Μεταμόσχευση στην AHC 1236 grafts fue 4-4-2022

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Alexk93

Member
Μια χαρά φαίνεται φίλε. Η φυτρωση πήγε καλα…βγήκαν όσα μοσχεύματα σου έβαλε και έχει ακόμα να δώσει κιόλας. Έσενα πως σου φαίνεται ;
Ειμαι ευχαριστημένος γενικά με αυτο που βλέπω . Μηνα με τον μηνα βλεπω κ διαφορα στην πυκνότητα . Παίρνω και fina χαπι περίπου 4.5-5 μηνες οπότε περιμένω κ απο εκει να δω . Το μονο π ίσως να ήθελα να ήταν λίγο πιο κλειστούς κροτάφους αλλα ενταξει δεν με ενοχλεί κ τοσο . Σαν αποτέλεσμα και με δεδομένο τα λιγα grafts που βάλαμε για να το πάμε συντηρητικά ειμαι ευχαριστημένος
 

Chris34

Active Member
Πολύ καλό φαίνεται φίλε. Και με φωτογραφίες σε σκληρές συνθήκες κάτω από ήλιο δείχνει ωραίο. Φαντάζομαι σε εσωτερικό χώρο πως θα δείχνει. Βάλε και άλλες φωτογραφίες να δούμε και μέσα στο σπίτι πως δείχνει η hairline.
 

Alexk93

Member
Σε εσωτερικό χώρο
 

Συνημμένα

  • 1B3EB4A3-B3FF-4490-9CF9-DEC32613C319.jpeg
    1B3EB4A3-B3FF-4490-9CF9-DEC32613C319.jpeg
    438.2 KB · Προβολές: 159
  • E6CFD506-9285-4D1C-A57B-2B483A20DDCA.jpeg
    E6CFD506-9285-4D1C-A57B-2B483A20DDCA.jpeg
    460.4 KB · Προβολές: 154

witcher

Well-Known Member
Ειμαι ευχαριστημένος γενικά με αυτο που βλέπω . Μηνα με τον μηνα βλεπω κ διαφορα στην πυκνότητα . Παίρνω και fina χαπι περίπου 4.5-5 μηνες οπότε περιμένω κ απο εκει να δω . Το μονο π ίσως να ήθελα να ήταν λίγο πιο κλειστούς κροτάφους αλλα ενταξει δεν με ενοχλεί κ τοσο . Σαν αποτέλεσμα και με δεδομένο τα λιγα grafts που βάλαμε για να το πάμε συντηρητικά ειμαι ευχαριστημένος
Για πιο κλειστούς κροτάφους ήθελες κ περισσότερα grafts. Όποτε καλά έκαναν και δεν σου τους έκλεισαν με δεδομένο οτι είσαι νέος κ δεν ξέρεις πως θα εξελιχθεί η τριχόπτωση. Θα μπορούσες με διαφορετικό χτένισμα να φαίνονται λιγότεροι ανοιχτοί οι κρόταφοι. Γενικά πάντως πήγες μια χαρά.
 

Chris34

Active Member
Οι κροταφοι μια χαρά είναι. Τα χρόνια περνάνε και αυτό που θα σε ενδιαφέρει θα είναι να μην έχεις κενές περιοχές από μαλλιά και καλή πυκνότητα σε όλο το κεφάλι.
Το κατέβασμα hairline και κλείσιμο κροταφων θεωρώ ότι είναι για πολύ λίγες περιπτώσεις όπου το Norwood είναι μικρό και η ηλικία άνω των 40 όπου όσο και να εξελιχθεί θα υπάρχουν τριχοθυλακια στη δοτρια.
Σε μικρές ηλικίες μπορεί να βρεθεί κάποιος εκτεθειμένος στο μέλλον.
 

montecristo

Well-Known Member
@Alexk93 Κάνε ενα update φιλε με την πορεία σου στους 10 μήνες. Ηδη πάντως φαινόταν οτι πήγαινες πολύ καλά από τον 6ο μήνα και ειχες πιάσει φουλ φύτρωση.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Alexk93

Member
2 εβδομάδες τώρα εχω παρουσίαση αυτη την τρυπουλα στα μαλλιά πίσω . Ξέρει κανείς τι μπορεί να είναι ; CD89CEC7-A3B4-47BA-A5BF-8B3679016D86.jpeg
 

montecristo

Well-Known Member

Πολύ καλό αποτέλεσμα φίλε. Έχεις πιάσει πλήρη φύτρωση και αξιοποιήθηκε κάθε graft που έβαλες. Η δότρια επίσης δείχνει μια χαρά σε τέρμα ξύρισμα που έκανες, χωρίς να ξεχωρίζει κάτι. Συνολικά ενα πολύ καλο αποτέλεσμα. Να το χαίρεσαι!
 
Μπλουζα