Μεταμόσχευση στην ελλάδα

dimitris50423

Well-Known Member
Βαγγελη βαλε φωτο οποτε εχεις χρονο να δουμε την εξελιξη.. σε αυτους τους μηνες που ειμαστε καθε μηνας που περναει ειναι σημαντικος..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
άλλος που έχει πάρει το χαπακι εξαφανιζολ..! δραστικό όμως ε??ένα χρειάζεται και σε πιάνει αμέσως..ρε Βαγγέλη φιλε γιατί εξαφανίστηκες και εσύ?? από 27 αυγουστου έχεις να πεις κάτι!τι κακό και αυτό?εντάξει ξέρω δεν είναι κανείς υποχρεωμένος για τίποτα αλλά είναι σαν να κοροιδευεις!αφού ξεκίνησε το θέμα με φωτό,τουλάχιστον ενημέρωσε μέχρι το τέλος και μετά αν δεν θες,μην ενημερώνεις πάλι.αυτο θεωρώ σωστό.λογικά θα υπάρχει σημαντική βελτίωση από την τελευταία φορά που ανεβασες φωτό..βάλε πάλι να δούμε αν υπάρχει όντως διαφορά..
 

βαγγελης

Active Member
Καλησπέρα σε όλους..Συγνώμη παιδιά που χάθηκα αλλά τους τελευταίους μηνες δουλεύω απο το πρωί μεχρι το βραδυ.Λοιπον όλα εχουν πάει πολυ καλά και καμαρώνω σα γύφτικο σκεπάρνι με τη φράντζα μου!!
Μου εχει ανεβεί πολυ η αυτοπεποίθηση!Σας υπόσχομαι το πολυ ως το Σάββατο θα εχετε νέες φωτο μου.
Καλό βραδυ..
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
άλλος που έχει πάρει το χαπακι εξαφανιζολ..! δραστικό όμως ε??ένα χρειάζεται και σε πιάνει αμέσως..ρε Βαγγέλη φιλε γιατί εξαφανίστηκες και εσύ?? από 27 αυγουστου έχεις να πεις κάτι!τι κακό και αυτό?εντάξει ξέρω δεν είναι κανείς υποχρεωμένος για τίποτα αλλά είναι σαν να κοροιδευεις!αφού ξεκίνησε το θέμα με φωτό,τουλάχιστον ενημέρωσε μέχρι το τέλος και μετά αν δεν θες,μην ενημερώνεις πάλι.αυτο θεωρώ σωστό.λογικά θα υπάρχει σημαντική βελτίωση από την τελευταία φορά που ανεβασες φωτό..βάλε πάλι να δούμε αν υπάρχει όντως διαφορά..
Κλαιωωωωωωωωωωωωω@!!!!!!!
 

βαγγελης

Active Member
Καλησπέρα σε όλους. Μετά απο έξι μηνες απο τη μ.μ σας ανεβάζω νέες φωτό.Εγω προσωπικά είμαι ευχαριστημένος με το αποτελεσμα και σκέφτομαι σε κανα 6μηνο να κάνω και δεύτερη για να καλυψω και το μπιφτέκι..
 

Συνημμένα

  • image.jpeg
    image.jpeg
    790.4 KB · Προβολές: 327
  • image.jpeg
    image.jpeg
    985.6 KB · Προβολές: 305
  • image.jpeg
    image.jpeg
    1.2 MB · Προβολές: 297

Νικολας νικ

Well-Known Member
Αλλος ανθρωπος ο βαγγελης....πολυ καλο αποτελεσμα για 2000 θυλακες, ο συγκεκριμενος γιατρος δειχνει τελικα οτι το κατεχει το σπορ!
 

poseidonas77

Well-Known Member
μπραβο βαγγο..θες μια πυκνωσουλα μπροστα και μετα ετοιμος..γαμπρος!!!
ευγε στον παπ που δειχνει να αποτελει σταθερη αξια...
 

βαγγελης

Active Member
Πραγματικά Νοιώθω άλλος άνθρωπος...ειναι απο τα καλύτερα πράγματα που εχω κάνει για μένα...Οταν θα ξαναπάω θέλω πρώτα να καλύψω το μπιφτέκι και αν περισσέψει κανα θυλακιο βάζω και μπροστά.
 

βαγγελης

Active Member
Πάντως μετα απο αυτή την εμπειρία αυτών των μηνών,το συμπέρασμα που έβγαλα ειναι ότι μπορούμε να νικήσουμε την φαλακρα και πως δεν πρέπει να απογοητευόμαστε.Οταν πήρα την απόφαση να κάνω μ.μ ήταν ένα ρίσκο για μένα αλλά τελικά πήγαν όλα καλά!
Τέλος εγώ θέλω να παροτρύνω όλους όσους το σκέφτονται και φοβούνται ή κολλάνε...Με έναν καλό γιατρό θα εχουν πολυ καλά αποτελέσματα!
Πρέπει απο εδώ μέσα να βοηθάμε πραγματικά και να παροτρύνουμε νέους ανθρώπους που το εχουν ανάγκη!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Βαγγέλη,είσαι αρχηγός!εμένα μου αρέσει παρά πολύ το αποτέλεσμα σου..και μόνο με 1742 grafts δεν πιστεύω ότι το περίμενες ούτε εσύ..εγώ θα πρότεινα να μη κανείς πύκνωση,μια χαρά είναι έτσι..βάλε στο crown ότι είναι και καθαρίσεις.
 

dimitris50423

Well-Known Member
μια χαρα βαγγελη.. ειναι λιγο αραιο αλλα εβαλες 1740 grafts. γιατι δεν εβγαλαν παραπανω? σιγουρα θα ειχες καλυτερη πυκνωση. δεν προλαβαν? ειχες πει εχεις καλη δοτρια.
 

dimitris50423

Well-Known Member
συμφωνω επισης μαζι σου οτι οποιος δεν νιωθει καλα με την εικονα του και το σκεφτεται να το κανει.. να διαλεξει εναν καλο γιατρο και να το κανει.. και εγω το ανεβαλα καιρο ισως καλυτερα για μενα αλλα τελικα χαιρομαι που το εκανα
 

βαγγελης

Active Member
Καλημέρα σε όλους !
13 μηνες μετα απο τη μ.μ που έκανα ανεβάζω νέες φωτο
Θα ηθελα αν μπορεί ο διαχειριστής να μεταφέρει το νήμα μου στις παρουσιάσεις..
Περιμένω τα σχολιά σας...
 
Μπλουζα