικο πιο κάτω, δλδ το 2300 το είχε στα 1800 αν θυμάμαι καλά. Αν κάποιος την είχε πετύχει τη διαφήμιση κ θυμάται καλύτερα ας γράψει

Καλά είναι δυνατών να πιστέψει κάποιος ότι θα πάρει αποτέλεσμα με κάλυψη σε όλο το κεφάλι με 1800 ή 2300€ ;; Ακόμα και Τουρκία πιο πολλά θέλουν , εκτός αν απλά βάζουν μια τρίχα εδώ και μια μετά από 1μετρο , και το άλλο περίεργο είναι οτι κάνουν την επέμβαση σε δυο φάσης με διάστημα μεταξύ τους 2 μηνών , α και στην διαφήμιση του γράφουν οτι δεν δουλεύουν με τα ξεπερασμένα pen αλλά με λαβίδα !
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

alex7

Well-Known Member
Καλησπέρα στην παρέα, πρώτο μνμ. Για τη συγκεκριμένη είχα απορία κ εγώ από το καλοκαίρι, γτ είχε στάνταρ χρεώσεις α, β, γ. Απλά το καλοκαίρι είχε προσφορές και νομίζω ήταν όλα κάνα πεντακοσάρικο πιο κάτω, δλδ το 2300 το είχε στα 1800 αν θυμάμαι καλά. Αν κάποιος την είχε πετύχει τη διαφήμιση κ θυμάται καλύτερα ας γράψει
Χρεώσεις καλές είχε .Αποτελέσματα καλά είχε ;;;;;
 

Dimitris2021

New Member
Ακριβώς αυτό μ είπε ότι στ γ πρόγραμμα 2300 θ έχω πλήρη κάλυψη ! Για φωτό προσπαθώ από χθες αλλά λέει πολύ μεγάλο αρχείο και παιδιά χθες γράφτηκα στ φόρουμ για ν μάθω πληροφορίες ! Γτ etake αν είναι του ίδιου μάλλον μιλαμε για απατεώνα
 

nick90

Well-Known Member
Ακριβώς αυτό μ είπε ότι στ γ πρόγραμμα 2300 θ έχω πλήρη κάλυψη ! Για φωτό προσπαθώ από χθες αλλά λέει πολύ μεγάλο αρχείο και παιδιά χθες γράφτηκα στ φόρουμ για ν μάθω πληροφορίες ! Γτ etake αν είναι του ίδιου μάλλον μιλαμε για απατεώνα
φίλε μου να ρωτάς ακριβώς τι αριθμούς grafts θα σου βάλουν. Συνήθως οι κλινικές βγάζουν μέχρι 2500 grafts την ημέρα και μέχρι 4500-5000 grafts σε διήμερο. Το πλήρη κάλυψη δεν λέει κάτι χωρίς να αναφερθούν συγκεκριμένα.
 

alex7

Well-Known Member
Ακριβώς αυτό μ είπε ότι στ γ πρόγραμμα 2300 θ έχω πλήρη κάλυψη ! Για φωτό προσπαθώ από χθες αλλά λέει πολύ μεγάλο αρχείο και παιδιά χθες γράφτηκα στ φόρουμ για ν μάθω πληροφορίες ! Γτ etake αν είναι του ίδιου μάλλον μιλαμε για απατεώνα
ανέβασε καθαρές φωτο από όλα τα μέρη του κεφαλιού σου για να μπορέσουν τα εμπειρα μέλη να σε βοηθήσουν.Δοτρια ,λήπτρια κλπ
 

Dimitris2021

New Member
Εκεί συγκεκριμένα π είπανε Ότι χρειάζομαι 2 μέρες Τν πρώτη φορά και άλλες δυο μετά από ένα Μήνα κ ότι δν μετράει τα grafts αλλά θα βάλει όσα χρειαστούν με την συγκεκριμένη τιμή 2300.
 

witcher

Well-Known Member
Εκεί συγκεκριμένα π είπανε Ότι χρειάζομαι 2 μέρες Τν πρώτη φορά και άλλες δυο μετά από ένα Μήνα κ ότι δν μετράει τα grafts αλλά θα βάλει όσα χρειαστούν με την συγκεκριμένη τιμή 2300.
Προτιμότερο είναι να πας Κωνσταντινούπολη στις γνωστές τουρκικες κλινικές Dr Yaman, Dr Cinik, Fue Capilar που έχουν budget τιμές και σου βάζουν όντως πολλά grafts άμα τα χρειάζεσαι.
 

Peter Pan

Active Member
Φίλε μου ούτε να το σκέφτεσαι, καλύτερα να μην κανεις τπτ στο κεφάλι σου, από το να κανεις κάτι λάθος κ βιαστικά. Ανέβασε φωτο να σε βοηθήσουμε, ειδικά τα παλιά μέλη έχουν πολλή εμπειρία κ θα πάρεις σίγουρες απαντήσεις, η μμ δεν σηκώνει λάθη γτ τα τριχ. που θα χάσεις δεν ξανά φυτρώνουν. Για τις φωτο που είπες ότι είναι μεγάλες, δοκίμασε να τις κανεις printscreen κ μετά ανέβασε τις.
 

F1ght3r

Well-Known Member
Γράψε compress foto στο google για να τις κανεις μικρότερες. Έχει προγράμματα πολλά δωρεάν φυσικά.
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Θα ανακατευτω για καθαρα λογους προστασιας κοινού.
ΖΗΤΑ ΠΤΥΧΙΟ ΙΑΤΡΟΥ ΤΟΥ "ΚΥΡΙΟΥ" (το ονομα το έχει αναφερει καποιος παραπανω) ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΣΕ ΧΕΙΡΟΥΡΓΗΣΕΙ.
Φυσικα δεν εχει....
Η Παναγια μαζι σου από εκει και περα φιλε
 
Μπλουζα