Μεταμοσχευση στον Γιαννη Γκο*ρα

geeorgee

Active Member
αφου κανει strip και δειχνει οτι ξυριζει πισω στη δοτρια το μερος που θα αφαιρεσει μετα πως βαζει τα grafts μαζι με ολο το μηκος της τριχας
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

giwrgos athina

Active Member
petro στο παντελη β*λβη που εκανα εγω σε πληροφορω πως ειναι στενος συνεργατης του καγκουρα και ειναι διευθυντες και οι δυο στο μητροπωλιταν....χειρουργουνε και μαζι σε καποιες περιπτωσης..επισεις εχω αναιβασει φωτογραφιες απο την μεταμοσχευση μου....οτι σου λεω δεν τα λεω ετσι στα κουτουρου λοιπον....
 

Bouklas

Well-Known Member
petrosb είπε:
meandros συγγνωμη αλλα δεν προκειται να αναφερω περισσοτερες πληροφοριες οπου οι μισοι ειναι καχυποπτοι.
Ρε φιλε σε ρώτησε κάτι τόσο απλό για ποσα grafts σου είπε ο γιατρός πως χρειάζεσαι και δεν μπορείς να πεις? Τι σχέση έχει αυτό με το αν είναι κάποιος καχύποπτος.
 

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
petrosb είπε:
ΜΙΚΕΣ είπε:
Φιλε δεν ξερω τι ρολο βαρας αλλα ναι εγω εχω δει πανω απο 2 περιπτωσεις και εχω ακουσει πολυ παραπανω.κανει τρομερη δουλεια στο strip αλλα μπροστα ειναι αστα να πανε.τρυπες με νυστερι κανει και μετα αφηνει τους βοηθους να τις τοποθετησουν.εχει μεινει με παλιες μεθοδους κ εμενα με ξενερωνει κ το στυλ του,το δηθεν.Μετριος κατ εμε.η αποφαση δικη σου.

Σε ευχαριστω για την συμβουλη σου. Μπορεις να μου στειλεις το λινκ να δω και εγω τις 2 περιπτωσεις? Γιατι θελω να δω δουλεια του γιατρου σε φορουμ και ΚΑΝΕΝΑΣ δεν εχει να μου δειξει.. Θα εκτιμουσα πολυ την βοηθεια σου
τι λινκ να σου στειλω?Να παω να τραβηξω φωτογραφιες αυτους που εχουν κανει εκει?Για να κλεινει το θεμα και να μην το κουραζουμε,πηγαινε εκει και ο θεος βοηθος.Σιγουρα μια διαφορα θα την δεις.Αλλωστε πρεπει ολοι να εχουν δουλεια σημερα.......
 

petrosb

New Member
Γιάννης7 είπε:
Φίλε petrosb καλή επιτυχία λοιπόν και σου ευχομαι τα καλύτερα απο καρδιάς!

Μια συμβουλή θα σου δώσω, φιλικά παντα και για το καλό πολλών παιδιών που συμπασχουν με σένα.

Μην βαλεις μονο φωτο απο το πριν και το μετα, διοτι δεν εχει και τοσο σημασία, να βαλεις και ενδιαμεσα (ανα μήνα θα ήταν καλό) αλλα και τις πρώτες μερες της επεμβασης, οπως εχουν κανει πολλα παιδια.

Υπαρχει ένα νήμα που σου λεει βήμα βήμα πως να το κανεις.

