Μεταμόσχευση στην ελλάδα

βαγγελης

Active Member
Καλημερα σε όλους!
Δεν είμαι νέος στο φόρουμ, αλλά μέχρι στιγμής μόνο διάβαζα τις εμπειρίες και τα αποτελέσματα .Γραφω σήμερα γιατί νομίζω πως ήρθε και η δίκη μου ώρα για μ.μ δεν αντέχω άλλο με την εικόνα μου.Εδω λοιπόν θέλω τα φώτα σας!Ειμαι 31 χρόνων,νομίζω ότι είμαι 4αρης στη κλίμακα Norwood,χρησιμοποιώ εδώ και έναν χρόνο regain το πρωί αφρο και το βράδυ υγρό και δυο φορές την εβδομάδα fugoral.Η αλήθεια ειναι ότι δεν εχω δει θεαματικά αποτελέσματα.Οταν κάποια στιγμή άρχισα φίνα μετά απο τρεις-τέσσερις μέρες ένιωθα πόνους στους όρχεις ,φοβήθηκα και το διέκοψα.Βεβαια δεν είμαι σίγουρος ότι ήταν απο τη φίνα μπορεί να έτυχε αλλά φοβάμαι να ξαναπάρω.
Θέλω να κάνω μ.μ στην Ελλάδα γιατί δεν εχω ούτε την οικονομική δυνατότητα να πάω εξωτερικό αλλά ούτε και η δουλειά μου το επιτρέπει να λείψω για μέρες.Εδω λοιπόν θέλω βοήθεια!Εχω φίλο που έχει κάνει στον Γκ..ρα strip πριν απο χρόνια εντάξει μέτρια δουλειά, η τομή πίσω φαίνεται και μετά την επέμβαση υπέφερε απο πόνους.Εγω εχω αποφασίσει για fue και είμαι στο ψάξιμο...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

βαγγελης

Active Member
Σας επισυνάπτω φωτογραφίες.
 

Συνημμένα

  • image.jpg
    image.jpg
    1,010.1 KB · Προβολές: 503
  • image.jpg
    image.jpg
    1,010.1 KB · Προβολές: 451
  • image.jpg
    image.jpg
    1.2 MB · Προβολές: 494
  • image.jpg
    image.jpg
    1.1 MB · Προβολές: 447

Soralteno

Alternative treatment member
Μέλος του προσωπικού
ελπίζω να έχεις πολύ χρήμα, πολύ χρόνο και πολλή δότρια
 

βαγγελης

Active Member
Πολύ χρήμα δεν θα το έλεγα ,δότρια όμως εχω καλή.Αρχικα σκέφτομαι να γεμίσω α ζώνη και μετά απο κάποια χρόνια κάνω για τα πισω
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Γεια σου Βαγγελη.Βλεπω εισαι μελος απο το 2008.
Οποτε Αφου δεν εισαι νεος στο φορουμ και διαβαζες τοσο καιρο δεν εχει καμια αποψη απολα αυτα?
Ειδικα για Ελλαδα.
Ελλαδα ψαξε μονο για d*i τουλαχιστον,Ασε τους αλλους.
Κατα ταλλα με θυμιζεις το κεφαλι μου πριν κανω μεταμοσχευση.
 

βαγγελης

Active Member
Η αλήθεια ειναι πως εκεί λέω να την κάνω (dhi), γιατί εχω διαβάσει και ακούσει αρκετά καλά λόγια .Αυτο που με προβληματίζει εδώ στο φόρουμ ειναι ότι οι περισσότεροι ενώ ξεκινούν όπως εγώ πχ δείχνοντας το προβλημα τους μετά αφού κανουν τη μ.μ εξαφανίζονται και δε βοηθούν πολύ τους υπόλοιπους που ειναι υπό σκέψη...
 

βαγγελης

Active Member
Sorry εντάξει τις είδα τις φωτογραφίες σου.Πολυ ωραίο το αποτέλεσμα σου John john. Εχω μιλήσει με την εταιρεία που προανέφερα και μου είπαν για 3000 τρίχες . Θα εχω καλό αποτελεσμα;
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
3000 grafts Οχι τριχες.
Τοσα σε ειπαν για μπροστα μονο?Η και για crown?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Αν ειναι τριχες δε κανει τιποτα και εφοσον διαβαζει τα παντα θα πρεπε ηδη να το ξερει.
Ας μας διευκρινισει καλυτερα.
 

βαγγελης

Active Member
Κοιτάξτε μέχρι τώρα στο forum διάβαζα για θεραπείες όχι για μ.μ.Δεν εχω ξεκοκαλίσει το forum,τα αποτελέσματα σου John τα είδα σήμερα
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Εγω να φανταστεις εβαλα 3400 grafts και οχι τριχες και μονο μπροστα και παλι δεν ειμαι τοσο ευχαριστημενος.
Οποτε με 3000 τριχες δεν θα καταφερεις να λυσεις το προβλημα.
Βαλε και καμια ακομη φωτο απο αλλη οπτικη γωνια.
 

tasos33

Well-Known Member
Βαγγελη με 3000 τριχες πας για....τριχες
χρειαζεσαι 3000 graft μονο για α και β ζωνη πανω κατω δηλαδη 6000 τριχες υπολογισε αναλογα με το ποσα διτριχα τριτριχα εχεις..αν πας για 1500 μοσχευματα σε αδεια επιφανεια πιστευω το αποτελεσμα θα ειναι πολυ φτωχο
 

βαγγελης

Active Member
Όπως σας έγραψα και στο πρώτο μήνυμα Το budget ειναι περιορισμένο...
Που παίζουν οι τιμές εκτός d.i γιατί απο εκεί εχω πάρει προσφορά;
 

gkast

Active Member
Βαγγέλη καλή δότρια έχεις κάνε ένα στριπ 3500grafts και θα έχεις ένα ικανοποιητικό αποτέλεσμα .
Εάν πας για fue τότε αναγκαστικά πας γύρω στα 2500- 3000grafts maximum...
Στην Ελλάδα για fue 3000grafts δεν υπάρχει περίπτωση να σου βάλλουν δεν μιλάνε ποτέ με grafts και αυτό είναι που μου την σπάει πως δεν υπάρχει ένα πλάνο ...
Μην μπαίνεις στο τρύπακι της τιμής γιατί σίγουρα θα χρειαστείς και δεύτερη ...κάνε σούμα και βγάλε τελική τιμή ...
 
Μπλουζα