Μεταμόσχευση στην prime clinics

Dimitris2021

New Member
Καλησπέρα σας είμαι νέο μέλος στην ομάδα κει εδώ και 2 μήνες κάνω μια έρευνα αγοράς για να μμ! Έχω κάνει αρκετά ραντεβού και θέλω μα ρώτησω αν έχει κανείς εμπειρία από την prime clinics . Σας ευχαριστώ
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

alex7

Well-Known Member
Καλησπέρα σας είμαι νέο μέλος στην ομάδα κει εδώ και 2 μήνες κάνω μια έρευνα αγοράς για να μμ! Έχω κάνει αρκετά ραντεβού και θέλω μα ρώτησω αν έχει κανείς εμπειρία από την prime clinics . Σας ευχαριστώ
Με τόσες κλινικές αστέρια εσένα πως σου κόλλησε αυτή η συγκεκριμένη που δεν την ξέρει κανένας;;;;
 

Dimitris2021

New Member
Με τόσες κλινικές αστέρια εσένα πως σου κόλλησε αυτή η συγκεκριμένη που δεν την ξέρει κανένας;;;;
Έκανα μια έρευνα αγοράς και διάβασα καλά λόγια στς αξιολογήσεις της συγκεκριμένης συν ότι δουλειές που είδα ήταν καλές απλά ρωτάω αν κάποιος από εδώ γνωρίζει κάτι η έχει εμπειρία με την συγκεκριμένη εταιρία .
 

panosss23

Active Member
Έκανα μια έρευνα αγοράς και διάβασα καλά λόγια στς αξιολογήσεις της συγκεκριμένης συν ότι δουλειές που είδα ήταν καλές απλά ρωτάω αν κάποιος από εδώ γνωρίζει κάτι η έχει εμπειρία με την συγκεκριμένη εταιρία .
Δες στις λοιπές κλινικές αλλά απ ότι θυμάμαι δεν νομίζω να υπάρχει κάποιο ποστ από εκεί. Αλλά έχει τόσες αξιόλογες που μιλάνε άτομα
 

alex7

Well-Known Member
Έκανα μια έρευνα αγοράς και διάβασα καλά λόγια στς αξιολογήσεις της συγκεκριμένης συν ότι δουλειές που είδα ήταν καλές απλά ρωτάω αν κάποιος από εδώ γνωρίζει κάτι η έχει εμπειρία με την συγκεκριμένη εταιρία .
Που τις διάβασες τις αξιολογήσεις;Εμείς ούτε που την ακούσαμε
 

alex7

Well-Known Member
Στο Google και στο φβ γράφουν μόνο καλά τώρα τι ν πω εγώ απλά ρωτάω εδώ στ φόρουμ μήπως κάποιος έχει προσωπική εμπειρία
Εμείς θα θέλαμε να δούμε ανεξάρτητες παρουσιάσεις από τη συγκεκριμένη κλινική για να σου πούμε τη γνώμη μας .Πρώτη φορά την ακούσαμε εδώ
 

Dimitris2021

New Member
Εμείς θα θέλαμε να δούμε ανεξάρτητες παρουσιάσεις από τη συγκεκριμένη κλινική για να σου πούμε τη γνώμη μας .Πρώτη φορά την ακούσαμε εδώ
Σωστά και για αυτό έθεσα το ερώτημα αν έχει κάποιος εμπειρία στην συγκεκριμένη κλινική
 

dlazaros

Well-Known Member
Σωστά και για αυτό έθεσα το ερώτημα αν έχει κάποιος εμπειρία στην συγκεκριμένη κλινική
Λοιπόν απο περιέργια έκανα μια έρευνα και βρήκα 7 πληρωμένες κριτικές του 2017 και 3 πρόσφατες χωρίς κανένα μα κανένα σχολιο ή φωτό. Αυτά στο FB. Στο google reviews έχει 9 κριτικές, 3 πρόσφατες και 6 απο το 2017.
Με λίγα λόγια η κλινική έκανε καμπάνια το 2017 και οτι μάζεψε μάζεψε απο φίλους και γνωστούς (δεν νοείται κλινική να έχει μόνο 20 κριτικές σε 4-5 χρόνια...). Αν ενδιαφέρεσαι για ΜΜ τότε έχεις δεί τις κριτικές (2 μήνες εδώ οπότε τις έχεις διαβάσει σχεδόν όλες...) εκτός και εαν είσαι απο την συγκεκριμένη κλινική και ψαρεύεις. Δεν είναι κακό το ψάρεμα, απλά εδω δεν έχει ψάρια...