οκ θα ακολουθησω την συμβουλη σου
 

Bouklas

Well-Known Member
Αν κανεις σε αυτόν τον καταπληκτικό παγκοσμιους φήμης και πρωτοτυπίας γιατρό να ανεβάσεις καθαρές φςτογραφιες και ένα video αν γίνετε. Άκου εκεί να πηγαίνει ο άλλος και να μην του λέει grafts! αυτά είναι προσωπικά απόρρητα μεταξύ γιατρού και μονο! ούτε καν του ασθενή! να του λέει ένα άσε ξέρω εγώ με 3.000 θα είσαι ok και δεν χρειάζεσαι μετά άλλες!
Μην τρελαίνεσαι λοιπόν εσύ αποφασίζεις τι θα κανεις το κεφάλι σου, εμενα προσωπικά το forum αυτό με έχει βοηθήσει και συνεχίζει ακόμα, παντού υπάρχουν κίνδυνοι αλλα μη τα ισοπεδώνεις όλα. Μακάρι να κανεις στον καγκουρα και να αναθεωρήσω και εγώ που τον θεωρώ από αγενή και προπολεμικό γιατρό σε έναν καλο επιστήμονα.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ρε παιδια στη σελιδα του Κ.γκ@@ρ@ λεει:
(Μετά από 20ετή εμπειρία και περισσότερες από 10.000 επεμβάσεις στο ενεργητικό του)
Εαν κανεις τις πραξεις 10,000 επεμβασεις ειναι σαν να εκανε επι 28 χρονια καθημερινος 365 το χρονο μεταμοσχευσεις. 10,000Χ2000 ευρω το λιγοτερο =20,000,000 εκατομμυρια ευρω.
Μια χαρα στη χαβαη θα φευγα για παντα και ασε τους αλλους σφαζονται για τριχες:10m::8m:
 

Bouklas

Well-Known Member
Φαντάζομαι φιλε John θα ξεχνάς πως ο κάγκουρας δεν τα υπολογίζει τα χρήματα είναι το τελευταίο που τον ενδιαφέρει, και ναι όντως καλά λένε οι αριθμοί της στατιστικης που ανέλυσες! 365 μέρες τον χρόνο! κάθε μέρα χειρουργεί και αλλάζει ζωές ανθρώπων! Και ξέρεις τι επιπτώσεις θα έχει αυτό έτσι? ένα χρόνιο parkinson στα χαρισματικά αυτά χερια του! Και όλα αυτά όχι για λεφτά αλλα για να μας αφήσει πίσω ένα θρύλο που θα τον μνημονέυει ακόμα και στον τάφο του! Ανατρίχιασα ρε συ :D
 

gpeiraias

Member
Bouklas είπε:
Φαντάζομαι φιλε John θα ξεχνάς πως ο κάγκουρας δεν τα υπολογίζει τα χρήματα είναι το τελευταίο που τον ενδιαφέρει, και ναι όντως καλά λένε οι αριθμοί της στατιστικης που ανέλυσες! 365 μέρες τον χρόνο! κάθε μέρα χειρουργεί και αλλάζει ζωές ανθρώπων! Και ξέρεις τι επιπτώσεις θα έχει αυτό έτσι? ένα χρόνιο parkinson στα χαρισματικά αυτά χερια του! Και όλα αυτά όχι για λεφτά αλλα για να μας αφήσει πίσω ένα θρύλο που θα τον μνημονέυει ακόμα και στον τάφο του! Ανατρίχιασα ρε συ :D

Λες γι αυτό να χρησιμοποιεί και μικροσκόπιο τύπε????
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

petrospap

Active Member
καλα στο βιντεο το ποσο κιλο τοππικ εχει πεσει για το μετα δε λεγεται...αν κανει pause σε κοντινη ληψη του μετα μπορει να το καταλαβει ο οποιοσδηποτε...και μετα ο αλλος το παιζει και δηθεν ευχαριστημενος
 

petrospap

Active Member
petrospap είπε:
καλα στο βιντεο το ποσο κιλο τοππικ εχει πεσει για το μετα δε λεγεται...αν κανει pause σε κοντινη ληψη του μετα μπορει να το καταλαβει ο οποιοσδηποτε...και μετα ο αλλος το παιζει και δηθεν ευχαριστημενος
μιλαω για το βιντεο του makeover..γιατι στο αλλο με τον ρωσο φαινεται πως πανω εχει ναι μεν προβλημα αλλα εχει και αρκετες τριχες που ειναι ξυρισμενες...φαινεται απτον σκουρο τονο οτι ειναι ξυρισμενο
 

Scar

Active Member
Bouklas είπε:
Φαντάζομαι φιλε John θα ξεχνάς πως ο κάγκουρας δεν τα υπολογίζει τα χρήματα είναι το τελευταίο που τον ενδιαφέρει, και ναι όντως καλά λένε οι αριθμοί της στατιστικης που ανέλυσες! 365 μέρες τον χρόνο! κάθε μέρα χειρουργεί και αλλάζει ζωές ανθρώπων! Και ξέρεις τι επιπτώσεις θα έχει αυτό έτσι? ένα χρόνιο parkinson στα χαρισματικά αυτά χερια του! Και όλα αυτά όχι για λεφτά αλλα για να μας αφήσει πίσω ένα θρύλο που θα τον μνημονέυει ακόμα και στον τάφο του! Ανατρίχιασα ρε συ :D

:hailing:headbanging::headbanging::headbanging::headbanging::headbanging::headbanging:

- θέλω να κάνω μμ στον Κάγκουρα = :slap -> -εεε δεν υποφέρεσαι!

