Μεταμόσχευση,παρακαλώ την γνώμη σας

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Φίλε θα κάνω καταδρομική από εκεί μέσα στην εβδομάδα. Θα τον πάρω τηλ. τη Δευτέρα. Πες μου τι θες να του πω. Μένω Σοφια.
Ρώτα να πάρουμε μια άποψη στο αν υπάρχει μίνιμουμ ηλικία στο να προβεί κάποιος σε ΜΜ και αν ναι ποια θεωρεί πως είναι αυτη.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Tsaki

Member
Φίλε θα κάνω καταδρομική από εκεί μέσα στην εβδομάδα. Θα τον πάρω τηλ. τη Δευτέρα. Πες μου τι θες να του πω. Μένω Σοφια.
Ρωτ
Φίλε θα κάνω καταδρομική από εκεί μέσα στην εβδομάδα. Θα τον πάρω τηλ. τη Δευτέρα. Πες μου τι θες να του πω. Μένω Σοφια.
Ρώτα πώς μπορώ να επικοινωνήσω μαζί του για ένα consultation.
 

giannis1991

Well-Known Member
Παιδιά να κάνουμε ερωτήσεις αλλά ας επιλέξουμε τις καλύτερες...Χωρίς παρεξήγηση αλλά τους ασθενείς με dupa τους δίνει αγωγή και βλέπει αν έχουν ανταπόκριση ..Απλά τα πράγματα...και μετά κατά πόσον με τα χαρακτηριστικά του και τις προβλέψεις για το μέλλον τον καλύπτει αυτό που θα του σχεδιάσει...
Ή επίσης η μίνιμουμ ηλικία είναι ερώτηση στον αέρα...Άλλο ένας με diffuse thinner (πολυπλοκότητα ανάμεσα στα μαλλιά και πάει για σχετικά μεγάλο nw)και άλλο ένας που προδιαγράφει ότι θα πάει μάλλον σε περίπτωση nwA(μάλλον όχι μεγάλο nw και μπορεί να επέμβει σε συνήθως άτριχα σημεία ρετουσαροντας hairline ή κροτάφους) ...βλέπε cvial...
Άλλο ένας που φαίνεται να έχει χοντρή τρίχα ή καλό tdc ας πούμε 10000 τρχθ και άλλο ένας με μη ποιοτικά χαρακτηριστικά ή μικρή δοτρια...και πάει λέγοντας ..
 

Gianney

Well-Known Member
Πες τον να μπει στο φόρουμ κάποιος εκπρόσωπος της κλινικής του να μάθει και να μάθουμε
 

tamaliamoupiso

Well-Known Member
Αν κάνεις FUE για την περιοχή που θέλεις να καλύψεις, μετά θα ψάχνεις να βρεις τρίχες να καλύψεις τη δότρια. Πήγαινε εδώ https://www.hairlossgr.com/forum/th...021-01-10-2021-dr-muresanu-3780-grafts.13657/ και ρώτα αν υπάρχει περίπτωση να μπορούν να σε κάνουν να νιώθεις πάλι ανάμεσα στα δάκτυλα τα μαλλιά σου. Αν ναι, δώστους αυτό που θα ζητήσουν και καλή επιτυχία.
 

Vdupa

Well-Known Member
Παιδιά να κάνουμε ερωτήσεις αλλά ας επιλέξουμε τις καλύτερες...Χωρίς παρεξήγηση αλλά τους ασθενείς με dupa τους δίνει αγωγή και βλέπει αν έχουν ανταπόκριση ..Απλά τα πράγματα...
Μπορει να πει οτι δεν τους δεχεται, οποτε δεν ειναι κακη η ερωτηση της denvi
 

Denvi

Well-Known Member
Μπορει να πει οτι δεν τους δεχεται, οποτε δεν ειναι κακη η ερωτηση της denvi
Ετσι φιλε vag, υποστηριξε με λιγο μη με γελαει ο @giannis1991 οτι κανω χαζες ερωτησεις :p
Θα πω τωρα γιατι το προτεινα και προφανως δεν το εθεσα σωστα:
Καποιος ανεφερε οτι οι παρουσιασεις του Ζαρεφ αφορουν δοτριες μαμουθ με χοντρη τριχα. Σε ασθενεις με αντιθετα χαρακτηριστικα εχει κατι να μας δειξει? Στο νηματοθετη νομιζω αναφερατε για ενδεχομενη DUPA.
@giannis1991 παλι λαθος τα σκεφτομαι? Αμα ειναι μαγος κι οχι παπατζης να το αποδειξει στα δυσκολα :p
 

Marios1982

Well-Known Member
φιλε μου πηγαινε ζαρεβ βουλγαρια, απο τις λιγες λυσεις,
Έχω βάλει φίλο μου που είναι γνωστός του να του μιλήσει. Έχει χειρουργεία back to back κλεισμένος για κανα 2 χρόνια, προσπαθούμε για ένα consultation.. επίσης μου έδωσε πληροφορία ότι ετοιμάζει καινούργια κλινική στη Σόφια υπερπαραγωγή. Θα ενημερώσω με το που έχω νεότερα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Αthens2021

Active Member
Θα με πείτε εμμονικό και περίεργο αλλά στον φίλο αν δεν του βγαίνουν τα κουκιά ( τρθκ ) για να πάρει ένα τίμιο αποτέλεσμα ( τηρουμένων των αναλογιών - NW7 ), ίσως να του ταίριαζε ένα hair system. Ειδικά στη Γερμανία υπάρχουν brands με πολύ καλά αποτελέσματα ( ανώτερα των δικών μας ).
Εγω στη θεση του θα ειχα παει χθες ηδη για hair system, ακομα κ αν ηταν να δωσω αρκετα για το πιο ποιοτικο. Ειναι λιγο μπελας αλλα θα ειχε πυκνοτητα οσο θελει
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Έχω βάλει φίλο μου που είναι γνωστός του να του μιλήσει. Έχει χειρουργεία back to back κλεισμένος για κανα 2 χρόνια, προσπαθούμε για ένα consultation.. επίσης μου έδωσε πληροφορία ότι ετοιμάζει καινούργια κλινική στη Σόφια υπερπαραγωγή. Θα ενημερώσω με το που έχω νεότερα.

Παρότι local, σου έβαλε τα γυαλιά ο @NikosLmp
 

Harris_G

Well-Known Member
Έχω βάλει φίλο μου που είναι γνωστός του να του μιλήσει. Έχει χειρουργεία back to back κλεισμένος για κανα 2 χρόνια, προσπαθούμε για ένα consultation.. επίσης μου έδωσε πληροφορία ότι ετοιμάζει καινούργια κλινική στη Σόφια υπερπαραγωγή. Θα ενημερώσω με το που έχω νεότερα.
A ρε μανα, δε με εκανες μεταμοσχευτή μαλλιών...
 
Μπλουζα