υγ. αν δεν είσαι ψαράς τότε οπλίσου με χιούμορ, βάλε φωτό το κεφάλι σου να δούμε την κατάσταση που βρίσκεσαι και εαν είσαι για ΜΜ θα λάβεις και περισσότερες πληροφορίες και φυσικά και προτάσεις για κλινικές που είναι καλύτερες για την μέθοδο που χρειάζεσαι.
 

alex7

Well-Known Member
Λοιπόν απο περιέργια έκανα μια έρευνα και βρήκα 7 πληρωμένες κριτικές του 2017 και 3 πρόσφατες χωρίς κανένα μα κανένα σχολιο ή φωτό. Αυτά στο FB. Στο google reviews έχει 9 κριτικές, 3 πρόσφατες και 6 απο το 2017.
Με λίγα λόγια η κλινική έκανε καμπάνια το 2017 και οτι μάζεψε μάζεψε απο φίλους και γνωστούς (δεν νοείται κλινική να έχει μόνο 20 κριτικές σε 4-5 χρόνια...). Αν ενδιαφέρεσαι για ΜΜ τότε έχεις δεί τις κριτικές (2 μήνες εδώ οπότε τις έχεις διαβάσει σχεδόν όλες...) εκτός και εαν είσαι απο την συγκεκριμένη κλινική και ψαρεύεις. Δεν είναι κακό το ψάρεμα, απλά εδω δεν έχει ψάρια...

υγ. αν δεν είσαι ψαράς τότε οπλίσου με χιούμορ, βάλε φωτό το κεφάλι σου να δούμε την κατάσταση που βρίσκεσαι και εαν είσαι για ΜΜ θα λάβεις και περισσότερες πληροφορίες και φυσικά και προτάσεις για κλινικές που είναι καλύτερες για την μέθοδο που χρειάζεσαι.
Για ψάρεμα μπήκε .Είναι ολοφάνερο
 

Dimitris2021

New Member
Καλησπέρα !! Όχι φίλε μου δεν είμαι ψαράς ούτε έχω δυο μήνες εδώ αλλά 2 ώρες που γράφτηκα και ο λόγος ήταν ν μάθω για Τν συγκεκριμένη κλινική όπου έκανα ραντεβού και Ήταν η πιο λογικό σε τιμή ενώ με κάλυψε και σ ότι απορίες είχα . Απλά επειδή και εγώ ψάχνομαι Τν τελευταίο καιρό για μμ γράφτηκα εδώ κ ρώτησα για Τν συγκεκριμένη κλινική αν γνωρίζει η έχει εμπειρία κάποιος .
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

alex7

Well-Known Member
Καλησπέρα !! Όχι φίλε μου δεν είμαι ψαράς ούτε έχω δυο μήνες εδώ αλλά 2 ώρες που γράφτηκα και ο λόγος ήταν ν μάθω για Τν συγκεκριμένη κλινική όπου έκανα ραντεβού και Ήταν η πιο λογικό σε τιμή ενώ με κάλυψε και σ ότι απορίες είχα . Απλά επειδή και εγώ ψάχνομαι Τν τελευταίο καιρό για μμ γράφτηκα εδώ κ ρώτησα για Τν συγκεκριμένη κλινική αν γνωρίζει η έχει εμπειρία κάποιος .
Καλά
 