John_John1 είπε:
ριχτε κανελα στη μπουγατσα βρεεεε....

Φίλε John_John1 φάε και καμία μπουγάτσα τυρί :tease:


petrospap είπε:
...φαινεται απτον σκουρο τονο οτι ειναι ξυρισμενο

:bravo::laie: ...βγάζει μάτι!
 

pazuzu

New Member
petrosb είπε:
ΑΚΡΙΒΩΣ αυτο!!!!!!! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ενας φυσιολογικος χρηστης!! και εγω αυτο πιστευω οτι δεν εκφραζει τον μεσο ασθενη αυτη η περιπτωση!! αλλα εγω για αλλο λογο το ανεβασα επειδη λεγατε οτι ο γιατρος δεν κανει FUE!!! αλλα σε αυτο δεν απαντατε επειδη δεν σας συμφερει!! λοιπον μαλλον καποιοι αλλοι εδω μεσα παιζουν με τον πονο μας..εγω θα κανω σε ΕΛΛΗΝΑ γιατρο στην ΕΛΛΑΔΑ ειτε τον λενε Γκουρ@ ή σε οποιοδηποτε αλλόν.. Θα φτίαξω και νήμα για να σας ενημερώνω και για να σταματησει ολο αυτο που γινεται εδω με το κρινεται τους γιατρους χωρις να ανεβαζετε φωτογραφιες περιστατικων απο αυτους τους γιατρους!!! Και εαν ειπατε οτι κινω υποψιες εαν εχω καμια συγγενεια με τον γιατρο αλλες τοσες υποψιες κινειται εσεις που αναφερεται ΜΟΝΟ 2 κλινικες στην Κυπρο..

Ποιοι "λέγαμε" ότι δεν κάνει FUE; Εγώ δεν έχω ασχοληθεί ξανά με τον συγκεκριμένο γιατρό, αν και αυτά που μαθαίνω είναι αρκετά. Επίσης κάνεις λάθος ότι προμοτάρονται μόνο οι κλινικές στην Κύπρο. Κάποιοι υποστηρίζουν και ορισμένες ελληνικές κλινικές, με τους οποίους μάλιστα έχω διαφωνήσει εντόνως στο παρελθόν. Από εκεί και πέρα, το κριτήριό σου για να κάνεις μεταμόσχευση μαλλιών είναι ο γιατρός να είναι "ΕΛΛΗΝΑΣ";

petrosb είπε:
Στοιχηματιζω οτι εισαι βαλτος αλλων γιατι απο χθες το βραδυ εχω φαει ΟΛΟ το φορουμ και συνεχεια προμοταρεις 2 κλινικες. Ο γιατρος μου ειπε που θα εχω αρκετα καλη πυκνωση και που ΟΧΙ. Μου ειπε και τα αρνητικα δηλαδη!! Εαν ηταν τοσο λαμογιο οσο λετε εδω μεσα γιατι να μην μου πει οτι θα μου καλυψει ολη την καραφλη περιοχη και να μου λεει "Μην σε νοιαζει θα σε φτιαξω τελειο" οπως λεγατε εδω μεσα? Ενω πηγα στην D*I στην Ελλαδα και μου μιλησε ενας υπευθυνος σχετικα με την περιπτωση μου. Οταν τον ρωτησα εαν θα μπορουσα να εχω καποια επαφη με τον γιατρο που θα μου εκανε την επεμβαση σε περιπτωση που διαλεγα την κλινικη τους μου απαντησαν οτι μπορω να εχω 24ωρη επαφη μονο με το προσωπικο μεταγχειρουργικης φροντιδας και ο Γκουρ@ς στην ιδια ερωτηση μου απαντησε οτι μπορω να εχω οποιαδηποτε επαφη με τους βοηθους του που θα μου δωσουν οδηγιες μετα την επεμβαση και εαν εχω οποιοδηποτε προβλημα θα μπορω να επικοινωνησω και μαζι του. Οσο για την φωτογραφιες ειπα κατι και στα προηγουμενα μηνυματα.. Εγω θα μιλαω με ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ. Δεν ειμαι ελληναρας φαμφαρας σαν καποιους εδω μεσα

Το πιο εντυπωσιακό απ'όλα είναι ότι χωρίς καν να έχεις κάνει ακόμα την επέμβαση στον συγκεκριμένο γιατρό, τον υπερασπίζεσαι με απαράμιλλο πάθος. Όλη αυτή η σιγουριά σου ότι θα σου προσφέρει καλό αποτέλεσμα, ενδεχομένως και καλύτερο από άλλους γιατρούς ή κλινικές, από πού πηγάζει; Απ'ό,τι διάβασα είσαι αρκετά νέος και μάλλον η ηλικία σου παίζει ρόλο στο πόσο ψύχραιμα λαμβάνεις κάποιες αποφάσεις. Όταν μεγαλώνοντας πας σε έναν-δυο γιατρούς και σου βγάλουν κάποια λάθος διάγνωση, ή σου δώσουν κάποια λάθος θεραπεία, ή σου κάνουν κάποια επέμβαση και δεν έχεις το αποτέλεσμα που είχες στο μυαλό σου, θα κατάλαβεις ότι δεν υπάρχουν "ιερές αγελάδες". Μικρότερος κι εγώ ένιωθα ντροπή στο να εκφράσω οποιαδήποτε απορία μου στους γιατρούς, γιατί φοβόμουν ότι θα το έπαιρναν ως αμφισβήτηση. Τώρα πρώτα τους περνάω από κόσκινο, και αφού σκεφτώ πολύ καλά αφενός πόσο με ικανοποιούν οι απαντήσεις, αφετέρου πόσο ειλικρινής και αληθινός ήταν απέναντί μου ο εκάστοτε γιατρός, τότε προχωράω και στην ανάλογη απόφαση. Το πώς βλέπει ο κάθε κάγκουρας τον εαυτό του είναι θέμα δικό του. Εσένα δε σε αφορά το αν ο ίδιος πιστεύει ότι είναι ο καλύτερος όλων, σε ενδιαφέρει πόσο σωστός επαγγελματίας είναι απέναντί σου. Είναι σίγουρο ότι αν πήγαινα εγώ προσωπικά στο γραφείο του και με αντιμετώπιζε όπως λένε πολλοί εδώ μέσα ότι αντιμετωπίζει τους πελάτες του, και μόνο γι'αυτό θα είχα τσακωθεί άγρια μαζί του. Για να του εμπιστευτώ το κεφάλι μου, δεν το συζητώ καν.
 

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
Και τα 2 κορυφαια πραγματα ξερετε ποια ειναι?1ον τα μαλλια του ειναι puppet me 1 κιλο τοπικ παντα και το 2ο οτι εχει αγορασει το ρομποτ που κανει fue αλλα το εχει να ακουμπαει τον καφε του επειδη δεν ειναι καλυτερο απο το χερι του.
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Εχω ακουσει τα χειροτερα για τον γιατρο αυτο. Ειναι απαταιωνας και παρουσιαζει σικε αποτελεσματα. Ειναι αγενης και αλαζονας. Παντως ισως σε μικρα περιστατικα να κανει δουλεια. Πριν 1μιση χρονο γνωρισα ενα παιδι στο τζιμ καπου 25χρονο εκανε στριπ κροταφους μονο, ουτε ηξερε ποσα εβαλε, επειδη τον θυμαμαι παλια, 1500 με 2000 μεγιστο υπολογιζω, ειχε πολυ καλο αποτελεσμα, σε σκαλα 1 η ουλη φαινοταν και απο πολυ κοντα η hairline ηταν λιγο αφυσικη μαλλον γιατι δεν εβαλε μονοτριχα. Κατα τα αλλα η γνωμη μου για τον κατσαπλια αυτον δε αλλαζει.
 
Μπλουζα