dlazaros

Well-Known Member
Καλησπέρα !! Όχι φίλε μου δεν είμαι ψαράς ούτε έχω δυο μήνες εδώ αλλά 2 ώρες που γράφτηκα και ο λόγος ήταν ν μάθω για Τν συγκεκριμένη κλινική όπου έκανα ραντεβού και Ήταν η πιο λογικό σε τιμή ενώ με κάλυψε και σ ότι απορίες είχα . Απλά επειδή και εγώ ψάχνομαι Τν τελευταίο καιρό για μμ γράφτηκα εδώ κ ρώτησα για Τν συγκεκριμένη κλινική αν γνωρίζει η έχει εμπειρία κάποιος .
Κατάλαβε κάτι φίλε μου. όταν κάποιος έχει ένα πρόβλημα και θέλει να το λύσει σε φόρουμ το οποίο είναι για να βοηθήσει ανθρώπους που θα κάνουν μεταμόσχευση με τα μαλλιά τους, ρωτάει πρώτα ποιες είναι οι καλύτερες, δεν ρωτάει αν ξέρει κανένας αυτή την κλινική. Νομίζω ότι κατάλαβες από τις απαντήσεις ότι κανένας δεν την ξέρει τη συγκεκριμένη. Οπότε αν ενδιαφέρεσαι σοβαρά να κάνεις κάποια έρευνα για το πρόβλημά σου κάνεις αυτό που σου έγραψα πιο πάνω.
 

Dimitris2021

New Member
figura, athens cosmetics medicine, the antiagers & advancehairclinic
σε αυτα εχω παει ως τωρα... και ρωταω για την prime clinics διότι είναι ο μοναδικός που δεν εχω περισσοτερες πληροφορίες αλλά στη συνάντηση μου έκανε καλή εντύπωση όπως και καποιοι απο τους υπόλοιπους... σημαντικό επίσης είναι και το οικονομικό κομματι όπου είναι ο πιο φιλικός.
 

alex7

Well-Known Member
figura, athens cosmetics medicine, the antiagers & advancehairclinic
σε αυτα εχω παει ως τωρα... και ρωταω για την prime clinics διότι είναι ο μοναδικός που δεν εχω περισσοτερες πληροφορίες αλλά στη συνάντηση μου έκανε καλή εντύπωση όπως και καποιοι απο τους υπόλοιπους... σημαντικό επίσης είναι και το οικονομικό κομματι όπου είναι ο πιο φιλικός.
Το αποτέλεσμα μετράει όπως έλεγε ένα παλιό σλόγκαν .Το χρήμα δεν βγάζει μαλλιά αλλά η ικανότητα του γιατρού .Δε σημαίνει ότι αν πληρώσεις φιλικά θα πάρεις και αξιόλογο αποτέλεσμα .Γιαυτο πρόσεχε
 

jersey

Well-Known Member
figura, athens cosmetics medicine, the antiagers & advancehairclinic
σε αυτα εχω παει ως τωρα... και ρωταω για την prime clinics διότι είναι ο μοναδικός που δεν εχω περισσοτερες πληροφορίες αλλά στη συνάντηση μου έκανε καλή εντύπωση όπως και καποιοι απο τους υπόλοιπους... σημαντικό επίσης είναι και το οικονομικό κομματι όπου είναι ο πιο φιλικός.
Από αυτές που ανέφερες η advanced hair clinics έχει τα περισσότερα ανεξάρτητα περιστατικά στο φόρουμ και μετά ο βελημβασάκης (the antiagers) μαζί με Παναγιώτη κολιάτο (figura). Από τις υπόλοιπες δεν έχουμε κάποιο περιστατικό. Καλό ειναι να επιλέξεις βάσει ανεξάρτητων παρουσιάσεων που έχουν κάνει τα ίδια τα μέλη εδώ στο φόρουμ και μη βασίζεσαι στα google reviews.
 

Neverwinter

Active Member
Δημήτρη καλησπέρα , ίσως είσαι το παιδί που μιλάγαμε στο Facebook επειδή είδες ένα σχόλιο , αν θέλεις πραγματική βοήθεια από τα πιο έμπειρα μέλη του φόρουμ και για να μην σε υποψιάζονται ότι μπήκες για «ψάρεμα» πελατών , βάλε φωτογραφία το πρόβλημα που θέλεις να αντιμετωπίσεις , δώσε τις πληροφορίες που ξέρεις δηλαδή ότι σου είπαν για Α Β Γ περιοχή θα σου βάλουν όσα χρειαστούν με εγγύηση αποτελέσματος στα 2300€ και ότι θα γίνει σε δυο στάδια με ένα κενό 2 μήνες μεταξύ των επεμβάσεων !
 
Μπλουζα